Nowa Stara Dama??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 18:56

Ostatnie tygodnie dla wielu z nas (kibiców Starej Damy) są bardzo cieżkim okresem gdyż, ostatnie rezultaty uzyskiwane na wszystkich frontach boju nie sa zbyt dobre, powiedział bym są katastrofalne.Gdzie ten kolektyw który stanowił siłe naszego zespołu??Za który każdy z na kochał i nieboje sie uzyc tego słowa Juventus..??Na gre którego patrzyło sie z zaciekawieniem...Kto jest winy?? za to co sie stało..?? czyli kto doprowadził do tego iż to wszystko sie tak potoczyło..??Mysle ze to nie jest wina ani Lipiego ani innych trenerów w JUVE ale własnie zle prowadzonej polityki transferowej.Własciwie chodzi mi o to ze Juve nie kupił zadnej gwiazy ostatnimi czasy, bo zakup Buffon-a , Thurama czy tez Nedveda sami widzieliscie jaki miał skutek!! Genialny!! JUve stało sie Klubem w którym kazdy marzyłby grac , gdzie kazdy mecz był pełen walki i zaangarzowania, bajeczna technika tez robiła swoje nie dosc ze Juve czesto grało pieknie dla oczu to i jeszcze skutecznie...Nasz klub był uazany za miszcza obrony, kontrataku oraz ataku- w kazdej sytuacji bylismy jak ryba w wodzie, choc czasami zdarzały sie i wpadki.
Przed obecnym sezonem dokonano kosmetycznych zakupow, Lippi wprowadził system rotacji i wszystko na poczatku wygladało super.Wygrany Super Puchar Włoch z Milanem był rewanzem za Lige Mistrzów- wszyscy sie cieszylismy.Wspaniale zaczelismy sezon zdobywajac duzo bramek choc i tracac je. Niedługo potem przyszła kontuzja Del Piero który był w wysmienitej formie.Zastapił go w meczu z Roma Di Vaio.(kazdy wie widział chyba co on wtedy zrobił). Gdy del Piero wrócił po kontuzji Di vaio powedrował na ławke bo pierszensto w juve ma Alex.Moim zdaniem to jest włąsnie chore ze jezeli kogos kto jest w wysmienitej formie zastepuje sie zawodnikiem zaraz po kontuzji który jak kazdy wie wraca długo do formy.Di vaio stracił swoja forme a del Piero jakos jej nieodzyskał.Moim zdaniem to był jeden z błedów Lippiego.(choc pewnie sie niektórzy z was ze mna niezgodza).Przyszła plaga kontuzji czym spowodowana ?? Niewiem , nieznam sie na tym. Stało sie trudno Juve niedysponuje niestety tak silna ławka jak milan i niestety Nasza Kochana Stara DAma zaczeła przegrywac istotne mecze w tym sezonie , najpierw z Romą 4-0 pozniej dwa przegrane mecze z deportivo i nastepnie przegrana 3-1 z milanem.Niewiem jak skonczy sie ten sezon , mam nadzieje ze zdołamy wygrac Puchar Włoch (czego sobie i wam zycze)oraz zajmiemy chociaz 2 miejsce w lidze.Po sezonie trzeba sie wziosc za przebudowe składu (takie jest moje zdanie)
Nalezało by sprzedac
-Tudora
-Zalayete (czy jak to sie tam pisze)
-Montero (niestety sie juz wypalił, ale nadal go bardzo szanuje i apeluje zeby niektórzy forumowicze nienajezdzali tak na niego)
-Iuliano (bez komentarza)
-Trezeguet (choc zrobił wiele dla JUve jest obecnie duzo wiecej lepszych napastników od niego
Kogo nalezało by kupic
Wiec po pierwsze nalezało by odmłodzic Obrone.Mysle tu o takich zawodnikach jak
-bonera
-mexes
-lucio (choc nie dokonca jestem przekonany o jego umiejetnosciach
Trzeba całą nasza obrone odmłodzic jednym słowem.
Nastepnie paru korekt wymaga nasza pomoc
Diego i jakis dobry srodkowy defensywny pomocnik by sie przydał
choc mile bym widział jeszcze czeskiego skrzydłowego Udine ( niepamietam jak to sie pisze:P)
Na naszej stronie czesto pojawia sie nazwisko Jimenez - widziałem go kiedys w akcji ale watpie by poradził by sobie w Juve
Atak Juve napewno straci po sprzedazy Trezegueta wiec powinnismy kupic:
Gilardinho (napastnik parmy) (tez niewiem czy dobrze napisałem jego imie:p)
lub tez
Zlatana Ibrahimovica

to juz nie odemnie zalezy:P
Takie jest moje zdanie.. co wy o tym sadzicie.?? czekam na odp:)
I FORZA JUVE


