Niesprawdzili się w JUVE.Czemu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 14:59

W związku ,że z Ravanelli rozmawialiśmy na temat piłkarzy , którzy przewineli sie w przez JUVE , postanowialem zalożyć ten temat.A więc w ostatnich latach e JUVE pojawialo sie wielu piłkarzy , którzy po 1 lub 2 sezonach odchodzil. Dlaczego tacy piłkarze jak:Bacchini, O'Neiil, Oliseh, Henry , Perrotta, Mirković, Blanchard, Esnaider, Van Der Sar,Marchioni, zanchi, Athirson, Rigoni i wielu innch nie sprawdzili sie w JUVE? Brakowało im talentu? Zapewne tak . A jakie jest wasze zdanie na temat tych ,,pechowców''? Czy żałójecie , któregoś z nich?


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 15:04

ja żałuje Henry'ego. Mysle ze on jak i wielu innych nie mogło sie zaklimatyzowac w druzynie i m.in. stąd taka postawa jaką prezentowali. Kazdy widzi jak teraz gra Henry i bardzo załuje ze nie pokazał tego w Juve i nie gra z nami do dziś w takiej formie jaką prezentuje.


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 15:11

Ale w Juve Henry'ego chcieli wcisnąć na pomoc, a przecież atak to jego pozycja i dlatego tak cienko grał. Mogli go zostawić na jeszcze 1 sezon, może by pokazał co naprawde umie.


Juve4ever

gg 3417094
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 15:13

Właśnie wyjełeś mi to z ust :D . ja z tych piłkarzy żałuję tylko Henrego! Mogli jeszcze zaczekać z tym transferem chociaż 1 rok. Henrego uważ sie teraz za jednego z najlepszych napastników JUVE. Nie dziwię się A.Wegnerowi że chce nam Treze sprzatnąż. Wyobraxcie sobie francuski atak w JUVE Henry-Trezeguet z tuż na nimi Del Piero. Ahhh szkoda tego posunięcia naprawdę. Teraz się módlmy , żeby nam Trezusia nie zwineli.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 15:15

Przepraszam poprawka.,,Henrego uważa sie teraz za jednego z najlepszych napastników na świecia oczywiście a nie w JUVE :D 8) . Przepraszam za pomyłkę . Przejęzyczenie małe. Oczywiście nie to miałem na myśli.


Obrazek
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 15:40

Spox. Myślę że wymienieni przez Ciebie zawodnicy to piłkarze solidni, dobzi, ale Juve to były dla nich za wysokie progi. Co do Henry'ego to rzeczywiście można żałować, choć z drugiej strony może dobrze że odszedł do Arsenalu, gdyż nie wiem czy w Juve też by się tak odrodził i został najlepszym napastnikiem świata. Co do Van Der Sara to rzeczywiście był to dobry bramkarz, ale z meczu na mecz zaczynał popełniać głupie błędy. Tak więc jak mówiłem albo dla tych piłkarzy były to za wysokie progi, albo w tym klubie byli wtedy lepsi.


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 15:52

No tak w Juventusie nigdy nie brakowalo gwiazd. Napewno Ci zawodnici mieli w podświadomości , że czeka ich tylko ławka. Ale czy jest sens srowadzania aż tylu zawodników przed sezonem i sprzedawnia lud wypożyczani ich od razu? A co do wypożyczeń to JUVENTUS ma tylu wypożyczonych , że hej! W PN+ był nawet artykuł i całą ,,11'' by się ułożyło! Np Moretti i Baiocco kupieni przed sezonem po rundzie jesiennej już zostali wypożyczeni. No ale wypożyczanie czasem się opłaca np: F.Micolli najbardziej obiecujący zawodnik JUVE na wypozyczeniu ( po tym sezonie wraca). perugia ładnie ,,oszlifowała tę małą perłę''!


Obrazek
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 16:04

Co do Miccoliego to można powiedzieć, że w pewnym sensie Juve wykorzystało Perugię :D Perugia nam go oszlifowała i wprowadziła do reprezentacji, a i tak do nas po sezonie wraca he he :D Z Mareską podobnie, choć on za wielki talent uważany był wcześniej. Sculli też. I bardzo dobrze, gdyż wypożyczając takiego młodego piłkarza z myślą o nabraniu doświadczenia można wiele zdziałać. Pewnie Moretti też się jeszcze bardziej wypromuje jak jest wypożyczony :) Baiocco podobnie.


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 13:02

Ja podobnie ja wy zaluje tylko Henryego on jest teraz swietnym pilkarzem ale nie piewrwszym ktory sobie nie mogl poradzic w Serie A. Inny wymienieny to sa juz pilkarze co najwyzej dobzi jak nie przecietni, a Juve okazalao sie za dobre dla nich


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 13:20

Pewnie Moretti też się jeszcze bardziej wypromuje jak jest wypożyczony :) Baiocco podobnie.[/quote]
Co do Baiocco nie jestem pewien koleś ma juz swoje lata, ale co do Morettiego to juz zacieram ręce, dobrze zbudowany, szybki i utalentowany obrońca. Wymarzony następca Ferrary. A do tego jeszcze wszechstronny, lewa strona lub środek, do wyboru. Ma tez już jakieś doświadczenie.Na pewno wielka nadzieja Juve i reprezy wloch. Trzeba tylko trzymać kciuki, żeby ten talent rozwijał.


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 14:35

No, Baiocco już trochę podrósł latkami ale nie można mówić że ma dużo - w końcu ma 26, czyli tyle co Di Vaio i Camoranesi którzy w Juve naprawdę poczynili i dalej poczyniają postępy!


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 14:52

Co do po niektórych pierwotnym planem było ich kupno tylko na sezon czy dwa. Jak już ktoś napomniał przychodzi do Juve ze świadomością grzania ławy. Henry?? No fakt, szkoda, szkoda... wydaje mi się, że dostał zbyt mało szans. No ale trudno, są transfery dobre i mniej trafne.


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 15:06

No .. prawda, dostał trochę mało szans. W końcu już wtedy był dobrym piłkarzem, grał nawet na MŚ 98. A jak to stare przysłowie mówi: reprezentantom należy dawać pograć, no chyba że są z Iraku ;)


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 15:21

Ravanelli pisze:A jak to stare przysłowie mówi: reprezentantom należy dawać pograć, no chyba że są z Iraku ;)
Nie slyszalem o takim przyslowiu. A jak sa z Monserat(ostatnie miejsce w rankingu FIFA :D ) to nalezy im sie gra??


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 15:27

Heh :D Wiedziałem że ktoś to zauważy. NIe powiedziałem tego dosłownie, ale w przenośni skoro ktoś jest z reprezentacji jakiegoś dobrego kraju to powinien grać, a jak ze słabego (Irak to tylko przykład ;)) to nie powinien. Ale tak na prawdę to ktoś może być nawet z Wysp Galapagos byle żeby był dobry. Liczy się gra! Przykładem mogą być Eddy Capron, Bernard Lama, Eduard Coridon (Martynika), Patrick Kluivert, Frank Rijkaard, Ruud Gullit, Aron Winter (Surinam), Wagneau Eloi, Marama Vahirua (Haiti) czy Ali Daei (Iran). Ci wszyscy wymienieni mają pewne miejsce w swoich klubach, chyba że nie grają.

P.S. Nie znasz takiego przysłowia bo to też było przenośnią. Krótko mówiąc - to przysłowie is made in RAVA :D


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
ODPOWIEDZ