Sila zlego na jednego!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Jusufi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2004
Posty: 9
Rejestracja: 16 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 07:56

Czy nie macie wrazenia ze ten wyjatkowo cieniutki sklad kosi cos co mu nienalezne.Wszak ta Capella juz z tego wycisnela wszystko. A teraz juz tylko z gorki.Nie ma slabszej druzyny w Europie na tym etapie(personalnie) i mam nadzieje ze mecze z Realem to bedzie koniec ich przygody z Europa


Pozdrawiam Jusufi


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 08:39

Ja mam wrazenie, ale ze Ty chcesz tu siac jakis ferment na forum :? :wink: :roll:

Ja nie uwazam ze Juve ma najslabsze personalia - mamy jedna z najlepszych linii obrony na swiecie - i w ogole nie wiem czy jest sens wdawac sie tu w takie plytkie dyskusje... :?


Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 08:45

A ja wogóle nie rozumie o co Ci chodzi... sorry ale naprawde po przeczytaniu Twojego postu nic z niego nie rozumialem moze jestem glupi.Mógłbys napisać go jeszcze raz czy jakos poprawić?


Pozdrawiam
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 08:45

Jusufi jest już dorosłym członkiem forum i zawsze jakoś dobrze wypowiadał się o Juve(widać po jego postach). A tu dzisiaj niemiłe zaskoczenie. Juz wiele tu było zarzutów np. milanistów że gramy nieładnie i mamy szczęście i że nam sędziowie pomagają ale jeszcze nikt nie powiedział że mamy słaby skład. Tu już chyba przesadziłeś. Uważam ze z naszym składem jedynie Barca się może równać. No ale cóż każdy ma prawo do swojego zdania.
PS. A z Realem wygramy :wink:
Pozdrawiam również.


Obrazek
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 09:10

Same nazwiska europy nie podbiją :roll:
Popatrz na nasz skłąd jeszcze raz:
Buffon - Jeżeli nie najlepszy bramkarz na świecie, to na pewno w czołówce.

Cannavaro, Thuram - Świetna para środkowych

Zambrotta - Potrafi grać w defesywie, ale radzie sobie tez z przodu

Nedved - Siła napędowa naszego Juve

Emerson - Wojownik

Zlatan - zlatamovie.tk

Za niedługo wraca Treze, także nasz skład na prawde jest silny.
Pokaż mi w czym lepszy jest dzisiaj Real :?: :roll:


non mollare mai
lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 09:49

a ja mam nadzieje ze sie zdziwisz 8) poprostu wygramy z realem! :)
a co do tego ze jestesmy najslabsi to nie prawda :wink: przeciez jestesmy 1 zespolem serie a... :wink:

pozdro


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:04

leniup pisze:PS. A z Realem wygramy :wink:
...czy ktos ma jeszcze jakiekolwiek watpliwosci??... :D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:16

mnowomiejsky pisze:
leniup pisze:PS. A z Realem wygramy :wink:
...czy ktos ma jeszcze jakiekolwiek watpliwosci??... :D
Po tym co pokazał we wczorajszym meczu to chyba juz nikt... Real gra poprostu wyjatkowo Cienutko i nie wydaje mi sie zeby był REALnym zagrozeniem dla JUbentusu.. Co do tej wypowiedzi to jest dla mnie kompletnie nie zrozumiała i zawiła, ale wywnioskowałem z nije ze tutaj chodzi o JUventus ze jest najslabsza druzyna w Europi :? Nie wiem czy ci chodzilo ze najgorsza druzyna grajaca w LM czy ogolnie :| No coz kazdy moze sie wypowaiadac jak mu sie chce( Wolnosc słowa i Wypowiedzi) ale jezeli uwazasz ze Juventus byłby w statnie przegrac ze SLASKIEM Wrocław grajacym w II lidze POlskiej to juz odrobinke przegiołes!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
jax

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2003
Posty: 12
Rejestracja: 19 października 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:17

To jasne że wygramy z realem :lol: :ball: nie ma żadnych wątpliwości!!


lordjax
<hahaha>
jax

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2003
Posty: 12
Rejestracja: 19 października 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:30

Za co dostałem to upomnienie bo nie wiem :cry:

Regulamin :arrow: http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=8412 :arrow: 3 :arrow: b 8)
Nastepnym razem nie pisz posta,tylko skorzystaj z priva,bo zasmiecasz temat takimi postami...Pytania?


lordjax
<hahaha>
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:37

Hmmmm. Czlowieku wes sie zastanow zanim palniesz glupote, oki? Bo az sie tego nie chce czytac. Spojrz na tabele LM i serie a. Juventus uzbieral najwiecej najwiecej punktow w obydwu rozgrywkach. Jakies watpliwosci masz jeszcze? 8)
Po za tym z tymi personaliami, Zlatan Ibrahimovic, Lilian Thuram, Jonathan Zebina, Fabio Cannavaro, Zambrotta, Nedved, Emerson, Trezeguet, Camoranesi, Del Piero, Buffon. Czy te nazwiska nie powalaja na kolana?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 11:32

Oczywiście Juventus nei gra atrakcyjnie zwycięstwa po 1-0 2-1 ale co zabroni ktoś wygrywyaćw takim stylu co jest w pierwszej kolejności ważne Zwycięstwa, punkty , Czy Atrakcyjność i Widowiskowość chyba lepiej wygrywać w brzydkim stylu ale wygrywać , a nie grać super widowiskową i atrakcyjna piłkę przegrywać. Co do meczu z Realem jest jeszcze dużo czasu mecz dopiero pod koniec lutego do nas wróci Trezeguet napewno Capello zrobi jakąś roszadę w składzie najlepiej by było zrobić coś takiego z pomocą i atakiem:

Trezeguet --------------------- Zlatan

--------------Nedved------Del Piero----------

Emerson-----------------------Camoranesi

Real napewno też postara sie zmienić swoją grę i swój styl gry narazie w Hiszpanii króluje tylko Barcelona dziwi postawa Espanyolu który w tamtym sezonie ledwo co siewybronił przed spadkiem Realowi pozostaje walka o 2 miejsce bo nie sądze żeby Barcelona oddała pole Realowi
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2004, 19:47 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 11:33

:? Jestem zniesmaczony. Nie będę wymieniał nazwisk naszych piłkarzy bo każdy ich zna, a podobne zdanie do ciebie ma 1osoba na milion. Nie oszukujmy się jesteś niespotykanym zjawiskiem. :?


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 13:06

Jusufi pisze:Czy nie macie wrazenia ze ten wyjatkowo cieniutki sklad kosi cos co mu nienalezne
Ja mam wrażenie że wyjątkowo cieniutki skład ma Real 8)
Jusufi pisze:Nie ma slabszej druzyny w Europie na tym etapie
Chyba nie widziales Realu Madryt w akcji 8)
Jusufi pisze: A teraz juz tylko z gorki
A jakże może być inaczej skoro gramy z Realem???

Pozdro


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 13:26

Jusufi nie kumam o co Ci chodzi. Co do skladu to naprawde graja w Juve doswiadczeni i uzdolnieni gracze, co do szans Juve to jest on stawiany w czolowce faworytow na tegoroczna LM. Pozatym kazdy ma na to na co zasluguje, a Juventus zajmowal 1 miejsce w grupie w LM i zajmuje 1 miejsce w Serie A. Pozatytm nie ma co gledzic o meczu z Realem, jeszcze jest duzo czasu do neigo i wszystko sie moze zmienic.
pozdr


ODPOWIEDZ