Cierpliwość Del Piero też ma granice...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 21:14

tomcatmi6 pisze:Jest jedna roznica, mianowicie Zlatan nie wywraca sie po przejsciu przeciwnika zwodem, liczac ze bedzie wolny. Nie "gasza" go lepsi obroncy niz z zespolow z obszaru relegacji, pare roznic by sie znalazlo. Co do zastawiania to mnie nie rozsmieszaj... kto jak kto ale Alex dosc krotko potrafi stac na nogach gdy jest naciskany (mowie o tym co jest teraz nie o tym co kiedys bylo), ma po prostu gorsze warunki fizyczne. Tyle ze pozostaje jeszcze kwestia wieku, czas na powoli postepujaca zmiane warty.
Alex rowniez nie wywraca sie po przejsciu zawodnikow zwodem, a oborncow Realu jezdzi jak chce... Nie wmawiaj mi prosze ze Alex nie potrafi nic zrobic z pilka... Nie przecze ze Zlatan jest fizycznie lepszy i silniejszy ale Alex tez swoje potrafi!
Policz je dla DP i Zlatana, sam chetnie sie dowiem ile maja, bo nigdzie nie moge znalesc informacji o tej statystyce. Jesli Ty masz zrodlo, to je podaj zebym mogl sobie popatrzec na statystyki, bo jestem ciekaw jak gracze Juve wygladaja "na papierze".
No ja rowniez chcetnie bym zobaczyl i postaram sie to zalatwic z mila chcecia...

Biedny Del Piero...jaki ten swiat jest okrutny :cry:
A zebys wiedzial... Nie maja kogo sie czepiac to beda sie czepiac Alexa i tak juz od 1998 roku! bez przerwy.. Obojetnie w jakie formie by nie byl.. Moglby byc w lepszej formie od Shevi i Adirano razem wzietych a i tak by byl dla kazdego dziennikarza "0"
Nikt go z pewnoscia sila nie usunie, to bedzie jego decyzja, a trzymac na sile nie ma sensu... Pozatym mam nadzieje ze Alex przy przedluzeniu umowy zgodzi sie na zarobki odpowiadajace jego formie.
Sadze ze jesli wogole jest taki konflikt to zawodnik nie ma szans przeciwko trenerowi, pozatym Capello wie co robi i ma napewno wieksze pojecie o formie i umiejetnosciach prezentowanych przez zawodnikow, niz my. Ale luz zawsze znajdzie sie taktyk nie potrafiacy zrozumiec zasady ze druzyna zarzadza trener a nie kapitan czy inny zawodnik. Zadaniem zawodnika jest grac i wypelniac swoj kontrakt, a nie sie boczyc, bo to nic mu nie da.
Alex nigdy nie zrezygnuje z Juventusu chocby nie wiem jak go tam katowali... Wiele razy zapewnial ze kocha Juventus, i ze klub jest dla niego jak druga rodzina... Ja mu w to wierze... To widac w jego poswieceniu i woli walki.. Dodam jeszcze ze Alex zadko krytykuje kogo kolwiek odkad pamietal zawsze byl ugodowym pilkarzem...
Tak wogole to sadze ze jest to po prostu taki temat zapchajdziura, szukanie dziury w calym. Alex jakby mu naprawde cos nie pasowalo to albo by powiedzial to na konferencji, albo zglosil to Capello. Poki co nie powiedzial slowa wiec sprawy nie ma. [/qiote]

I oby takiego konfliktu nie bylo... Niemniej jednak uwazam ze te ciagle zmiany sa bez sensu...
PS. fanatyzm jest zabojczy ;)
Jakas aluzja do mnie?


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 21:30

Slim pisze:
tomcatmi6 pisze:Policz je dla DP i Zlatana, sam chetnie sie dowiem ile maja, bo nigdzie nie moge znalesc informacji o tej statystyce. Jesli Ty masz zrodlo, to je podaj zebym mogl sobie popatrzec na statystyki, bo jestem ciekaw jak gracze Juve wygladaja "na papierze".
No ja rowniez chcetnie bym zobaczyl i postaram sie to zalatwic z mila chcecia...
http://www.juventus1897.it/statistichehome.asp
http://www.juventus1897.it/home.asp

Tu i tu (drugi link) po lewej stronie troche statystyk. 8)
Del Piero strzelil w 30 spotkaniach 13 goli, ale do konca ich nie grał i to dobrze wiemy, natomiast Zlatan w 36 spotkaniach 10 bramek.
Nie chce tu mowic, ze ten jest lepszy, ten gorszy, bo kazdego szanuje na rowno, zwlaszcza, ze obaj strzelają dla Juventusu.

