Cierpliwość Del Piero też ma granice...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 21:41

I wcale mu sie nie dziwie... Facet daje z siebie wszystko... Od jaiegos czasu zaczyna grac naprawde dobrze.... Nie mowiac o tym ze przez caly sezon trenuje z pelnym zaagazowaniem (ja go nei widzialem ale sam Capello tak mowi....) a tu gdy przychodzi forma to i tak jest podobnie jak wczesnie... Przychodzi 60-70 minuta i pan Alex moze sie spodziewac ze zaraz zejdzie. I nie liczy sie to ze Zalayeta gral w tym meczu gorzej (co pokazaly oceny gazet po meczu i trzeba tu zaznaczyc ze DP nigdy nie jest rozpieszczany przez nie... wiec jesli dostal dobra note to naprawde mu sie nalezala i tego mu nikt nie odbierze). Wkurzaja mnie wypowiedzi ze era DP sie skonczyla... Jego czas sie jeszcze dlugo nie skonczy!! Juz kiedys tu przytaczalem przykald... Gianfranco Zola... Koles ma 38 lat i przez wiekszosc sezonu prowadzil swoj zespol.. I to bardzo dobzre prowadzil.... A przeciez Zola nigdy nie byl tak swietnym pilkarzem jak Alex. Wiec ludzie..!! Nie skreslajcie go!! On jeszcze pokaze na co go stac!! Ale musi tu byc tez dobra wola Capello... On caly czas mowi ze Alex sie stara... Ze gra dobrze... Wiec z jakiego powodu go zdejmuje?? Chcial w meczu z Chievo wprowadzic pomocnika?? Prosze bardzo Zalayeta gral slabo... I dlatego powiem to jeszcze raz... Rozumiem Aleksa (a przynajmniej mu sie nei dziwie) ale caly czas nei rozumiem Capello... Mam nadzieje ze to sie zmieni.... Wierze w to z calego serca tak jak kocham Juve i gre Alexa...
Pozdro dla ludzi ktorzy wierza w tego czlowieka...


Obrazek
Obrazek
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 21:45

Moim zdaniem jakies smuty prawicie.
1) macie rzeczywiscie juz jakies uprzedzenia do DP. Bo gdyby to nie byl DP tylko jakis inny zawodnik o innym nazwisku to nikt takich rzeczy by nie wygadywal
2)nawet prasa, ktora zadko to robi, docenila gre DP i gral on lepiej jak Ibra czy Zalayeta
3)kiedy zdejmowal go w meczu z Realem to nic nie mowilem bo widzialem jak gra ale w ostatnim meczu to on sie wyroznial i nie powinien go zdejmowac(mysle ze gdyby to byl pilkarz tak grajac ale o nie nazwisku Del Piero to zagralby mecz do konca)
4)Capello to tez czlowiek i ma swoje sympatie i antypatie a pamietam jak Olivera gral tragiczne mecze i wcale tez w jakiejs super formi nie jest.
5)skoro chcial wzmocnic ofensywe to w takim wypadku w meczu w ktorym przzeciwnik zdobyl sie na jedna akcje grozna podbramkowa powinien zmienic bocznego obronce albo def. pomocnika a nie atakujacego za atakujacego!!

Co Wy wogule mowicie o jakims pakowaniu sie i wyjezdzaniu do Japoni albo ze DP nie chce pomodz JUVE!! Gdyby tak bylo to to by nic nie gral cieszyl sie ze schodzi szybko z boiska i trzepal kase z racji kontraktu!! Ale on sie stara i chce grac dobrze dla klubu ktorego jest kapitanem i ktoremu poswiecil cala kariere, przez cale 90 minut, a nie moze sie pogodzic z tym ze trener mu chce utrudniac.

PS: i nie mowie to jako fan DP(ktorym jestem) bo zawsze co do jego formy jestem pierwszym (ostrym) krytykiem. A teraz dziekuje za wysluchanie komunikatu i ide robic lepsze rzeczy niz czytanie "troche" przeadzonych opini.
Pozdro4all!!


