Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2021, 19:01

Maly pisze:
08 maja 2021, 13:27
jackop pisze:
08 maja 2021, 13:07
Wygląda na to, że Inter zdobył Scudetto na kredyt, za pieniądze, których nie mieli. Zobaczymy czy było warto.
A to można mieć wątpliwości?
Jak widać można mieć wątpliwości.
Jak odejdzie to dla mnie to będzie zbyt duży cios. Przerzucę się na jakiś kosz albo inter woman. To co się dzieje, zabiera jakąkolwiek radość z mistrzostwa, zamiast cieszyć się z niego, myślimy jak przetrwać. Już prawie o nim zapomniałem.
Zamiast się cieszyć z mistrza my musimy się zmierzyć z nową rzeczywistością powrotu do walki o LE.
Kurła gdzie sa kibice w Mediolanie. Powinni protestować pod siedzibą. Przecież to skandal. Chinole wyjazd. Żenada zarządzania. Zrobić mistrza i sprzedać teraz dwóch najlepszych zawodników, którzy ciągnęli cała grę w ataku.
Jest tego więcej, ale nie chce mi się czytać i wklejać.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2021, 20:06

Allegri w Juve
Ucieczka Conte i Hakimiego z Interu
Lukaku jedną nogą w Chelsea
Oni już wiedzą, że za rok wszystko wraca na swoje miejsce


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 00:44

Plot twist: https://fcinter.pl/news/fcin-to-lukaku- ... e-z-interu :laugh:
Odejście Belga z Interu to nie temat, który narodził się w ostatnich trzech dniach. Wszystko zaczęło się wraz z powrotem Belga z wakacji: podczas rozmowy z Inzaghim, Ausilio i Marottą Lukaku przyznał, że otrzymał wielką ofertę od Chelsea i zamierza ją zaakceptować. Był to prawdziwy chłodny prysznic dla całego kierownictwa oraz oczywiście dla nowego trenera, który nigdy nie spodziewał się takiego początku współpracy z Lukaku, który jak dotąd zawsze był bardzo związany z klubem i miastem Mediolan.

Lukaku wybrał projekt, który w jego opinii jest lepszy sportowo. Należy podkreślić, że Inter nie miał zamiaru pozbywać się Belga, lecz został do tego zmuszony. Jest to także zgodne z mantrą Marotty, który w pierwszych dniach okienka powiedział, że z klubu odejdą tylko ci zawodnicy z pierwszego składu, którzy poproszą o odejscie.
Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 02:09

Zobaczymy czy Łysy wyciągnął wnioski z transakcji sprzedaży Pogby, a konkretnie przepierniczenia w sposób kuriozalny pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży Francuza. Mam tu na myśli deale stulecia w osobach Pjanicia za 38mln i Higuaina za 90. :facepalm:
Już pojawiają się plotki, że następcą Lukaku będzie Zapata, kupiony za 40mln. A Percassi jak przeczyta w gazecie, ile Inter zgarnął za Lukaku, to z miejsca podwyższy kwote o 15mln dla Zezola, wiedząc że ten podciera się teraz świeżutkimi dolarami prosto od wujka Romka z Londynu. :prochno:
Gdyby Murzyn zaanonsował swoją chęć odejścia wcześniej, to byłaby szansa upolować De Paula za 38mln, duet Dumfries-Gosens na wahadła, oraz cracka w miejsce Lukaku, nawet mógłby być ten Zapata, ale w rozsądnej cenie, a o takiej dziś Inter może pomarzyć. A tak, powtórzy się casus Barcelony, z której po sprzedaży Neymara wszyscy chcieli zedrzeć hajs.
Mistrzowski Inter pięknie rozmontowany - Conte, Eriksen, Hakimi, Lukaku. Antek chyba widział że Chińczyk to gołodupiec budujący na kredyt jak Gierek i widząc co się święci dał nogę jako pierwszy. Inzaghi zamiast posiedzieć sobie jeszcze sezon w Lazio i na spokojnie, bez spiny walczyć o pierwszą czwórkę, wdepnął w niezłe gówno. Jeżeli polegnie, to smród będzie się za nim ciągnął przez kilka kolejnych lat, tak jak za Gasperinim.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 08:44

Inter bez Lukaku i Hakimiego i tak lepszy od Lazio.
Lukaku mówił, że przyszedł dla Conte więc i z nim odchodzi. W zasadzie nie ma nic w tym dziwnego, szczególnie że dostał ofertę z CFC, które ponoć kocha od dziecka gdy Drogba był jego ulubionym zawodnikiem. Tak jak Conte nie chce brać udziału w słabym projekcie.

Przypomnę, że Conte chciał odejść już poprzedniego lata ale wielce prawdopodobne, że widząc jak Juve wyrzuca Sarriego i zatrudnia Pirlo kupili mu na kredyt Hakimiego, Vidala i kogo tam jeszcze Antek chciał oby tylko wykorzystać szansę jaką im daliśmy na tacy. Już na wiosnę mieli przecież problem z płatnościami... Udało wygrać mistrza się ale długi trzeba spłacać. Zadziałał też Marotta i jego "kto chce odejść może odejść" więc poza Hakimim jeszcze Lukaku opuści Inter. Chociaż tak na prawdę nie zdziwiłbym się jakby odejście obu było zaplanowane i Inzaghi robi dobrą minę do złej gry. Musi być jakaś przyczyna, że jeszcze nic nie kupili mając kasę za Marokańczyka.

