Nowy herb Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Który z herbów bardziej ci się podoba

Nowy
43
33%
Stary
87
67%
 
Liczba głosów: 130
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 19:47

DjJuve pisze:Napisz mi takze kiedy i gdzie obrazilem ktoregos z kibicow Juve??
Użyłem zbyt wyniosłego słowa tu masz racje nie obrazasz nikogo.Ale odnoszenie sie do innych bez szacunku jest równiez obrazaniem tym bardziej ze uwazasz sie za kibica juve a sam nie szanujesz innych.Taki "cykorek" jest odzewem braku twojego szacunku do Zendena.A jeśli chodzi o większą od ciebie mądrość Zendena polega na tym że on nie chce sie z byle jakiego powodu z toba kłócic.Ja rowniez wolalbym na tym skonczyc i prosze nie pisz mi "cykorek" bo to w tej sytuacji bez sensu.


Swoją drogą jeśli tak ma wygladac zmiana herbu to ja dziekuje.Ludzie my jestesmy kibicami?Prosze nie klucmy sie z takich powodow bo nasz klub przez to podupada przez to ze zmiana herbu wzbudza tyle kontrowersji
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2004, 12:19 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 19:52

DjJuve pisze:
Zenden pisze:Rybeq i dj Juve jesteście żałośni... sami nie znacie dobrze historii a
krytykujecie innych. Zastanówcie sie za nim coś napiszecie, a nie jak wy to robicie najpierw piszecie a potem myślicie ludzie :x

Po za tym herb nowy jest gorszy od poprzedniego, ale to nie herb gra a 11 zawodników na boisku!!!

Pozdro!
Podaj konkretne sytuacje a nie kozaczysz ale bez dowodow 8) Jak czytam wypowiedzi ludzi twojego pokroju-swietnie znajacych historie Juve-az mi smiac sie chce :lol: Nie umiesz pisac mojego nicku??Pocwicz a pozniej pisz na forum 8)
Zenden pisze:Jak sam sobie przeczytasz swoje wypowiedzi wcześniejsze to sam dojdziesz które są żałosne a które nie i nie chce sie z toba kłucić bo jesteś za tym samym klubem co ja.... poprostu takie było moje odczucie jak to czytałem i tyle....mam nadzieje że bedziemy przy następnych tematach zgodni i tyle :P
Czyli ''cykorek'' wycofujesz sie bo okazuje sie ze dowodow brak.Proponuje czasami pomyslec zanim zaatakujesz.Najpierw zbierz konkretnie co tak krzywdzacego napisalismy i pokaz to chlopcze.
Po prostu nie chce mi sie z takim prymitywem jak ty gadać :?
Sorka ale już nie moglem wytrzymać.

P.S Dzięki Mati :D
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2004, 19:56 przez Zdun, łącznie zmieniany 1 raz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 19:55

Zenden pisze:
DjJuve pisze:
Zenden pisze:Rybeq i dj Juve jesteście żałośni... sami nie znacie dobrze historii a
krytykujecie innych. Zastanówcie sie za nim coś napiszecie, a nie jak wy to robicie najpierw piszecie a potem myślicie ludzie :x

Po za tym herb nowy jest gorszy od poprzedniego, ale to nie herb gra a 11 zawodników na boisku!!!

Pozdro!
Podaj konkretne sytuacje a nie kozaczysz ale bez dowodow 8) Jak czytam wypowiedzi ludzi twojego pokroju-swietnie znajacych historie Juve-az mi smiac sie chce :lol: Nie umiesz pisac mojego nicku??Pocwicz a pozniej pisz na forum 8)
Zenden pisze:Jak sam sobie przeczytasz swoje wypowiedzi wcześniejsze to sam dojdziesz które są żałosne a które nie i nie chce sie z toba kłucić bo jesteś za tym samym klubem co ja.... poprostu takie było moje odczucie jak to czytałem i tyle....mam nadzieje że bedziemy przy następnych tematach zgodni i tyle :P
Czyli ''cykorek'' wycofujesz sie bo okazuje sie ze dowodow brak.Proponuje czasami pomyslec zanim zaatakujesz.Najpierw zbierz konkretnie co tak krzywdzacego napisalismy i pokaz to chlopcze.
Po prostu nie chce mi sie z takim prymitywem jak ty gadać :?
Moze inaczej.Brak argumentow 8) Tak mozna podsumowac twoja postawe.NIe obrazaj mnie bo ja tego w stosunku do ciebie nie robie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 20:03

DjJuve pisze:
Zenden pisze:
DjJuve pisze:Podaj konkretne sytuacje a nie kozaczysz ale bez dowodow 8) Jak czytam wypowiedzi ludzi twojego pokroju-swietnie znajacych historie Juve-az mi smiac sie chce :lol: Nie umiesz pisac mojego nicku??Pocwicz a pozniej pisz na forum 8)

Czyli ''cykorek'' wycofujesz sie bo okazuje sie ze dowodow brak.Proponuje czasami pomyslec zanim zaatakujesz.Najpierw zbierz konkretnie co tak krzywdzacego napisalismy i pokaz to chlopcze.
Po prostu nie chce mi sie z takim prymitywem jak ty gadać :?
Moze inaczej.Brak argumentow 8) Tak mozna podsumowac twoja postawe.NIe obrazaj mnie bo ja tego w stosunku do ciebie nie robie.
Zobacz sam sobie grabisz! chciałęm ten temat dawno zakończyć a ty mnie tu od cykorów wyzywasz :? Może chcesz zawsze górować nad drugą osobą, ale wiedz, że mnie nie przeskoczysz. Pozdro dla prawdziwych kibiców Juve!


