5 zawodników AS Monaco obserwowanych przez Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2004, 11:09

no to zalezy jak lucek bedzie gadal bo on raz mowi raz tak raz siak, najlepiej go nie sluchac bo tez w lato nikogo mielismy nie kupowac :wink: i jak sie skonczylo. ja bym najchetniej w Juve zobaczyl evre i maicona, nonda jest nam nie potrzebny, przeciez wrocil treze :wink: po co nam kolejny napastnik :| :wink: :ball:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2004, 11:14

no i bardzo dobrze, ż teraz nie przyjdzie. niech zostanie w Monaco do końca sezonu, a u nas będzie grał Mutu. a po zakończeniu sezonu może do nas trafić za darmo. całkiem dobry pomysł...


patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 23:48

Evra jest dla mnie doskonałym zakupem.
Zambrotte przesunie sie na lewą pomoc (trzeba kogoś szukać za Neveda)
Bardzo mi sie podoba styl gry Evry.Młody,utalentowany.Czego nam więcej potrzeba?


Benjamin007

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 czerwca 2004
Posty: 18
Rejestracja: 02 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2005, 20:12

Ja bym chętnie widział w Juve Squalacciego i Evre. Jak ktoś już wcześnoiiej wspomniał trzeba odmładzać skład.

Nonda dobry pomysł ale tylko za friko wkońcu mamy 5 napadziorów (wliczając Mutu) po co wydawać kase na nich. Lepiekj by mogli poszukać rozgrywającego.


AgisDeluxe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 91
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 20:12

Evra tak ...reszta nie...szczegolnie Nonda jest nam niepotrzebny...dlatego mimo szacunku dla Monaco...nie wdawalbym sie w tak glebokie interesy...wystarczy jeden zawodnik francuskiej druzyny...


... żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek ... F. Nietzsche
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 09:25

ballack13 pisze:Nonda nie zostanie sprowadzony do Turynu w zimowym oknie transferowym. Moggi chce by Nonda pozostał do końca kontraktu w Monaco i po sezonie przeniósł się do Bianconerich na zasadzie wolnego transferu
www.tribalfootball.com
transfer napewno bedzie głównie zależał od Capello i od tego co stanie się z Zalayetą czy bedzie gral dlaej dla Juve i czy trener bedzie uwazal ze Nonda jest potrzebny
Heh... Jeśli Nonda przyjdzie w miejsce Zalayety, to Juve kierują idioci...
Jak można myśleć o rozstaniu z Zala po tym, jak w meczach z gigantami, pokazywał, iż wcale nie ustępuje najlepszym napastnikom na świecie. Dla mnie to nie jest żadna przesada. Pamiętacie jaki był ociężały z Barceloną ? Ten człowiek zrobił ogromne postępy jako piłkarz... !
Musi tylko popracować nad skutecznością i nabrać doświadczenia, ale w żadnym wypadku nie można go sprzedawać ani wypożyczać.
To jest nasz skarb. Siedzi na ławce i nie narzeka, pomimo, że gdyby nie on, to Juve nie byłoby tak daleko w LM. Nie pierwszy raz nas ratuje.


Zala rulez [;

Nonda go home... !


Go hard, or go home.
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 12:49

O nie nie... Myślę że już dość poniewieraniem Zalayetą, co roku pokazuje że jest godny gry w Juve, ale dalej chcą go gdzieś upchnąć, to jest niewdzieczność, był najlepszym piłkarzem w meczu z Real, nie wiem czego jeszcze trzeba żeby go chcieli zostawić. Może nie strzela niewiadomo ile bramek, ale on strzelił bardzo dużo ważnych bramek dla Juve, w lidze nie raz uratował remis, lub jego gol był warty 3pkt. Nie wspomnę już o LM.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
majkel89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 14
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 20:00

Najbardziej widzi mi sie Evra :twisted: rewelacyjny zawodnik! procz tego dobey bylby tez Jaroslav Plasil :D obaj sa bardzo perspektywiczni :D


don't care about sunshine when Juve looses...
juventusiak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2004
Posty: 2
Rejestracja: 13 października 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 20:01