Czy to jednak problem dla Inzaghiego? Lukaku w niczym nie przypomina Immobile i zastanawiam się czy Simone potrafiłby w pełni wykorzystać Belga. Wydawało mi się, że lepszy dla niego byłby napastnik o innym profilu ale skoro łączą teraz Inter z Zapatą to sam nie wiem co myśleć.

@jackop: To co zacytowałeś to jakieś rozkapryszone dzieci, które docenią scudetto za parę lat. Emocje biorą górę w takich sytuacjach a tu potrzeba chłodnego podejścia. W dodatku to nie zwykłe mistrzostwo ale przerywające serię największego rywala więc podwójnie było warto.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 10:06

Baczu pisze:
05 sierpnia 2021, 02:09
Mistrzowski Inter pięknie rozmontowany - Conte, Eriksen, Hakimi, Lukaku. Antek chyba widział że Chińczyk to gołodupiec budujący na kredyt jak Gierek i widząc co się święci dał nogę jako pierwszy. Inzaghi zamiast posiedzieć sobie jeszcze sezon w Lazio i na spokojnie, bez spiny walczyć o pierwszą czwórkę, wdepnął w niezłe gówno. Jeżeli polegnie, to smród będzie się za nim ciągnął przez kilka kolejnych lat, tak jak za Gasperinim.
Oj, nie wiem. Właśnie w razie czego będzie miał piękną wymówkę, bo stracił absolutnie dwa największe motory napędowe mistrzowskiego Interu i Eriksena, który, wydawało się, z miesiąca na miesiąc się we Włoszech rozgrywa.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 10:19

Baczu pisze:
05 sierpnia 2021, 02:09
Zobaczymy czy Łysy wyciągnął wnioski z transakcji sprzedaży Pogby, a konkretnie przepierniczenia w sposób kuriozalny pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży Francuza. Mam tu na myśli deale stulecia w osobach Pjanicia za 38mln i Higuaina za 90. :facepalm:
:facepalm: Ja wiem, ze Beppe ma nieco rozbiegany wzrok, ale, ze jest jakimś nostradamusem i już rok wcześniej wiedział, ze opchnie Pogbę i z kasy za niego brał Pjanicia to nie wiedziałem. Cały czas myślałem, ze Pjanić przyszedł w miejsce Pirlo ale co ja tam mogę wiedzieć :prochno:
A tak na poważnie i zgodnie z faktami, Pjanić przyszedł oczywiście rok przed odejściem Pogby, przyszedł oczywiście w miejsce Pirlo, przyszedł za 32mln co było dość dbrą ceną za jak za niego, miał 2 dobre sezony w Juve, jeden przeciętny, jeden słaby, klub w dziwnej wymianie dostał za niego 65 baniek.
Co do Igły wtopa dekady.

W Interze wymieni Lukaku na Zapatę, ale raczej reszta pójdzie na spłaty długów, wcale się nie zdziwię jak skończą poza 4 w przyszłym sezonie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 10:51

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 08:44
@jackop: To co zacytowałeś to jakieś rozkapryszone dzieci, które docenią scudetto za parę lat.
Czy ty naprawdę uważasz, że Interowi kibicują polskie dzieci? :prochno: Może takie są, ale ja tych wypowiedzi nie brałem z fejbuka tylko strony, na której dominują konta z +10letnim stażem. Może włoscy tifosi mają inne podejście, ale nie znam języka i jestem za leniwy, żeby sprawdzać. Jak na forum Interu ktoś zacytowałby mnie, piszącego o tym, że zdobywanie kolejnych Scudetti mnie już nie bawi bo styl jest paskudny, to też użyłbyś tego argumentu w stosunku do mojej osoby? :) PS: nie psuj zabawy


Jak oprócz Lukaku odejdzie jeszcze 1-2 ważnych graczy to poczują to, co my po Farsopoli :snack:
La Gazzetta sugeruje, że kwota jaką przeznaczy Inter na wzmocnienia może wynieść 30%, czyli około 40 mln euro.
Idealnie na Zapatę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 11:00

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 08:44
Musi być jakaś przyczyna, że jeszcze nic nie kupili mając kasę za Marokańczyka.
Przecież od początku prasa trąbiła, że te pieniądze pójdą na zasypanie dziury... obudź się Mały!


