DEL PIERO - wedlug mnie powienien odejsc...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 16:36

Domin pisze:co za kretyn...dac mu bana dozywotniego, nie wie co mówi
No Comment 8)

A co do Topicu Del Piero teraz napewno nie skonczy kariery bo ma narazie 31 lat sprzedac go??
-Po pierwsze nikt go nie kupi bo za stary ale kto wie (moze ktos z Chin lub Qataru)
-A po drugie wyobrazacie sobie Del Piero gdzie indziej niz w Juve bo ja raczej nie :D


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 17:32

nie można go sprzedać. Alex to jeden z symboli Juve. jest dla klubu tym, czyma Maldini dla Milanu. to wielki autorytet dla młodszych graczy, kórzy mogą się od niego wiele nauczyć. a to, że jest kapitanem świadczy tylko o tym, że Capello mu ufa. Forza Alex:)


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 17:43

Do białasa maldini jest od ponad 19 lat na garnuszku Milanu i nawet nie próbój porównywać go z Del Piero!!!!


Radosław Gorol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 18:41

Dla mnie Del Piero był, jest i jeszcze kilka lat będzie wielkim zawodnikiem.
Juve powinno za wszelką cenę trzymać go w klubie.




AVE BIANCONERI


yassu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2004
Posty: 1
Rejestracja: 09 września 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 21:42

Ludziska co wy gadacie?! jak wogole mozna dyskutowac na taki temat jak odejscie Del Piero z Juve przecierz ten zawodnik jest symbolem naszego klubu i nim pozostanie ALEX jest debesciak i tyle jeszcze pokaze wszystkim ze stac go na wiele a wtedy sami stwierdzicie ze pisanie o jego odejsciu to głupota... ALEX wiecznie w JUVE!!!!!!!!!!!


lewicz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 5
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 22:27

Siamanko.Pierwszy post tak więc chciałem się przywitać : yo! ok koniec z czułościami :) a teraz odnośnie tematu:
część wypowiedzi mnie zszokowała.Za dużo w nich negatywnych emocji :P trza się wyluzować.Ktoś poprostu wypowiedział swoje zdanie, odważne(nie powiem)tak więc trzeba uszanować decyzję a nie najeżdżać na niego. Uwielbiam Del Piero i nie wyobrażam sobie Juve bez niego.Niektóre wypowiedzi nawet mnie trochę wzruszyły to świetne że Alex ma takich fanów.Trzeba pamiętać ile dał nam radochy ( jak mi się przypomina jak śmigał pomiędzy obrońcami realu i strzelił mu bramkę w owym pamiętnym meczu to aż mnie ciary przechodzą) wierzę,że wróci do formy i w końcu zgarnie Złotą piłkę ;) pozdro ludziska


"jeśli o coś walczysz, to walcz tak jakby wszystko zależało od ciebie i módl się tak jakby wszystko zależało od Boga"
BRD

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 22:47

Nie ma takiej mozliwosci zeby masta Del Piero odszed,l ile razy slyszalem jego wypowiedzi ze chce zakonczyc kariere w Juve i nikt nie ma prawa mu tego odebrac. Jak on dla Juve tak Juve dla Del Piero. A koliga ktory poruszyl ten temat chcial chyba tylko byc oryginalny i nic poza tym.


Diablo18-87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2004
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 11:20

Ten kto to pisal ma nie pokoleiiii!!!!Del pIERO TO SUPER PILKARZ ON NIE MOGL GY ODEJSC TO BYL BY KONIEC juVE!!!!!!!!!


Poison

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2004
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 11:51

W taki sposób fani Juventusu wyrażają się o Del Piero. wstyd znawcy się znaleźli. dajcie sobie spokoj z Juventusem i kibicujcie, nie wiem, Romie czy jakiemus innemu badziewiu. POzdro dla prawdziwych fanów Juve i Del Piero!!!


JUVE FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 10:27

Poison pisze:W taki sposób fani Juventusu wyrażają się o Del Piero. wstyd znawcy się znaleźli. dajcie sobie spokoj z Juventusem i kibicujcie, nie wiem, Romie czy jakiemus innemu badziewiu. POzdro dla prawdziwych fanów Juve i Del Piero!!!
Nie wiem co jest zlego w tym ,ze sie krytykuje jakiegos pilkarza...tylko dlatego, ze sie nazywa Del Piero?
Konstruktywnej krytyki nigdy za duzo i nie wazne na czyj temat...

Gdybys wiedzial jakie epitety leca czasami pod jego adresem od wloskich kibicow Juve to bys w ogole zwatpil, ze we Wloszech istnieja prawdziwi kibice... :wink:


DeCeBiak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 15:03

Jeżeli jużby miał odejść to i tak zawsze będzie mi się kojarzył z Juventusem.

Pozdrawiam.


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 17:21

Chyba rzeczywiście dla Alexa zaczynają sie leprze dni. Klase pokazał w meczu ze Sieną. Więc jak zwykle wszyscy wywierali na nim presję dobrego spotkania z Romą i ... Alex tym razem nie spalił sie psychicznie i znowu zagrał dobry mecz. A jeżeli nie spalił sie z Romą (odwieczny rywal Juve, presja kibiców na zwycięstwo z Romą jest ogromna przyp.red.) to nie powinien tego zrobić z żadną inną drużyną


matteo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 12
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 17:00

jesli ktos watpil w Alexa to po ostatnich paru meczach przekonal sie na co Go stac i ze nie jest jeszcze taki stary i "spruchnialy" :D !! Del Piero caly czas jest w swietnej formie i bedzie jeszcze dlugo gral dla Juve i cieszyl nas swoimi bramkami :D






Alex, Pawel, Zlatan, Gigi..... i wszystko jasne;)!!!


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 17:06

kurde odpier****** sie od niego bo on jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>**** a przynajmniej był a teraz wraca do formy!!!!!!!!!!!!! Przestańcie pisać takie głupoty!!!wi8dać ze ktoś sie tu nie zna na piłce!!!! :evil:


Juveostry

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 3
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 17:15

:evil: Jestem obużony ze tak myślisz dla mnie del piero jest gwiazdą dzięki ktorej juve błyszczy :P


uwielbiam juve
Zablokowany