Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 14:12

Moze chcieliby od nas Pawełka z jedną nogą ?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 15:53

https://intermediolan.com/news/33340/w- ... ej-rewolty
Jeśli odejście Big Rom'a stanie się faktem nie będzie można wykluczyć, że kolejnymi będą Barella, De Vrij oraz Skriniar. A to jest prawdopodobne ze względu na straty jakie okresie pandemii poniosła rodzina Zhang - właściciele Nerazzurrich. Potentaci stracili 30% majątku osobistego, zamknięto blisko 4000 punktów sprzedaży dóbr, które wytwarzają.
https://intermediolan.com/news/33345/ki ... ali-zhanga
Wczoraj przed siedzibą Interu pojawił się baner, który był ostrzeżeniem dla zarządu klubu. Obecnie Steven Zhang przebywa w Chinach, skąd śledzi i koordynuje sytuację. Skoro nie ma go w Mediolanie, kibice postanowili zaatakować przez Internet. Poprzez media społecznościowe wysyłają mu obraźliwe wiadomości, mocno hejtując jego stanowisko.
Sprzedaż najdroższych zabawek i ewakuacja? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 19:49

Już wcześniej pisało się że władza w Chinach zakazała "sponsorowania" drużyn piłkarskich. Nie pamiętam już szczegółów. Może Zhang chce odzyskać tyle ile się da, nie patrząc na wyniki sportowe. Z wymienionych piłkarzy najchętnie bym zobaczył w Juve Barelle, ale też żadnym z tej trójki bym nie pogardził.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 19:53

Do ostatnich doniesień z Interu pasuje ten meme z psem, który siedzi w płomieniach i mówi „This is fine”.

Będzie heca jak nic, jak po Lukaku odejdzie Lautaro i Skriniar.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 21:40

Coraz lepiej
CorSport - Dzeko następcą Lukaku?

Bośniak jest alternatywą dla Zapaty. Ma już 35 lat, jednak Inzaghi zna go bardzo dobrze i chętnie zobaczyłby go w Interze. Napastnik jest obserwowany przez Inter od lat, jednak za każdym razem przeszkody blokowały jego transfer (jak np. wymianę za Sancheza w styczniu). Czy tym razem się uda?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 22:12

Gdyby nasi mieli kasę mogliby starać się o Barellę.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 23:05

Wchodząc w sferę głębszych spekulacji, obecnie na grafikach promujących nowe koszulki: https://store.inter.it/en widnieją: Darmian, Sensi, Skriniar, Calhanoglu i de Vrij. Nie wiem czy wyglądało to tak od początku, czy zostało niedawno podmienione, ale dziwi brak chociaż jednej z największych gwiazd zespołu, a zwłaszcza Barelli. Ich spec od marketingu musiałby być idiotą, żeby świadomie pominąć świeżo upieczonego Mistrza Europy kosztem dwóch włoskich placków, którzy się załapali.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 23:21

Może był na ME jak robili zdjęcia? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 23:28

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 23:21
Może był na ME jak robili zdjęcia? ;)
Może sesję robili w czasie Euro (w co wątpię, bo logo nowego sponsora zaprezentowano 2 tygodnie temu), ale skoro poczekali na Skriniara i De Vrija, którzy brali w nim udział, to czemu mieliby nie poczekać na Barellę? ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 23:33

Bo Barella wrócił dopiero teraz albo i nie wrócił jeszcze (nie śledzę, czy Chiesa i inni już wrócili) więc musieliby długo czekać. Nie wiem, zgaduję, nie doszukiwałbym się jednak tu jakiegoś przesłania. Bastoniego też nie ma przecież a to ich młoda gwiazdka.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2021, 00:09

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 23:33
Nie wiem, zgaduję, nie doszukiwałbym się jednak tu jakiegoś przesłania.
Ja też nie, dlatego napisałem o czystej spekulacji. Przeglądałem promocje na koszulki Lukaku (który też odpadł wcześniej z ME, a na materiałach promocyjnych go brak), dotarłem na główną inter store i rzuciło mi się to w oczy. PS: nie psuj zabawy

Dojenie czas zacząć:
Dusan Vlahovic jest celem Interu na zastąpienie Lukaku. Ściągnięcie młodego napastnika będzie jednak trudne.

Po pierwsze: koszt karty piłkarza. Jak donosi firenzeviola.it, Inter sondował temat przenosin Vlahovicia i chciałby rozpocząć negocjacje od kwoty 40 mln euro. Odpowiedź Commisso była jasna: Fiorentina nie usiądzie do stołu negocjacyjnego, jeśli Inter nie złoży oferty w wysokości 60 mln euro.