Miejmy nadzieje, ze zadnego konfliktu nie bedzie, a DP i Zlatan bedą nadal strzelac jak najwiecej dla Juve goli. :)
Tyle w tym temacie ode mnie.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 22:53

Alex rowniez nie wywraca sie po przejsciu zawodnikow zwodem, a oborncow Realu jezdzi jak chce...
No to chyba nie w tym dwumeczu ktory byl niedawno... albo ja ogladalem inny mecz. Del Piero moim zdaniem nie podolal obroncom Realu, niestety z silniejszym przeciwnikiem on nie potrafi juz dobrze grac. Nie jezdzil z obroncami Realu, niestety, chyba ze Ci sie przysnilo.
i tak juz od 1998 roku! bez przerwy..
Ze tak powiem, ostatnie lata to tendencja spadkowa, jesli chodzi o forme tego pilkarza...
Moglby byc w lepszej formie od Shevi i Adirano razem wzietych a i tak by byl dla kazdego dziennikarza "0"
Pierwsza sprawa to jest Sheva i Adriano, jak juz piszesz to pisz po ludzku. Druga sprawa niezbyt mnie interesuja wypociny prasowe, mam oczy i potrafie stwierdzic czy mi sie podoba mecz w wykonaniu danego zawodnika czy nie.
Alex nigdy nie zrezygnuje z Juventusu chocby nie wiem jak go tam katowali...
Tez nie sadze aby zrezygnowal, spedzil tu wiele lat i dokonal naprawde wielkich rzeczy, watpie rowniez zeby klub zrezygnowal z jego uslug. Jak DP odejdzie to bedzie tylko i wylacznie jego wola.

@ Wojtom: a sa tam asysty? Bo gole to wiem jak sie rozkladaja po zawodnikach ;) . A szukam asyst tyle ze nie moge nigdzie znalesc.

pozdr


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 23:19

tomcatmi6 pisze:No to chyba nie w tym dwumeczu ktory byl niedawno... albo ja ogladalem inny mecz. Del Piero moim zdaniem nie podolal obroncom Realu, niestety z silniejszym przeciwnikiem on nie potrafi juz dobrze grac. Nie jezdzil z obroncami Realu, niestety, chyba ze Ci sie przysnilo.
W tym dwumeczu rowniez... Ale najlepszym przykladem na to byl sezon 2002/2003... Chociaz teraz tez nie gral najgorzej...
Ze tak powiem, ostatnie lata to tendencja spadkowa, jesli chodzi o forme tego pilkarza...
Tak, oczywiscie, przez te wszystkie lata Alex gra coraz gorzej... ehhhs...
Pierwsza sprawa to jest Sheva i Adriano, jak juz piszesz to pisz po ludzku. Druga sprawa niezbyt mnie interesuja wypociny prasowe, mam oczy i potrafie stwierdzic czy mi sie podoba mecz w wykonaniu danego zawodnika czy nie.
Ja rowniez to potrafie i powiem Ci, ze widze u niego chec walki, chec pokazania sie z jak najlepszej strony, starania i dobra gre.
Tez nie sadze aby zrezygnowal, spedzil tu wiele lat i dokonal naprawde wielkich rzeczy, watpie rowniez zeby klub zrezygnowal z jego uslug. Jak DP odejdzie to bedzie tylko i wylacznie jego wola.
Oby taka decyzja nigdy nie zapadla, mimo wszystko Alex wykonczy sie psychicznie... z jego psychika coraz gorzej.. a to rowniez ma wplyw na forme zawodnikow...


