Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2022, 16:11

Ja tam widzę, że tańczysz na końcu także ;)


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2022, 22:52

Inter totalnie zdominowal Spezie. 1 strzal (i to niecelny) przyjezdnych w calym meczu mowi wiele. Zauwazalny progres wzgledem potyczki Nerazzurrich z Lecce. Nawet Dzeko pozytywnie zaskoczyl - trzeba docenic wariata.


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2022, 20:22

Ku*wa, jak widze tego Gagliardiniego w wyjsciowej 11stce, to rzygac mi sie chce. Chlop jest totalnym amatorem, a kazdy jego wystep okraszony jest ewidentnym brakiem umiejetnosci na taki poziom. Inzaghi wystawia go zapewne jako plaster dla SMS, ciekawe kiedy zrozumie, ze to blad.


Twitter: @K_Kamciu
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2022, 21:36

Kamciu pisze:
26 sierpnia 2022, 20:22
Ku*wa, jak widze tego Gagliardiniego w wyjsciowej 11stce, to rzygac mi sie chce. Chlop jest totalnym amatorem, a kazdy jego wystep okraszony jest ewidentnym brakiem umiejetnosci na taki poziom. Inzaghi wystawia go zapewne jako plaster dla SMS, ciekawe kiedy zrozumie, ze to blad.
Jak miał być plastrem to coś nie pykło xd, Ale jak widziałem chwilę wcześniej jak chłop wracał sobie truchtem za rywalami to jeszcze większe XD


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 września 2022, 19:09

Zostalo wiele spotkan do rozegrania, zarowno w lidze, jak i pucharach, natomiast na ten moment Inter wyglada na strasznie zagubiony zespol. Nadal jestem zdania, ze kadra jest mocna, chyba najlepsza w Italii, jednak brakuje tak naprawde wszystkiego co spaja czysta jakosc z wynikiem sportowym. Inzaghi sobie nie radzi, sprawy dookola boiska nie pomagaja, nie widac planu, pomyslu - jednym slowem, lipa.

Zobaczymy co przyniosa kolejne tygodnie.


Twitter: @K_Kamciu
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2023, 08:57

Ktos moze mi powiedziec co sie dzieje z Interem? W sensie sam sobie troche przewidywalem ze im sie ta kadra posypie po odejsciu Conte ale kurde...Na bramce Onana i jakis zawodnik sciagniety z Brazylii, w srodku obrony jedynie Bastoni ma kontrakt do przyszlego roku, a reszta konczy po tym sezonie. Skriniar ostatnio odrzucil oferte. W kadrze jest 28 zawodnikow...14 z nich ma kontrakt do konca tego sezonu...4 do konca przyszlego. Wiadomo, ze kogos (Bellanova?) maja tam na wypozyczeniu z wykupem ale to i tak ogromne liczby. Jak ta druzyna bedzie wygladac np za 2 lata?


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2023, 19:08

Michael_M pisze:
20 stycznia 2023, 08:57
Ktos moze mi powiedziec co sie dzieje z Interem? W sensie sam sobie troche przewidywalem ze im sie ta kadra posypie po odejsciu Conte ale kurde...Na bramce Onana i jakis zawodnik sciagniety z Brazylii, w srodku obrony jedynie Bastoni ma kontrakt do przyszlego roku, a reszta konczy po tym sezonie. Skriniar ostatnio odrzucil oferte. W kadrze jest 28 zawodnikow...14 z nich ma kontrakt do konca tego sezonu...4 do konca przyszlego. Wiadomo, ze kogos (Bellanova?) maja tam na wypozyczeniu z wykupem ale to i tak ogromne liczby. Jak ta druzyna bedzie wygladac np za 2 lata?
Wydaje sie, ze Gagliardini, D'Ambrosio, Dalbert, Handanovic, Bellanova, Correa i byc moze Dzeko sa na wylocie. Skriniar odchodzi niestety na pewno. Podobno dzieki LM w tym sezonie nie bedzie koniecznosci wielkich wyprzedazy, ale to nigdy nic pewnego. Bastoni, Hakan i de Vrij blisko przedluzenia. Trzon zespolu, czyli Onana, Bastoni, Barella oraz Lautaro zostaja. Poki co pytanie co z Lukaku. Belg chce zostac i wydaje sie, ze zarzad rowniez sie ku temu sklania, ale tu znakiem zapytania pozostaje podejscie Chelsea - nic pewnego.

