Brutalny Trezeguet

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 14:36

Izrael zremisował z Francją 1:1 (0:0) w meczu grupy 4. eliminacji piłkarskich mistrzostw świata.

Francuzi już po raz czwarty w tych eliminacjach nie potrafili pokonać rywala; w środę tylko zremisowali na wyjeździe 1:1 z Izraelem. Mimo tego awansowali na pierwsze miejsce w grupie 4.

Byli mistrzowie świata i Europy objęli prowadzenie w 51. minucie po golu napastnika Juventusu Turyn, Davida Trezegueta. Ten sam zawodnik nie popisał się cztery minuty później - w starciu z Tal Ben Haimem uderzył przeciwnika głową i ujrzał czerwony kartonik. Za ten postępek grożą mu nawet trzy mecze zawieszenia.

To osłabienie Francuzów wykorzystali gospodarze. W 83. minucie do remisu doprowadził Walid Badir, który wykończył akcję zainicjowaną przez Aorama Keisiego. Goście mogli się cieszyć, że gracze Izraela strzelili tylko jednego gola, gdyż stworzyli sobie sporo sytuacji na pokonanie Fabiena Bartheza


nie ogladalem tego meczu, ale qumpel mi opowiadal, ze jakis Zyd (Izraelita, jak kto woli) odepchnal i Treze mu z banki wyjechal :roll: tamten padl na murawe i sedzia odrazu czerwien pokazal :evil: ale mu sie nie dziwie taka jest gra, a dostac od Davida <190 cm> z banki to nie ciekawa sprawa :wink: czerwona kartka oslabil francje, bo grac 35 minut bez jednego zawodnika to nie ciekawa sytuacja, ale barthez sie przy tej bramce nie popisal, bo podobno przez niego padla 8)

http://sport.onet.pl/1075083,wiadomosci.html


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 14:49

Ojoj nasz Trezeguet jest brutalny nigdy go nie widzialem tak wściekłego wogóle nigdy nie widzialem żeby kiedykolwiek Trezegol sfaulował :shock: no ale liczy się że strzelił bramkę a nie że dostał kartonik :D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 15:17

hehehe treze posiweci sie bardziej Juve :Da w sumie jak mu oddal to dobrze !! tez bym tak postapil


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 15:24

Za faul na Trezeguet Izraelczyk powinien obejrzec czerwona kartke. Brzydki atak od tylu w nogi, przez chwile obawialem sie ze David moze ponownie doznac kontuzji.
Po faulu nasz zawodnik szybko wstal i podszedl blisko Izraelczyka uderzajac go lekko glowa (oczywiscie przeciwnik upad jak od uderzenia pioruna).
Nic wielkiego sie nie stalo, ale uwazam ze jezeli sedzie musial pokazywac czerwona kartke to powinien obdarowac nia obydwu zawodnikow.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 15:24

Ważne, że strzelił bramke, choć wg mnie piłkarze klasy Trezeguet powinni zachować zimną krew w takich sytuacjach.
Teraz powinien w JUVE sie postarać o bramki :D


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 16:01

A ma ktoś może linka do sytuacji z tym faulem Trezegueta, albo chociarz z brameczką?


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 16:03

ma ktos z tym filmik? albo wie gdzie to mozna dorwac? pozdro ;]


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 19:10

DjJuve pisze:Za faul na Trezeguet Izraelczyk powinien obejrzec czerwona kartke. Brzydki atak od tylu w nogi, przez chwile obawialem sie ze David moze ponownie doznac kontuzji.
Po faulu nasz zawodnik szybko wstal i podszedl blisko Izraelczyka uderzajac go lekko glowa (oczywiscie przeciwnik upad jak od uderzenia pioruna).
Nic wielkiego sie nie stalo, ale uwazam ze jezeli sedzie musial pokazywac czerwona kartke to powinien obdarowac nia obydwu zawodnikow.
Czy zaraz powinien obejrzec czerwona to nie wiem, ale zolta jak najbardziej sie nalezala. Tak samo jak Ty obawialem sie ze po takim faulu Treze moze znowu zlapac jakas kontuzje. Sam Treze pewnie tez ma dosc kontuzji i dlatego tak zareagowal na wejscie Izraelczyka. Czerwona dla Treze byla bezdyskusyjna, jednak widac bylo, ze uderzenie Davida bylo lekkie, a wiecej w upadku Izraelczyka bylo aktorstwa niz bolu.Brawa dla Francuza za ladna bramke i tyle.