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 23:40

W tym dwumeczu rowniez...
Z tym zdecydowanie nie moge sie zgodzic. Akurat w dwumeczu z Realem zaprezentowal sie po prostu slabo. Nie zrobil nic co pozwalaloby okreslic jego mecze z Realem jako udane. Kiwki mu nie wychodzily, widac bylo braki w szybkosci.
Tak, oczywiscie, przez te wszystkie lata Alex gra coraz gorzej... ehhhs...
Chyba nie powiesz ze Alex nie przezywal kryzysu formy? Mial dosc powazne klopoty ze zdrowiem co sie odbilo znaczaco na jego formie, tylko ze niezbyt mu wychodzi wydobycie sie z niej. Ostatnio jego gra sie poprawila ze slabszymi przeciwnikami, ale z klasowymi obroncami juz mu tak nie idzie.
widze u niego chec walki, chec pokazania sie z jak najlepszej strony, starania i dobra gre.
Ze wszystkim moge sie zgodzic ale nie z ostatnim okresleniem. Del Piero nie gra dobrze, napewno nie teraz. A checi to ma kazdy zawodnik, chec na wystep ma rowniez i Zalayeta.
mimo wszystko Alex wykonczy sie psychicznie... z jego psychika coraz gorzej.. a to rowniez ma wplyw na forme zawodnikow...
Niech idzie do psychologa, jak nie potrafi sie pogodzic z tym ze nie gra tak jak kiedys, napewno jego stan psychiczny nie powinien wplywac na decyzje Capello. To ze nie potrafi sobie radzic z tym ze musi walczyc o miejsce w skladzie i jest zmieniany to juz nie wina Capello ani nikogo. Po prostu musi sie pogodzic z tym ze jest nietykalny, pewnie bylo to dla niego ciosem.
pozdr


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 00:04

a nie bylo niedawno podobnej/ych sytuacji? - ze Aleks sie nie spojrzal, czy niawet nie podal reki trenerowi, albo nawet, ze poszedl od razu do szatni? Znaczy ostatnio to z tego co czytalem/slyszalem to Aleks ze spokojem znosil swoje zejscia z boiska, ale wczesniej takie "incydenty" sie zdarzaly... Wg mnie byloby dobrze gdyby Capello gral dalej systemem 4-3-3 w pomocy Nedved, Emerson, Camoranesi, w ataku Treze, ADP, Zlatan. Z uwzglednieniem rotacji - Zalayeta. Taki system w wiekszosci meczow mom zdaniem by sie sprawdzil, a Capello moglby sciagac nie tylko Aleksa, ale takze Treze. Zlatan za duzo pracuje dla druzyny, zeby go zdejmowac. Aleks ma ta przewage, ze nie marnuje takich sutuacji co Zlatan, jednak gdzies utracil latwosc dochodzenia do tych sytuacji, poza tym Aleks potrafi celnie uderzyc z wiekszej odleglosci... No nic pozostaje tylko miec nadzieje, ze Cap obdarzy wieszym zaufaniem Del Piero!


Juve per Sempre
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 12:35

a zastanawialiście się może dlaczego Alex ma takie skoki formy? Otóż winna jest temu nie tylko kontuzja która zachamowała jego rozwój ale osobiście uważam że on jest poprostu wypalony. Alex gra nieprzerwanie na najwyższym szczeblu w lidze od 18 roku życia. Wszystko no może prawie wszystko zależało od niego, na niego stawiali trenerzy i kibice wywierając tym samym presje. Starał się i wychodziło mu to ale w końcu coś musiało pęknąć. Zauważcie że podobnie się dzieje w tej chwili z inną gwiazdą-symbolem Realu-czyli Raulem. On też słabo gra,nie ma formy. U Alexa nastapiło to szybciej ze względu na kontuzje i tyle. Gdyby nie ta kontuzja to długo by grał na najwyższym poziomie. Takie jest moje skromne zdanie w tej sprawie.


ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 14:37

Moje ostateczne zdanie na ten temat jest takie:
Nie od teraz wiadomo ze najslabszym punktem DP jest psychika. Gdyby sie udal do psychoanalityka(takiego cos w stylu Blecharza od Malysza) to on pomuglby mu sie odblokowac bo moim zdaniem tylko taki jest jego problem. Capello stosuje swoja terapie na Alexie, probuje wymusic na nim najwiekszy wysilek i zapalenie do gry, takie jakie mial w wieku 18 lat. Jezeli Alexowi uda sie przetrzymac ten okres i przelamac sie wparu meczach strzelajac bramki juz w pierwszej polowie(bo jestem pewien ze o to chodzi Capello, np. mezc ze Siena) to Capello nabieze pewnosci do niego, ze jescze potrafi strzelac. Jesli sie tak nie stanie to rzeczywiscie przyznam Ze DP stacza ise z forma po rowni pochylej i sie powoli wypala ale uwazam jednak ze sie tak niestanie bo On na to nie pozwlli.