Bramka obsadzona. Do obrony podobno szykuja transfer Nacho i sporo mowi sie o Pavardzie. Do drugiej linii nie przewiduje znaczacych ruchow - choc nie wykluczalbym niespodzianki pt. SMS'a, czy Frattesiego. Wahadla na ten momemt raczej bez wiekszych zmian, chyba, ze Inter sprzeda Dumfriesa (przy dobrej ofercie). Fajnie, ze Dimarco wskoczyl na super poziom. Atak jest zagadka. Pewny pozostania jedynie Lauti, natomiast licze rowniez na BigRoma oraz darmowy transfer typu Thuram - zobaczymy.


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 00:53

Kamciu pisze:
28 stycznia 2022, 18:09
Adrian27th pisze:
28 stycznia 2022, 16:35
Odnośnie 2 lat to możemy mieć dwa wyznaczniki.

Wartość składu i pozycja w tabeli.
Hmm, Twoja pozycja wyjsciowa brzmiala tak:

"Zakładam się o 500zł że za 2 lata będziemy kadrowo/marketingowo/wynikowo przed wami."

Powiem Ci tak, marketingowo na pewno bedziecie przed nami i ta tendencja zapewne utrzyma sie jeszcze dluzej niz przez 2 lata wiec pod tym sie nie podpisze. Natomiast co do 2ch pozostalych aspektow, nalezaloby je w jakis sposob polaczyc, tak aby wynik zakladu za 2 lata w sposob klarowny wylonil zwyciezce. Mam nawet pewien pomysl, zerknij:

Zaklad wejdzie w zycie od rozpoczecia kampanii 2022/2023, a zakonczy sie definitywnie z koncem sezonu 2023/2024. Przez ten okres oba kluby beda zbierac punkty za osiagniecia - chyba tylko w ten sposob dojdziemy do w miare rozsadnego i sprawiedliwego rozstrzygniecia na koniec. Owa punktacja moglaby prezentowac sie nastepujaco:

A) Wygranie LM 25pkt :laugh:
B) Final LM 18pkt
C) 1/2 LM 14pkt
D) 1/4 LM 10pkt
E) 1/8 LM 6pkt
F) Grupa LM bez awansu 3pkt
G) Wygranie LE 10pkt
H) Final LE 6pkt
I) 1/2 LE 1pkt
nizej europejskich pucharow nie rozliczamy...
J) Scudetto 15pkt
K) Wicemistrzostwo 8pkt
L) Miejsca 2-4 4pkt
Ł) Miejsca 5-6 1pkt
nizej miejsc w tabeli nie rozliczamy...
M) Wygranie Pucharu Wloch 7pkt
N) Final Pucharu Wloch 3pkt
nizej szczebli w Pucharze Wloch nie rozliczamy...
O) Wygranie Superpucharu Wloch 4pkt
P) Kazde zwyciestwo nad drugim klubem (Inter vs Juve, wszystkie oficjalne rozgrywki) 2pkt
R) Wyzsza wartosc skladu na transfermarkt (choc to nie do konca dobry wyznacznik, ale okey...) na koniec sezonu 2023/2024, z dniem zakonczenia ostatniej kolejki 3pkt

Ktory klub na definitywnym koncu sezonu 2023/2024 uzbiera wiecej oczek - ten z nas, odpowiednio do barw wygrywa 500.
Pierwszy rok praktycznie za nami wiec warto zrobic male podsumowanie:

Przyjmujac, ze Inter nie wygra w Stambule, zdobedzie wedlug naszej wspolnie ustalonej punktacji oczek 35 (Final LM 18pkt, Miejsca 3-4 4pkt, Wygranie Pucharu Wloch 7pkt, Wygranie Superpucharu Wloch 4pkt, Jeden wygrany oficjalny mecz z Juve 2pkt).

Juventus uzbieral oczek 8 (Grupa LM bez awansu 3pkt, 1/2 LE 1pkt, Dwa wygrane oficjalne mecze z Interem 4pkt).

Podsumowujac, na ten moment jest +27pkt na korzysc Nerazzurrich.

