Co ważniejsze-SCUDETTO czy Liga Mistrzów

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:38

Hej chcem znać waszą opinie na ten temat
Moim zdaniem jest to napewno Scudetto :!: gdyż trzeba się wykazać najwyższą formą przez cały sezon i gra się z każdym,nie jak w lidze mistrzów że natrafić można na słabiaków-przypadek Milanu 2003 rok-tyklo w finale mieli godnego rywala
Chyba każdy wie że zdobycie LM nie jest tak chuczne jak zdobycie Scudetto
PS prosze uzasadnić swój wybór :!: 8)


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:44

wydaje mi się oba trofea są równie ważne. lecz, jeśli miałbym wybierać to postawiłbym 40/60 na LM. fakt, że mistrzostwo straciliśmy w ostatnim sezonie na rzecz Milanu i należałoby je jak najszybciej ozdyskać. ale na wygranie LM czekamy już dość długo (za długo). ta wygrana dałaby naszym piłkarzom większą wiarę w siebie, a co poniektórym byłaby uwieńczeniem ich kariery. niektórzy czekają na jej wygranie po raz pierwszy, inni już ją zdobyli i chcą powtórzyć ten sukces. takie jest moje zdanie...
Ostatnio zmieniony 24 grudnia 2004, 12:00 przez białas, łącznie zmieniany 1 raz.


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:50

Hmmmm...zależy od tego jak na to spojrzeć-LM większa sława,zdobycie mistrzostwa kraju-jakaś tradycja wiążąca się z trudem także to zależy,ale jak dla mnie większym zaszczytem-to na pewno jest SCUDETTO


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:54

Moim zdaniem ważniejsze jest LM ponieważ zdobywając Puchar Mistrzów jesteśmy najlepszym klubem w całej EUROPIE :!: a po zdobyciu Scudetto jesteśmy najlepsi we Wloszech :-D co rowniez jest wazne . Ale najlepszym rozwiazeniem jest Zdobycie LM i Scudetto :-D :-D :!:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:55

Scudetto bez dwóch zdań kiedyś czytałem artykuł o Calcio dla Piłarzy i Kibiców zawsze najważniejsze jest Calcio w 2 kolejności Liga Mistrzów dlatego uważam że Scudetto jest ważniejsze ale pożądny i solidny zespół powinien rozłożyć swoje siły tak aby zgarnac wszystko narazie najlepeij w tym celu idzie: Juventus , Barcelona i Chelsea Londyn


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:57

Zawsze trzeba grać o wszystko. Moim zdaniem obydwa turnieje są równie ważne. W Serie A trzeba cały sezon preszentować równa formę, ale wygrywając LM stajemy sie najlepszą paką piłkarską w Europie.


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:59

ja sadze ze wazniejsza jest LM . :wink: sam capello mowil ze dla niego rowniez najwazniejsza jest Liga Mistrzow, wiadomo ze scudetto tez bym chcial zeby Juve wygral. ale gdybym mial wybierac chyba bym postwail na LM :twisted:


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 12:02

PELSON chwała Tobie i Twoim pogladom-wkońcu ktoś kto myśli tak jak ja...ciesze się że dla ciebie też ważne jest Scudetto,klub-zarząd klubu na pewno woli Scudetto gdyż tego oczekują kibice we Wloszech,LM wiąże się z pieniędzmi,co z koleji idzie parze z nowymi transferami
Ale ludzie mam wrażenie że jesteście zaślepieni tą ligą mistrzów...wkońcu czy mecz z Realem w LM to najważniejsze wydarzenie w roku...otóż nie dla mnie ważniejszy jest chociażby mecz z odwiecznym rywalkem-Torino,Fiorentiną
Dziwi mnie to-dla was się pewnie liczy to z jaką sławą wygramy to jakich piłkarzy pokonamy,ale o mecaach typu Juve:Viola Juve:Udine to nie pamięta nikt oprócz naprawdę wielkich fanow
Ps nie mówie że Lm to cos złego,wiadomo mecze w LM są emocjonujące,pewnie dlatego że są mocno nagłaśniane
Na 99% nasi koledzy (milaniści) gdyby JUVE odpadło juz mówiliby że Juve sie kończy i takie bzdury...wydaje mi sie że Scudetto odchodzi trochę nieraz w niepamięć
PS2 każdy chyba miał w statusie na GyGy -coś związangeo z Realem!!
sam nawet uległem temu...ale podziwiam YARIEGO,który pamięta o meczach Scudetto i ma opisy związane z tradycją jakoą jest mecz z odwiecznym rywalem
Gadam troche czasem od rczeczy ale nerwy,nerwy :D