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 21:52

Mirre, ale DP schodzi w niemalże KAŻDYM meczu! To NIE JEST normalne!


ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 22:04

Cube FanJUve: zgadzam sie z Toba dla mnie tez jest to dziwne a wyglada to tak jakby Capello czeakl na jakas cudowna bramke Alexa i tym zagwarantowal sobie miejsce w 11 (tak bylo w meczu ze Siena). Ale tak sie nie da jesli sie nie obdazy zawodnika zaufaniem przez dwa-trzech meczy to tak sie wlasnie bedzie dzialo ze ogarnia go frustracja i czuje brak zaufania trenera. A jego miny to nie sa grymasy zadufanej gwiazdy tylko pytanie "co znowu zawalilem ze mnie sciagasz"


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 22:12

Ludzie!! Wy mowicie tak jakby DP mial pretensje ze jest gwiazda a nie gra... Tak sie skalda ze patrzylem na ten mecz i gest ten swiadczyl raczej o tym ze Alex nie zrozumial tego co mowil do niego Capello!! Alex nigdy nie mowil ze jest gwiazda!! Zawsze skromny!! A pozatym jest zywa legenda!! A to wdzisiejszych czasach tylko wspomniany Raul... I dziwie sie Wam ze nie rozumiecie frustracji tych ktorzy (podobnie jak ja) nie wiedza czemu Capello sciaga najlepszego zawodnika na boisku!! Widac ze niektorzy sa "kibicami" od niedawna i nie wiedza co dla Juve znaczy Alex.... Ja to wiem, i mysle ze wiekszosc tez to wie...


Wener

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2004
Posty: 46
Rejestracja: 26 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 22:14

Ja wiem jedno...Alex juz od wielu lat gra dla Juve i nigdy nie chcial stad odchodzic ,mimo,ze chetnych na jego usługi było w swoim czasie welu...oj wielu. Teraz po wielu latach nadszedl kryzys formy,jakas psychczna zadyszka....ale powoli wszystko zmierza ku lepszemu.......wiec licze ,ze Capello w koncu postawi na Alexa(tak juz calkowicie) bo ten chlopak ma jeszcze wole walki w sobie i mysle ,ze jest nadal pilkarzem wybitnym.


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 22:30

A aj wiem jedno, ze Alex powinien byc traktowany tak jak kazdy inny zawodnik Juve. Jesli jest w slabej formie to powinien byc zmieniany i nie powinien miec zadnych pretensji. To nie Capello jest dla niego tylko on dla Capello. Ciesze sie ze w Juve nie ma "nietykalnych".
pozdr


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 22:36

tomcatmi6 pisze:A aj wiem jedno, ze Alex powinien byc traktowany tak jak kazdy inny zawodnik Juve. Jesli jest w slabej formie to powinien byc zmieniany i nie powinien miec zadnych pretensji. To nie Capello jest dla niego tylko on dla Capello. Ciesze sie ze w Juve nie ma "nietykalnych".
pozdr
Dokladnie ale jezeli Alex jest wyrozniajacym sie zawodnikiem to dlaczego go Capello zmienia?? A nie Zalayete ktory gral w tym meczu slabo?? Wytlumacz mi to bo ja nie potrafie tego zrozumiec.... Tez jestem za rownym traktowaniem wiec spoko.. Byl Alex w slabszej formie gral malo albo wcale... A teraz sie wyroznia.. stara.. i jest dokladnie to samo... No ja tu jednak czegos nie rozumiem....


Obrazek
Obrazek
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 22:40

Kazdy inny zawodnik ma szanse pokazania nawet po slabszym meczu(Appiah Blassi) na co go stac. Czy komus przyjdzie do glowy sadzac na lawce Nedveda nawet po kilku slabych meczach?? NIE a dlaczego?? Bo kazdy wie na co go stac!! A kibice Juve tez wiedza na co stac Alex tylko trzeba na niego stawiac tak jak sie stawia na chociazby Nedveda ktory tez mial kilka spotkan slabszych w tym sezonie a mimo tego gral cale albo prawie cale mecze. Tak jak Capello i my wszyscy wiezymy w Nedveda czey Ibrahimovicia tak w DP wiezyl Lippi i dawal mu szanse sie wykazaci tak powinien chociazby dla swietego spokoju zrobic Capello.

