Salas kontuzjowany

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 15:26

Podobno Salas znowu zlapal jakas kontuzje i niezbedna bedzie operacja.
Przewydywany czas powrotu do zdrowia to 3 miesiace, czyli jesli to wszystko sie potwierdzi raczej nie zobaczymy juz go w bialo-czarnej koszulce (no chyba ze w barwach udinese 8) )
Dla mnie to bez roznicy czy ma kontuzje czy nie.. wkoncu i tak nic nie gra, ale zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 15:31

No, właśnie też o tym czytałam wczoraj, że złapał kontuzję grając z reprezą. Nie ma co, szkoda mi Matadora, ma facet pecha :(
Co prawda nam jakby nie robi to specjalnej różnicy bo w ogóle nie grał, oprócz tego, że teraz zamiast za 20 mln będziemy musieli go sprzedać za ...20 euro :shock:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 15:33

Z jednej strony to zeczywiscie zadna strata i tak gral malo i cienko. Ale teraz gdy nasi napastnicy(del piero i treze) nie sa w 100% formie(mam nadzieje ze na tora jednak juz beda) a di vaio ma ma kontuzje, to lepiej miec kogos w zapasie, nawet salasa


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 15:46

Ehh szkoda Salasa :( Za to może będzie miał okazie wykazać się Olivera :)


Juve4ever

gg 3417094
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 15:58

pewnie ze szkoda , mimo ze juve to on sie nie przydaje za bardzo . salas miał powrócić własnie do reprezy a tak to czeka go długa przerwa no i zostanie sprzedany za wiele , wiele mniej kasy :roll:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 16:02

I tak jak ma kontuzje to i tak nie gra wiec sie nie ma co przejmowac !! Dla mnie jest on skonczony 8)


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 17:38

Ma wielkiego pecha...W Juventusie juz raczej sobie nie pogra,słyszałem że moze wrocic do River Plate.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 20:50

BIANCONERI pisze:Ma wielkiego pecha...W Juventusie juz raczej sobie nie pogra,słyszałem że moze wrocic do River Plate.
Podobno bardzo pragnie powrocic do River plate - tam gdzie gral juz kiedys


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2003, 20:57

Mee_too pisze:Podobno bardzo pragnie powrocic do River plate - tam gdzie gral juz kiedys
Jak dla mnie river to chyba najlepsze rozwiazanie dla salasa. Ani w barcelonie(ktora nawet nie ma kasy na niego) ani w man utd nie pogral by za duzo(pewno bylo by tak jak tera w juve ), a co do tottenhamu to nie wiem czy by mu styl angielski odpowiadal, ale tam ewentualnie mogl by grac juz wiecej, ale sadze ze i tak byl by zmiennikiem. River po sezonie najprawdopodobniej sprzeda cavenaghiego wiec przyda sie im napastnik. Mam nadzieje ze marcelo dobrze wybierze i bedzie mial teraz juz wiecej szczescia


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2003, 15:37

Podobnie jak wy zycze salasowi szybkiego powrotu do zdrowia i wybrania jak najlepszego klubu ( takiego, w ktoorym bedzie mial miejsce w pierwszej 11 ) latem... faktem jest ze ta kontuzja za bardzo nie oslabila juve kadrowo, ale jak kilka osoob zauwazyla moze oslaboc nieco finansowo, bo dostaniemy za kontuzjowanego zawodnika ( lub zawodnika tuz po kontuzji ) o wieeeeeeeeeeele mniej forsy nish za zdrowego Matadora... a szkoda.... jush mialem nadzieje ze go gdzies oplacalnie opchniemy.. chyba ze Moggi cos jeszcze wymysli i wcisnie go komus za pozadna sumke ;) coprawda bedzie sie musial nie lada pogimnastykowac ale wieze w naszego Transfer-guru ;P


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 10:07

Teraz to dla Juve niewielka strata. Szkoda, że od razu się nie sprawdził Juve :( Teraz już do końca Juventus będzie musiał ciągnąć z tym co ma.


Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2003, 19:35

W tym sezonie straszna plaga kontuzji napastników.
Tylko Zalayeta jakoś sie trzyma (podobno w następnym sezonie mają go wypożyczyć do Perugi !!).......
...oby Di Vaio na nowo złapał formę.




AVE JUVE


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2003, 20:03

Yuwe pisze:W tym sezonie straszna plaga kontuzji napastników.
Tylko Zalayeta jakoś sie trzyma (podobno w następnym sezonie mają go wypożyczyć do Perugi !!)
A no maja to ma byc w pewnym sensie rekompensata dla perugi za to ze do juve wroca miccoli i blasi


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2003, 20:15

Troche nie na temat :) ,ale niech Salasa oddadza do River za Cavenaghiego ktory w ten weekend strzelil 2 bramki :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2003, 17:39

No tak niestety a może dla niektórych stetu :-D Salasa jż nie zobaczymy w trykocie JUVENTUSU.Ma dosyć poważną kontuzję i bedzie pauzował ok2-3ms.A to dla takiego zawodnika za dużo....................ponieważ TREZEGUET i DEL PIERO jak długo po kontuzj wracali do swojej formy.M.Salas nie da rady.SZczerze mówiąc Salas był takm zawodnikiem(Chyba jedynym a i Baiocco),którzy mnie woglę nie zaimponowali :( A szkoda .No ale nie zapomnę Salasowi co dla JUVE zrobił życzę szybkiego powotu do zdrowia.Ah ma chłopak pecha.l


Obrazek
ODPOWIEDZ