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:07

Zmiany w składzie sa potrzebne i to nie podlega dyskusji. Ten sezon pokazał to dobitnie. Według mnie gdzieś został też popełniony błąd w przygotowaniach, ale nie mnie to oceniać. Nawiązując jeszcze do systemu rotacyjnego to nigdy nie byłem jego zwolennikiem.
A jeśli chodzi o skład Juventusu na następny sezon. Według mnie 4 zawodnicy powinni być tymi, wokól których zostanie zbudowany Juventus na najbliższe sezony. Chodzi mi tutaj o : Buffona, Zambrotte, Nedveda i Del Piero. Wiem, że niektórzy sądzą, że Nedved ma juz swoje lata, ale wg mnie pogra jeszcze on 3 lata na światowym poziomie. Napewno najpierw trzeba wzmocnić obrone, nastepnie pomoc.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:09

Ten czeski skrzydłowy to Marek Jankulovsky :)

Ja bym chetnie widzial w obronie Ferariego i Lucio ktorzy graliby obok Zambrotty i Thurama

Na pomoc dałbym Rosickiego ktory by dawal dobre rezultaty w parze z Nedvedem a reszta to Tacchinardi i Camoranesi

Zaś na atak wstawił bym Zlatana Ibrahimowića zamiast Trezegueta!

Co do sprzedarzy to powinien odejsc wyzej wymieniony Trezeguet a reszta moze zostac :)

Montero, Ferrara i Pessotto powinni isc na emeryture a nie zostac spzedani. Chociaz na sprzedarzy zyskalibysmy jakies pieniadze :D


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
bleblok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2003
Posty: 56
Rejestracja: 22 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:25

paweł (neo) pisze:Mysle ze to nie jest wina ani Lipiego ani innych trenerów w JUVE ale własnie zle prowadzonej polityki transferowej.Własciwie chodzi mi o to ze Juve nie kupił zadnej gwiazy ostatnimi czasy, bo zakup Buffon-a , Thurama czy tez Nedveda sami widzieliscie jaki miał skutek!! Genialny!!
Może i tak, ale popatrz na to z innej strony. Wolałbyś żeby Juve kupiło przed sezonem 3 gwiazdy za gigantyczne pieniądze, wygrało ligę, ale zaczęło popadać w długi? Ja wolę przecierpieć jeden sezon niż martwić się kiedy klub upadnie (bo jakby zaczęli szaleć z kasą to czego nie powtórzyć tego za sezon? Itd.). Przed sezonem wszyscy chwalili Juve jako klub który dzięki mądrej polityce kadrowej nie popada w długi. Przecież Moggi to nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i zna się na swojej robocie, jakby był w stanie to kupiłby gwiazdy.


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:30

bleblok pisze:
paweł (neo) pisze:Mysle ze to nie jest wina ani Lipiego ani innych trenerów w JUVE ale własnie zle prowadzonej polityki transferowej.Własciwie chodzi mi o to ze Juve nie kupił zadnej gwiazy ostatnimi czasy, bo zakup Buffon-a , Thurama czy tez Nedveda sami widzieliscie jaki miał skutek!! Genialny!!
Może i tak, ale popatrz na to z innej strony. Wolałbyś żeby Juve kupiło przed sezonem 3 gwiazdy za gigantyczne pieniądze, wygrało ligę, ale zaczęło popadać w długi? Ja wolę przecierpieć jeden sezon niż martwić się kiedy klub upadnie (bo jakby zaczęli szaleć z kasą to czego nie powtórzyć tego za sezon? Itd.). Przed sezonem wszyscy chwalili Juve jako klub który dzięki mądrej polityce kadrowej nie popada w długi. Przecież Moggi to nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i zna się na swojej robocie, jakby był w stanie to kupiłby gwiazdy.
czy gdybysmy sprzedali kilku zawodników których wymieniłem za co dostalibysmy 30-40 mil euro ( treze 20-25mln, montero,iuliano razem pewnie by kosztowali koło 7-10 mln wiec niewidze tutaj jakiegos wiekszego problemu...
..
przeciez gdy kupowalismy Nedveda, buffona czy tez thurama popadlismy w długi?? czasem trzeba odmłodzic druzyne....a jeszcze jedno... wiesz ile $$ stracilismy przez odpadniecie z LM?? mysle ze sporo...i to napewno odbije sie na finansach!! wiec pomysl