...

Spogladajac na nadchodzaca kampanie 2023/24 Juventus moze zdobyc maksymalnie 33 oczka (Scudetto 15pkt, Wygranie Pucharu Wloch 7pkt, Wyzsza wartosc skladu na transfermarkt 3pkt, Cztery wygrane w oficjalnych meczach z Interem 8pkt - 2x Liga, 2x Puchar Wloch, w innych rozgrywkach sie nie moga spotkac).

Biorac pod uwage najczarniejszy scenariusz dla Interu (poza top 6 Serie A, odpadniecie z grupy LM oraz brak minimum polfinalu LE, brak minimum finalu Pucharu Wloch, brak zdobycia Superpucharu Wloch, Nizsza wartosc skladu na transfermarkt, Cztery przegrane w oficjalnych meczach z Juventusem - 2x Liga, 2x Puchar Wloch, w innych rozgrywkach sie nie moga spotkac) minimalna ilosc oczek, ktora Inter wpisze na konto to 3 (Grupa LM bez awansu 3pkt).

...

Tak wiec przy zestawieniu maksymalnie pozytywnego sezonu 2023/24 Juventusu z maksymalnie negatywnym Interu, roznica po 2ch sezonach, ktore bierzemy pod uwage wynosilaby +3 oczka na korzysc Starej Damy.

Oznacza to, ze aby zaklad zostal wygrany przeze mnie wystarczy aby spelnil sie minimum 1 z ponizszych warunkow (wciaz przy zalozeniu maksymalnie pozytywnego sezonu 2023/24 Juventusu - co juz jest bardzo watpliwe):

- Inter 10 czerwca wygrywa LM
- Inter wygrywa Superpuchar Wloch 2023/24
- Inter dochodzi minimum do finalu Pucharu Wloch 2023/24
- Inter zajmuje miejsce 3-4 w tabeli w sezonie 2023/24
- Inter dochodzi minimum do Finalu LE
- Inter dochodzi do minimum 1/4 LM
- Inter dysponuje wieksza wartoscia skladu na transfermarkt
- Inter wygrywa minimum jeden oficjalny mecz przeciwko Juventusowi
- Drabinka Pucharu Wloch 2023/24 wykluczy rozegranie pojedynku Inter vs Juventus wczesniej niz w finale.

:cooler:


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 01:01

Kamciu pisze:
10 maja 2022, 20:12
pitrek pisze:
10 maja 2022, 19:36
Nie mogłem się powstrzymać 😃 jak mówiłem zakład to zakład a słowo ważniejsze od pieniędzy przynajmniej dla mnie..gratulacje i oczywiście wchodzę w następny
A wiec tak jak pisalismy. To samo, na tych samych zasadach o 700. Mamy to.
Na PW wyslalem dane do przelewu, tak gwoli przypomnienia. Kolejny rewanz? Mysle, ze moglbym wejsc - daj znac.


Twitter: @K_Kamciu
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 08:56

Kamciu miej litość i oszczędź fanów Allegriego, nie zakładaj się więcej ;) To jak kopanie niepełnosprawnych.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2023, 07:06

Thuram w Interze. Pytanie czy za Dzeko, czy jednak Lukaku. Takze Azpilicueta klepniety.

F.Romano.


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2023, 07:17

Kamciu pisze:
05 czerwca 2023, 00:53

Pierwszy rok praktycznie za nami wiec warto zrobic male podsumowanie:

Przyjmujac, ze Inter nie wygra w Stambule, zdobedzie wedlug naszej wspolnie ustalonej punktacji oczek 35 (Final LM 18pkt, Miejsca 3-4 4pkt, Wygranie Pucharu Wloch 7pkt, Wygranie Superpucharu Wloch 4pkt, Jeden wygrany oficjalny mecz z Juve 2pkt).

Juventus uzbieral oczek 8 (Grupa LM bez awansu 3pkt, 1/2 LE 1pkt, Dwa wygrane oficjalne mecze z Interem 4pkt).

Podsumowujac, na ten moment jest +27pkt na korzysc Nerazzurrich.

...

