orginalne koszulki JUVE

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2003
Posty: 16
Rejestracja: 27 września 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 16:12

Witam.

Kiedys gdy chcialem kupic sobie oryginalna koszulke JUVE przeszukiwalem to forum w celu znalezienia informacji gdzie w moge kupic w Polsce a zwlaszcza w Krakowie orginalna koszulke JUVE.

Teraz, nie wiem czy ktos takiej koszulki poszukuje i czy juz taki temat jest na forum ale w zwiazku z tym ze ja znalazlem taki sklep w Krakowie wiec taka informacja pragne sie podzielic.

Orginalne koszulki JUVE sa dostepne w sklepie NIKE w Centrum Handlowym Zakopianka w cenie 269zl.
Sa chyba wszystkie rozmiary. Dodatkowo herb Włoch jest dolaczony osobno w woreczku.

Dodam rowniez ze kupilem kiedys koszulke na allegro i chociaz sprzedajacy mial mnostwo pozytywnych komentarzy koszulka nie byla oryginalana. Oczywiscie przyjal zwrot i oddal kase. Pozytywy ma zapewne stad ze ludzie nie wiedza czym sie rozni oryginalna koszulka od nieorginalnej. A jak juz nawet ktos sie zorientuje ze koszulka jest nieoryginalana to ja zwraca i nie wystawiaja sobie negatywnych kometarzy aby nie robic sobie problemow.

Sorry za przydlugi post :) Mam nadzieje ze komus sie przydadza te informacje.

Pozdrawiam wszystkich kibicow JUVE :D
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2004, 00:37 przez mario, łącznie zmieniany 1 raz.


kostek(pilka.pl)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 maja 2004
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 16:44

:P Na allegro są również koszulki oryginalne...jak kupowałem trykot MU to porównałem tan na aukcji z dostępym w warszawie sklepie NIKE obok głównje stacji metra. Były takie same tylko na allegro kosztował 149 a w sklepie o ile dobrze pamiętam 269. :roll: :D


mario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2003
Posty: 16
Rejestracja: 27 września 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 17:01

Ja na allegro trafilem na nieorginalna koszulke.
Nawet rok produkcji nie zgadzal sie z tym od ktorego NIKE robi koszulki dla JUVE. Byl 2002r. a to chyba zle wrozy. Do tego reklama Fastweb byla mniejsza. No i ten material... porazka


Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 17:23

Ja kupilem ok.2miesiace temu koszulke juve ze strony www.koszulki.punkt.pl i jestem zadowolony.


kostekyo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 220
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 17:46

ja takze mialem zamiar kupic koszulke na tej stronie, ale oczywiscie nie bylo mojego rozmiaru:/ Czy w tym sklepie w krakowie sa moze rozmiary XXL??


mario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2003
Posty: 16
Rejestracja: 27 września 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 17:53

kostekyo pisze:ja takze mialem zamiar kupic koszulke na tej stronie, ale oczywiscie nie bylo mojego rozmiaru:/ Czy w tym sklepie w krakowie sa moze rozmiary XXL??
Wiesz nie wiem ale XL byla naprawde duza. Powiedzialbym ze nawet wieksza niz ta XL z allegro, ktora mialem.


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 18:44

Mam problem nie wiecie co moge zrobic.Otoz nie moge pisac zmiekczen:c,s,a,z,e,l.Sami widzicie.To dzieje sie tylko w necie bo W Microsoft Word moge pisac i na gg tez.Ale w necie nie.Wiecie o co chodzi?


mario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2003
Posty: 16
Rejestracja: 27 września 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 14:06

Booker pisze:Ja kupilem ok.2miesiace temu koszulke juve ze strony www.koszulki.punkt.pl i jestem zadowolony.
Jedno pytanie: Czy napis Fastweb masz takich samych rozmiarow jak napis ktory widnieje na zdjeciu koszulki umieszczonej na stronie www.koszulki.punkt.pl ?

Aha i jeszcze pamietasz moze jaka data byla na metce NIKE?


mario
Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 14:53

No wiesz w necie to troche inaczej widac ale jest mniej wiecej tych samych rozmiarow.


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 15:00

Hm wlasnie zamowilem jedna koszulke, i czekam az mi dostarcza. Kosztowaly 95zl, z tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26113928
mam nadzieje ze to nie ta aukcja o ktorej wspominal mario... :/


Mosiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 14 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 15:20

Ja jestem z Warszawy , ale też szukam koszulki Juve . Tylko że mam 2 metry wzrostu i ciężko mi znalezć moj rozmiar :twisted: Więc jak ktoś zna jakich sklep w stolicy z koszulkami to niech da znać, będe bardzo wdzięczny :twisted:


...Tu sei la squadra del cuore , sempre in campo undici eroi , vinci I'mpossibile e vai , ti seguiremo anche noi , metti un'altra stella sul petto...
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 15:37

a zagladal ktos na www.koszulki.punkt.pl ? za jedyne 140 zł :D


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 15:38

BiancoNerri_ pisze:Mam problem nie wiecie co moge zrobic.Otoz nie moge pisac zmiekczen:c,s,a,z,e,l.Sami widzicie.To dzieje sie tylko w necie bo W Microsoft Word moge pisac i na gg tez.Ale w necie nie.Wiecie o co chodzi?
Po pierwsze nie chciałbym 'moderatorowac' ale do takich spraw to chyba powinienes załozyc nowy temat bo tu ta twoja zekoma odpowiedz nijak nie pasuje.
mario pisze:Orginalne koszulki JUVE sa dostepne w sklepie NIKE

A co do samego tematu to znow bede chamski :x i jeszcze raz poprawie. Mianowicie chodzi o to ze pisze sie oryginalny a nie "orginalny". Jak dla mnie to koszulka za 259 złotych to stanowczo za drogo. Moze kupiłbym za jakies 70 a nie wiecej. Ale moze taka informacja komus sie przyda :-D


mario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2003
Posty: 16
Rejestracja: 27 września 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 15:48

tomcatmi6 pisze:Hm wlasnie zamowilem jedna koszulke, i czekam az mi dostarcza. Kosztowaly 95zl, z tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26113928
mam nadzieje ze to nie ta aukcja o ktorej wspominal mario... :/

Mowisz o zamowieniu koszulki JUVE?
Jak tak, to jak juz Ci przyjdzie to sprawdz date na metce - jesli bedzie 2002r (ja taka dostalem) to chyba cos nie tak bo NIKE w tym roku jeszcze nie robila koszulek dla JUVE.

No i ten nieszczesny "maly" napis FASTWEB.
Na oryginalnej koszulce ten napis jest wiele wiekszy niz widze na tej aukcji a do tego chyba pasy spod naklejki nie powinny przswitywac, a na tej z allegro przswituja.

Porownaj z ta http://www.juvestore.com/dettaglio.asp?id_prodotto=4


mario
mario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2003
Posty: 16
Rejestracja: 27 września 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 15:50

Philby pisze:a zagladal ktos na www.koszulki.punkt.pl ? za jedyne 140 zł :D
Na temat www.koszulki.punkt.pl tez juz tutaj rozmawialismy.
Spojz wyzej.


mario
ODPOWIEDZ