Po drugie: agent zawodnika i jego wymagania. Aby transfer doszedł do skutku agent poprosił o 5 mln euro prowizji oraz zarobków dla swojego klienta na poziomie mistrza Włoch, czyli pensji w wysokości również około 5 mln euro rocznie. Byłaby to kwota 10-krotnie wyższa, niż obecne zarobki gracza. Dlatego też przybycie Vlahovicia do Interu wydaje się być misją trudną do zrealizowania.
Info także dla tych, którzy chcą go w Juve... nie stać nas ;)


https://intermediolan.com/news/33349/ty ... napastnika
Portal FCInterNews.it zasugerował, że rekordowy transfer reprezentanta Belgii niekoniecznie miałby oznaczać zakupową ofensywę Nerazzurrich. Co więcej, Giuseppe Marotta i Piero Ausiliio mieliby rzekomo otrzymać do dyspozycji zaledwie 35 mln euro.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2021, 11:10

Baczu pisze:
05 sierpnia 2021, 11:37
AdiJuve pisze:
05 sierpnia 2021, 10:19
Baczu pisze:
05 sierpnia 2021, 02:09
Zobaczymy czy Łysy wyciągnął wnioski z transakcji sprzedaży Pogby, a konkretnie przepierniczenia w sposób kuriozalny pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży Francuza. Mam tu na myśli deale stulecia w osobach Pjanicia za 38mln i Higuaina za 90. :facepalm:
:facepalm: Ja wiem, ze Beppe ma nieco rozbiegany wzrok, ale, ze jest jakimś nostradamusem i już rok wcześniej wiedział, ze opchnie Pogbę i z kasy za niego brał Pjanicia to nie wiedziałem. Cały czas myślałem, ze Pjanić przyszedł w miejsce Pirlo ale co ja tam mogę wiedzieć :prochno:
A tak na poważnie i zgodnie z faktami, Pjanić przyszedł oczywiście rok przed odejściem Pogby, przyszedł oczywiście w miejsce Pirlo, przyszedł za 32mln co było dość dbrą ceną za jak za niego, miał 2 dobre sezony w Juve, jeden przeciętny, jeden słaby, klub w dziwnej wymianie dostał za niego 65 baniek.
Chyba komuś szwankuje pamięć oraz wyszukiwarka, bo takie informacje w razie zawahania można znaleźć w 10 sekund. :facepalm:
Pogba odszedł w 2016, w trakcie tego samego okienka przyszedł Mozarella i Higuain.
Faktycznie :laugh: Nie wiem jak ja to patrzyłem na tym transfermartk. :think: Niemniej nie postawił nigdy dealu Pjanicia i Higuaina w jednym rzędzie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2021, 19:20

Dżeko 5.5-6 mln na sezon + bonusy :prochno: :prochno: :prochno:
Ciekawe co na to Lautaro? Za sezon transfer? :prochno:

PS: Coś kolega Kamciu dawno nas nie odwiedzał i nie pisał :D Ależ przypadek!


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2021, 22:42



Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2021, 23:16

Marat87 pisze:
11 sierpnia 2021, 19:20
Dżeko 5.5-6 mln na sezon + bonusy :prochno: :prochno: :prochno:
Ciekawe co na to Lautaro? Za sezon transfer? :prochno:

PS: Coś kolega Kamciu dawno nas nie odwiedzał i nie pisał :D Ależ przypadek!
Spiesze z odpowiedzia!

Po pierwsze, sporo pracy i powrot do treningow. Po drugie, stwierdzilem po ostatniej wymianie dosc "agresywnych" opinii miedzy tutejsza "smietanka", a innym kibicem Interu, ze srednio jest sens tu udzielac sie z tak duza czestotliwoscia, poniewaz tutejszy poziom zaslepienia jest ogromny - nie chce ciagnac tego tematu. Po trzecie, owszem sytuacja w Interze nie napawa optymizmem i byc moze poniekad i to wezbralo we mnie zlosc, a nawet smutek. Natomiast zaryzykuje teze, ze przy udanych transferach pilkarzy, ktorzy przewijaja sie w plotkach (Correa/Zapata, Dumfries, Nandez, Insigne(?)) bedziemy i tak wyzej niz Juve - aby to nie byly slowa bez pokrycia, moge zaproponowac gruby zaklad z kazdym chetnym, czekam na info! (W sumie byloby ciekawie, taki dodatkowy smaczek :cooler: )


Twitter: @K_Kamciu
ODPOWIEDZ