Spogladajac na nadchodzaca kampanie 2023/24 Juventus moze zdobyc maksymalnie 33 oczka (Scudetto 15pkt, Wygranie Pucharu Wloch 7pkt, Wyzsza wartosc skladu na transfermarkt 3pkt, Cztery wygrane w oficjalnych meczach z Interem 8pkt - 2x Liga, 2x Puchar Wloch, w innych rozgrywkach sie nie moga spotkac).

Biorac pod uwage najczarniejszy scenariusz dla Interu (poza top 6 Serie A, odpadniecie z grupy LM oraz brak minimum polfinalu LE, brak minimum finalu Pucharu Wloch, brak zdobycia Superpucharu Wloch, Nizsza wartosc skladu na transfermarkt, Cztery przegrane w oficjalnych meczach z Juventusem - 2x Liga, 2x Puchar Wloch, w innych rozgrywkach sie nie moga spotkac) minimalna ilosc oczek, ktora Inter wpisze na konto to 3 (Grupa LM bez awansu 3pkt).

...

Tak wiec przy zestawieniu maksymalnie pozytywnego sezonu 2023/24 Juventusu z maksymalnie negatywnym Interu, roznica po 2ch sezonach, ktore bierzemy pod uwage wynosilaby +3 oczka na korzysc Starej Damy.

Oznacza to, ze aby zaklad zostal wygrany przeze mnie wystarczy aby spelnil sie minimum 1 z ponizszych warunkow (wciaz przy zalozeniu maksymalnie pozytywnego sezonu 2023/24 Juventusu - co juz jest bardzo watpliwe):

- Inter 10 czerwca wygrywa LM
- Inter wygrywa Superpuchar Wloch 2023/24
- Inter dochodzi minimum do finalu Pucharu Wloch 2023/24
- Inter zajmuje miejsce 3-4 w tabeli w sezonie 2023/24
- Inter dochodzi minimum do Finalu LE
- Inter dochodzi do minimum 1/4 LM
- Inter dysponuje wieksza wartoscia skladu na transfermarkt
- Inter wygrywa minimum jeden oficjalny mecz przeciwko Juventusowi
- Drabinka Pucharu Wloch 2023/24 wykluczy rozegranie pojedynku Inter vs Juventus wczesniej niz w finale.

:cooler:
@Adrian27th
Zaklad zakonczony. Drabinka Pucharu Wloch wyklucza spotkanie sie Interu z Juve wczesniej niz w finale rozgrywek, co automatycznie odbiera Starej Damie matematyczne szanse na wyprzedzenie Interu w naszym zakladzie, na jasno okreslonych przez nas warunkach. Prosze wiec o rozliczenie zakladu.

@pitrek
Rowniez prosze o rozliczenie zakladu, bo poki co cisza z Twojej strony.


Twitter: @K_Kamciu
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2023, 15:22

Niestety musze popsuć Ci dzień:

1. Juventus zajął miejsce w TOP 4 wedle zdobytych punktów. Ujemne punkty nie wpływają na zakład gdyż nie dotyczą działań z obecnego sezonu zatem +4. Daje to gratis Interowi z faktu że Juventus powinien być w LM, więc traci szanse na punkty mimo tego, że zasłużył.
2. Twój sposób punktowania etapów LE nie ma żadnego sensu.
W LM Skaczesz z 18 na 14 - Finał/półfinał
W LE Skaczesz z 6 na 1. Jaką metodykę tu zastosowałeś? Bo jeżeli totalną losowość to jest to absurdalne. Idąc Twoim sposobem, winno być 4 pkt.
3. Czemu rozliczasz Superpuchar Włoch za Sezon 21/22 do zakładu, który zaczyna się od sezonu 2022/23 dając sobie przewagę samym faktem, że Juventus w tym finale nie grał?

To automatycznie daje Juventusowi nie 8, a 16 punktów i odzwierciedla ten Sezon, a biorąc pod uwagę odjęcie 4 pkt Interowi za Superpuchar nie dotyczący zakładanych sezonów daje Ci oczek 31.

Różnica topnieje do 15 pkt, a więc Inter musi zdobyć 14 punktów.

