Nowy herb Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Który z herbów bardziej ci się podoba

Nowy
43
33%
Stary
87
67%
 
Liczba głosów: 130
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 19:48

Czy nowy herb Juventusu wam sie podoba?(Jest przedstawiony na tej stronie)Według mnie jest prosty nie rozbudowany i może być choć wolałem poprzedni.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 19:53

Jak narazie nie zagłosuje w ankiecie. Wiadomo że stary herb bardzo mi sie podobał.. nowy też zrobił na mnie dobre wrażenie. Jednak pewnie minie troche czasu zanim się przyzwyczaje. Mogę powiedziwec tylko tyle ze nigdy nie zapomne tego herbu starego :D


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 19:57

Herb to herb rzecz święta i nie powinna być zmieniana ...
tamten był piękny a ten nowy jest taki ,taki dziwny :!: z lekka przypomina rzeczywiście pisankę jak to napisał TI_AMO ...

heh miejmy nadzieję ,że chociaż jednak zmienią choć trochę wygląd tych koszulek bo napis SKY SPORTS jest za duży ... zresztą poprzednie propozycje były dobra ,a niektóre dobre na maxa ...


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:01

Napewno wileu z was ten nowy herb się nie podoba, ale zauwarzcie że to jest kwestia przyzwyczajenia, gdyby było na odwrót to ten stary herb jakby teraz wszedł to też by się nie podobał, ja nie mam nic przeciwko temu nowemu hrbowi tylko zeby zebra i korona była trochę wyrzej i wszystko by było OK.
A pozatym nie skupiajmy się na tym w czym gra Juve, bo to nie jest "Moda na sukces" tylko piłka nożna, dla mnie najwarzniejsza jest ich gra, a nie to w czym grają, zresztą Juve to nie pierwszy klub który zmienia wygląd herbu bo robiły to już Roma, Milan czy Inter więc nie ma co się wstydzić.
Mati_______ mogłeś dać odpowiedz oba podobają mi się bo tą opcję bym wybrał.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:08

Wedlug mnie stary byl lepszy. Moze naprawde jest to kwestia przyzwyczjenia ale ten nowy herb wydaje mi sie taki zbyt nowoczesny. Wczesniejszy oddawal dluga historie juve a ten no coz uwazam ze jest przecietny choc mam nadzieje ze zmienie zdanie


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:15

Napewno wileu z was ten nowy herb się nie podoba, ale zauwarzcie że to jest kwestia przyzwyczajenia,
Moze raczej szacunku do historii ?
Do ludzi ktorzy tworzyli ten klub.
Do wszystkich ktorzy temu klubowi oddali serce.
A nie do paru d***** ktorym sie wydaje zo cos na tym zarobia
Gianni dlaczego musiales odejsc ? :/ Boze On by na to nie pozwolil :/
gdyby było na odwrót to ten stary herb jakby teraz wszedł to też by się nie podobał, ja nie mam nic przeciwko temu nowemu hrbowi tylko zeby zebra i korona była trochę wyrzej i wszystko by było OK.
:evil: :evil: :evil:
nie no trzymajcie mnie !
chlopie jak to nic przeciwko nie masz ?!
Ten jerb to cos wiecej niz tylko obrazek do cholery. Jak mozna byc takim ignorantem i traktowac go wylacznie jako dzielo artystyczne.
aaaaaa :evil:
A pozatym nie skupiajmy się na tym w czym gra Juve, bo to nie jest "Moda na sukces" tylko piłka nożna, dla mnie najwarzniejsza jest ich gra,
Ale sa osoby dla ktorych Juventus to cos wiecej niz jedenastu facetow na boisku. Kocham Juve nie (przeklenstwo) dlatego ze mamy 27 scudetto, nie dlatego ze przychodza do nas gwiazdy, to jest wazne ale do cholery nie najwazniejsze ! Juventus to cos wiecej.
PS. Prosba do modow ---> dawajcie mi ostrzezenia itp., ale prosze nie edytowac tego posta. Moze ktos z niego wnioski wyciagnie.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2004, 21:37 przez Rybeq, łącznie zmieniany 1 raz.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:16