Juve per Sempre
Pavel_Nedved1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 20:00

ładnie mi pitolnął ze łba :) - dobrze niech osłabia Froggeaterów!!
a izrael mógł to wygrać


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 20:23

Ja sie wylame i powiem ze zachowanie Trezeguet bylo nieodpowiednie, zawodnik nawet po takim faulu, jak na Trezeguet nie powinien odpowiadac agresja :|

Wlasnie w takich sytuacjach wychodzi charaktert gracza :)


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 22:52

olli pisze:Ja sie wylame i powiem ze zachowanie Trezeguet bylo nieodpowiednie
"wylamal" byś sie gdybyś był kibicem Juve :wink:
0lli pisze: zawodnik nawet po takim faulu, jak na Trezeguet nie powinien odpowiadac agresja
teraz wyobraź sobie że grasz no powiedzmy że może w Bayernie i jesteś jego kluczowym graczem (czasem można pomarzyć :roll: :wink: )no i dobrze zaczynasz sezon po kilku meczach jesteś najlepszym strzelcem swojej drużyny....następnie musisz poddać się operacji i nie grasz przez kilka miesięcy......póxniej wracasz do gry i nagle grypa i dalsze kontuzje...... a póxniej w meczu z "jakimś" Izraelem taki Izraelczyk wjeżdza ci tak że mogłeś nabawić się poważnej kontuzji i nie dostaje nawet żóltej karteczki, jestem pewny że puściły by ci nerwy na takiego człowieka i i tak dziwie mu się żę nie uderzył go mocniej a jedynie symbolicznie :wink:


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:24

Shickit pisze:
olli pisze:Ja sie wylame i powiem ze zachowanie Trezeguet bylo nieodpowiednie
"wylamal" byś sie gdybyś był kibicem Juve :wink:
hehe, jest w tym troche racji :wink:
Shickit pisze:
teraz wyobraź sobie że grasz no powiedzmy że może w Bayernie i jesteś jego kluczowym graczem (czasem można pomarzyć :roll: :wink: )
Pomarzyc zawsze mozna :)
Shickit pisze:no i dobrze zaczynasz sezon po kilku meczach jesteś najlepszym strzelcem swojej drużyny....następnie musisz poddać się operacji i nie grasz przez kilka miesięcy......póxniej wracasz do gry i nagle grypa i dalsze kontuzje...... a póxniej w meczu z "jakimś" Izraelem taki Izraelczyk wjeżdza ci tak że mogłeś nabawić się poważnej kontuzji i nie dostaje nawet żóltej karteczki, jestem pewny że puściły by ci nerwy na takiego człowieka i i tak dziwie mu się żę nie uderzył go mocniej a jedynie symbolicznie :wink:

Wydaje mi sie ze Izraelczyk dostal zolta kartke ale moge sie mylic :roll:
A co do samego odruchu "Treze" - gdyby kazdy tak reagowal to wiesz co by bylo na boisku :|:?: Jak tak nie raz patrze na te faule, to jestem szczesliwy ze nie jestem w skorze tego co został sfaulowany :? A takich fauli podczas meczy jest bardzo duzo, i teraz pomysl co by bylo gdyby kazdy tak reagowal :| Jedne wielkie pobojowisko :(


Obrazek
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:30

Widziałem ten faul w tv i niedziwie sie ze trezeguet tak zareagował no wkoncu czasem nerwy kazdemu puszczaja , ale jawazniejsze jest ze rozegrał dobry mecz i strzelił bramke.A o tej czerwonej kartce mozna zapomnioec ;]


Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2005, 09:59

na tv 5 europe widzialam brameczke i te sytuacje. ja sie naprawde nie dziwie dla naszego Trezegola bo zostal chamsko potraktowany a jak napisal Shickit on juz i tak w tym sezonie duzo przeszedl. i naprawde sie zdziwie jak dostanie dyskwalifikacje (chyba ze juz zapadla jaka decyzja o ktorej nie wiem)


POMÓDLMY SIĘ ZA PAPIEŻĄ !!!


Obrazek
Obrazek
Juventus33

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 02 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2005, 10:55

Dobrze że Trezeguet strzela bramki, choć myślę że w tej sytuacji powinien zachować zimną krew.


ODPOWIEDZ