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 11:01

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 08:44
Czy to jednak problem dla Inzaghiego? Lukaku w niczym nie przypomina Immobile i zastanawiam się czy Simone potrafiłby w pełni wykorzystać Belga. Wydawało mi się, że lepszy dla niego byłby napastnik o innym profilu ale skoro łączą teraz Inter z Zapatą to sam nie wiem co myśleć.
Nie wiem, ile w tym dziennikarskiego wróżenia z fusów, a ile prawdy, ale na fcinter.pl piszą, że jednak Lukaku miał być kluczowym elementem układanki Inzaghiego:
Nowy menadżer Interu jest bardzo niezadowolony, że klub zgodził się na odejście napastnika. Zdaniem Włocha to burzy jego projekt na samym początku jeszcze przed wejściem na boisko. Podczas negocjacji kontraktowych zostało jasno ustalone, że odejdzie jeden ważny członek zespołu i był nim Achraf Hakimi. Inzaghi bardzo liczył na jakość Lukaku w ataku, na nim chciał oprzeć swoją drużynę i spróbować obronić tytuł Mistrza Włoch.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 11:37

AdiJuve pisze:
05 sierpnia 2021, 10:19
Baczu pisze:
05 sierpnia 2021, 02:09
Zobaczymy czy Łysy wyciągnął wnioski z transakcji sprzedaży Pogby, a konkretnie przepierniczenia w sposób kuriozalny pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży Francuza. Mam tu na myśli deale stulecia w osobach Pjanicia za 38mln i Higuaina za 90. :facepalm:
:facepalm: Ja wiem, ze Beppe ma nieco rozbiegany wzrok, ale, ze jest jakimś nostradamusem i już rok wcześniej wiedział, ze opchnie Pogbę i z kasy za niego brał Pjanicia to nie wiedziałem. Cały czas myślałem, ze Pjanić przyszedł w miejsce Pirlo ale co ja tam mogę wiedzieć :prochno:
A tak na poważnie i zgodnie z faktami, Pjanić przyszedł oczywiście rok przed odejściem Pogby, przyszedł oczywiście w miejsce Pirlo, przyszedł za 32mln co było dość dbrą ceną za jak za niego, miał 2 dobre sezony w Juve, jeden przeciętny, jeden słaby, klub w dziwnej wymianie dostał za niego 65 baniek.
Chyba komuś szwankuje pamięć oraz wyszukiwarka, bo takie informacje w razie zawahania można znaleźć w 10 sekund. :facepalm:
Pogba odszedł w 2016, w trakcie tego samego okienka przyszedł Mozarella i Higuain.
Naturalnym następcą Pirlo, po odejściu w 2015 roku został Marchisio, który płynnie przejął od Andrzeja rolę reżysera. Khedira zastąpił Vidala w roli box2boxa.
Po odejściu Francuza rok później, dokupiony został Bośniak i owszem, nie był on naturalnym następcą Pogby w roli mezzali tylko zajął pozycje Marchisio, który w tym czasie już częściej odwiedzał gabinety lekarskie, a Max rok wcześniej ratował się często Hernanesem na pozycji registy.
Dzięki obecności tylko dwóch pomocników "na chodzie" Max w zaciszu gabinetu wymyślił 4231, co pozwoliło nam dojść do finału i grać chyba najlepszy dla oka futbol za kadencji Massimiliano.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 11:43

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, co dzień nowe, zupełnie różne informacje tak jak u nas z Pjaniciem - najpierw miał być planem B i albo on albo Loca, teraz mają być obaj a Bośniak ma przyjść już na dniach podczas gdy z Loca ciągle nie wiadomo.

Kasa z Hakimiego może i miała być wg prasy na zasypanie dziury ale przecież kimś na tej prawej trzeba grać.

Lepszy deal Zapata-Lukaku niż Pogba-Higuain. Oni przynajmniej wyjdą na plus a my jeszcze dopłacaliśmy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 12:40

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 11:43
Kasa z Hakimiego może i miała być wg prasy na zasypanie dziury ale przecież kimś na tej prawej trzeba grać.
No jak to kim, wypożyczoną gwiazdą Cagliari Nandezem :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 13:07

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 11:43
.
Kasa z Hakimiego może i miała być wg prasy na zasypanie dziury ale przecież kimś na tej prawej trzeba grać.
No muszą, dlatego kombinują. Marzą o Dumfrisie, ale jest zbyt drogi ( choć teraz otwiera się furtka ), są ploty o wypożyczeniu Bellerina, ale Arsenal nie chce za darmo. Na końcu jest ten Nandez o którym wspomniał Jackop i on ma przyjść na dniach.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2021, 13:40

Maly pisze:
05 sierpnia 2021, 08:44
Inter bez Lukaku i Hakimiego i tak lepszy od Lazio.
A Inter bez Lukaku, Hakimiego, Lautaro i De Vrija? :D

Corriere dello Sport – Lautaro Martinez oraz Stefan De Vrij mogą ocenić swoją dalszą przyszłość w Interze, jeśli z klubu odejdzie Romelu Lukaku.

Do tego cały pion sportowy: https://fcinter.pl/news/transfer-lukaku ... e-odejscia
Zdanie trenera podzielają Marotta oraz Ausilio, a także Baccin. Cała trójka ma porozumienie z Zhangiem w sprawie przedłużenia kontraktów, które wygasają z końcem mercato. Biorąc jednak pod uwagę atmosferę, która panuje obecnie w klubie nie można wykluczyć, że nie zdecydują się na parafowanie nowych umów i również odejdą z Interu.
Jak Inzaghi się wkurzy to może "odstawi Gattuso" :laugh:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