Ja rozumiem Twoje podniecenie i wizja lepszych wakacji, ale troszkę próbujesz to skręcić, w szczególności doliczaniem sobie Superpucharu za poprzedni sezon.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2023, 23:41

Adrian27th pisze:
25 czerwca 2023, 15:22
Niestety musze popsuć Ci dzień:
Raczej poprawiles mi humor :laugh:
Adrian27th pisze:
25 czerwca 2023, 15:22
1. Juventus zajął miejsce w TOP 4 wedle zdobytych punktów. Ujemne punkty nie wpływają na zakład gdyż nie dotyczą działań z obecnego sezonu zatem +4. Daje to gratis Interowi z faktu że Juventus powinien być w LM, więc traci szanse na punkty mimo tego, że zasłużył.
Warunki ustalone przez nas wspolnie jasno mowia, ze punktujemy ostateczna pozycje w tabeli na koniec sezonu. Tak tez zrobilem. Nie rozumiem czego sie tu doszukujesz? Co mnie obchodzi DLACZEGO Juve jest gdzie jest? Obchodzi mnie sam fakt. Poza tym odbijajac pileczke, moglbym powiedziec, ze sportowo Stara Dama moze zasluzyla, natomiast moglo byc im latwiej z uwagi na udowodnione oszustwo.
Adrian27th pisze:
25 czerwca 2023, 15:22
2. Twój sposób punktowania etapów LE nie ma żadnego sensu.
W LM Skaczesz z 18 na 14 - Finał/półfinał
W LE Skaczesz z 6 na 1. Jaką metodykę tu zastosowałeś? Bo jeżeli totalną losowość to jest to absurdalne. Idąc Twoim sposobem, winno być 4 pkt.
Nawet nie ma sensu tego komentowac. Jedynym odpowiednim argumentem bedzie to, ze warunki te akceptowales przed zgoda na zaklad. Mogles wtedy negocjowac kazdy z punktow. Tak po wszystkim wyglada to delikatnie mowiac smiesznie.
Adrian27th pisze:
25 czerwca 2023, 15:22
3. Czemu rozliczasz Superpuchar Włoch za Sezon 21/22 do zakładu, który zaczyna się od sezonu 2022/23 dając sobie przewagę samym faktem, że Juventus w tym finale nie grał?
Poniewaz final odbywal sie w kampanii 2022/23 i taka data podpisane jest zdobyte trofeum. Podobnie jak wyzej, warunki akceptowales w momencie przyjecia zakladu - chyba wiec do siebie powinienes miec pretensje czy pytania.
Adrian27th pisze:
25 czerwca 2023, 15:22
Ja rozumiem Twoje podniecenie i wizja lepszych wakacji, ale troszkę próbujesz to skręcić, w szczególności doliczaniem sobie Superpucharu za poprzedni sezon.
Szczerze to mam gdzies te 500, dla mnie to co najwyzej spoko zabawa. A czy Ty mi wyplacisz przegrany zaklad, czy nie - sprawa drugorzedna, ktora mimo wszystko swiadczy o Tobie.


Twitter: @K_Kamciu
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2023, 09:27

Doskonale wiesz, że wypłacam zakłady i nie mów że Ci nie zależy - gdy o pierwszy dot. Vlahovica upominałeś się tak jak teraz - czyli zanim ten zakład finalnie się zakończył i wtedy uszło Ci to płazem.
Nie jesteś tu sędzią, żeby decydować jak będą interpretowane punktacje, a w szczególności przeciągając wszystkie na swoją stronę.

1. https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Supercoppa_Italiana - Proszę potwierdź, że ten Puchar Włoch wygrał Inter i za ten przyznałeś sobie Punkty, a nie za Coppa Italia 2022 (https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Supercoppa_Italiana). Sezony za które ja się zakładałem to 22/23 i 23/24 oraz ich efekty.
2. Niestety Juventus dostał te karę za inne sezony, a nie dotyczący zakładu, a w tym zajął miejsce nad Interem.
3. W Twoich akcjach nie ma logiki, dlatego byłem w stanie przewidzieć że nie zauważysz absurdalności punktowania fazy pucharowej, stąd o to nie będę walczył.



Podsumowując, czekam na rozstrzygnięcia dające Ci przewagę 1pkt nad finalnym zestawieniem i wypłacam, jak zresztą zawsze, zakład.
Na dzień dzisiejszy Inter zdobył 31, a Juventus 12 punktów.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