Bramki Miccoliego

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 16:04

pisze ten temat gdyz po tym co zobaczylem w canal + to jestem naprawde pod wrazeniem. Jesli macie mozliwosc to ogladnijscie sobie jaka brakme strzelil miccoli 2 dla florntiny.
Jak ja zobaczylwm az zal mi sie na sercu zrobila ze od nas odszedl


juve_for_ever
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 16:15

misz3u_10 pisze:.
Jak ja zobaczylwm az zal mi sie na sercu zrobila ze od nas odszedl
On nieodszedł tylko został wyporzyczony do Fiorentiny więc jak będzie tak szalał to do nas wróci :wink:


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 16:28

Widzialem bramki klasa swiatowa po prostu cos pieknego Miccoli szaleje we Violi no jestem ciekaw jego dalszego losu


mrozow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 27 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 16:34

Miccoli nie został wypozyczony, Juve jest wspołwłaścicielem z Fiorentiną ale na naszą niekorzyść gra dla fiołków :evil:


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 16:50

no bramki pierwsza klasa. :D mam nadzieje, że bedzie strzelać jeszcze ale nei w meczach z Juve!! najlpiej niech strzeli 3 bramki didzie :D Ja też wkoncu nie wiem czy był wypożyczony czy kupiony bo mi sie cos pomotało te Maresca Miccoli.... musze zajrzec w statystyki


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 17:04

ja bramki miccoliego nie widzialem ale zobacze ja sobie w eurogolu za 30 min. :D ale bez wzgledu na to jaka by ona nie byla nie chce juz go w JUVE.za te wszystkie gadki o ALEXIE i o naszym ukochanym klubie ktory tyle dla niego zrobil-z takim brakiem szacunku...sprzedawac go na zawsze!!!! MY CIE NIE CHCEMY!!! :evil: :evil: :evil:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 17:22

Andrewtbg pisze:Ja też wkoncu nie wiem czy był wypożyczony czy kupiony bo mi sie cos pomotało te Maresca Miccoli.... musze zajrzec w statystyki
Chyba oboje są wykupieni w polowie przez kluby w ktorych teraz graja..mimo ze Miccoli gra dobrze to ja nie chce go juz w JUVE...co innego Maresca ktory po odejsciu powiedzial ze na zawsze pozostanie Juventino..chlopak wie co to JUVE i mam nadzieje ze Moggi wynagrodzi mu to ciagle zmienianie klubow i ta wiernosc Juventusowi..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 18:32

Miccoli to napewno piłkarz z przyszłością miejmy nadzieje ze w przyszłosci wróci do Juve i bedzie tam na stałe.....to młody piłkarz o wielkich możliwościach :!:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 19:05

Ja widzialem te bramki :D Naprawde swietne !!!!!
Od poczatku uwazalem iz sprzedarz czy wypozyczenie (teraz to nie ma roznicy bo strzela bramki dla Violi) Miccoliego bylo bledem !!!!! Uwazam ze to jest swietny pilkarz obdarzony nieprzecietna technika i strzalem. Jak narazie Miccoli jest lepszy od Ibrahimovicia i to on teraz powinien grac dla Juve !!!!!! No ale coz...... jest jak jest. Mam nadzieje ze Fabrizio wroci do Juventusu i bedzie gral jak z nut. Moze za 2-3 sezony ???!!!! Nie wiem na ile go wyporzyczyli i na jakiej to bylo wogole zasadzie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 19:22

Ludzie jaki śmietnik w tym temacie! :shock: Aż mnie coś ściskało jak czytalem 1 stronę! Dawno nie śledzilem tak niskiego poziomu dyskusji. Jakieś upominania, posty nie na temat, uwagi, gdybym chcial dać kartki to by mi zeszło do jutra :? Dlatego zapewne zdecyduję się na usunięcie wszystkich zbędnych postów :?
Oczywiście na całe szczęście są wyjątki...

Co do tematu, to zdążyłem na propozycję 3 najpiekniejszych goli minonego wekeendu, i był 2 gol Miccoliego. Bramka przepięknej urody. Te chłopak wiele potrafi, szkoda, że odochdząc tak naruszył uczucia kibiców. Cóż, ma w tym sezonie 3 gole, tyle co Alex... , o którym mlodszy kolega nei wypowiadał sie zbyt pochlebnie gdy opuszczał Turyn. Zobaczymy kto okaże się lepszy na koniec sezonu.


Obrazek
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 21:57

Właśnie ściągałem bramki Juve no i po tym temacie chciałem też zassać bramkę Miccoliego. Jednak jej na stronie nie było :?
czy jest ktoś w stanie dać link czy wysłać tą bramkę?

Z góry THX :D

EDIT: heh ,wczoraj po napisaniu posta zobaczyłem w końcu tą bramkę.
Taka tam :P Całe Juve tak umie :D
Ostatnio zmieniony 26 października 2004, 20:04 przez Pawciosss, łącznie zmieniany 1 raz.


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 18:05

Miccoli, Maresca i Chielinni poszli na współwłasność do Violi. Ten mecz naprawde wyszedł Miccoliemu ale we wczesniejszych spotkaniach tak nie błyszczal. Ja po tym co powiedział nie chce go widziec w Juve, z resztą on sam przyznał że nie zamierza wracać. Co innego Enzo on przyznał ze jest dozgonnym Juventino i jest duza szansa że wróci. Chielinni ze względu na wiekowość naszej obrony też przypuszczam że nałoży powtórnie białoczarną koszulkę(jeśli oczywiście pokaże w Violi że jest tego wart).


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 19:53

Micoli ( którego Juve jest współwłaścicielem ) dobrze się zaprezentował w tym meczu i jak bedzie tak dalej sobie poczynał to kto wie czy nie wróci....
Trzeba dostrzec takze fakt, że Di Vaio ( sprzedany do Valenci ) niezle sobie radzi i strzela duzo goli..... No ale my mamy Alexa i Zlatana.... :D


ODPOWIEDZ