MECZE JUVE W TV !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 10:17

Chłopaki bardzo was przepraszam :oops: Ja nie mam Sky italia tylko jakieś tam SKY TG :oops: Jeszcze raz przepraszam


Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 15:01

Peja pisze:Chłopaki bardzo was przepraszam :oops: Ja nie mam Sky italia tylko jakieś tam SKY TG :oops: Jeszcze raz przepraszam

Teraz to wszystko jasne. Ja też mam ten kanał (SKY TG), który poświęcony jest newsami to coś w stylu jak u nas TVN24.


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
jacek17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2004
Posty: 5
Rejestracja: 08 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 19:44

Sky italia to nie kanał tylko platforma cyfrowa odpowiednik polskiej cyfry plus. Na dekoderze cyfry nie znajdziesz kanałów z tej platformy gdyż lista kanałów jest ustalana przez cyfre i przesyłana jest na dekoder drogą satelitarną. Rozwiązaniem jest przerobienie dekodera .


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 15:33

Właśnie a nie wiecie jak to będzie z LM? Będzie na jakimś Rai, Canale 5 albo coś w tym stylu??


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 15:48

Ja mam ten kanał, wystarczy przerobic troche dekoder i macie wszystkie kanały. Ja po przeróbce miałem rok temu wszystkie Canal + europy i pakiet tej niemieckiej telewizji cyfrowej, duzo kodowanych super porusów :) no i oczywiscie sportowe kanały - mogłem ogladac kazdy mecz w europie, był taki kanał Lega Calcio chyba mozaika i byly wszystkie mecze serie A live! Ale juz te programy poznikały bo sa nowe systemy kodowania :(


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Aleksanderson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 9
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 15:54

witam!!!!
widzę ,że mój post cieszy się dużym zainteresowaniem :)

SUPER!!! Dzięki za udział w dyskusji!!!!



Punkt 3b regulaminu forum mowi, ze nie wolno pisac wyroznikami tekstu. Karteczka
kouba


peppino

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 16:39

Grupa medialna Mediaset podpisała trzyletni kontrakt z Milanem, Juventusem i Interem gwarantujący jej możliwość pokazywania domowych spotkań wymienionych zespołów w Serie A w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Trzy największe kluby północy Włoch otrzymają w zamian 86 milionów euro. Mediaset, jedno z licznych przedsięwzięć Silvio Berlusconiego, mogło nabyć te prawa dzięki zapisom w ustawodawstwie europejskim zakazującym monopoli. Tym samym posiadacz praw do transmisji drogą satelitarną - platforma Sky Italia Ruperta Murdocha - nie mogła ubiegać się o te prawa. Mecze na kanałach Mediaset będzie można oglądać po nabyciu dekoderu i opłaceniu abonamentu. Umowa obejmuje 32 spotkania Juventusu oraz łącznie 54 mecze Milanu i Interu w latach 2004-07.

A wic mecze bedo na 100% kodowane poniewarz mediaset za duzo by stracil kasy!! Zauwazcie ze jezeli chciecie sobie ogladnac kazda liczaca sie lige w europie to musicie placic abonament tak i jest w tym roku!!
I tak jak to bylo w tym roku jak i w nastepnym mediasetb ma prawa do transmisji ligi mistrzow i tu rowniez zakoduja! Jest to taka sama zasada jak w polsce polsat(ma prawa do transmisji ligi mistrzow ale udostepnia po jeden mecz dziennie tvp)


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 17:35

to wkoncu gdzie beda leciec ??jedni gadaja za na Rai drudzy ze na Sky a inni na Polsacie Sport :)


Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 21:33

U nas mozna ogladac na Canal+ Sport, czyli na Cyfrze+. Droga satelitarna mozemy ogladac skroty z Wloch na kanale RAI. Natomiast z grupy Mediaset wszystko bedzie kodowane. Wszystkie mecze we Wloszech pokazuje SKY ITALIA. Ta platforme mozna u nas ogladac, ale nielegalnie.


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
peppino

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 22:30

Zeby sprawa byla jasna:
Lige włoska nadaja takie platformy:
Platforma sky italia - ze swoimi programami sky calcio od 1 do 14 i sky sport 1,2,3(rownierz wszystkie mecze ligi mistrzow)platforma ktora ma głowne prawa do pokazywanie meczow włoskich druzyn!!!
hiszpanski digital+ - ze swoimi c+deporte 1,2,3 i sportmania(rownierz mecze ligi mistrzow)
angielski sky digital - ze swoimi sky sportami i eurosportem brytyjskim
czeska platforma - z galaxie sport
norweskie c+ - C+nordic
holenderski c+- c+rod C+blaw
niemiecka premiere - ze premiere sport
wegierska platforma - sport hu (albo cos w tym stylu)
teraz rowniez jak juz pisalem mediaset berluskoniego
rosyjska platforma ntv - ze ntv+footbal
Polska cyfra + - ze c+sport

Te platformy sa najbardziej popularne i oczywiscie nie pokazuja tylko włochow tylko wszystkie liczace sie ligi w europie i nie musze dodawac ze so platnie.
Jedyna rada na ogladanie meczow to zakup w danym kraju dekodera z orginalna kart i opłacanie abonamentu(kupa forsy to kosztuje)albo przerobienie dekodera stacjonarnego lub karty dvb i odkodowanie tych programow(oczywiscie nie wszystkie te platformy sa złamane :( )
Oczywiscie to najbardziej popularne z platform!

I mam jeszcze jedna prosbe do władzy tego forom nie bardzo podobaja misie te bialo czarne kolory pod moim nickie gustuje bardziej w czerwono-czarnych :twisted: :P

Pozdrowionka

FORZA MILAN!!!!! [/b]


Zlatan Jungovic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 1
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 11:59

Mecz Ajax-Juve bedzie na Polsacie sport 15 września o godzinie 23.30 Pozdrawiam :)


Zlatan Jungović
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 12:23

Mecz juve w TV , legalnie , można obejrzeć na kanale Rustavi TV , tylko ze ten kanał jest na satelicie Turksat 42* E i zeby odebrac ta satelite i ten orgram potrzbny nam jest talerz o srednicy minimum 120 cm , najczesciej ludzie maja tekie talerze w zestawie obrotowym . Sądze że i tak mało kto bedzie mógł obejrzec mecz na tym porgramie , lae mzoe ktos ma zestaw obrotowy i obejrzy ten mecz .


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 12:26

Zlatan Jungovic pisze:Mecz Ajax-Juve bedzie na Polsacie sport 15 września o godzinie 23.30 Pozdrawiam :)
Niestety ale jest to juz nieaktualne..... 8)

W skarbie kibica w ogole nie napisali ze bedą retransmitowac ten mecz a w programie polsatu sport napisali ze edzie o 1:20....zobaczymy


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 09:20

A jak to sie ma z tymi skrótami na Rai?? Tak w ogóle to na którym Rai będą te skróty?? I w jaki dzień i o której??


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 13:34

Ja niestety nie mam żadnego kanału, na którym mógłbym ogladac mecze Juve w Serie A, ani tez w LM (chyba, że TVP sie zlituje i pokaże mecz Juve), ratuje mnie jedynie, to, że w kabłówce mam RaiUno i w poprzednim sezonie mogłem ogladać mecze Juve w Pucharze Włoch, ale to tez nie wszystkie, bo rewanż finału z Lazio pokazali akurat na RaiDuo i tyle sobie ten mecz obejrzałem.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
ODPOWIEDZ