skład juve na przyszły sezon!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 15:32

a dla mnie mBodego na obrone np Bonnera Cola pomoc Mascherano Fiore a na atak oczywiscie ze Cassano :twisted: a w rozliczeniu oddac Mutu yhyh i kupic jakies mlode talenty ktore zaswieca za kilka lat i to chyba tak na tyle :D


ola465

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2004
Posty: 76
Rejestracja: 08 października 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 15:50

Buffon, Thuram, Zebina, Cannavaro, Zambrotta, Camoranesi, Emerson, Rosicky, Nedved, Del Piero, Trezeguet (Ibrahimović, Zalayeta, Mutu)
Chciałabym, zeby kupili sobie Joaquina i Rosickiego


AgisDeluxe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 91
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 16:08

Zlatan --- Treze

Nedved(Olivera) --- Emerson --- Mascherano --- Camor

Zambrotta --- Cannavaro --- Thuram --- Zebina(Bonera)


Buffon


pamietajmy ze jest Mutu, Zalayeta,Alex,Kapo i mlodziezowka...jesli juz kupic to w/w pomocnika i obronce i wsio... :D

a...dopiero teraz zorientowalem sie ze nie mam jednej karteczki...dziekuje Administracji ...ale jakos tak mniej zolto :D
Ostatnio zmieniony 18 marca 2005, 20:59 przez AgisDeluxe, łącznie zmieniany 1 raz.


... żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek ... F. Nietzsche
wonger

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2005
Posty: 7
Rejestracja: 23 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 16:36

elo moja jedenastka powinna wygladac nastepujaco:

..................................................Buffon....................................................

...............................Campbell.........................Cannavaro..........................

.............Thuram.................................................................. Zambrotta.....

.................................Emerson........................ Nedved..............................

............Camoranesi............................................................... Vicente.......


.............................Ibrahimovic................................................................

................................................................Trezeguet(DelPiero)................


Ibrahimovic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 9
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 17:11

Powinna być taka

..................................................Buffon....................................................

...............................Zebina.........................Cannavaro..........................

.............Thuram.................................................................. Zambrotta.....

.................................Emerson........................ Nedved..............................

............Rosicki............................................................... Felipe.......


.............................Ibrahimovic................................................................

.........Mintal....................................Trezeguet...................................


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 17:49

Przypomnijmy że do Juve przychodzi już Mutu, a więc wydaje mi się potrzebne kupno kogoś do pomocy, czyli według mnie albo mascherano, joaquin albo van der vaart. Najbardziej podoba mi się gra tego drugiego-hiszpana 8) . Na miejscu zarządu Juventusu sprowadziłbym z powrotem Chiellini, a jak nie to kupiłbym Bonere, wiem że obronę mamy dobrą, ale w razie kontuzji.. a poza tym trzeba sie już oglądać za następcą naszych stoperów. Wiem że Canna i Thuram pograją jeszcze długo i wcale nie śa starzy, ale Daniele musi się zaaklimatyzować :-D i Bonere może nam ktos wczesniej kupic
Jedenastka na przyszły sezon:
Buffon-Zebina-cannavaro-thuram-zambrotta-nedved-emerson-joaquin-camoranesi-ibrahimovic-trezeuget i ława: mutu, del piero, tacchinardi, olivera, bonera, chiellini, chimenti.. :-D O BOŻE :!: Z takim składem to chyba lm w kieszeni 8)


gerardt1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2005
Posty: 64
Rejestracja: 09 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 17:50

Ja chciałbym, żeby wrócił Davids. Uwielbiałem faceta,to co on robił z pilką.
Pewnie mnie za to skopiecie i oplujecie, ale chciałbym też Stama (swietny występ na ME). A poza tym, to nie chciałbym zobaczyć Żurawskiego w koszulce w czarno-białe pasy :!: No co?!? Pomażyć nie wolno? :D


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 18:24

Ja zgadzam sie ludzmi, ktorzy tylko kosmetyczne zmiany wprowadzaja do naszego zespolu.

