Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 22:39

@pablo1503
Polemizowałbym z tym, że Atalanta imponuje spokojem i opanowaniem. Ekipa z Bergamo popełniła do tej pory sporo głupich błędów i gdyby Valencia miała dziś lepszy dzień albo mierzyli się z ciut lepszą drużyną od Hiszpanów, to wynik wcale nie byłby tak korzystny dla Atalanty. Powiem więcej - gdyby to Juve miał tyle strat, to leciałyby gromy na naszą obronę. Niemniej Atalanta nastawia się bardziej na ofensywę, więc przyjemniej się ich ogląda niż chociażby Starą Damę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 22:49

dimebag11 pisze:
19 lutego 2020, 22:39
@pablo1503
Polemizowałbym z tym, że Atalanta imponuje spokojem i opanowaniem. Ekipa z Bergamo popełniła do tej pory sporo głupich błędów i gdyby Valencia miała dziś lepszy dzień albo mierzyli się z ciut lepszą drużyną od Hiszpanów, to wynik wcale nie byłby tak korzystny dla Atalanty. Powiem więcej - gdyby to Juve miał tyle strat, to leciałyby gromy na naszą obronę. Niemniej Atalanta nastawia się bardziej na ofensywę, więc przyjemniej się ich ogląda niż chociażby Starą Damę.
Faktycznie, może przesadziłem z tym opanowaniem. Po prostu Atalanta gra jak... Atalanta. Dużo magii, ale również troszkę nieuwagi i naiwność. Grają swoje, stawka meczu w żaden sposób nie wpłynęła na głowy chłopaków z Bergamo. Głównie o to mi chodziło, troszkę źle to ubrałem w słowa. :)


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 22:58

PIĘKNA ATALANTA! Wynik świetny, szkoda tego straconego gola przez głupotę, ale trzeba przyznać, że w obronie się tracili, Valencia mogła spokojnie strzelić więcej, na szczęście pudłowali. Awans na wyciągnięcie ręki. DUMA!

btw. Jestem pewny, że dzisiejszy Juventus nie ograłby Valencii u siebie 4-1, max 2-0 :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 22:59

Miszczowie widzę na San Siro pozamiatali i będą kontynuować swoją piękną przygodę z LM, trener Conte zrobił z nich armię niezwyciężoną...miszczowie nadchodzą ale nie czekaj, coś mi się popindoliło :laugh: :prochno:


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 06:01

Ćwierćfinał na wyciągnięcie ręki. Dokupić latem kilku solidnych grajków i ekipa konkret.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 07:37

Trochę tak na wesołość mnie złapało. Milan pozbył się Caldary mając w rękach dobrego zawodnika a ten zagra sobie teraz w 1/4 LM :)


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 07:41

Radzę dać na wstrzymanie. Nie taki rzeczy się już działy w piłce. Atalanta na pewno jest blisko ale jeszcze nie awansowała.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 07:50

To prawda, Valencia u siebie jest groźna ale chyba nie wypuści tej zaliczki z rąk.

75 minuta, 4-1 dla Atalanty a ten wprowadza napastnika za obrońcę aby dobić rywala :bravo:
Według mnie, za bark szacunku dla przeciwnika i to jeszcze z potężnej La Liga powinni ich zdegradować :ahsisi:
Brawo Gasp, jeden z dwóch włoskich trenerów, których chciałbym w Juve.


Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 15:39

Mecz Atalanty oglądałem jednym okiem , ale po wejściu Zapaty jeden z pomocników cofnął się do obrony bodajże De roon . Cała Atalanta zaczęła grać bardziej defensywie i co raz częściej posyłać długie piłki na Duvana. Fakt Valencia rzuciła się na nich przez co gracze Bergamo zmuszeni byli się cofnąć .
Ogólnie jeśli chodzi o defensywę ten mecz przypominał poziom eredivisie a nie LM .Bramkarz Gollini masakra , obrona przy bramce dla Valencii masakra. Możecie chwalić Gaspa za jego ofensywę , ale jak by nasze Juve zagrało tak jak wczoraj Atalanta wielu z nas by przeklinało taką grę. Nie chodzi mi o wynik bo ten jest wyśmienity , ale każdy choć trochę lepszy zespół i skończyło by się 2-2 albo 4-4 . Żenujący występ defensywny obu ekip .

Dlatego uważam , że Gasp nie był by dobrym trenerem dla nas czy najlepszych drużyn Europy. Jego Atalanta nie potrafi znaleźć balansu między obrona a atakiem a bez tego na najwyższym poziomie nie da rady . Ale przyznam , że po bryndzy jaką oferuje nam Sarri miło ogląda sie ich ofensywne popisy dlatego będę im kibicował póki nie odpadaną :bravo: Oby się nie skończyło blamażem w Hiszpanii .


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 21:06

Tony Montana pisze:
19 lutego 2020, 00:17
zarząd wspominał o poszukiwaniach nowego młodego Ronaldo
Juz go mamy - Kulusevski :prochno:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 21:59

Cała siła tej ekipy polega na tym, że nie bawia się w szukanie balansu, czajenie i bronienie 2:0. Mają kiepska defensywę bo mają kiepska, niedoświadczona obronę. Błędy które robią wynikają w większości z indywidualnych pomyłek a nie huraofensywnej taktyki.
Problem jest taki, że gdyby Gasp do nas trafił i chciał grać w ten sposób to po paru nieprzespanych nocach z koszmarami, że będzie tym który w końcu przegra scudetto, szybciutko zacząłby zmieniać się w Allegriego.


calma calma
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 lutego 2020, 03:04

Cud, że Atalanta straciła tylko 1 bramkę. Przy tylu błędach w obronie ekipy z topu zasadziliby im spokojnie ze 3 gole. Valencia na pewno w rewanżu wyjdzie wysokim pressingiem i różnie może się to skończyć. Poziomem mecz ledwo równał do tych z LE. Dla mnie najlepszym zawodnikiem był Ilicic- co gość ma spokój, technikę i wizję gry to nie mam pytań. :hello:


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2020, 09:13

MRN pisze:
20 lutego 2020, 07:50
Brawo Gasp, jeden z dwóch włoskich trenerów, których chciałbym w Juve.
A drugi to Sarri, Conte czy Allegri? No bo chyba nie Inzaghi?

Mimo teoretycznie pewnego wyniku z ciekawością obejrzę rewanż, mając na uwadze możliwe 3-0 :prochno:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2020, 21:22

Mecz Napoli - Barca jest taki wolny, czy mam włączone slow motion? #Ziew


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 25 lutego 2020, 21:30

jackop pisze:
25 lutego 2020, 21:22
Mecz Napoli - Barca jest taki wolny, czy mam włączone slow motion? #Ziew
Do tego po Messim mega widać już jak nadszarpnął nim ząb czasu. Nieudane dryblingi, niecelne podania. Podtrzymuję moje zdanie, że Messi gorzej się zestarzeje niż CR7

Edit: ale Bomba Mertensa o.O

Edit2: Brawo Zielu za asystę, możesz przyjść do Juve
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2020, 21:34 przez prezes3c, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany