O Ronaldo... Mysle ze dobra wiadomosc dla Nas

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:32

zgadzam sie z tobą Ti Amo....koles słuchaj : jesli sie z kims nie zgadzasz to nie powód zebys zaraz mówi ze ma "kamien na mózgu" tym bardziej ze mówisz to fana JUVE....


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:32

Hehe... dobre...synu...powiadasz ??
Koles nie pograzaj mi...bo ilosc twoich postow jeszcze malo znaczy- na innych forach mam wiele razy wiecej...

A rodziny Juve nigdy bym nie obrazil i na pewno nie obraze...tyle tylko...ze troche sie inteligencie niesportowo zachowujesz...jak jakis "pseudo"kibic...bo prawdziwy kibic nie wyzywa pilkarzy druzyn przeciwnych.. ponial ??

Po za tym...jeszcze ciebie nie wyzwalem...wiec sie tak nie burz...to tylko mala dygresja w kierunku twego sposobu kibicowania...
Daj se na luuz lepiej...


PZU AZS i "Stara Dama"...
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:35

sory...nke zauwazylem twojej wypowiedzi.. Biggi... Po prostu enerwuja mnie prostackie zachowania i pseudokibice...

Poza tym uspokuj swojego kolege.. bo jest troche za nerwowy... jesli sie nie uspokoi, to i ja wiazankami rzucac umiem... :(


PZU AZS i "Stara Dama"...
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:38

hehe bo posta napisalismy w tym samym momencie :wink: dobra nie ma co znowu robic nerwowej atmosfery, wyzerujcie konto !! :wink:


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:40

dla mnie tam nie ma problemu...jesli kolezka ma jakas uraze, to juz jego sprawa... dla mnie to mozemy kibicowac Juve w zgodzie :D...


PZU AZS i "Stara Dama"...
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:59

Ej chłopcze posłuchaj! Krurcze ty se niechwal, że na innych forach masz więcej postów!! Bo ja sie wypowiadam na najlepszym forum o JUVE w Polsce!!!!! I tylko na tym!I niemów też źle o moich kolegach bo chyba popełniłeś falstart :!: Trochę zadaleko wybiegasz! A psudo kibicem niejestem bo sie niebiję!!! Tylo jestem fanatykiem JUVE :twisted: :!: A do Ronaldo mogę mówić jak chcę i zawsze mam szcunke do drużyn przeciwnych tylko one niemają do nas! I przestań już wkurzać i ja Ci niegroże wcale!!! Przykro mi pisać takie posty! :evil:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:01

heh ja i on napisalismy w tym samym momencie posta więc powyższe posty są do CIEBIE TI AMO :D :D ale powtórze sie....WYZERUJCIE KONTA !!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:24

BIGGI pisze:heh ja i on napisalismy w tym samym momencie posta więc powyższe posty są do CIEBIE TI AMO :D :D ale powtórze sie....WYZERUJCIE KONTA !!

Nie no spoko ja tam isę niechcę z nim kłócić bo i tak go szanuję taki obowiązek mój. A pozatym to jest porządne forum! I szkoda jezaśmiecać takimi postami..... Z mojej strony........rozejm.


Obrazek
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:27

Z mojej strony takze rozejm...

PS. Nie chwale sie tylko... nie pozwalam TOBIE tego zrobic.. zrozumial ?? Bo ten post z tymi przeklenstwami zbyt wydal mi sie groźba i jakowa twoja wyzszoscia nade mna... ale spoko..rozejm...

PS. of PS. Nikogoz twych kolegow nie obrazam...wybacz ale w ktorym momencie... jesli juz cos.. to ciebie obrazalem... :D...


PZU AZS i "Stara Dama"...
Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:44

TO WSZYSTKO TO PSYCHOLOGIA PRZED MECZOWA
ZAWSZE TAK ISE ROBI Z ZAWODNIKAMI MAJĄCYMI CZĘSTE KONTUZJE
UWAŻAM ŻE TO BLEF I ŻE LIPPI NIE D ASIĘ NABRAC NA "NIEDYSPOZYCJE' RONALDO


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:44

Mark pisze:Z mojej strony takze rozejm...

PS. Nie chwale sie tylko... nie pozwalam TOBIE tego zrobic.. zrozumial ?? Bo ten post z tymi przeklenstwami zbyt wydal mi sie groźba i jakowa twoja wyzszoscia nade mna... ale spoko..rozejm...

PS. of PS. Nikogoz twych kolegow nie obrazam...wybacz ale w ktorym momencie... jesli juz cos.. to ciebie obrazalem... :D...
Ad1. Ok może trochę przesadziłem ale empocje......

Ad2. Te słowa,,Hm... Ty Smoku, ty masz kamien na mozgu czy po prostu z natury jestes idiota ?? '' :evil: Ale ok! Koniec tematu temart tyczy czrego innego. KONIEC!


Obrazek
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:52

Wybacz, ja tez przesadzilem...zareagowalem zbyt popchopnie... nie chcialem cie wyprowadzic z rownowagi... to przeze mnie sie zaczelo...wiec...wisze ci za to browarka :D..


PZU AZS i "Stara Dama"...
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 22:29

Ej wyloozujcie!! Jestescie porzadni fani Juve czy jacys bluzniercy? przestancie! Prawdziwi fani Juve zyja w zgodzie i sobie pomagaja!

Nie kloca sie i nie wyzywaja! Sa zawsze razem i sa wierni Juve!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pamietajcei PEACE!! :!: :!:


jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2003, 09:04

po prostu faza.... :D :-D :) :P 8) :twisted: :!:


zawsze Del Piero
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2003, 11:26

jaro10 pisze:po prostu faza.... :D :-D :) :P 8) :twisted: :!:
A ty co Posty nabijasz czy jak?? :evil: :evil:


ODPOWIEDZ