Moim zdaniem Juve nie powinno robic jakis spektakularnych transferow, a sprowadzic jedynie kilku mlodych zawodnikow. Mam tu na mysli jednego pomocnika-Rosicky lub Masherano(nigdy nie widzialem jak gra ale skoro go tak wychwalacie to musi cos w nim byc) i gora dwoch obroncow-tutaj chodzi mi o Bonere i Kompanego. Napewno nie potrzebujemy w tym momencie napastnikow- w gre wchodzi jedynie wymiana Mutu na Cassano-i to wszytsko. Ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

P.S. Wiem ze kupno Cassano jest spektakularnym transferem ale podobno on i tak juz jest w Juve. Dlatego go wymienilem.


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 18:37

Ibrahimovic pisze:Powinna być taka
..................................................Buffon....................................................

...............................Zebina.........................Cannavaro..........................

.............Thuram.................................................................. Zambrotta.....

.................................Emerson........................ Nedved..............................

............Rosicki............................................................... Felipe.......


.............................Ibrahimovic................................................................

.........Mintal....................................Trezeguet...................................
W 12 by duzo zdzialali kontra 11 :) :) Moj skład to taki :D

Buffon-Zebina,Cannavaro,Thuram,Zambrotta-Joaquin,Mascherano,Emerson,Nedved-Trezegeut,(Cassano,Mutu,Alex,Zalayeta)


Obrazek
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 19:07

Super by bylo gdyby było tak:Buffon-Bonera,Thuram,Cannavaro,Zambrotta-Camoranesi,Emerson,Tachinardi,Nedved-Del Piero,Ibrahimovic(Gilardino)
Rezerwa:Chimenti,Zebina,Chiellini,Pessotto,Maresca,Blasi,Trezegeut.Marzy mi się (choć to nierealne)Puyol i Ronaldinho.


Forza Juve!!!
marek82

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2004
Posty: 3
Rejestracja: 10 marca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 19:12

Buffon-Bonera,Chivu,Cannavaro,Thuram-Camoransei(Zambrotta),Emerson,Rosicky,Nedved-Ibrahimovic,Cassano(Bojinow)


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 19:30

JUVEmen pisze:Zembina
lol

Buffon
Zebina Canna Thuram Zambro
Camor Emerson Rosicky Del Piero
Zlatan Treze
a lawa
Bonnefoi
Kompany,Bonera
Meresca,Nedved(juz nie wroci dawny Pavel :( ),Olivera
Mutu,Zala


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
mighal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 38
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 19:48

hhmmm realistycznie... ja zostawilbym to co jest tylko no szczerze to mysle ze trzeba dokupic srodkowego pomocnika badz tachhi musi do formy wrocic... aimar bylby dobrym rozwiazaniem na srodek choc raczej malo realistycznym bo przeciez kto nam go kupi... a pozatym kto wie jak onby gral w serieA... mysle ze rosicky tez tam pasuje... a i marze o vincente ktorego podziwiam ale tez strasznie drogi jest i malo realistyczne jego kupienie... choc kto wie... kto wie....


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 20:11

obrony bym raczej nie ruszal, dokupil bym Bonere i odzyskal Chielliniego<chyba tak to sie pisze :wink: >. co do pomocy to sprowadzil bym Mareske, wypozyczyl bym Blasiego i sprowadzil Rosickiego, wyporzyczyl bym tez Zalayete 8)

--------------------------Buffon
------------Thuram -------------- Cannavaro
Zebina --------------------------------------- Zambrota
---------------------- Emerson

Camor------------------Rosicky---------------Nedved
------------Treze(Alex) ---------Zlatan(Mutu)


rezerwa: Chimenti, Bonera, Chiellini, Tacch, Mutu, Alex,Olivera(Kapo)
Ostatnio zmieniony 18 marca 2005, 20:57 przez bartus, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 20:47

-------------------------BUFFON-------------------------

-THURAM----BONERA----CANNAVARO--ZAMBROTTA

-CAMORANESI---EMERSON---MASCHERANO 8) ---NEDVED

-----------------IBRAHIMOVIC---CASSANO------------

Uważam że to jak najbardziej realny skład i żę mielibyśmy wielkie szanse zarówno w LM jak i Serie A!!!!!! Ale z drugiej strony trzeba by było troszke kasy wyciągnąć więc wątpie żebyśmy taki skład JUVE widzieli w przyszłym sezonie ale kto wie.....


Grande Juve, Vinci Per Noi
ODPOWIEDZ