Jak oceniacie szanse Juve w lidze mistrzów ??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
juve_fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2004
Posty: 21
Rejestracja: 23 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 20:04

Jak oceniacie szanse Juve w lidze mistrzów ?? :roll:


FORZA JUVENTUS !!!
revenever

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 22
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 20:13

A jak mamy oceniac?? uwazam, ze w tej chwili tylko Barcelona jest nam w stanie realnie zagrozic, z Milanem tez moze byc ciezko, ale nie na tyle zeby z nami wygrali (:D)... wlasnie final Juve-Barcelona chcialbym obejrzec w tym roku :D...

p.s. wie ktos moze, czy od nastepnej rundy bedzie sie grac mecz-rewanz, czy tylko jeden mecz??

To będzie 1/8 finału i oczywiście system mecz i rewanż.
-Dragon-


fabian18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 22 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 20:15

oczywiście Juve wygra w finale bedzie grać z Chelsea


ONLY JUVE FOREVER
lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 20:28

szanse sa duze mamy wielkie nadzieje po niezbyt udanym ostatnim sezonie i odpadnieciu z lm z deport. Juve zajdzie conajmniej do polfinalu pozdro 8)


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 21:23

Mamy naprawde dobry zepoł i mozemy osiągnąc naprawde dobre wyniki w Champions League. Coraz bardziej zawodnicy się ze sobą zgrywają, obrona jest ulepszona, nowy trener, to są atrybuty, ktore naprawde pokazują siłę naszej druzyny. Jednak nie jestesmy jedyną dobrą druzyną w LM, mianowicie jest ich kilka: Chelsea, ManU, Mialn, Barcelona. Moim zdaniem te zespoly są najgrozniejszymi przeciwnikami, na ktorych mozemy trafic. Chelsea, gra bardzo dobrze, mają porządny skład i mogą stanowic zagrozenie dla kazdego. Manchester, do nich jakos nie mamy szczęscia i obawiam się meczy z nimi, jednak kiedys trzeba znowu z nimi wygrac. Milan, jeden z najlepszych zespołów włoskich, grających bardzo dobrze w LM jak i w Serie A, w przeciwienstwie do Interu, ktoremu znakomicie idzie w LM, natomiast w Serie A, po prostu sobie nie radzą. Barcelona stworzyła naprawde porządną ekipę i są bardzo groźni zwlaszcza, ze chcą w tym sezonie zgarnąć wszystko ( nie tylko oni :wink: ). Niektorych moze zdziwic brak Realu, ale dla mnie oni w tym sezonie nie stanowią zbytniego problemu. Jesli Leverkusen moze z nimi wygrac, Dynamo zremisowac, to nie widze przeszkody zeby powtorzyc wyczyn z sezonu 2002-2003 ( czyt. Juve 3-1 Real ). Nie jest nowością, ze Galaktyczni nie są w formie i nie powinni stwarzac wielkich problemow. Oczywiscie istnieją zepoly, ktore nieoczekiwanie mogą namieszac, typu Dynamo. Mysle, ze to oni wyjdą z grupy B wraz z Bayerem.

Ogolnie rzecz biorąc, nie bedzie łatwo mimo, ze mamy naprawde solidną ekipę. Mam nadzieje, ze nasi chlopcy sie wezmą i postarają dotrzec jak najdalej. Nie bede tu nic przewidywal, zadnych finałow ani nic. Po prostu chce, aby grali dobrze przez cały czas, do samego konca. 8)
Forza Juve.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 21:43

Wiadomo, że naszym głównym celem w tym sezonie jest zdobycie Pucharu Mistrzów. Juve gra bardzo dobrze, lepiej niż w poprzednich sezonach, jest więc realna szansa na zdobycie tego trofeum. Jest wielu groźnych przeciwników: Real, Manchester, Barcelona, Milan i Chelsea. Jednak sądze, że odowiednio zmobilizowany Juventus jest wstanie pokonać każdego rywala. Piłkarze Bionco-neri na pewno będą chcieli odkuć się za ostatnie trzy przegrane finały (z Borussią :cry: , Realem :cry: i Milanem :cry: :cry: :cry: ). Byłbym wielce usatysfakcjonowany, gdyby jedynym trofeum jakie Juve zdobędzie w tym sezonie będzie właśnie Puchar Mistrzów. Czekam na niego od 1996 roku, kiedy to Juve pokonał Ajax, ale z tamtego wydarzenia niewiele pamiętam. W pamięcie pozostają mi natomiast smutne momenty (dwie bramki, które strzelił nam Karl-Heinze Riddle :cry: , jak Ricken przelobował Peruzziego :cry: , bramka Mijatovica :cry: , oraz fatlane wykonywanie karnych w spotkaniu z Milanem :cry: ). Czas, aby złe momenty poszły w niepamięć, a ich miejsce zajęły nowe, dużo lepsze wpomnienia :twisted: . FORZA JUVE!


