Nowe koszulki Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 23:47

Koszulki sa nawert fajne, podoba mi sie powrot do tradycji - niebieskie wyjazdowki!!!!!!! ale pasy powinny byc węższe są troche za grube!


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 10:03

Pawciosss pisze:
Alexa Del Piero pisze: Swoją drogą jestem ciekawa co za kretyn wpadł na genialny pomysł zmiany herbu :twisted: może hymn i nazwe klubu też zmienimy bo są już przestarzałe :twisted:
no to co piszemy petycję na znak protestu :twisted:
a co do koszulek to to jest za grube a napis SKY SPORTS za duży ...
nie chce tego :?

http://www.juventuz.com/forum/attachmen ... tid=329172 - ta propozycja była świetna , genialna innowacja i wogle 8)
Jestem za napisaniem petycji ale to i tak nic nie zmieni.

Niebieska jest fajna ale ta różowa to kompletna porażka a pasy na domowej są zdecydowanie za szerokie. Ja chce powrotu Kappy :!:
Koszulka którą pokazałeś wcale nie jwst lepsza od tych które będą w przyszłym sezonie.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 19:41

Alexa Del Piero pisze:
Pawciosss pisze:
Alexa Del Piero pisze: Swoją drogą jestem ciekawa co za kretyn wpadł na genialny pomysł zmiany herbu :twisted: może hymn i nazwe klubu też zmienimy bo są już przestarzałe :twisted:
no to co piszemy petycję na znak protestu :twisted:
a co do koszulek to to jest za grube a napis SKY SPORTS za duży ...
nie chce tego :?

http://www.juventuz.com/forum/attachmen ... tid=329172 - ta propozycja była świetna , genialna innowacja i wogle 8)
Jestem za napisaniem petycji ale to i tak nic nie zmieni.

Niebieska jest fajna ale ta różowa to kompletna porażka a pasy na domowej są zdecydowanie za szerokie. Ja chce powrotu Kappy :!:
Koszulka którą pokazałeś wcale nie jwst lepsza od tych które będą w przyszłym sezonie.
tamte koszulki były DLA MNIE lepsze na pewno :!: no dobra ale tego nie będzie ... tylko niech zniosą tą różową bo to jest masakryczne ...
ona bardziej do cyrku się nadaję dla pajaca :!: chyba ,że to jest tak zrobione by deprymować przeciwnika :twisted:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 19:52

Alexa Del Piero pisze:
Ja chce powrotu Kappy :!:
też bym chciał Kappy :? nie ma to jak stare poczciwe a zarazem proste koszulki w jakich Juventus grał chociażby w 1997 roku. Stare i poczciwe, nie to co teraz Nike :evil: Ale ciesze się przynajmiej z tego, że nie będzie już tych badziewnych różowych trykotów, bo one były okropne :!:


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 21:16

UlTrAs pisze:
Alexa Del Piero pisze:
Ja chce powrotu Kappy :!:
też bym chciał Kappy :? nie ma to jak stare poczciwe a zarazem proste koszulki w jakich Juventus grał chociażby w 1997 roku. Stare i poczciwe, nie to co teraz Nike :evil: Ale ciesze się przynajmiej z tego, że nie będzie już tych badziewnych różowych trykotów, bo one były okropne :!:
Jakiś czas temu marudziłam na 'stare' różowe (a może łososiowe :-D ) koszulki ale teraz musze przyznać że bardziej mi się podobały niż te w różowo-czarne pasy


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 21:36

Są bardzo ładne, grubośc pasów nawiązuje do tych słynnych z 98 r. Logo Sky bardzo fajnie sie prezentuje, Fastweb był obciachowy. Podoba mi sie powrot do tradycyjnych niebieskich wyjazdówek. Koszulki super, nike sie spisał wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 08:39

to co jest na koszulkach to wymogi sponsorów ważne żeby były pasy i żeby nazwa była ta sama a to co jest na koszulkach jest mniej wazne


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 16:53

Mi sie podoba ze te rozowe nie sa juz takie krzyczace tylko ten roz jest tak mozliwie zgaszony czarnymi pasami - moim zdaniem niezly pomysl :) A, i podoba mi sie stroj Gigiego Buffona :)
Spoko zobaczymy jak sie beda prezentowaly w meczu na zywo, chyba niezle :)


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:09

Tak średnio mi się podoba nowy sponsor na koszulce , no ale jakoś się będe musiał przyzwyczaić . A w ogóle to myślałem, że Nike się bardziej postara i zrobi dla nas coś ciekawszego


Giampaolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 3
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:33

Te koszulki są spox :-D ........nic do nich niemam.....zrypali nam herb troszke i umieszczenie gwiazdek,ale cóż nadchodzi nowa epoka w Juve!Epoka odbudowy potęgi Juve.....musimy to zaakceptować!zobaczycie efekty będą świetne.........Pozdro Juve Fans!..........przy okazji przepraszam Moderatorów za złamane zasady.....od następnego postu będe je przestrzegał........Sorx! :twisted: :twisted:


SERCE W BIAŁO-CZARNE PASY-PO WSZECH CZASY!
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:46

Jezuuuu:!: Po tym co podał nam cyrex mam dość... Co to za spodenki :?: Moje bokserki nie są aż takie małe... Przecież Ci piłkarze wyglądać będą jak...eh szkoda pisać... Ogólnie do koszulek nic nie mam ale gdy widze te spodenki to :shock:


★ ★ ★
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 19:01

BArdzo fajne, szczególnie super wygląda niebieski komplecik ;D
I ulepszyli różowe :D


Villya

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 166
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2004, 15:15

Wszystkie pasiaste (te różowawe też) są ładne o niebo lepsze od tych z zeszłego sezonu. Niebieskie są fajne byleby nie było do nich żółtych spodenek natomiast strój bramkarza :shock: :shock: :shock: ............tragedia, strasznie będą w tym wyglądać.


Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore...bianconeri si nasce, bianconeri si muore.....
zack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2003
Posty: 22
Rejestracja: 23 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 13:35

Jedyne co mi się w nowych koszulkach nie podoba to pomysł na rozdzielene herbu i gwiazdek. Dwie "gołe" gwiazdki z boku wyglądają kiepsko, widać że czegoś tam brakuje. Ciekawe też jakim pomysł maja na zamieszczanie nazwisk i numerów piłkarzy z tyłu, żeby tam jakiejś tragedii nie zrobili...


ODPOWIEDZ