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 20:05

Ludzie przestańcie się już kłucić :!: :!: Bo to jest bez sensu :!: Temat jest o nowym herbie Juve, a wy tu rozstrzygacie kto zna, kto nie zna historii Juve, kto jest prawdziwym kibicem a kto nie :!: no paranoja... dajcie sobie na wstrzymanie bo takimi postami poprostu zaśmiecacie forum. Znając DjJuve to pewnie nie odpuści, więc Zenden i reszta powstrzymajcie się od kłutni bo i tak do niczego nie dojdziecie. Wy wiecie swoje i będziecie brońić swoich argumentów, a Dj wie swoje i też się tego będzie trzymał.

PEACE


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 20:14

Dobra a więc niech będzie na tym forum miła atmosfera.
Pytanie do DJ zgoda?
Zaraz meczyk, otwórzmy piwko i sie odprężmy :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 20:16

UlTrAs pisze:Ludzie przestańcie się już kłucić :!: :!: Bo to jest bez sensu :!: Temat jest o nowym herbie Juve, a wy tu rozstrzygacie kto zna, kto nie zna historii Juve, kto jest prawdziwym kibicem a kto nie :!: no paranoja... dajcie sobie na wstrzymanie bo takimi postami poprostu zaśmiecacie forum. Znając DjJuve to pewnie nie odpuści, więc Zenden i reszta powstrzymajcie się od kłutni bo i tak do niczego nie dojdziecie. Wy wiecie swoje i będziecie brońić swoich argumentów, a Dj wie swoje i też się tego będzie trzymał.

PEACE
Podsumowujac kilka ostatnich postow-nie ma to jak wymiana zdan z Dj-em :D Rozmowa zbacza na inny tor wiec nie warto ja kontynuowac.Szkoda a tak fajnie sie dyskutowalo :( bylem w swoim zywiole :D
Wszyscy sie pogodzili??Ale bedzie nudno 8)
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2004, 20:26 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 20:18

Jak dla mnie wszystko zostalo juz tu powiedziane.Dla mnie to wielka strata i smutek ze nie ebdzie juz starego herbu ze zostal zastapiony przez jakis bazgrol nowej ery.Smutne ze wszystko co bylo tak piekne sie zmienia,odchodzi...Wypada powiedziec tylko ze bedzie dobrze.Co do konfliktu ktory tu ma miejsce to mysle ze to normalne i bedzie zdarzalo sie to coraz czesciej poniewaz coraz wiecej tu ludzi i coraz wiecej tzw."sezonowcow" ktorzy nie maja w sercu naszego kochanego Juve...


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 20:30

ochydny nowy herb!!!! nikt nie zmienia herbu, zadna z druzyn wloskich, czy swaitowych jeszcze nie zmienila herbu. ale juventus dostal duzo kasy od nike, zeby zmienic herb, to oczewiscie kasa sie wiecej liczy nisz historia juventusu.bardzo zawiedzony przedstwawicielami juventusu.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 20:40

Więc i ja wyciągam rękę niech zapanuje zgoda pozdro Zenden;)


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 08:44

koszulki można zmienic ale herb nie. sądze że do siedziby klubu przyjdzie wiele próśb o powrót do starego


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 12:12

fighter_juve pisze:nikt nie zmienia herbu, zadna z druzyn wloskich, czy swaitowych jeszcze nie zmienila herbu
Polecam ta stronke do uswiadomienia ci, ze druzyny wloskie zmieniaja co jakis czas herby...


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 13:10

ADAMJUVENTUSPL pisze:Myślę że iektórzy trochę przesadzają, rozumiem zmieniny herby to sie raczej nikomu nie podoba, ale bez przsady nazwa Juventus i biało-czarne pasy się nie zmienią, przecież Polska miała bardzo wile herbów ale zawsze na tym herbie był orzęł biał na ]Czarnym tle, tylko orzeł zmieniał sowje kształty, tak samo jest na herbie Juve są pasy, jest korona, jest nazwa, a herb jest "jajowaty" i tego napewno nikt z zarządu Juve i teraz i nigdy nie warzą się ruszyć.

Chyba na czerwonym :D ( sorry nie moglem sie powstrzymac)


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 13:56

No cóż nowe logo - trzeba Avartara uaktualnić.

Już się zaczynam z nową wersją powoli oswajać jeszcze pare tygodni - miesięcy i sie przyzwyczaje.


cyrex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2004
Posty: 3
Rejestracja: 06 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 16:22

http://www.cyrex.neostrada.pl/5.png
3majcie, "po znajomosci"


Obrazek
ODPOWIEDZ