Rozumiem czemu macie do niego pretensje kiedy gra beznadziejnnie bo wtedy ja trez mam i to duze ale nie rozmumiem co do niego macie kiedy szuka tej swojej dobrej formy a kiedy jest na dobrej drodze do tego!!


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 23:19

miire pisze:1)macie rzeczywiscie juz jakies uprzedzenia do DP. Bo gdyby to nie byl DP tylko jakis inny zawodnik o innym nazwisku to nikt takich rzeczy by nie wygadywal
mylisz się, bo zmiana w większośc meczów w sezonie nie jest normalna, kiedy zawodnik rozgrywa dobre mecze
miire pisze:2)nawet prasa, ktora zadko to robi, docenila gre DP i gral on lepiej jak Ibra czy Zalayeta
to jest prawda i dlatego DP nie powinien zostać zmieniony

ForzaJuve_Adam pisze:jezeli Alex jest wyrozniajacym sie zawodnikiem to dlaczego go Capello zmienia?? A nie Zalayete ktory gral w tym meczu slabo??
odpowiedź na to pytanie zna chyba tylko Capello. bo tak częste zmiany DP nie są spowodowane jego formą. nie jeden raz już rozgrywał dobre mecze, a trener go ściągał z boiska
tomcatmi6 pisze:A aj wiem jedno, ze Alex powinien byc traktowany tak jak kazdy inny zawodnik Juve. Jesli jest w slabej formie to powinien byc zmieniany i nie powinien miec zadnych pretensji. (...) Ciesze sie ze w Juve nie ma "nietykalnych".
jeśli Alex wychodzi w podstawowym składzie, to jest w takiej formie, że może rozegrać dobry mecz. masz rację, w Juve nie ma nietykalnych, ale niektórzy są aż za nadto tykalni...


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 23:39

Więc napisze tak Capello poprostu nie lubi Alexa i tyle.Podobna sytuacja była w Romie kiedy Capello poklócil sie z Tottim,pamietacie??Tylko tam wszystko bylo starannie ukryte przez wladze Romy i choc Capello tak nie robil jak z Alexem ale konflikt tam byl.Jednak wyfaje mi sie ze Capello nie lubi pilkarzy z numerem "10" na koszulce i tyle ma chyba jakis kompleks.


...Taka miłość jest jedna...Juve
Jołki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 23:52

A ja bym sie nie martwil, wszsytko sie ulozy. Oby Capello nie zmienial taktyki z 433 na 442. Ja to widze teraz tak:
Buffon
Zebina Cannavaro Thuram Zambrotta
Camoranesi Emerson Nedved
Ibrahimović Trezeguet Del Piero/Zalayeta


Napisalem zarowno DEl Piero jak i Zalayeta poniewaz mysle ze ci dwaj zawodnicy sa mnei wiecej na rowym poziomie, choc wiem ze DP sie czesciej cofa, drybluje(jak sie uda) i rozgrywa, ale Zala jest wyzszy.
Mysle ze Nerdved na lewej flance bedzioe dobrze gral. Bylo by az 5 zawodnikow ofensywnych a zawsze Emerson moze sie wlaczac jeszcze. Wiec nie wiem czemu DP ma sie steresowac.Moim zdfaniem bedzie w pierwszej 11. Capello napewno bedzie stosowal rotacje i napewno nei raz jescze nei zoabczymy w 1 skladzie Trezeguet'a i Ibrahimowic'a. Del Piero jako kapitan JUve bedzie gral regularnie w 11 jedenastce i Capello pewnie nei zrezygnuje z jego uslug tym bardziej ze sprawdza sie JUve ofensywne, JUve z 3 napastnikami wkoncu w nastepnym sezonei jescze bedzie Mutu wiec mysle ze 3 napastnikow to idealne rozwiazanie .Precz z Blasim, a Tachi z calym szacunkeim do niego, ale jego faule i bezumyslnosc czasem sa naganne.BBlasi moze grac ale tylko wtdy gdy bedziemy mieli co najmneij 2 napastikow kontuzjowanych wtedy mozna przejsc na system 442. Jest tylko jedna wada systemy 433 a mianowicie ze nasi pomocniy a mamy ich 3 na swiatowym poziomie miusza sie niezwykle duzo napracowac aby stwarzac akcje ofensywne wkoncu 2 flanki i wlasnei tutaj Del PIero by pomagal rozgywac i mysle ze bylo by duzo lzej. Wtedy tylko triki z Americi Zlatana i nasz Trezesep robi co do niego nalezy. To jets nasz taki krol pola karnego. Dlatego mysle ze nie pogardzil bym Mascherano albo Rosickim bo pomocnicy by sie przydali aby byla swiezosc w srodku pola bo od tego elementu boiska moim zdaneim najwiecej zaleyz. Sorka z trochu przydlugawy post ale jakos sie rozpisalem. Pozdro.


Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 23:54

no tak, 22 razybyc zmienianym w trakcie obecnego sezonu to jednak o czyms swiadczy, szkoda ze spotyka to tak wielkiego i zasluzonego zawodnika. ale Capello tego nie szanuje i rozumiem ze mozna kogos zmieniac gdy jest cienki, ale jesli Alex gra dobrze a i tak jest zmieniany, to juz cos jest nie tak. nie ma sie co mu dziwic, do tej pory byl niekwestionowanym liderem i symbolem druzyny, apo przyjsciu Capello nie moze prawie nigdy dotrwac do koncowego gwizdka. ciekawe co sie bedzie dzialo gdy wroci Nedved, czy wtedy wogole zabraknie miejsca dla DP? wieksza szanse na wystep maja treze i ibra, ale moze taktyka z 3 napastnikami zostanie i alex bedzie dalej gral? no tego niewiadomo.

niestety myskle ze te czeste zmiany wplyna niekorzystnie na DP i na caly zespol, przez to moze zaczac sypac sie atmosfera w druzynia, a jak wiemy to i tak nie jest najlepsza


wszystkie drogi prowadza do... TURYNU!
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 23:59

bialas: w moim1) te glupoty to to ze Del Piero jest skonczony i ze go daja na zielon trawke do Japoni a z tym ze nie jest to normalne to jak najbardziej sie zgadzam.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 00:19

miire pisze: A kibice Juve tez wiedza na co stac Alex tylko trzeba na niego stawiac tak jak sie stawia na chociazby Nedveda ktory tez mial kilka spotkan slabszych w tym sezonie a mimo tego gral cale albo prawie cale mecze.
Ja bym tutaj dal inny przyklad. Jest zawodnik nietylkalny w Juventusie a jest ich nawet 2. Pierwszym z nich jest Ibrahimovic... chocby nie wiadomo jak slabo gral a zdazalo mu sie kilka slabych wystepow i tak zawsze bedzie gral w ataku. Drugim nietykalnym jest Emerson ale to akurat uzasadnione i popieram to gdyz nie ma lepszego na jego pozycji w obecnym skladzie. Ale co do Ibrahimovica to chocby nie wiadomo jak gral zle a Alex niewiadomo jak zawsze to majac do wyboru zdjac Ibre czy Alexa z boiska i w zamian wstawic Zalayete... Capello zmienia Alexa...

Moje skromne pytanie. Kto gra 2 wysokimi zawodnikami? Od zawsze przyjete bylo ze najlepiej sprawdza sie atak napastnikow o 2 roznych posturach ciala... No ale to juz siedzi w glowie Capello...

Ja sie tylko dziwie o co tutaj chodzi.... A jesli tak dalej pojdzie to kto wie czy nie zobaczymy Alexa w przyszlym sezonie w Palermo, bo jak wiadomo nawet anielska cierpliwosc ma swoje granice, a taka wlasnie cierpliwosc posiada Alex....


ODPOWIEDZ