PS: Najbardziej bym chcial aby DP pobil rekord strzelonych brame dla Juve bo to byloby zwienczenie pieknej i jakze trudnej kariery tego zawodnika ktory pozostanie w pamieci kibicow jesli nie jako heros pilki noznej to napewno nadzwyczaj zdeterminowany pilkarz ktory zawsze pragnal grac jak najlepiej i pomodz calym soba druzynie ktorej byl kapitanem i ktorej poswiecil cala kariere, a takich zawodnikow jest stosukowo niewielu.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 16:24

tomcatmi6 pisze:Z tym zdecydowanie nie moge sie zgodzic. Akurat w dwumeczu z Realem zaprezentowal sie po prostu slabo. Nie zrobil nic co pozwalaloby okreslic jego mecze z Realem jako udane. Kiwki mu nie wychodzily, widac bylo braki w szybkosci.
Moze ich nie widziales dlatego ze do momentu kiedy gral Alex gra byla bardzo stabilna i zadna z druzyn nie kwapila sie zeby pobiegac po boisku... Jedynie Camoranesi zapieprzal z pilka przez caly mecz...
Chyba nie powiesz ze Alex nie przezywal kryzysu formy? Mial dosc powazne klopoty ze zdrowiem co sie odbilo znaczaco na jego formie, tylko ze niezbyt mu wychodzi wydobycie sie z niej. Ostatnio jego gra sie poprawila ze slabszymi przeciwnikami, ale z klasowymi obroncami juz mu tak nie idzie.
Alex mial powazny kryzys formy ale wyszedl z niego w sezonie 2001/2002 (zamiast grac na MS musial siedziec na lawce :() i jego forma byla swietna w 2002/2003 rowniez i w 2003/2004 jego ostatnia kontuzja obnizyla troche jego loty.. Ale Alex wyjdzie z tego juz widac poprawe i nie zgodze sie z tym ze gra bardzo slabo.. .Dla porownania popatrz na Blasiego....

widze u niego chec walki, chec pokazania sie z jak najlepszej strony, starania i dobra gre.
Ze wszystkim moge sie zgodzic ale nie z ostatnim okresleniem. Del Piero nie gra dobrze, napewno nie teraz. A checi to ma kazdy zawodnik, chec na wystep ma rowniez i Zalayeta.
Chec na wystepy ma Zalayeta zgodze sie z tym to widac bo gra bardzo dobrze, ale on dostaje szanse tej gry od Capello a u Alexa na checiach sie konczy gdyz Capello sciaga go w polowie meczu....
Niech idzie do psychologa, jak nie potrafi sie pogodzic z tym ze nie gra tak jak kiedys, napewno jego stan psychiczny nie powinien wplywac na decyzje Capello. To ze nie potrafi sobie radzic z tym ze musi walczyc o miejsce w skladzie i jest zmieniany to juz nie wina Capello ani nikogo. Po prostu musi sie pogodzic z tym ze jest nietykalny, pewnie bylo to dla niego ciosem.

Jego problem psychiczny tkwi bardziej w tym ze nie daja mu szansy pokazania wszystkiego na bosiku gdyz nie ma na to szansy... Jakbys sie czul gdyby Ciebie po dobrym meczu nagle sciagnieto z boiska tlumaczac to zmiana taktyczna?


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 18:38

Jakbys sie czul gdyby Ciebie po dobrym meczu nagle sciagnieto z boiska tlumaczac to zmiana taktyczna?
Profesjonalista musi akceptowac decyzje szkoleniowca. Jesli tego nie potrafi to juz jego problem i zwykle konczy sie w jeden sposob. Ale nie slyszalem zeby po meczu cokolwiek mowil ze jest nieszczesliwy i uwazam ze ta cala sytuacja to jest burza w szklance wody.
pozdr


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 20:15

tomcatmi6 pisze:Profesjonalista musi akceptowac decyzje szkoleniowca. Jesli tego nie potrafi to juz jego problem i zwykle konczy sie w jeden sposob. Ale nie slyszalem zeby po meczu cokolwiek mowil ze jest nieszczesliwy i uwazam ze ta cala sytuacja to jest burza w szklance wody.

Ja nie mowie ze on sobie z tym nie radzi. Bo chcac nie chcac musi sobie z tym poradzic. Jest tak jak mowisz profesjonalista i akceptuje to co mowi do niego trener, ale w glebi duszy na pewno sie gotuje... Z tego co mozna zaobserowac to Alex wydaje sie byc spokojnym czlowiekiem, ale tylko Bog wie co mu w sordku duszy siedzi... W kazdym razie wiem po sobie ze ja mimo ze akceptowalbym zmiany trenera i sluchal wszystkich jego rad, nieujawniajac tego dla swojego i druzyny dobra, bylbym zdeka wsciekly...