W nie dalekiej przyszłości Evra i squliaci mogą być najlepszymi graczami Francji i wspaniałymi obrońcami. Możemy się o tym przekonać po Lilianie Thuramie, a Juve nie może sobie na stratę takich wartościowych zawodników bo później nikt nie przebije ofert Chealesa i szastającego na prwo i lewo Abramowicza. A co do napastników to lepiej niech kupią kogoś z włochów bo ci mają charakter np. Gilardino czy Montella a tak naprawdę niech zakupią kogoś do pomocy.


Czark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 20:39

Na mnie również największe wrazenie robi Evra. Już w ubiegłym sezonie w jego grze zauważalem coś co sprawiło że zapamietalem to nazwisko. To rzeczywiscie zawodnik o niesamowitym potencjale. aco do jego przydatności w Juventusie to mysle ze bylby on lewym obronca, a Zambrotta przesuą by sie wtedy do pomocy. Wydaje mi sie ze taki system moglby sie sprawdzic.


ola465

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2004
Posty: 76
Rejestracja: 08 października 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 12:10

No mogli by któregos z nich kupic. Ja bym była za Evra lub Nonda. No ale nigdy lepiej nie rozmyslac kogo można by kupić. poprostu trzeba sie zdac na Moggiego, który ma łeb nie od parady :D


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 10:50

Evra by się przydał, bo jest leonożny a Zambrotta popełnia na obronie coraz więcej błędów.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 11:20

Łukasz pisze:Evra by się przydał, bo jest leonożny a Zambrotta popełnia na obronie coraz więcej błędów.

Przesadzasz. Evra by się przydał ponieważ jest świetnym lewym obrońcą a Zambro IMO sie marnuje na obronie. Wróciłby na skrzydło to by dopiero pokazał co umie. Z meczu z liverpoolem to właśnie jego gra zapadła mi najbardiej w pamięć (pozytywnie mam na myśli 8) )


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 12:24

Łukasz pisze:Evra by się przydał, bo jest leonożny a Zambrotta popełnia na obronie coraz więcej błędów.
Znajdz mi pilkarza, ktory nie ma gorszych dni. :? Znajdz mi pilkarza, ktory bylby godnym zastepca Zambrotty w Juve. To prawda, ze Zambro nie gra ostatnio tak, jak potrafi naprawde, ale dalej jest swietnym pilkarzem i jest niezbedny w Juve moim zdaniem. Skwituje to w ten sposob:
eLeM pisze:Przesadzasz. Evra by się przydał ponieważ jest świetnym lewym obrońcą a Zambro IMO sie marnuje na obronie. Wróciłby na skrzydło to by dopiero pokazał co umie. Z meczu z liverpoolem to właśnie jego gra zapadła mi najbardiej w pamięć (pozytywnie mam na myśli 8) )
O wlasnie. Przyjscie do Juve ewentualnego dobrego lewego obroncy- moze byc i Evra- umozliwiloby przesuniecie Zambrotty do pomocy, gdzie moim zdaniem gra najlepiej i gdzie na pewno by sie lepiej prezentowal. Wot i szto.


wojtekk03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 marca 2005
Posty: 70
Rejestracja: 29 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 12:51

Monaco to kuźnia talentów, podobnie jak Ajax więc współpraca z nimi jest bardzo opłacalna. Trezeguet, Henry, Giuly, Barthez, Rothen, Riise, Panucci, Marquez, Bierhoff, Gallardo, Costinha, Christanval i pewnie jeszcze kilku innych znanych - oni przeważnie wychowywali się w ASM. Tak więc widać że w księstwie znają sie na piłce :D Evra, Squillaci tez będą świetnymi piłkarzami, moglibyśmy chociaż jednego z nich ściągnąć.


i sie zaczęło SCHOOLTiME :/
FORZA JUVe FORZA ALEX
ODPOWIEDZ