Przyszłość JUVE...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Stanek_10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2004
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 20:35

Niewiem jak wy, ale ja ostatnio boje sie o Stara Dame! Pomimo tego, ze wygrywaja graja naprawde brzydki futbol, brak im takiego polotu jak np Barcelonie...Mamy genialnie grajaca defensywe, a ofensywa boi sie otworzyc, Nedved nie jest juz tym Nedvedem "plucami Juve", ktory byl wszedzie i robil wszystko (, potrzebny jest nam ktos kto bedzie kreatywny i blyskotliwy...i tu widze Rosickiego...)...Wiadome, ze liczy sie wynik koncowy, a nie przebieg meczu, ale przez taki przebieg meczu Juve traci fanow szczegolnie we Wloszech (gdzie teraz jest ich chyba mniej niz w Polsce)...No i te transfer, bynajmniej nie zakupy, ale sprzedaze!! Jak mozna bylo pozbyc sie Maresci (i paru innych)?! On jest przeciez swietny i juz to udowodnil...A trzymani sa "starcy" tacy jak np Montero, Pessotto, ktorzy i tak nie mieszcza sie w podstawowym skladzie...?!


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 20:55

Stanek_10 pisze:Niewiem jak wy, ale ja ostatnio boje sie o Stara Dame! Pomimo tego, ze wygrywaja graja naprawde brzydki futbol, brak im takiego polotu jak np Barcelonie...Mamy genialnie grajaca defensywe, a ofensywa boi sie otworzyc, Nedved nie jest juz tym Nedvedem "plucami Juve", ktory byl wszedzie i robil wszystko (, potrzebny jest nam ktos kto bedzie kreatywny i blyskotliwy...i tu widze Rosickiego...)...Wiadome, ze liczy sie wynik koncowy, a nie przebieg meczu, ale przez taki przebieg meczu Juve traci fanow szczegolnie we Wloszech (gdzie teraz jest ich chyba mniej niz w Polsce)...No i te transfer, bynajmniej nie zakupy, ale sprzedaze!! Jak mozna bylo pozbyc sie Maresci (i paru innych)?! On jest przeciez swietny i juz to udowodnil...A trzymani sa "starcy" tacy jak np Montero, Pessotto, ktorzy i tak nie mieszcza sie w podstawowym skladzie...?!
Nie buj zaby :P jest O.K a ze gramy taki futbol jaki gramy to zalezy duzo od trenera . Capello przewaznie gra defensywnie ale mysle ze Juve sie jescze rozkreci. Juve powinno szkac juz nastepce Nedveda, chcialbym aby to byl Van Der Vart ale popadl w konflikt z Zlatanem i raczej go nie zobaczymy mozliwe ze przyjdzie Rosicki bo Borusia ma dziure budrzetowa (jak polska :P ) i sprzedadza go gdzies... Mamy chyba wszyscy nadzieje ze Maresca wroci OBY bo on jest dobry :D


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 21:04

faktycznie masz racje jest zbyt dużo piłkarzy w juve któr5zy mają ok 30 no i brakuje nam młodych. jednak myśle że już po sezonie juve zacznie zakupyweać młodych (a przynajmniej ok 25 bo i takich u nas brakuje). Ja nie bał bym się bo osobiście wole aby juve grało taki futbol i wygrali lige mistrzów niż żeby grali z polotem i odpadli w grupie. uważam że losy juve są w dobrych rękach(znowu tylko drugi). :(


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 21:32

Stanek_10 pisze: ale przez taki przebieg meczu Juve traci fanow szczegolnie we Wloszech (gdzie teraz jest ich chyba mniej niz w Polsce)...
teraz to zes przesadzil :)


we believe.
BaUeR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 18
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 21:41

nom wlasnie ja to samo sadze .... mimo ze wygralismy prawie wszytkie mecze to jednak styl jest fatalny .... ostanio przeczytalem neswa w ktorym capello wypowiedzial sie wczorajszy mecz z bayeren byl zayebisty i wogle ze juve gralo swietnie a po obejrzeniu skrotow zwatpilem ... toz my mielsimy moze tylko z 4 takie sobie sytuacje podramkowe .... i wlasnie nie wiem co sie dzieje .... jak capello jest z takiego stylu zadowolony to to bedzie porazka jak bedzie np grac z barca .... oni to naprawde umieja grac w pilke az chce sie ich ogladac .... kupilli kilkui ofensych pomocnikow i prosze bardzo .. a juve kupilo emersona ... ktory niby w defensywie jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale w w ofensywnie to jzu nie az tak bardzo jakby chocby deco czy giuly czy xavi .... ehh no nic pozyjemy zobaczymy ale cienko to widze wszytko ....