:roll:
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 22:49

ja daje 50% na to, że wygrają LM. bardzo chciałbym obejrzeć finał Juve - Barca. to, co pokazuje teraz zespół z Katalonii przechodzi ludzkie pojęcie. w tym roku powstał tam całkiem niezły team. myślę, że byłby to finał pomiędzy najlepszymi obecnie zespołami na świecie. Forza Juve:)


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 23:04

dobrze ze 1/8 finalu ma miejsce w Lutym bo cos czuje ze przed nami maly kryzys :cry:


we believe.
cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 23:22

AdriaNeQ pisze:dobrze ze 1/8 finalu ma miejsce w Lutym bo cos czuje ze przed nami maly kryzys :cry:
no to ty chyba powariowales! niby z czego wnioskujes ten "maly kryzys"? juz naprawde powatpiewam w niektorych z was.
JUVE zajdzie naprawde daleko, a przeszkodzic moze barca, milan, chelsea, inter i..moze o kims zapomnialem;) kolejnosc nie przypadkowa.
a i tak wygra JUVE :-D


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 15:47

Ja stawiam zdobycie pucharu Champions League nad Scudetto. Z dwóch pwowdów:
-KASA
-zdobycia pucharu LM zazdrosści cały świat, a zdobycia Scudetto tylko Włochy
Tak więc, w w dotychczasowych meczach pokazliśmy że jesteśmy silni wygrywając wszystkie mecze i to z takimi drużynami jak Bayern czy Ajax. W dalszych rundach bardzo groźni będą: ManU, Barcelona, Milan, Inter, Chelsea i Arsenal.
Podsumowując, widze w Juve faworyta do zdobycia Ligi Mistrzów! :-D


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 16:30

Mówi sie faworyt...
Ale to sie wydaje tylko "pozorowo" :D
Wystarczy jakieś nieoczekiwane zdarzenie w dróżynie(odpukać), a najlepsza dróżyna w Europie nie mogłaby wygrac z Wisłą..I oczywiście potrzebny jest taki silny motywujący kop dla drużyny przeciwnej(słabszej)..

Zadaniem Trenera jest utrzymywanie wszystkiego w takim porządku, aby wyżej wymienione zdarzenia nie miały miejsca.
Zależy to też od pojedyńczych zawodników..
Jeżeli nie ma lidera, gra nie ma sie na kim opierać.
Więc jeśli Juventus będzie cały czas starał sie stłumić niepowodzenie, to ja widze ten klub w finale... :lol:
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2004, 16:37 przez Wicior, łącznie zmieniany 1 raz.


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 16:37

Ja także widze w tym sezonie bardzo duże szanse na zdobycie Ligi Mistrzów tzn. jego pucharu.. Mamy dobrze zbudowany zespół i dość silny .. piłkarze pokazali że umieją wygrywać z Bayernem, Ajaxem, Maccabi (skromnie,ale zawsze coś).. ale to co zrobili z Regginą to troche zawodzi.. nie możemy tu wymieniać kto nam najbardziej zagrozi.. bo zagrozić może nam każdy nie tylko Barca czy Milan ale także taki Olimpique Lyon czy Dynamo Kijów..

Pozdrawiam


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 16:51

Ja myślę, że jeżeli nie będzie więcej takich wpadek jak z Regginą to mamy ten puchar. Mamy najlepszą obronę (chyba nawet kibice Milanu mi przyznają racje), atak również nie najgorszy. Barca i Chealsy nie ma szans!!! Z wielkim Juve nikt nie wygra (oprócz Regginy :D )


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 17:06

No Atak to wyborny nie jest ale skuteczność 100% wszystkie mecze po 1-0. 0 bramek straconych myślę że Juventus może sporo zdziałać w tej edycji LM Barcelona jest mocna chociaż myslę że gdzieś wyleci z peletonu


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 17:12

Juventus tak jak np. Barcelona i Milan zawsze mają szanse na zdobycie LM dlatego nie można dokładnie określić jakie kto ma szansę. Myśle, że te trzy kluby będą najgroźniejsze w tej edycji LM. Miejmy nadzieję, że już się nie powtórzy taka wpadka jak w meczu z Regginą( a właściwie lepiej żeby taka wpadka sędziowi się nie zdarzyła :D ) Jeżeli teraz Juventus znowu będzie wygrywał to właśnie Bianconerich obstawiam jako głównego faworyta Ligi Mistrzów. Finał obstawiam tak jak większość Barcelona- Juventus a półfinały będą: Juventus-Milan oraz Barcelona-Manchester U. Myślę że to są najprawdopodobny plan półfinałów i finału.


Zablokowany