ADAMJUVENTUSPL pisze:Napewno wileu z was ten nowy herb się nie podoba, ale zauwarzcie że to jest kwestia przyzwyczajenia, gdyby było na odwrót to ten stary herb jakby teraz wszedł to też by się nie podobał, ja nie mam nic przeciwko temu nowemu hrbowi tylko zeby zebra i korona była trochę wyrzej i wszystko by było OK.
Co ty czlowieku wygadujesz??Wiesz co to jest herb??To jest rzecz swieta ktorej sie nie zmienia!!To nie jest kwestja przyzwyczajenia lecz historia Juve!!!Najwieksze osiagniecia Scudetto i inne wspaniale chwile w zyciu tego klubu wiazaly sie z naszym starym herbem!!!Ten nowy wyglada zupelnie inaczej.Gdyby zostaly wprowadzone kosmetycze zmiany do starego ale calkowita zmiana :( To jest porazka
ADAMJUVENTUSPL pisze:A pozatym nie skupiajmy się na tym w czym gra Juve, bo to nie jest "Moda na sukces" tylko piłka nożna, dla mnie najwarzniejsza jest ich gra, a nie to w czym grają, zresztą Juve to nie pierwszy klub który zmienia wygląd herbu bo robiły to już Roma, Milan czy Inter więc nie ma co się wstydzić.
Mati_______ mogłeś dać odpowiedz oba podobają mi się bo tą opcję bym wybrał.
Gra gra a historia??Nie liczy sie to co z tym herbem sie wiaze??Nie liczy sie to co ten herb znaczy dla juventino??Najwazniejsza jest gra??To co z ciebie za kibic??Co to za przywiazanie do klubu,do herbu,do barw??My nie jestesmy Roma Milan ani Inter my jestesmy Juve najbardziej zasluzona druzyna w Serie A i herb powinien pozostac taki sam!!!Te zmiany sa zupelnie nie potrzebne!!Bo czemu niby maj sluzyc??Moim zdaniem niczemu a do tego herbu bylem bardzo przywiazany :( Jezeli to info to nie jest jakis zart uwazam ze Juve w ostatnim czasie popelnia kolejny tragiczny blad :( Conte Lippi Herb tracimy wiele :(


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:21

DjJuve pisze:
ADAMJUVENTUSPL pisze:Napewno wileu z was ten nowy herb się nie podoba, ale zauwarzcie że to jest kwestia przyzwyczajenia, gdyby było na odwrót to ten stary herb jakby teraz wszedł to też by się nie podobał, ja nie mam nic przeciwko temu nowemu hrbowi tylko zeby zebra i korona była trochę wyrzej i wszystko by było OK.
Co ty czlowieku wygadujesz??Wiesz co to jest herb??To jest rzecz swieta ktorej sie nie zmienia!!To nie jest kwestja przyzwyczajenia lecz historia Juve!!!Najwieksze osiagniecia Scudetto i inne wspaniale chwile w zyciu tego klubu wiazaly sie z naszym starym herbem!!!Ten nowy wyglada zupelnie inaczej.Gdyby zostaly wprowadzone kosmetycze zmiany do starego ale calkowita zmiana :( To jest porazka
ADAMJUVENTUSPL pisze:A pozatym nie skupiajmy się na tym w czym gra Juve, bo to nie jest "Moda na sukces" tylko piłka nożna, dla mnie najwarzniejsza jest ich gra, a nie to w czym grają, zresztą Juve to nie pierwszy klub który zmienia wygląd herbu bo robiły to już Roma, Milan czy Inter więc nie ma co się wstydzić.
Mati_______ mogłeś dać odpowiedz oba podobają mi się bo tą opcję bym wybrał.
Gra gra a historia??Nie liczy sie to co z tym herbem sie wiaze??Nie liczy sie to co ten herb znaczy dla juventino??Najwazniejsza jest gra??To co z ciebie za kibic??Co to za przywiazanie do klubu,do herbu,do barw??My nie jestesmy Roma Milan ani Inter my jestesmy Juve najbardziej zasluzona druzyna w Serie A i herb powinien pozostac taki sam!!!Te zmiany sa zupelnie nie potrzebne!!Bo czemu niby maj sluzyc??Moim zdaniem niczemu a do tego herbu bylem bardzo przywiazany :( Jezeli to info to nie jest jakis zart uwazam ze Juve w ostatnim czasie popelnia kolejny tragiczny blad :( Conte Lippi Herb tracimy wiele :(
Nie zrozumieliście mnie dokładnie też bym wolał żeby został stary herb, a historię Juve bardzo sznuję, zresztą dobrze ją znam, też uwarzam ze zmiana herbu jest niepotrzebna, ale obecni ludzie też tworzą historię zespołu.
Zresztą ja też kupiłem sobie pół roku temu szlik Juve i juz jest nieaktualny, nie myślcie sobie że jestem jakimś iditycznym kibicem Juve który patrzy tylko na wyniki i nic go nie obchodzi ja przywiązuje wielką wgę do historii naszego klubu.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2004, 20:27 przez ADAMJUVENTUSPL, łącznie zmieniany 1 raz.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:22

