Miss Itali i Miss Cinnema

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 14:13

a_gu_nia pisze:
Widzieliście kiedyś niefarbowaną włoszke-blondynke?
Hmm...Prawde mowiac ja widzialam :wink: Tyle tylko ze ona byla z polnocy... I nie dosc ze blondynka to jeszcze blada i z alergia na slonce :shock: :wink:
Ale to są wyjątki


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 14:42

Niezła , niezła , ale ja wole brunetki :wink:
Zresztą Cristina nie ma szans z Monicą Bellucci :D , mimo że od niej dużo młodsza :).

PS1: Lucek coś za bardzo ją przytula do siebie :lol:
PS2: koszulka Zebiny rzeczywiście the best :lol: :lol:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 14:53

Miałem okazję widzieć juz te fotki w Hurra Juventus w empiku. Zdjęcia naprawdę imonujące. Nie narzekajmy :P Laski naprawdę niezłe, jesli chodzi o efekt wizualny, innych walorów nie poznamy :P Miło, że wybrały czarno-białe barwy :wink:
Ale Polki, to dopiero :P :D


Obrazek
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 15:05

zazdrość zazdrosc widze :!: :twisted: hehe nie no dajcei spokój dziewczyny. Przecież wszyscy wiemy, ze Polki najładniejsze i nawet nie trzeba daleko szukać żeby choć jedną fajna wypatrzeć :wink: Każdy z nas zna conajmniej jedną mega-ultra-super-fajną dziewczyne 8) I mi sie nie czepiać Cristiny bo zaraz zniej paszczura zrobicie albo jeszcze co :wink: Ładna jest i niech no ktoś zaprzeczy hihi .. Juz nie chodzi o te jakieś pierdoły dzieki którym na zdjęciach wygląda tak ładnie. Patrzcie na to co widzicie a nie droga dedukcji próbujecie wymyślić jak ona wygląda bez makijażów etc. Agunia widze walczy o swoje hiehiehie

PS. Jeśli chodzi o kolor włosów to dla mnie nie ma reguły. Każdej dziewczynie do twarzy w innym kolorze a jak kolor nie pasuje to można sie zafarbowac na inny :wink:


Luiza

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 84
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 16:50

a myslicie ze one naprawde kibicuja Juve?
Moge sie zalozyc ze jakby np. Milan zaplacil wiecej to z chopakami z Mediolanu by sobie fotki strzelily :? :?

Wiec nie podniecajcie sie tak ze to fanki Juve 8) 8)


Życie to surfing wiec nie boj sie fal.......wstawaj!
juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 18:47

Kurcze az nie wiem komu bardziej zazdroscic :D dziewczynom, ze sie spotkaly z gwiazdami i działaczami Juve, czy czy tym drugim, że takie fajne laski przyszly ich odwiedzic :D

Ale zeby nie podpasc :D to dodaje ze nie ma to jak Polki, fanki Juve, a zwłaszcza z tego forum :D :D :D


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 18:57

EEE tam myslalem ze jakas bardzo fajna a tu taka srednia.... moze te zeby mnie odstraszyly 8) ale napewno we wloszech sa ladniejsze.....brunetki :twisted: :twisted:


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 19:03

Aleeeeeeeeeee pupa :shock: :D 8) :P No nie powiem dziewczyna ladna jest :D :twisted: Del Piero fajny garniak :lol:

Ale Cristina lepsza od Chiary :lol: Ale obydwie sa ladne :lol: Legrotaglie i Kapo :shock: Nie wiedzialem :lol: Hehe


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 19:27

Widzę że nasze forumowe dziewczyny popadły w ładne kompleksy :lol: :lol: Prawdę mówiąc wole brunetki no ale Cristina też jest ładniutka :)


kurdt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 45
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 19:51

Nie no dziewczyny mogą być :D Ciekawe gdzie jest druga ręka Buffona... 8) :D


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 22:40

mi tam sie te dziewczyny niezbyt podobaja ..
cuz kazdy ma swoj gust :)
wiecej podkladu niz rozumu pewnie
jak ladna to od razu pusta w srodku :?
nie doceniacie polskich dziewczyn


a czy one doceniaja nas :?: :roll: dla nich doppiero liczy sie wyglad, wiem o ty na wlasnym przykladzie :cry: (zapewnie wielu facetow na tym forum tez tego doswiadczyla :?)


...
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 23:24

jak ladna to od razu pusta w srodku
Nie,wcale nie... Ale tak czy inaczej- moim osobistym zdaniem, ani jedna ani druga- nie maja w oczach tego czegos co moze dac przypuszczenie na to, czy dana osoba ma cos w glowie. Skomplikowane zdanie ale mam nadzieje ze zalapaliscie :wink:


juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 04:04

a_gu_nia pisze:Ale tak czy inaczej- moim osobistym zdaniem, ani jedna ani druga- nie maja w oczach tego czegos co moze dac przypuszczenie na to, czy dana osoba ma cos w glowie. Skomplikowane zdanie ale mam nadzieje ze zalapaliscie :wink:
Myśle, ze tak, chociaz ostatnio nauczyli mnie tylko literowac :D . Wiem ze jako przedstawiciel tego podlejszego gatunku :wink: :D nie przedstawiam zbyt wielkiej wartosci ( zwlaszcza intelektualnie :wink: ), ale chyba dotarlo :D .

A tak troche bardziej serio, to ten temat jest raczej po to zeby sobie popatrzec na "fajne kształty" :D , bo zgadzam sie ze stwierdzeniem ze te laski nie grzesza intelektem lub ciekawszym charakterem 8)


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 04:59

Myśle, ze tak, chociaz ostatnio nauczyli mnie tylko literowac . Wiem ze jako przedstawiciel tego podlejszego gatunku nie przedstawiam zbyt wielkiej wartosci ( zwlaszcza intelektualnie ), ale chyba dotarlo
No bez przesady- ja nie mam nikogo za "podlejszy gatunek",zdecydowanie nie... Chodzilo mi o to, ze mocno zakrecilam w tamtym zdaniu i mialam tylko nadzieje ze jest ono w miare zrozumiale :wink:

A tak troche bardziej serio, to ten temat jest raczej po to zeby sobie popatrzec na "fajne kształty" , bo zgadzam sie ze stwierdzeniem ze te laski nie grzesza intelektem lub ciekawszym charakterem
I tu masz absolutna racje... Wszyscy juz popatrzyli, skomentowali, coniektorzy mogli sie troche zdyszec- temat mozna zamknac bo nic sensownego nie wymyslimy 8)

Agnieszka


Franci

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 48
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 14:37

Podoba mi się tytuł :D 8)
Szkoda, że obie są takie... zrobione... mało w nich naturalności. No, ale nie mnie oceniać :wink:
Ale się prężą przy nich te chłopaki :lol:
Ach, ten profil Del Piero :oops: :D


Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem :D
ODPOWIEDZ