LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

01 grudnia 2019, 21:11

Wreszcie można usiąść przed TV i obejrzeć mecz :) Atletico - Barca, jak na razie słupek uratował gości przed golem samobójczym. Obie drużyny ostatnio nie są w najlepszej formie, także zobaczymy kto lepiej sobie poradzi i czy Griezmann ukąsi.

E: Ekipa Simeone chyba oszczędzała siły na ten mecz, grając przeciwko nam na 2gim biegu. Dzisiaj gaz w podłodze. Wyglądają świetnie w pressingu, grają agresywnie, twardo, z pianą na pysku. Po 20 min. było 6-0 w sytuacjach bramkowych.

Barca z kolei poza przebłyskami: odbiór Messiego i strzał Rakiticia, różny Pique, nie prezentuje zbyt wiele. Klepanie dla klepania, zwłaszcza w poprzek, niewiele przyspieszenia, dużo strat piłki w środku pola. Dopiero w ostatnich 10 min. przycisnęli tak, że Atleti musiało dość mocno się cofnąć.

Szkoda, że bez bramek do przerwy.

Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

01 grudnia 2019, 23:02

Ale Messi ich wyjaśnił, facet jest niesamowity i fenomenalny. Trzyma równy poziom i jest nie do zatrzymania. Atleti frajerskie, znowu przewaga i znowu nic, życzę im aby jeszcze odpadli z LM.
Gianni Agnelli : "Byłem zawsze bardzo podekscytowany gdy widziałem w gazecie słowo zaczynające się na J..."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

02 grudnia 2019, 01:41

W przerwie naszego meczu pisałem, że różnicę na boisku zrobił "Messi", a dzisiaj pokarał ich oryginał :prochno: Mimo to MVP zgarnia u mnie Ter Stegen. Zapomniałem napisać o tej interwencji z pierwszej połowy, gdzie dostał dziurę, ale jakimś cudem udało mu się wybić piłkę spod siebie :nod: Do tego znakomity refleks przy główce Moraty.
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Kontakt:

02 grudnia 2019, 13:50

MRN pisze:
01 grudnia 2019, 23:02
Ale Messi ich wyjaśnił, facet jest niesamowity i fenomenalny. Trzyma równy poziom i jest nie do zatrzymania.
on takiego gola strzelił więcej razy niż swojego firmowego Robben, aż ciężko mi uwierzyć, że to jeszcze wpada i to tak często
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

Wirtualna Gra Piłkarska
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

02 grudnia 2019, 17:45

I to strzela dokładnie tak jak chce i tam gdzie chce i żaden bramkarz tego nie wyłapie. Ronaldo jest wielki ale ten to kosmita bo inaczej jego fenomenu nie da się wyjaśnić. Najbardziej w nim podoba mi się jego umiejętność trzymania piłki przy nodze nawet przy szybkim biegu, niesamowite.
Gianni Agnelli : "Byłem zawsze bardzo podekscytowany gdy widziałem w gazecie słowo zaczynające się na J..."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Kontakt:

02 grudnia 2019, 18:18

on strzela zawsze z tego samego miejsca, jeśli ma piłkę dograną pół metra dalej to ta po strzale o pół metra mija słupek, w 100% wyćwiczone a nie żaden geniusz w tej kwestii bo to nie jest tak, że mu 100% wpada tylko właśnie z tego co zauważyłem zależy od położenia piłki względem słupka

co do dryblingu to masz rację, szczególnie propsy za wczorajszy rajd gdzie był faulowany 2 razy i się utrzymał na nogach
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

Wirtualna Gra Piłkarska
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

02 grudnia 2019, 23:17

Jakbyście byli karłami wyhodowanymi na hormonie wzrostu to też byście mieli 'kosmiczne' ruchy xD
ODPOWIEDZ