Conte odchodzi z Juve!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 18:37

Po siedmiu latach gry na Stadio delle Alpi, Antonio Conte odchodzi z Juventusu. W przyszłym miesiącu wygasa kontrakt wiążący doświadczonego pomocnika z turyńskim klubem.

Działacze Juventusu chcieli przedłużyć umowę Conte, lecz zaproponowane warunki nie odpowiadały 35-letniemu zawodnikowi.

- Otrzymałem propozycję, która wydała mi się nieadekwatna - stwierdzł Conte, który nie ma jeszcze konkretnych planów na przyszłość. - W tym, albo przyszłym roku będę chciał zająć się zawodem trenera - przyznał. Dodał, że nie wie jeszcze czy już teraz zakończy karierę piłkarską.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 18:41

Powiem jedno ... wreszcie :evil:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 18:42

I kolejna z wielkich osobistości odchodzi z Juve :cry: No cóz niestety ten moment musiał kiedyś nadejść. Mam nadzieje że jako trenerowi będzie mu się wiodło tak samo dobrze jak za kariery zawodnika.
Grazie Antonio


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:05

Sprzęgło pisze:Po siedmiu latach gry na Stadio delle Alpi...

Nie po siedmiu tylko po 13:
http://www.juvepoland.com/players.php?id=8

tytaj mozna sprawdzic :P
A wracajac do tematu, top mi go troszke szkoda, ale z drugiej strony, nie wiem na co on liczy, chyba nie na to ze bedzie zarabial tyle co DP, czy Buffon...
Ostatnio zmieniony 27 maja 2004, 19:08 przez Shadow_Alex, łącznie zmieniany 1 raz.


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:06

nie bede po nim plakal :D w koncu ma swoje lata i raczej dobrze zrobil opuszcajac JUVE :] FORZA JUVE ;)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:11

Wiecie co... nie rozumiem jak tak mozecie mowic o ANTONIO CONTE!!! Mimo swojego wieku byl tym zawodnikiem Juve ktoremu ten sezon wyszedl bardzo dobrze! Nadal jest podpora Juventusu i mimo swoich lat wspaniale gra w pilke... Jest bardzo dobrym zawodnikiem... I szkoda by bylo gdyby nie mial miejsca na lawce rezerwowych!!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:15

Sprzęgło pisze:Po siedmiu latach gry na Stadio delle Alpi (...)
Conte przeszedl do juve w 1991 roku. To daje w sumie 13 lat a nie siedem.
A tekstu Wajrona to nawet nie bede komentowal, bo chyb sie urodzil wczoraj.

Conte to wielki pilkarz. Przez dlugi czas nostro capitano byl wielką podporą Juventusu. Nalezy mu sie szacunek a przede wszystkim podziękowanie. Wg mnie moglby jeszcze pograc ale z tego co czytalem na gazzetta.it nie doszlo do porozumienia miedzy pilkarzem a klubem.

Tak czy inaczej dzieki Conte przezywalismy wiele niezapomnianych chwil. Na pamiec zasluguje jego wielka radosc po strzelonych golach. WIdac bylo ze kazda bramka, a kazdym meczu sprawia mu wiele radosci. Chyba tylko jak strzelal Lecce to sie nie cieszyl ale to przeciez oczywiste. W lecce sie wychowal...

GRAZIE CONTE!!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:24

Zawsze szanowalem conte zarowno wtedy kiedy gral w 1 11 jak i wtedy gdy byl rezerwowym. może nie lubie go tak bardzo jak alexa ale jest dla mnie jednym z symboli juve za czasow lippiego. Widac ze konczy sie pewna era Juve. Najpierw Lippi potem conte. Czuje tez ze niedlugo bedzimy sie zegnac z Pesotto, Ferrarą i Montero. Co prawda ostatnio nie zachwycaja ale zal mi ich bedzie tak samo jak Conte :cry:
Dziekuje Antonio!


Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:39

Dobry gracz ale kazdy ma swoje lata i predzej czy pozniej odejdzie na emeryturke.Zapamietam ta brame z Man.Utd w lidze mistzow i ta brameczke ktora strzelil Turcji.[/list]


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:44

Jeśli tp prawda do Grazie Antonio. Myślę jednak że dobrze że tak się stało. Conte nie jest piłkarzem poziomu europejskiego. Myślę że mógłby pograć dla Brescii, która w ostatnim czasie stała się takim "domem starców". Antonio nic więcej nie mógł już nam zaoferować. Tym bardziej że dołączył Kapo i może jeszcze ktroś nas zasili.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 19:54

Conte to wielki zawodnik i wielki człowiek,jeden z symboli Juventusu!Czytając informacje o jego odejściu było mi bardzo smutno,ale ten dzien prędzej czy później musiał nadejść.Żałuje jednak,że Conte nie zostanie z Juventusem nieco dłużej.Cóż można napisać,ten człowiek był uwielbiany przez kibiców każdy prawdziwy fan Juve bardzo go szanował.Życze mu,żeby po zakończeniu kariery piłkarskiej powiodło mu sie w zawodzie trenera,jak choćby Dechampsowi.Niewiem co mam jeszcze napisać,odchodzi mój idol..moge tylko zapłakać.
Coniektórzy powinni się cieszyć,że decyzje podejmowane na forum nie zależą odemnie,ponieważ banował bym każdego małolata,który nie ma za grosz szacunku do wielkiego zawodnika,a tym samym do klubu,w którym ten właśnie zawodnik spędził 13 lat i zdobył praktycznie wszystko co jest do zdobycia.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2004, 20:07 przez BIANCONERI, łącznie zmieniany 1 raz.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 20:00

Martin pisze:Wg mnie moglby jeszcze pograc ale z tego co czytalem na gazzetta.it nie doszlo do porozumienia miedzy pilkarzem a klubem.
A już się łudziłem, że to kolena plotka, tym bardziej, że autor nie podał źródła :evil:

Niektorych wypowiedzi w tym temacie nie będę komentowal bo są na poziomie 1 klasy podstawowej. Zawodnik, który ma największy staż w JUVE, żywa legenda jest, żegnany tekstami ,,Dobrze, niech idzie, po co on nam'' , ,,Wreszcie'', nie będę tego komentował...
Cóż Conte to wielki zawodnik, jak wpomniał Martin, dał nam tyle chwil radości, piłkarz z charakterem, przez wiele lat był podporą naszego zepołu i kapitanem. Jak sam powiedział, przejęcie opaski przez Del Piero, było jego najgorszym dniem w życiu, trochę przesadził ale :wink:
Jak zmiany to zmiany, Conte ma już swój wiek, aczkolwiek ciężko mi jest żegnać zawodnika, ktory gra u nas 13 lat! :(
Wypada mu życzyć jak najlepiej, czy jako zawodnikowi czy też trenerowi.

Żegnaj mistrzu, nigdy nie zapomnimy Ci tego co dla nas zrobiłeś! Addio! :(


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 20:34

JA go bardzo żałuję, jest to jeden z zawodników któremu nigdy nie chciałem zglądać w metrykę, czyli nie obchodzi mnie ile ma on lat, bo jego wiek mnie nie obchodził.
Zrobiło mi się bardzo smutno, nie był jakiś natarczywy, nieodpwiadały mu warunki, to nie podpisał, ale nie odwrócił się do nas brzydko mówiąc "tyłkiem". On chce wrócić do Juve jako trener, więc może duet Deschamps-Conte???
Nie rozumiem nie których: "wreszcie"? Co to ma znaczyć? Nie ośmieszjcie się.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 21:03

Wajron pisze:Powiem jedno ... wreszcie :evil:
Nie wiem czemu tak mowiesz...Conte rozegral wiele dobrych meczow w barwach Juve, jak kazdy przyczynil sie do zwycięstw a teraz odchodzi, i choc byl juz w podeszlym wieku to ciagle nie byl taki zly. Jest tp jednak sprawa pomiędzy nim i zarządem ale mam nadzieje ze nie wroci tak szybko jako trener :D Forza Deszamp


Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2004, 21:26

No zaje....... Co my robimy :?: :?:
Conte powinien zostać a ta polityka Juve doprowadza mnie do szału :!:
Żali im każdego centa :!: :!: No ale wsumie może wrócić Lecce i pograć jeszcze z 2 sezony. Moe On będzie nowym trenerem Juve :wink:
Żegnaj :!: :!: :!:


ODPOWIEDZ