Capello nie chce Zalayety

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 20:39

Marcelon Zalayeta w przyszłym sezonie nie będzie piłkarzem Juventusu Turyn. Urugwajczyk od stycznia jest wypożyczony do Perugii i wszystko wskazuje na to, że nie wróci do Turynu.

Powodem odejścia Zalayety jest nowy szkoleniowiec Fabio Capello, który już zadeklarował, że czarnoskóry napastnik nie ma czego szukać w Turynie. Prawdopodobnie reprezentant Urugwaju zasili włoską Bolognę lub angielski Bolton.

http://www.lechsport.pl/index.php?co=wiecej&nr=23373

Mi to wisi,Zalayeta dla mnie to przecietny napastnik i mysle ze warto pomyslec o kims mocniejszym.
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2004, 21:10 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 20:51

zalayeta jest dobrym napastnikiem nie wiem czemu capello przekresla go od razu... moze dac mu szanse ;)


Obrazek
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 20:52

Jako rezerwowy Zalayeta do tej pory sprawował się nieźle i moim zdaniem powinien zostać w klubie... Już kilka razy udowadniał że można na niego liczyć w najtrudniejszych nawet sytuacjach... Może rzeczywiście nie jest on napastnikiem światowej klasy ale robi to co do niego należy... mianowicie strzela bramki...


★ ★ ★
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 21:08

Jak dla mnie to Capello ma racje, Mam juz dosc tego zawodnika :!:


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 21:11

No nie wiem czy to dobra decyzja....... zdaje sobie sprawe ze zalayeta nie stanie sie juz raczej wielkim zawodnikiem ale mysle ze jako rezerwowy dobrze sie spisywal i niepotrzebnie z niego rezygnujemy......


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 21:15

jak Capello niechce Zalayety to dlaczego chce Emersona. Przeciesz gorzy i starszy. Zalayeta czesto nam pokazal ze jest on duzo warty, specjalnie CL 2 lata temu przeciw Barcelonie kiedy on strzelil gola w dogrywce. Niech zostanie nie zaszkodzi.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 21:28

fighter_juve pisze:jak Capello niechce Zalayety to dlaczego chce Emersona. Przeciesz gorzy i starszy. Zalayeta czesto nam pokazal ze jest on duzo warty, specjalnie CL 2 lata temu przeciw Barcelonie kiedy on strzelil gola w dogrywce. Niech zostanie nie zaszkodzi.
Czy wy tylko widzicie jego bramke rok temu z Barcelona :?:
Z takiej akcji jaka mu Birindelli wypracowal to kazdy z was zapewne by strzelilo bramke :!:
Nie widzicie jaki jest wolny i jak latwo daje sobie odebrac pilke :?:

Naprawde nie wiem co wy w nim widzicie :roll:
On moze sie nadaje do Sieny ale nie do Juve, nawet na rezerwe, poza tym na rezerie to go szkoda, lepiej niech sobie gdzies pogra...


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 22:02

Moim zdaniem powinien opuścić Juve. Zalayeta nic wielkiego w Juventusie za wyjatkiem bramki przeciwko barcelonie :twisted: U nas by tylko grzał ławe i marnował swoja przyszłość, a np. w Bologni ma szanse na dalszy rozwój


...
Vicente10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 13
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2004, 22:15

Robi się itak nam za dużo napastników!!! ALEX teraz trzeba kogos kupic bardzo dobrego i poza tym mamy Di Vaio, Miccoli i jeszcze stara sie Capello o Corradiego!!! KUpmy jeszcze jakiegos obronce i pomocnika !!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 02:25

Cenie Zalayeate,zwłaszcza za jego bramke w pamiętnym meczu z Barceloną,ale nie jest to zawodnik na miare Juventusu.Oczywiście mógłby zostać,ale wtedy grał by conajwyżej w Pucharze Włoch.Zalayeata jak na środkowego napastnika ma niezłą technike,jest także uniwersalnym zawodnikiem;w koncu był próbowany przez Lippiego na lewej pomocy,szkoda tylko,że przez ostatnie pół roku leczył kontuzje i nie mógł sie pokazać na wypożyczeniu w Perugii.Moim zdaniem Urugwajczyk powinien zmienic klimat i skorzytsać z oferty Boltonu.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 14:09

Oczywiście Zalayeta nie jest zawodnikiem za światowej czołówki ale też nie można twierdzić, iż nie umie grać w piłkę. W JUVE od każdego wymaga się maximum możliwości, niektórzy zawodnicy przecież się nie sprawdzili, a Marcello? Zagrał kilka dobrych mecz, nie łatwo jest grać w JUVE. Tu wymaga się od każdego gry na optymalnym poziomie. Oczywiście, że Zalayeta nie miał szans na grę w 1 składzie. Swoje umiejętności piłkarskie raczej pokazywał w meczach PW i końcówkach meczy Serie A.
Teraz jak wiemy ma złamaną nogę. To bardzo poważna kontuzja i niewiem jak szybko wróci do dawnej dyspozycji. Jednak moim zdaniem czas by poszukal sobie nowego pracodawcy. Niewiem kogo Capello widzi na jego miejsce, lecz wątpię by Zalayeta przyczynił się do zdobycia LM czy Scudetto...


Obrazek
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 14:25

TAK TO JEST JEDNI ODCHODZ DRUDZY PRZYCHODZA ZALAYETA WEDAUG MNIE TO ZWIETNY PIAKARZ I TO ON POWINIEN BY PIERWSZYM REZERWOWYM, ALE MYZLE ZE CHEWANTON BEDZIE OD NIEGO LEPSZY , A TAK APROPO TO TYLKO SPRZEDAJEMY NAPASTNIKÓW ODAJEMY ZALAYETE , PRAWDOPODOBMIE TREZE ,DI VAIO-VIERI MYSLE ZE CAPPELO NIE ROBI DOBRZE


Marcelinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2004
Posty: 12
Rejestracja: 15 marca 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 14:45

:x Może i on jest przeciętny, ale kilka meczy przesądził kiedy wszedł z ławki. Mógłby zostać :x


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 16:41

Co za pech! Stracimy tak wiejskiego piłkarza... Z całym szacunkiem dla jego talentu (jakiego talentu?!:P), ale do Juve jest za chudy w uszach. Może i dzieki jego bramce pokonaliśmy Barcelonę, ale z tamtej pozycji i tak wyłożonej piłki (zamiast jego gola powinno się chwalić podanie Birindellego!), strzeliłby chyba każdy. Finał LM a on "tak" strzela karnego?! Niech odejdzie, zajmuje tylko miejsce dla nowych piłkarzy... Podsumowując: Zalayeta - SIO!


Obrazek
uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2004, 18:05

Szczerze mówiąc to ja jużo Zalayecie zapomniałem choćpamiętam to że dzięki niemu pokonaliśmy Barce w pamiętnym meczu LM . Byłdobrym zawodnikiem do meczy w których potrzebny byłrezerwowy skład więc nie będe za nim zbytnio tęsknił


ODPOWIEDZ