BaUeR
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 22:26

ehh no nic pozyjemy zobaczymy ale cienko to widze wszytko ....
Po tak wspaniałym rozpoczęciu sezonu, nie wiem jak można tak sądzić. Efektowna gra.... w pierwszej kolejności liczy się wynik, a nie następny odnotowany drybling. Może gra Juve nieprzypomina tej, co pokazują drużyny z Ameryki Południowej, ale pozwala ona zwyciężać z najlepszymi. Zresztą nie spodziewałem się po meczu z Bayernem gradu bramek, koronkowych akcji, bo przeciwnik był naprawdę trudny do pokonania. A że mieliśmy w tym meczu dużo szczęścia i Buffona na bramce...No cóż, Juve nie zagrało w Niemczech najlepiej, ale to nie powód, aby jednym meczem przekreślać to, co Juve już osiągnęło w tym sezonie. W poprzednim Bianconeri wygrali z Olympiakosem 7-0 i ustanowili rekord. Ale chętnie bym go zamienił na wygrane 1-0 z Deportivo, które dałyby nam awans do kolejnej rundy CL. Najlepiej byłoby połączyć piękną grę z wynikami, ale to trudne do osiągnięcia. Mi bardziej zależy na tym drugim. Krytyka "piękna gry" jest słuszna, ale przy wyniku schodzi na dalszy plan.


dziora

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 3
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 22:45

Grą, jaką reprezentuje obecnie Juve, niestety nie mamy szans w dalszych rozgrywkach ligi mistrzów. Zawodnicy zachowują się jakby mieli tylko po 3 piłeczki w formie (Ci, którym MZ manager nie jest obcy - wiedzą o co chodzi).
Należy tylko mieć nadzieję, że Nedved troszkę się obudzi a Trezeguet wróci z ogromnym zapałem.


Polish Soldier - div4.12 (Poland)
login: dziora - password: *******
robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 23:05

nie liczy sie juz w dzisiejszym sporcie tak jak kiedys efektywnosc liczy sie wynik z Ajaxem Bayernem niewygrywa sie od tak sobie kazdy z takimi zespołami ma problemy ale my wygrywamy z nimi i chyba to sie liczy a co do transferow i kupna Cassano sam neiwiem cena chyba dosc zawysoka fakt jest młody i niezwykle utalentowany ale bez przesady grzeje lawe w rzymie wiec chyba przesadzaja no ale warto go kupic w Juve były i beda kontuzje a zmiennicy musza byc mamy Zalayete :-D ale on sam nieda tu rady na dłuzsza mete z Fiorentiny niech wroci Enzo bo on sie przyda nam jak Nedved juz skonczy kariere ktos musi kierowac tym klubem a on chyba bedzie najlepszy Micoli niczym mnie niezachwycił w naszej druzynie wiec mozna go sprzedac oddac legro rzymianom i dopłacic tak 25 milionow euro i go brac zobaczymy co z tego bedzie oby sie udało i to najlmniejszym kosztem !! :D


ja0nek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 23:07

A co komu z tego że wygyrwają jak styl jest brzydki i nudny?? Nie wiem jak wy ale ja polubiłem Juve właśnie za to jak grali a nie za to że wygrywali!!!! Wiadomo że ciesze się ze wygrywają ale gdyby popracowali jeszcze nad grą to na pewno byłoby lepiej i byliby lepiej postrzegani przez kibiców na całym świecie....i może wkońcu Dele Alpi przestałoby świecić pustkami....


JUVE...i wszystko jasne!!!
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 06:46

jestesmy druzyna wloska. a wloska pilka cechuje sie tym ze przedewszystkim mysli sie o obronie. w hiszpanii atakuje sie bezsensensownie caly mecz. pamietacie jak barca pol godziny stala przed naszym polem karnym ?
w ubieglym roku gralismy "malo wloski" futbol. jak sie skonczylo pamieta kazdy z nas.
capello przyszedl do juve zeby odniesc sukces. jak narazie wywiazuje sie z tego doskonale. tak madrze nie gralismy juz dawno.
na kazdej pozycji mamy wybitnych zawodnikow, a co najwazniejsze mamy mocna lawke rezerwowych, dlatego konfrontacja na wiosne z barcelona nie nie przeraza.
tu widze Rosickiego.
rosicky to za nedvedem moze pilki nosic.
meczu Juve traci fanow szczegolnie we Wloszech
Obrazek
niedzielny kibic z ciebie. alpejski od zawsze swiecil pustkami.
powod jest jeden - mamy kibicow wszedzie, poza turynem.
ale tu niech najlepiej wypowiedza sie ludzie ktorzy turyn odwiedzili (martin, dionizy, medi itd)
Jak mozna bylo pozbyc sie Maresci
capello wolal blasiego. i mial do tego pelne prawo.
A trzymani sa "starcy" tacy jak np Montero, Pessotto
tyle ile oni zrobili dla klubu, nie zrobi zaden z nas. zreszta pessotto na przyklad, pokazuje ze jeszcze ma cos klubowi do zaoferowanie.
ale co najistotniejsze. obi w razie kontuzji sa w stanie zmienic poszczegolnych zawodnikow.
juve zacznie zakupyweać młodych
kupmy robinho, adu, diego, teveza i jrr Obrazek
a juve kupilo emersona
xavi emersonowi moze buciki czyscic Obrazek


