Polska II liga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 14:49

Zakładam nowy pokój, dotyczący 2 ligi polskiej. Będziemy mogli porozmawiac o transferach, wynikach, oprawach meczowych itp.

Ja jestem z Radomia i kibicuje Radomiakowi :) Co prawda po rundzie jesiennej zajmowalismy ostatnie miejsce... jednak w zimie się wzmocnilismy (przyszli min. Terlecki z Pogoni Szczecin, Salami z Polonii, trener M. Broniszewski) i pniemy się w góre tabeli!!! Przeskoczyliśmy już Radomsko (oni i tak zbankrutowali i grają juniorami więc nie zbyt duży sukces) i Mławę. Wyszliśmy ze strefy barażowej i na 99% już do niej nie wrócimy. Kolejnym rywalem będzie Piast Gliwice - mamy do nich 4 pkt straty. Mecz w niedziele w Radomiu!!! Nasi Ultrasi już zapowiadają super oprawe, a na mecz przyjdzie jak zwykle z 5-7 tysięcy ludzi :D:D Ciekawe czy kibice gości dopiszą??? (ostatnio z Jaworzna nikt nie przyjechał....) Podsumowując zapowiada się fantastyczny mecz :) Już zacieram ręce na meczyk!!! :D

A jak z "Waszymi" miejscowymi klubami (mam na myśli tylko te drugoligowe) ????


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 16:35

No wiec moj "miejscowy klub" to Zaglebie Sosnowiec. W tym sezonie jestesmy beniaminkiem. W rundzie jesiennej niezbyt sie popisalismy i mielismy na zakonczenie 17 punktow. Ale za to w rundzie jesiennej, jestesmy rewelacja !! Zaglebie rycerze wiosny !! na 9 meczy 7 wygranych i biorac pod uwage tylko wiosne to jedynie Korona ma lepszy bilans od nas. Co do transferow, to w przerwie zimowej doszli do nas: M. Beben, R. Pietka, A. Adzem, D. Hosic (jak dla mnie rewelecja, strzal w dziesiatke)M. Warakomski, A. Madzar, J. Wolanski, H. Zubanovic, D. Kruszynski. Wiec wzmocnien troche bylo i od razu widac efekty, druzyna ktora miala walczyc o opzycje w okolicy 10 miejsca i utrzymanie bez barazy po swietnej postawie na wiosne walczy o baraze, ale o awans :D do 4 miejsca dajacego prawo gry w barazu tracimy 5 punktow, a mecze z druzynami z pierwszych 4 miejsc sa juz za nami. Nie zmienia to jednak faktu ze docelowy plan druzyny to awans w przyszlym sezonie na 100 lecie klubu.
Nastepny mecz gramy z Jaworznem w sobote i spodziewany jest najazd Sosnowiczan :D mamy ok 1400 biletow, oby tylko pogoda dopisala.

A nastepny mecz gramy z Radomiakiem.... :D na Ludowym w Sosnowcu i zapowiada sie ciekawy mecz, gdyz Radomiak na wosne rowniez spisuje sie b. dobrze. Mam nadzieje ze mecz pilkarsko jak i kibicowsko bedzie stal na wysokim poziomie, a kibice z Radomia zjawia sie w okazalej liczbie. Mecz w srode ale od nas jak zawsze powinno byc 5-6 tys.[/list]


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 17:35

Mój klub to Piast Gliwice, jak wspomniał wcześniej założyciel tematu gramy juz w niedziele z Radomiakiem a wyjeździe, sezon ten nie jest dla nas udany, juz dwa razy zmienialiśmy trenera od początku sezonu, na początku Dankowskiego zastąpił Wojciech Borecki jednak jego zastąpił znakomity Jacek Zieliński ( ten który tak świetnie prowadził Górnika Łeczna i został najlepszym trenerem 2004 r wg Piłki Nożnej), zajmujemy 15 miejsce w tabeli i wciąż walczymy o wyjście z miejsc barażowych co po ostatnich dwóch wygranych meczach ( ze Szczakowianką i Polkowicami) jest coraz bardziej realne lecz mecz z Radomiakiem będzie o przysłowiowe 6 pkt ale widac ze chłopaki zaczynają się rozumieć i gra jest coraz lepsza tak więc myśle ze stać nas na wywalczenie 3 pkt w Radomiu, kto by pomyślał ze mecz drużyn z dołu tabeli moze zapowiadac sie tak ciekawie ! :)


P.S Oczywiście ze jedziemy do Radomia ! Myśle ze powinniśmy się stawić w sile 50-100 ludzi :) Pozdro i do niedzieli ! :bravo:


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 17:58

W drugiej lidze kibicuje kochanej Arce Gdyni.Mam nadzieje ze uda im sie awansowac do I ligi.Oprócz Arki raczej awansują GKS Belchatow i Korona Kielce.Jestem pelen podziwu zwlascza dla Korony.Zostal tam zbudowany sliny i dobry zespol na miare pierwszej ligi.Oby w Polsce było wiecej takich klubów.