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:00

Dla Del Piero to napewno ciezka sytuacja...
Boje sie ze to cale zamieszanie wokol jego osoby i ten drobny konflikt z Capello zle wplynie na jego dalsza gre :(
Boje sie o jego psychike ktora przez wiele lat, przez liczne kontuzje i niepowodzenia zostala juz nadwyrezona...

Co do zmiany w meczu z Chievo: mysle ze Alex nie powinien byc sciagniety z boiska :!:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:36

LUDZIE ZROZUMCIE...że Alex....był w meczu z Chievo..najlepszy z naszej ekipy!..Widziaem mecz wiec wiem co mówię. m Szarpał, rozpoczynbał akcje, nie tracił piłek, ciekawie dogrywal piłki....no i rywale obawiali się go najbardziej :P ......A tu Capello go ściąga...dziwne?.......CIEZKO POWIEDZIEĆ.....Z JEDNEJ STRONY DP BYŁ JUZ Z MECZONY,....ALE Z DRUGIEJ BYŁ NAJLEPSZY NA BOISKU,,,,nie wiem co powiedzieć....w meczachz Realem....rozumiałem Capello...bo rzeczywiscie Alex...nie był groźny..ale z Chievo..grał dobrze.....Wiem jedno ze Alex..jeśli chce grac w pierwszym składzie musi strzelać bramki...i to ejst dziwne bo taki Ibra...marnuje 100% szanse a jest pewniakiem w składzie.......MÓJ TYP?.....ZALAYETA-TRE-DP...


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:43

ForzaDelPiero pisze:...i to ejst dziwne bo taki Ibra...marnuje 100% szanse a jest pewniakiem w składzie.......MÓJ TYP?.....ZALAYETA-TRE-DP...
człowieku rozumiem że napastnikó ocenia sie po strzelonych bramkach ale nie tylko one są ważne. Ibrahimović świetnie drybluje i tym dryblingiem najczęsciej wiele wnosi do gry. A jeśli chodzi o to że DP musi strzelać bramki to popatrz na statystyki DP strzelił najwięcej w tym sezonei z naszych napastników.....


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 13:01

Antoni Napierski pisze:Mówią, że obraz wart jest tysiąca słów i nie inaczej jest w przypadku sytuacji, która wydarzyła się podczas ostatniego występu ligowego Juve. Bynajmniej wcale nie chodzi o starcie Rubena Olivery z obrońcą Chievo, a o zachowanie Alessandro Del Piero po tym, jak po raz 22. w tym sezonie Fabio Capello zdjął go z boiska w czasie meczu.

Podszedłszy do ławki kapitan wyciągnął w stronę trenera rękę w geście "o co chodzi?", który zamaskował sięgając od razu po kurtkę, po to tylko, by po chwili ją odłożyć. Capello obserwował go z niedowierzaniem. Sama zmiana była nieco zaskakująca, ponieważ Del Piero był jednym z najaktywniejszych w tym spotkaniu. Czy to było przyczyną irytacji czy też ogólne traktowanie napastnika przez selekcjonera?

Wraz z powrotem do gry Pavla Nedveda trener przypuszczalnie przywróci do życia układ 4-4-2. Czy w dwuosobowej linii ataku znajdzie się miejsce dla Pinturicchio, kiedy od dawna wiadomo, że Capello stawia przede wszystkim na parę Ibrahimovic-Trezeguet?

O tym, że ciągłe zmiany mu nie przeszkadzają kapitan Juventusu mówił ostatni raz w grudniu. Od tej pory minęły 3 miesiące i jego cierpliwość miała prawo się wyczerpać, o czym świadczyłby rzeczony gest zademonstrowany w Weronie. Na całej tej sytuacji cierpi psychika Del Piero i może się wkrótce okazać, że symbol Juve to tykająca bomba.

źródło www.juve.pl

No normalnie jak to przeczytałem to szok :shock: . Ja nie wiem czemu Capello ma jakieś wonty do Alexa i ja bym też mu pokazał co o tym myślę. Boję się że ta sytuacja będzie miał negatywny wpływ na karierę Del Piero bo jak można dobrze grać skoro trener cały czas zdejmuje zawodnika z boiska?? Nie rozumiem tego i pewnie nigdy nie zrozumiem. Teraz możemy liczyć tylko na cierpliwość i determinację naszego il capitano. :?
Bo Alex jest stary i w tej chwili z piłkarzy biegających po europejskich boiskach wolniejszy od niego jest chyba tylko Figo.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