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 07:28

lucek zrobił jeden błąd w wakacyjym oknie transferowym to było wypozyczenie do violi przeciez maresca był jednym z najlepszych w tym słabym sezonie a odszed do liogowego sredniaka


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 12:57

dziora pisze:Grą, jaką reprezentuje obecnie Juve, niestety nie mamy szans w dalszych rozgrywkach ligi mistrzów. Zawodnicy zachowują się jakby mieli tylko po 3 piłeczki w formie (Ci, którym MZ manager nie jest obcy - wiedzą o co chodzi).
Należy tylko mieć nadzieję, że Nedved troszkę się obudzi a Trezeguet wróci z ogromnym zapałem.
A na jakiej podstawie sądzisz, że nie mamy szans w dalszych rpzogrywkach??
Człowieku mamy najlepszy bilans w całej Europie!!!! Juventus jest nie pokonany, mamy najmniej straconych bramek i w Serie A i w Lidze Mistrzów, mamy prawie najwięcej strzelonych w Serie A :twisted:
Czego ty jeszcze chcesz od Juve, żebys uważał, że mamy szanse na wygranie Ligi Mistrzów??? Może mamy grać tak widowiskowo jak Real i męczyć się z Dynamem Kijów???


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 13:38

Temat brzmi przyszłość Juve więc wypowiem sie na ten temat.
W lato z ciężkim sercem patrzyłem na to jak Micci, Enzo i Chielinni odchodzili do Violi ( :evil: ) ale w mym sercu tliła sie nadzieja że Giorgio i Maresca do nas wrócą, ale po tym jak usłyszałem że Luciano poważnie myśli nad definitywnym sprzedaniu w/w wpadłem w szał. No bo kto ma być przyszłym symbolem Juve jak nie Maresca?! Ja sie dziwie że on nie jest białoczarnoskóry :wink: Chielinni pokazuje w Fiorentinie ile wart jest jego talent i że to właśnie on powinien być następcą jednego z naszych wielkich stoperów. Co do Micciego to on sam powiedział że nie ma zamieru wracać wiec trudno płakac nie bede.
Co do następcy Nedveda to chciałbym aby był to zawodnik bardzo podobny do niego, czyli posiadajacy stalowe płuca wojownik. Takim zawodnikiem jest gracz VFB Hleb. Posiada silny strzał, dużą wydolność, i ma cechy przywódcy.
Co do kibiców, no trudno kibiców sie nie wybiera są jacy są :?
Co do stylu gry, dla mnie jest on nie ważny gdy Juve zawsze strzeli o jedną bramkę więcej.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 13:52

Juventus nigdy nie stanie się takim klubem jak Barca czy Real. To specyficzny klub, gdzie stawia się na doświadczenie i ogranie. O Tevezach, Robinho, Cavenaghim zapomnij, nie pasują do Juve. Poza tym każdy transfer musiał akceptować ŚP Giovanni Agnelli, który nie tylko kierował się walorami technicznymi piłkarza. A tak wogóle to ciesz się że Juventus nie stosuje "catenaccio" tylko gra coraz odważniej :wink:
Rybeq pisze:xavi emersonowi moze buciki czyscic Obrazek
właśnie :-D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 14:07

Widzę że niektórzy to uwielbiają krytykować nasz zarząd, w tamtym sezonie wszyscy gadali ze Moggi się skończył, że powinien odejść, wielu jednak, w tym ja, mówili że to wcale nie jest jego wina często kluby mają gorszy sezon, a przykładem tego jest Real. Terz gdy Moggi zrobił bardzo mądre transfery, sporwadził Capello, Emersona, Zebinę, Cannavaro, Ibrahimovicia, a do tego jeszcze ściągnął z wypożyczenia Blasiego i Zalayetę i wszyscy ci piłkarze okazali się wzmocnieniem, wszyscy prezentują dobrą formę, niestety prze te zakupy musielismy sprzedać w całości lub w połowie paru piłkarzy (Maresca, Chiellini, Miccoli, Carini), ale to jest głupie gadanie, takie transfery jakie zrobiliśmy w tym sezonie nie miały prawa obyć się bez ofiar, no chyba że chcecie żeby Juve byo zadłużone tak jak Milan, Inter, Roma, Real czy Barca.
A co do przyszłości to się nie martwmy, mamy bardzo wielu piłkarzy na wyporzyczeniu (słyszałem że razem jest ich ok. 30) , a gdy jeszcze żaden nie bedzie gotów do gry w Juve to Moggi sprowadzi do Juve doświadczonych graczy którzy napewno się sprawdzą, co zrobił w tym sezonie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ODPOWIEDZ