Fenomen Capello!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Juve1983

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2003
Posty: 27
Rejestracja: 18 października 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2004, 22:45

To jest fenomenalne! Czwarty mecz czwarte zwyciestwo czwarty raz w stosunku 1-0!!!Bez straconych bramek!Poprostu perfekcyjnie działająca maszyna.Juventus chodzi jak szwarcarski zegarek,nie wiem jak wam ale mi to w 100% odpowiada i satysfakcjonuje :D


Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2004, 22:49

mam wrazenie ze capello jest jescze bardziej odpowiednim człowiekiem w odpowiednim miejscu niz był lippi oby tak dalej
FORZA JUVE


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2004, 22:52

Moggi wiedzial co robi jak go zatrudnil, a najlepsze jest to ze z meczu na mecz gramy coraz lepiej a to oznacza ze zajdziemy daleko :D 8)


Obrazek
Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2004, 22:54

lukask1 pisze:Moggi wiedzial co robi jak go zatrudnil, a najlepsze jest to ze z meczu na mecz gramy coraz lepiej a to oznacza ze zajdziemy daleko :D 8)
oby tak było jak mówisz niedaj boże zeby cos popsuło


Jołki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2004, 22:57

No JUve pokazuje, ze jest w swietnej formie choc sklad nie byl za dobry(Pessoto,Appiah). Martwi mnie troche, ze tak malo strzelamy bramek. Ale dobrze ,ze ich nie tracimy w ogole. Po za 2 przypoadkami. Porownujac JUve do innych druzyn to mysle ze obrony Juve nie zlamie zadna Blaugrana czy Rossoneri ani LOs Galaretos, czy ARSENAŁ LOndynos. obawiam sie jednak, ze moze to zrobic MU- krowy. Sa w dobrej formie i Juve zawsze ciezko sie z nimi gralo. Ale Juve jest druzyna kompletna i jestem przekonany ze dojdzie w tym, jak i w NASTEPNYCH sezonach bardzo wysoko realnma jest CL.Powracaj do zdrowia Treze, bo coraz mnie jbramek chukamy. Zebina wydrowieje i bedzie luz. POzdrawiam wszystkich kibicow Juve. :twisted: :twisted: :twisted: :D :D


Fenomen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 17 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2004, 23:30

Po piersze nie gralismy dobrze w tym meczu.Wrecz beznadziejnie.Powinnismy przegrac min 2:0.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 08:34

jesli macie sie zamiar wypowiadac na temat meczu to od tego jest ten temat: http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=8244

A swoja droga jesli chodzi o ta perfekcyjne funkcjonujaca maszyne to jeszcze jest kupa roboty. Wprawdzie w meczach nie tracimy bramek, za co nalezy pochwalic obrone, jednak prawdziwe sprawdziany dopiero nadejda. Rok temu Lippi mogl sie pochwalic podobnym dorobkiem zwyciestw i remisow. Z tym, ze tracilismy wiecej bramek. Sadze ze z ocena poczekac nalezy do konca roku.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 09:10

do jołki: appiah nie grał, graqł blasi!!! :)


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 10:11

Bardzo dobry trener , w najlepszym zespole :) i tak ma być ... wie co robi :) ... ale przyznam sie , że wolałem Lippi`ego :?


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 14:24

To było widać, że Juventus potrzebował zmiany trenera. W ostatnim miesiącu tamtego sezonu Juventus grał jednym słowem fatalnie. Oczywiście nie mówie nic na Lippiego, bo jest to dobry trener który dużo zrobił dla Juventusu. Teraz jak Capello przyszedł do Juve to całkiem odmienił klub. Kupił kilka piłkarz ale to zbytnio jeszcze o niczym nie mówi. On poprostu wie w jakim meczu kogo wstawić, co zmienić gdzie ustawić. To magik! To co on teraz robi to coś wielkiego. Jak narazie 21 spotkań bez porażki Juventusu, a chyba wszystkie mecze gdy Capello trenował. W Romie też był dobry ale tutaj chyba jeszcze nigdy nie miał takiego sezonu. Miejmy nadzieję, że z Juventusem będzie mu szło jeszcze lepiej i że odniesie wszystkie możliwe trofea z Juventusem.
FORZA CAPELLO!!


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 14:38

Najciekawsze jest to, że Juvemtus nie prezentuje jakiegoś fantastycznego futbolu. Nie grają efektownie. Jedno podanie drugie i GOL. Jak się ogląda mecz Juventusu to się dziwi skąd tyle wygranych?? :-D Ale przecież najważniejsze są wyniki a te są SUPER. :twisted:


Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 14:56

Nie wiemw czym problem . Ja 100 razy wole to juve ktore wygyrwa czasami prezentujac nieefektowny futbol niz peiknie grajacy juventus przegrywajacy ze wszystkimi. Dlatego obstawiam zakład ,że Barcelona nie wygra ligi mistrzów w tym sezonie .Przegra z jakąś dobrze zorganizowaną drużyną .


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 15:19

Tak Capello jak narazie świetnie sobie radzi w roli szkoleniowca Juve mam nadzieję że w tym sezonie będziemy prezentować równą i wysoką formę i sezon przebiegnie bez kryzysów pięknie nam sie ten Listopadowy okres gry Juve zaczął od zwycięstwa z niebyle jakim przeciwnikiem. Capello jest wspaniałym taktykiem w 13 meczach w tym sezonie zdobyliśmy 37 z 39 punktów to mówi samo za siebie


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 16:43

No narazie juve pod wodzą capello wygrywa ale styl nie jest za dobry wiec tu napewno trzeba poprawic .Capello wie jak sie pracuje z znakomitymi piłkarzami a takich w juve pełnO:D


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 19:38

Zgadzam się w pełni... Juve obecnie to dobrze poukładana druzyna !!!
A defensywa to już czysta poezja !!! Liczba strzelonych nam bramek jest imponujaca..hehehe
Oby tak dalej !!! Co prawda do stylu można mieć duzo pretensji!
Może nie jest efektownie, ale na pewno jest efektywnie...


ODPOWIEDZ