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:41

bleblok pisze:
paweł (neo) pisze:Mysle ze to nie jest wina ani Lipiego ani innych trenerów w JUVE ale własnie zle prowadzonej polityki transferowej.Własciwie chodzi mi o to ze Juve nie kupił zadnej gwiazy ostatnimi czasy, bo zakup Buffon-a , Thurama czy tez Nedveda sami widzieliscie jaki miał skutek!! Genialny!!
Może i tak, ale popatrz na to z innej strony. Wolałbyś żeby Juve kupiło przed sezonem 3 gwiazdy za gigantyczne pieniądze, wygrało ligę, ale zaczęło popadać w długi? Ja wolę przecierpieć jeden sezon niż martwić się kiedy klub upadnie (bo jakby zaczęli szaleć z kasą to czego nie powtórzyć tego za sezon? Itd.). Przed sezonem wszyscy chwalili Juve jako klub który dzięki mądrej polityce kadrowej nie popada w długi. Przecież Moggi to nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i zna się na swojej robocie, jakby był w stanie to kupiłby gwiazdy.
upadek Juventusu to jest niemozliwe to jest tak znana firma ze napewno ktos by wspomogl !!
A mnie sie maxy :
------Buffon---
--Thuram--Mexes-ROdriguez(Lucio)--Trabelsi
---Rosicky--Diego-Nedved-Zambro(jankulovski niekoniecznie za zambrotte)
------del Piero-Ibrahimovic


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:45

Juventus Turyn jest 3 najbogatszym klubem swiata. Przejscie kilku dobrych pilkarzy nie wpedziloby nas w dlugi. Co do calego sezonu, to niestety idac, że Moggi przejechal sie na swoim systemie transferowym. Napewno planował po tym sezonie jakies powzniejsze zmiany. Wszystko posypalo sie jednak za wczesnie. Dziwne jednak, że z tymi graczami, ktos myslal o triumfie w LM.


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:54

Dionizos pisze:Juventus Turyn jest 3 najbogatszym klubem swiata. Przejscie kilku dobrych pilkarzy nie wpedziloby nas w dlugi. Co do calego sezonu, to niestety idac, że Moggi przejechal sie na swoim systemie transferowym. Napewno planował po tym sezonie jakies powzniejsze zmiany. Wszystko posypalo sie jednak za wczesnie. Dziwne jednak, że z tymi graczami, ktos myslal o triumfie w LM.
Dionizos.. niezgadzam sie z Toba!! Juve miał bardzo dobry sklad.Tylko kto mial przewidziec ze nasza obrona sie wypali?? kto wiedział ze dopadnie nas tyle kontuzji..??


Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 19:57

Przeciesz Juve stracilo tylko jednego waznego pilkarza, a zdobylo 4!!!!! Wiec mozna bylo marzyc o LM. No ale niestety cos nie wyszlo.


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:03

paweł (neo) pisze:
Dionizos pisze:Juventus Turyn jest 3 najbogatszym klubem swiata. Przejscie kilku dobrych pilkarzy nie wpedziloby nas w dlugi. Co do calego sezonu, to niestety idac, że Moggi przejechal sie na swoim systemie transferowym. Napewno planował po tym sezonie jakies powzniejsze zmiany. Wszystko posypalo sie jednak za wczesnie. Dziwne jednak, że z tymi graczami, ktos myslal o triumfie w LM.
Dionizos.. niezgadzam sie z Toba!! Juve miał bardzo dobry sklad.Tylko kto mial przewidziec ze nasza obrona sie wypali?? kto wiedział ze dopadnie nas tyle kontuzji..??
To fakt, masz racje. No, ale teraz to juz nie ma znaczenia 8) .


