Jedzie ktos do Manchesteru ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 14:01

Philby pisze:a ja mam dylemat bo w Bydgoszczy na stadionie Chemika Bydgoszcz odbywa sie festyn z okazji wejscia Juve do finalu LM beda wszyscy fani Juve bedzie zarcie piwo sztuczne ognie i wielki ekran na ktorym bedzie mecz... poza tym bedzie tez mozna pograc sobie w noge, beda rozdawac jakies gazdety i to wszystko za friko...

Ale z deugiej strony chcialbym obejrzec to w zaciszu domowym modlac sie do Boga o wygrana i cieszyc sie tak zeby wszyscy w bloku slyszeli...

ehhh co robic doradzcie bo to na prawde powazny dylemat... wiem wiekszosc powie idz na festyn ale zastanowcie sie i stancie w mojej sytuacji...

To najwazniejszy mecz mecz o wszystko i jesli bede sam bede to bardziej przezywal i bede sie bardziej cieszyl a na festynie nie tak samo moze by bylo lepiej ale chyba wole w domu...

Pomorzcie mi!! z gory dzieki :D
Piwo za friko i ty się jeszcze zastanawiasz :?: :!: :wink:
A tak na serio to decyzje musisz podjąć sam i nikt za Ciebie tego nie zrobi


Juve4ever

gg 3417094
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 14:10

nie mowi ze ktos ma podjac decyzje za mnie tylko ze ma mi pomoc ;-)

Ja jestem za zostanie w domqu... i tak chyba zrobie... pozniej najwyzej do nich dolacze po meczu jesli bedzie po co...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 17:12

Kurcze to taki festyn wam zrobili? Ale wam dobrze... a jacy fani JUVE będą np: jest ktoś z forum?W twojej sytuacji bezastanowienia zostałbym w domu. Taki mecz najepiej przeżywać w miejszym gronie, wygodni uśiąść i skupić sie na meczu! A tak będą grali w piłkę, moze być głośno, mozesz mieć zły widok niewiem.
Decyzja należy do Ciebie :wink: ale ja mógłbym ten mecz oglądać w 1 calowym TV czarno-białym ale by JUVE wygrało :D :wink:


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2003, 17:43

Czyli zgadzasz sie ze mna ;-) jak zwykle ;D no ja mowilem jestem za zostaniem w domu...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 14:07

Fajny taki festyn. A co do neczy to ja bym wolal go na tym festybie obejrzec . Wsrod kibicow Juve, cos ale stadion :-D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 15:54

taaa tylko taki troche z daleka ;-) hehe jednak zostane w domqu i jesli mecz sie pozytywnie zakonczy w co wierze jak cholera to dolace do nich...


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2003, 11:36

MÓJ SĄSIAD BYŁ NA MECZU ALE ON NIESTETY IDZIE ZA MENU I NIE WIEM ILE DAŁ ZA BILET PONIEWAŻ ON MIESZKA W LONDYNIE OD 3 LAT ALE PAMIĄTKI MI PRZYWIUZŁ NP.SZALIK,FANA,I CZAPECZKA


JESTEM OSZUSTEM
ODPOWIEDZ