...Taka miłość jest jedna...Juve
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 18:19

Ah tak...Zagłębie Sosnowiec...
Przed rozgrywkami nikt nie spodziewał sie aż tak udanego sezonu(chociaz nie chce zapeszać).. :D :D

W rundzie wiosennej idziemy jak burza a Hosic jest według mnie nieocenionym zawodnikiem...

Narazie czeka nas mecz z Jaworznem jak napisał wyżej kolega(chyba moge tak do Ciebie mówić..?) :smile: :smile: i wszyscy spodziewają sie jak najwyższego wyniku...

A na koniec sezonu nie musi być pierwszej ligi..
Ważne, ze w tym sezonie spisujemy sie świetnie...
:smile: :smile: :smile:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 18:24

ja niestety nie mam klubu "miejscowego" który grał by w 2 lidze. Z mojego regionu gra w 1 lidze Łęczna, w 3 Motorek a w 4 Lublinianka. Chociaż może w tym sezonie ( i wiele na to wskazuje) do 2 ligi awansuje Motorek :-D Ostanio naszs Motor jest w niezłej formie :) wygrana z Sandecją 5-1 potwierdziła to :-D tak więc mam nadzieje że jush w tym sezonie uda sie nam awansować do 2 ligi :)


howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 18:35

ja jestem kibicem Jagielloni :D U nas poczatek byl slaby ,odszedl trener i pare meczow gralismy bez niego,ale pozniej szlo coraz lepiej!!Teraz jest roznie raz dobrze raz zle,spowodowane jest kontuzjami w druzynie i (glupimi sedziami) :| Jeszce na 4 miejsce mamy szanse,teraz czeka nas mecz z Kszo i napewno wygramy wierze wto :D
Jak narazie mamy najlepszy bilans wyjazdowy kibicow,najlepsze oprawy na meczach!!jest czym sie poszczycic :D


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 18:37

Ostatnio podczas meczu Korona - Zagłebie, ultrasi Zagłebia przez bite pół godziny krzyczeli 'Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec'. Jak mozna sie domyslec było to wybitnie monotonne i podchodziło to pod absurd, a jako ze lubie absurd zapałałem sympatią do Waszej ekipy. Macie jakieś inne przyspiewki? ;)

No i oczywiscie macie w kadrze Wojtusia Małoche, który w 2 sezonach w barwach Korony zdobył chyba 5 bramek, dobry wynik jak na obronce, ale on jest napastnikiem :rotfl: . Chociaz ostatnio jak patrzyłem to nawet coś tam u Was strzela, co cieszy :)

Ja jestem kibicem Korony, oczywiscie jestem zadowolony formą która prezentują podopieczni Ryśka Wieczorka. Mimo ze na poczatku tej rundy byłem sceptyczny, to teraz mam pewme przekonanie ze uda nam sie awansowac do Ekstraklasy :)

Jutro udaje sie na mecz z ŁKS-em :)


Obrazek
howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 18:47

Pytanie do kibicow korony!!JAk sie czuje ten wasz kibic ktory jechajac pociagiem w slup sie uderzyl :| przykre zdarzenie!napewno byl podpity!!

ale fartem z nami zremisowaliscie,zeby nie sedzia to bysmy wygrali!!!!kiedy oni naucza sie normalnie sedziowac!!


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 18:50

Czytałem o nim w gazecie, ale mimo powagi uderzenia to wyszedł z tego bez wiekszych obrazen. Co do meczu to Korona grała wybitnie źle, ale Arek nam uratował remis. Co do sedziowania to na poczatku meczu Mielcarz ewidentnie faulował waszego napastnika w polu karnym, ale o innych zdarzeniach nie słyszałem, ani w zadnym skrócie nie widziałem :)


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 19:02

Sting pisze: Ostatnio podczas meczu Korona - Zagłebie, ultrasi Zagłebia przez bite pół godziny krzyczeli 'Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec, Zagłebie Sosnowiec'. Jak mozna sie domyslec było to wybitnie monotonne i podchodziło to pod absurd, a jako ze lubie absurd zapałałem sympatią do Waszej ekipy. Macie jakieś inne przyspiewki? ;)
tak sie sklada ze bylem na tym meczu... i zaluje ze nie ciagnelismy tej przyspiewki przez caly mecz :D chociaz jesli chodzi o doping to Was zmiazdzylismy... a co do innych piosenek ... to owszem mamy ale na wyjazdach spiewa sie to co najglosniejsze, ale inne przyspiewki tez byly

Sting pisze: No i oczywiscie macie w kadrze Wojtusia Małoche, który w 2 sezonach w barwach Korony zdobył chyba 5 bramek, dobry wynik jak na obronce, ale on jest napastnikiem :rotfl: . Chociaz ostatnio jak patrzyłem to nawet coś tam u Was strzela, co cieszy :)
no ostatnio Malocha sie rozkreca, w tej rundzie strzelil pare bramek i jakby nie bylo wygral nam mecz z Mlawa...