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:08

Dionizos pisze:Juventus Turyn jest 3 najbogatszym klubem swiata. Przejscie kilku dobrych pilkarzy nie wpedziloby nas w dlugi. Co do calego sezonu, to niestety idac, że Moggi przejechal sie na swoim systemie transferowym. Napewno planował po tym sezonie jakies powzniejsze zmiany. Wszystko posypalo sie jednak za wczesnie. Dziwne jednak, że z tymi graczami, ktos myslal o triumfie w LM.
hehe, a na Polsat Sport ciągle mówili w meczu z Deportivo, ze Jvue ma długi ze musza wygrac i przejsc dalej aby z nich wyjść.. Hmm.. komu wierzyc? Co do zmiany squadu to sądze ze emxes, Ibrahimowicz i Bonera w zamian za Treze Iuliano i Montero to dobry pomsył! Mógłby być jeszcze Juninho!


Obrazek
Nedved_fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 62
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:09

Ja jestem za zmianam,i w Juve. Licze na to że będą one większe i lepsze niż w tym sezonie. Zakup bonery, Mexesa, Lucio, Gilardino, Ibrahimovicia, Jak również Fiore uważam za jak najbardziej słuszne. Mam nadzieje że Juve w przyszłym sezonie będzie miało srednia wieku ok 25, bo teraz sięga ona chyba ze 30 lat...


"Człowiek jest tyle wart, ile dobra zrobi dla innych"
Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:22

Myślę, ze można przecież kupić młode, tanie, świetne gwiazdy (np. Mexes, Ibrahimovic), nie popadając w długi. Sama dalsza gra w LM zrekompensowałaby finansowo wydatek, a zespół byłby lepszy.

PS: Zauważyłem że nazwiska piłkarzy których wymieniłeś w potencjalnych zakupach napisałeś z małych liter...


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:35

Pavciooo pisze:PS: Zauważyłem że nazwiska piłkarzy których wymieniłeś w potencjalnych zakupach napisałeś z małych liter...
Małe niedopatrzenie :twisted: wynikajace chyba z tego powodu ze chciałem rozróznic zawoników JUVe od tych którzy sa wiazani z JUVE..
Pozatym mój szacunek dla kazdego zawodnika JUVE jest wielki.Kazdy z nich miał to wielkie szczescie byc Bianconerim...ja oddał by wszystko by choc raz móc zagrac chociaz w rezerwach JUVE..A wracajac do Tematu..W JUve powinna szykowac sie powazna rewolcja i zgadzam sie ze Nowa Stara DAme trzeba oprzec na takich zawodnikach ja Del Piero/Miccoli , Nedved , Meresca, Buffon, czy tez Zambrotta

Co do zakupu Fiore...Nie lepiej kupic kogos młodszego kto okazał by sie byc moze lepszy. Fiore kosztował by nas fortune.Mysle jednak ze Moggi znajdzie alternatywe. Jednym słowem a nawet dwoma FORZA JUVE...!!!


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 22:02

Sory ale musz wszystkich zrobac. Co wy opowiadacie Trezegueta za ibrahinowica wy chyba chorzy jestescie czy wy widzieliscie wogole zlatana w akcji?? Czy tylko slyszeliscie od kogos on jest sredniakiem i nie jest taki dobry jest bardzo przereklamowany. Trezeguet potrafi sie ustawic ma bajeczna technika estra uderzenie i ta gra glowa chyba najlesza na siwcie a wy chcecie ibrahimowica?? To jest jakis zart. Co do reszty to ja bym sprzedal monetro o birindelego do valenci-oni ich chcieli(ale to soattecznosc sprzedawac) i Iuliano ja jakos najmniej go lubie z JUVE nie wiem czemu wezmiesie troche kasy i kupic tylko 2 pilkarzy Mexesa i Van Der Vaarta i naprawde wiecej nie trzeba. Nic nie wymyslac to starczy Legro czy Tudor napewno sie zgraja z Mexesem a Van Der Vaart to pikarz ktorego brakuje w pomocy JUVE i narazie starczy w przyszlym seznonie 2006\2007 kupil bym Trabelsiego i Rosickiego i nic wieciej naprawde. Nie mo co wymyslac


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
ODPOWIEDZ