IFFHS - Nowy Ranking (lipiec 07' - 7 strona)

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 12:49

Co Jakis Czas Pojawia sie Ranking IFFHS i za kazdym razem wywoluje Kontrowersje na forum :whistle: Pewnie wiekszosc juz wie ze ten Rankign Jest Dla Ludzi z Wysokim Poczuciem Humoru i kazdy Szanujacy sie Kibic Piłki Noznej traktuje go z przymrozonym Okiem dlatego nie ma co sie zastanawiac Czemu nie ma juventusu a jest w pierwszej 10 newcastle! :prochno: Czy tez Inter prowadzi.. Trzeba Olac ten ranking i tyle :dance:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 12:49

JAK SIĘ ROBI RANKING IFFHS?
http://sport.onet.pl/1085916,artykul.html


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
djse

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 71
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 13:53

Właśnie zobaczyłem ten ranking na Onecie i chciałem założyć nowy temat ,ale widzę ,że już jest. Musiałem coś napisać ,bo jak zobaczyłem Inter na pierwszym to niemal nie spłakałem się na śmierć ze śmiechu. Wiem ,że nikt odrobinę znający się na futbolu nie bierze ,go na poważnie tylko jak tacy idioci (statystycy IFFHS) mogą bez żenady takie coś "wypuścić" w świat ,a media elektroniczne to publikują na swoich stronach. Przecież nie ma takiego przelicznika w którym Inter byłby lepszy od Juve. Chociaż ja jeden wymyśliłem i dałem go na Onecie :

"Przepis" na ranking IFFHS (w większości przypadków)

dodawali wydane pieniądze na piłkarzy + współczynnik niemożności zdobycia jakiegokolwiek trofeum + głupota prezesa klubu(właściciela) = wsółczynnik IFFHS . A zapomnialbym ,że cały wynik dzielimy przez zdobyte mistrzostwa swojego kraju i wychodzi wynik. Tak tłumacze sobie brak Juve w tym gronie (ne wydaja tyle co Inter ,o wiele slabszy wspolczynnik niemożności i jak jeszcze podziela to przez 28 to musza miec mniej od Interu :))))) :dance:

Ciekawy jestem Waszych pomysłów dla statystyków IFFHS :))))) :smile:


Juve moim ulubionym klubem , Del piero pilkarzem
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 14:00

http://www.iffhs.de/main/ranking/clubwe ... e=englisch

Tu macie cały ranking. Juventus jest aktualnie na 12 pozycji.

Nie ma co poruszac tego tematu n-ty raz bo wałkowanie tego ciągle w kółko nie ma sensu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 14:06

Racja, sorry za temat :P Skoro np. Chievo jest na 330 miejscu i wyprzedza je jakis klub z Zimbawbwe to naprawde szkoda slow...A co do ONETu to chyba nie zauwazyli FC ZURICH na 330. miejscu, piszac, ze w rankingu zabraklo tego wlasnie klubu. No ale to juz szczegol :wink:


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:22

Caly ten ranking nawet w malym stopniu nie odzwierciedla aktualnej sily najlepszych klubow pilkarskich swiata. Dla mnie to kompletna pomylka, tym bardziej ze to boisko weryfikuje dyspozycje danej druzyny, a nie kartka papieru i zawarte na niej cyferki. Gdyby forum mialo pokoj "fantastyka" to tam umiescilbym ten temat.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 17:46

Ja już dawno przestałem się sugerować tymi wszystkimi rankingami, bo sposób ich naliczania wcale nie odzwierciedla rzeczywistej pozycji drużyny na świecie.
Najbardziej jednak śmieszy mnie ankieta, bo jeśli na forum Juventusu w takiej ankiecie, większość nie będzie tendencyjnie odpowiadać to ja chyba nie jestem sobą.
To prawie tak jakbyś zapytał: "Czy Twoim zdaniem Juventus powinien wygrać Serie A w zbliżającym się sezonie? " :)


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 18:17

Ten ranking tak samo jak ranking FIFA dla narodowych federacji jest delikatnie mówiąc śmieszny. W tamtym bardzo wysoko jest Iran a tu CSKA ( no ale w sumie wygrali ostatnio puchar UEFA). Ten ranking robią ludzie którym się nudzi i nijak ma się od do rzeczywistości :stop:


gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 18:48

dziwicie sie dlaczego Inter jest wyżej od Juve. To ja Wam wytłumacze. Wy bierzecie pod uwage cały sezon a zobaczcie sobie wyniki w spotkaniach Juve-Inter (2:2 0:1) w poprzednim sezonie Inter wygrywał 3:1 i 3:2 dlatego Inter jest wyżej od Juve!


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 19:08

ja ty rankingów na serio nie biore ludzie takie cienkie drużyny przed juve!! Paranoja!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: jak oni to przeliczają to ja naprawde nie wiem!


TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 19:32

Myślę, że jeśli by na pierwszym miejscu znalazł się Juventus to byście wychwalali ten ranking pod niebiosa.

Tak czy inaczej ja też nie traktuje tego poważnie ale fakt jest taki, że Inter jest na pierwszej pozycji już w trzecim z rzędu notowaniu. :D
gil pisze:dziwicie sie dlaczego Inter jest wyżej od Juve. To ja Wam wytłumacze. Wy bierzecie pod uwage cały sezon a zobaczcie sobie wyniki w spotkaniach Juve-Inter (2:2 0:1) w poprzednim sezonie Inter wygrywał 3:1 i 3:2 dlatego Inter jest wyżej od Juve!
Raczej wyniki bezpośrednich spotkań nie mają tu znaczenia, tylko chodzi o to, że Inter zdobył w drugiej części sezonu najwięcej punktów i strzelił najwięcej bramek w Serie A.


Inter per SempreObrazek
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 23:50

A wie może ktoś co w tym rankingu ma wpływ na miejsce :?: Jeśli osiągnięcia to Juve powinno być wyżej niż np CSKA, a jeśli od aktualnej formy to i tak jest za nisko (np Newcastle jakoś formą nie błyszczy z tego co wiem)


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 14:01

Poszukaj sobie na Onet.pl tam jest jak się ustanawisa Ranking jak licza itp. jak się nie myle nie wiem czy dobrze pamiętam to chyab kilka postow przed twoją wypowiedzią ktoś podał jak się robi ranking. Ja sam nie wiem bo tego nie przeczytałem , ale chyba za każdy wygrany mecz dostaje się ileś punktów tak mi się wydaje , ale naprawde nie wiem jak jest :wink:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
adamjuve1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2005
Posty: 17
Rejestracja: 17 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 14:35

jak zobaczylem ten "ranking" to myslalem ze mnie szlag trafi!! przeciec oni wogole nie maja pojecia co sie w pilce dzieje. jak np barcelona moze byc na 34 miejscu albo JUVE na 12 smiechu warte to prowadzenie interu! ciekawe ile moratti zaplacil za ustawienie tego rankingu. :-D to jest szajs jakich mało!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: matoly z iffhs.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 17:30

Wiem jak się liczy te rankingi, bo kiedyś patrzyłem na wszystkie punktacje itd. ale to już jest paranoja, żeby Juventus spadł aż o 5 pozycji !!! Denerwuje mnie to, ale mam nadzieję że pokażemy im kto powinien być na czele.
Ps. Auxerre i Alkmaar przed nami, co za bzdury :D
Ostatnio zmieniony 02 września 2005, 18:32 przez Paulo, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