Co do samej Korony, moglem zobaczyc ich gre w meczu z Zaglebiem u nas na stadionie jak i w Kielcach. Po meczu u nas kiedy wygralismy 4:1 owczesny lider Korona nie zaprezentowal sie dobrze. Na meczu w Kielcach przegralismy niestety 1:0. Jednak gralismy bez 5 !! podstawowych zawodnikow i spodizewalem sie naszego pogromu, jednak Korona razila nieskutecznoscia. Jednak nie zmienia to faktu ze Korona zasluguje na I lige i mam nadzieje ze za rok sie spotkamy...
Wicior pisze:jak napisał wyżej kolega(chyba moge tak do Ciebie mówić..?)
co prawda sie nie znamy (moze bedzie okazja aby sie poznac w pubie na meczu Juve ?) ale mi to nie przeszkadza :wink:


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 21:07

jednak Korona razila nieskutecznoscia
Bosćie naszego pichichi sfaulowali i lewo co bramke strzelił i musiał zejść :)
Do dziś leczy kontuzję.
chociaz jesli chodzi o doping to Was zmiazdzylismy
Zgadzam sie :) Ale to wszystko przez to, że ja jestem tzw. piknikiem który spoczywa jakies 100m od naszych utrasów, gdybym to ja prowadził doping 8) :rotfl: A tak na serio to w rundzie wiosennej nasi ultrasi dają ciała, na meczach jest cicho, tylko kibiców druzyn przyjezdnych słychac.


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 21:22

A ja bicuję Widzewowi. I co dziwne, jestem z górnego śląska 8)
Zaczęło sie od pamietnego LEGIA _ WIDZEW 2-3 , dziadek wtedy słuchał w radiu, ato aj sobie przy okazji posłuchałem. Potem był Citko .(heh te czasy :wink: )
A teraz brakuje mi juz meczy z LEgia, i wogóle I ligi...ale i tak dobrze ze WIdzew gra w II - i mozecie oczywiście mówić ze to niesprawiedliwa licencja, bo w sumie tak chyba jest :wink: , ale udało sie i gramy w II lidze, i chyba taki klub jak WIdzew, zaśługuje na gre conajmnije w II lidze(kibice, historia)
Choc szanse na awans w tym sezonie zmalały po fatalnych meczach wisoennych, to jednak liczę ze WIdzewk pokaże legengdarny CHARAKTER


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:31

Gałcio, piwko dla Ciebie za kibicowanie Piastowi :wink: obecnie nie ma żadnego wrocławskiego klubu w II lidze, więc pozostało mi kibicować klubowi bliskiemu sercu mojej rodziny ze Śląska.

Mecz z Radomiakiem zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że pod wodzą Broniszewskiego (nigdy nie spuścił drużyny z ligi) wiedzie im się całkiem nieźle. Ale dobre passy mają to do tego, że prędzej czy później się kończą :P Mam nadzieję, że Zieliński coś wyczaruje i Piast wywalczy przynajmniej 1 pkt. po cichu liczę na Stasia Wróbla i Pawła Gamlę. Piast chyba nie wyjdzie ze strefy barażowej, ale musi zacząć solidnie grać, by zaistnieć na drugim froncie najlepszej ligi na świecie 8)


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2005, 11:18

pan Zambrotta pisze: Ale dobre passy mają to do tego, że prędzej czy później się kończą :P
Na to nie licz :D:D Nasza passa dopiero się zaczyna :D:D
A na poważnie, to myśle, że będzie piękne widowisko. Jedank my mamy przewage własnego boiska i kibiców. Nasi piłkarze coraz lepiej grają i wreszcie naszej bramki broni Paweł Gałczyński, a nie Waldemar Grzanka (vel Toster - tak zwali go w Pogoni :)) przez którego przegraliśmy około 4 meczy wiosną. Gdyby nie on powalczylibyśmy ze Świtem i Kszo może nawet o 3 pkt... ale niestety nasz szanowny "Toster" puszczał wszystkie piłki lecące w kierunku bramki. Wkońcu zarząd klubu postawił ultimatum trenerowi, że jak nie postawi na bramce Gałczyńskiego (przypominam ze wtedy przegraliśmy 4 mecze z rzędu) to go zwolnią. Trener się opamiętał, wystawił "Gałe" i już wygrywamy :dance:
Gałcio pisze:P.S Oczywiście ze jedziemy do Radomia ! Myśle ze powinniśmy się stawić w sile 50-100 ludzi Pozdro i do niedzieli !
I bardzo dobrze... bo coś ostatnio kibice gości nie kwapią się do nas przyjeżdzać - na ostatnim meczu ze Szczakowianką goście stawili się w sile aż 0 ludzi!!! :prochno:



A tutaj daje ciekawy artykuł "Przeglądu Sportowego" na temat formy Radomiaka w rundzie wiosennej (zamieszczony na nieoficjalnej stronie Zielonych: http://www.radomiak.superhost.pl/niusy/ ... php?id=192


Obrazek
ODPOWIEDZ