Ten nowy herb jest beznadziejny jak mogły sie władze Juve zgodzić na zmiane starego na taki szajs rozumiem jeszcze zmienić herb ale tylkow drobnym szczegule a nie całkowicie przecierz ten nowy wygląda śmiesznie i jest tandetny. Ja sie do niego nigdy nie przyzwyczaje po co zmieniać herb wystarczy że koszulki juz zmienili.


Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:23

GErb to rzecz swita! To znak towarowy! To wizytówka! Tamten heb był przez wile lat i ja sie do niego bardzo przywiązałem! Co teraz z szalikami i koszulkami? Są już do połowy nieaktualne! W tym herbie juve grało wiele lat i nie powinni go zmieniac bo zmienila Roma czy Inter! Juventus to Juventus i tamten herb był znakiem towarowym! Ten herb jest podobny do herbu Sieny a Juve przeciez musi być Juve i nie może byc mylony z jakimiś innymi klubami...


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:52

TO wspaniała wiadomość, ze w Juve nastąpił bardzo gruntowny remont - od trenera poprzez skład, koszulki i jak widac nawet herb !
Takie zmiany cieszą ;-D Poza tym cieszmy się że mogliśmy dożyć dni powstania nowego herbu bo za 100 lat ktoś wspomni tę chwilę ;)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:55

Wprowadzenie tego herbu można odczytać dwojaku.

Po pierwsze, jest to z pewnoscią spowodowane chęcią podreperowania budżetu klubu. Z pewnością nowe koszulki zostaną sprzedane w wiele większych ilościach niż w poprzednich latach, nowe rzeczy, nowe gadżety itp.

Po drugie jest to może znak nowej ery w dziejach Juventusu, no wiecie era nowego trenera, może era zwycięstw, może początek wielkiego działu w historii Juve którego to ten herb ma być symbolem rozpoczęcie budowy nowego stadionu... Z pewnością to i to są składnikami wpływającymi na zmiane herbu.

Ponadto nie można traktoewać tego tak jak wielu z Was.... jako nadszarpnięcie historii... Przecier nikt tego herbu z pamięci nie wymazuje... jak wieci pozostanie on nazawsze w dziejach Juve. Rozumiem że czujemy się teraz trochę dziwne lecz być może warto właśnie teraz odmłodzić tą naszą kochaną starą damę?


A tak wogóle to spójrzmy na inne kluby. Np. Real Madryt modyfikował swój herb kilkakrotnie.

Mam nadzieje że jednak polubicie nowy hern tak jak ja go już polubiłem jednocześnie nie zapominając o starym, nie czynić rzeczy ze starym herbem jakimiś nieaktualnymi... (bodajże Tiamo Dragon tak napisal w komentarzu na stronie).


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:56

Dlaczego oni to zrobili - nie wiadomo, a z reguły jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, czy ta reguła znajduje tu potwierdzenie - nie wiem, bo jakie dochody może przynieść zmiana herbu :?: Czy władze Juve uważają, że w ten sposób kibice zaczną kupować nowe koszulki i gadżety - to wydaje mi się absurdalne, ale jeżeli tak jest to obecne władze Juve są jak prostytutki, które uważają, że na sprzedaż jest wszystko - nawet własna historia :(


Silent

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 15
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 20:57

Ciekawe kto pierwszy umiesci ten nowy herb jako swoj avatar :P


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2004, 21:05

noto moge być ja. No a dlaczego ? Dlatego że chcę pokazać że wprowadzenie tego herbu nie jest niczym złym.

P.S. Ale satysfakcja :D


ODPOWIEDZ