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 12:16

Dla mnie ważniejsze jest Scudetto, walczymy tam cały rok, tydzień po tygodniu. CL cieszy sie większą popularnością wśród kibiców, gdyż np. tak jak dla mnie jest to jedyna szansa obejrzenia Juve. Nie mam Canal +, Polsat SPort ani nic innego i mecze CL w TVP są jedyną szansą. Ale nie o TV miałem się rozpisywać.
A więc Serie A wymaga ciągłej formy, takie zespoły jak Chievo, Bologna czy Siena mogą sparwić wiele kłopotów. Na ostateczny sukces trzeba pracować cały czas i ciągle grać, kiedy w CL często pomaga szczęście.
Możemy podziwiać wielkie widowiska kiedy spotykają się np. dwoje mistrzów silnych lig, taki sukces zdarza się raz na kilka(dziesiąt) lat, a w wielu przypadkach nawet nigdy, czasami przez brak umiejętności, a czasami przez brak szczęścia.
Oczywiście, w walce o Scudetto też może dopisać szczęscie(Jak pamietny 5 maja :wink: ), albo może go zabraknąć (Jak mecz z Perugią, kiedy Lazio zdobywało Scudetto). Ale ogólnie dla mnie ważniejsze jest Scudetto.
Troszke sie rozpisałem, pewnie to wszystko nie trzyma sie kupy... : P :roll:


non mollare mai
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 12:20

Dla mnie jest to zdecydowanie Liga Mistrzów.
Scudetto zdobywalismy 27 razy, a LM tylko 2... Chcialbym, zeby ponownie to trofeum mogli uniesc piłkarze Juventusu, bo jest to cos niesamowitego. Oczywiscie jesli mozna, to zawsze sie gra o wszystko 8) Jesli zdobylibysmy LM i Scudetto, to chyba kazdy kibic Juve bylby w siodmym niebie... 8) :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 12:34

Według mnie ważniejsze od Scudetta jest zdobycie Pucharu Europy. Bo jeśli jesteś np. wicemistrzem Włoch ale za to wygrałeś Lige Mistrzów to to jest wysławiane że jesteś najlepszy w Europie a liga krajowa idzie na dalszy plan.
Po drugie w LM bnie ma słabych przeciwników i na każdy mecz trzeba się mobilizować jak na mecz na szczycie ligowy. Natomiast w lidze masz lepsze i słabsze zespoły.
Dlatego też uważam że LM jest ważniejsza.


Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 12:44

Głowa mówi, że Scudetto. Dlaczego? ano dlatego, iż jest to jakiś punkt wyjściowy. Jak można mierzyć dalej, jeżeli nie potrafi się zaprowadzić porządku we własnej lidze? tymbardziej, że upokorzenie mediolanu, rzymu, zawsze jest czymś wyjątkowym. Mamy piękną tradycję, jesteśmy pionierami pod względem zdobytych tytułów Mistrza Włoch, dlatego warto jest o tym przypominać również w bierzących sezonach. Scudetto we Włoszech cieszy się ogromnym prestiżem, a jej zdobywca zdobywa niepodzielny szacunek, nawet wsród najzagorzalszych przeciwników.

Nie mniej jednak, jeżeli miałbym wybrać sobie jedno z dwóch, to zdecydowanie postawiłbym na Ligę Mistrzów. Po to jest liga, aby otrzymać bilet do tych najbardziej prestiżowych rozgrywek. Tam grają najlepsi, stawka jest największa. Zwłaszcza, że w tym pucharze mamy akurat dużo mniejsze tradycje. Czekam na zwycięstwo już 9 lat, i marzę o sukcesie już w tym roku.

A najlepiej, tak jak mówicie.. zgarnąć wszystko. Juventus zawsze gra o wszystko, i teraz powinno być podobnie. A czy wygramy? to już będzie zależało od tego jak zagramy.. ostatecznie jednak mamy potencjał i szansę na dublet.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 14:06

Hmmm trudny wybor....

Dla mnie w obecnej sytuacji wazniejsza jest LM !!!! Dlaczego w obecnej sytuacji ?? No bo doczekalem sie juz 2 Scudetto od kad jestem kibicem Juve a z LM jeszcze nie mialem okazji sie cieszyc !!!!!

Nie raz juz sie tak zastanawialem co dla klubu i pilkarzy jest wazniejsze....... i chyba LM bo w wielu wywiadach jakie czytalem wszyscy podkreslali ze LM to najcenniejsze i najbardziej wymazone trofeum !!!!!


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 14:43

Solaris pisze:zarząd klubu na pewno woli Scudetto gdyż tego oczekują kibice we Wloszech
Wątpie. Scudetto Juventus zdobył 2 sezony temu, a Ligę Mistrzów wygrali w roku 1996, więc dawno. Lippi cały poprzedni sezon twierdził, że najważniejsza jest Liga Mistrzów, również Capello przyszedł do Turynu po LM. I według mnie zdobycie Pucharu Mistrzów jest ważniejsze (na pewno w tym sezonie). Teraz w fazie pucharowej nie można już sobie odpuścić ani jednego meczu. Każdy kibic na pewno pamięta kiedy po raz ostatni wygraliśmy Ligę Mistrzów. A czy każdy pamięta kiedy zdobyliśmy dwudziesty trzeci tytuł Mistrza Włoch?


:roll:
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 14:53

Capello i Lippi-to nie zarząd.. :D :lol:
Aha i jeszcze kiedyś był wywiad na www.fcjuve.com
i siorka mi przetumaczyla (zna wwłoski) i tam władze-Bettega itd. wypowiadali się że dla nich ważniejsze jest Scudetto-gdyż to odwieczna tradycja :!:


ODPOWIEDZ