Czasopismo poświęcone Juve!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Jawor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 00:45

mam zapytanie!!
Czy jest jakieś pismo poświęcone tylko i wyłączne Juventusowi wydawane w Polsce?? Jeśli tak to gdzie mażna je dostać??
(Chodzi mi o coś takiego jak "Nasza Legia" dla Legii)
_____________________________________________________________
osobiście nie popieram Legii, ale na zawsze oddany Juve!!
Zobaczycie następna LM jest nasza:)


Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 00:52

Widziałem ''Hurra Juventus'' w M1 ale to nie było raczej polskie


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 10:03

Jak juz pisałem wielokrotnie w Empiku (przynajmniej u mnie w Lublinie) dostaniesz Hurra Juventus. Ale oczywiscie jest ono po włosku.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 10:43

BIGGI pisze:Jak juz pisałem wielokrotnie w Empiku (przynajmniej u mnie w Lublinie) dostaniesz Hurra Juventus. Ale oczywiscie jest ono po włosku.
.....Dokładnie, do tego cena jest jest bardzo wygórowana, 28,30 zł :roll: A gazeta jest po włosku, więć jeśli ktoś nie zna języka, to bardzo nie skorzysta. Tyle, że poogląda ładne galerie i zainkasuje do kolekcji nowy, duży plakat 8)


Obrazek
dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 10:57

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
BIGGI pisze:Jak juz pisałem wielokrotnie w Empiku (przynajmniej u mnie w Lublinie) dostaniesz Hurra Juventus. Ale oczywiscie jest ono po włosku.
.....Dokładnie, do tego cena jest jest bardzo wygórowana, 28,30 zł :roll: A gazeta jest po włosku, więć jeśli ktoś nie zna języka, to bardzo nie skorzysta. Tyle, że poogląda ładne galerie i zainkasuje do kolekcji nowy, duży plakat 8)
Czasami są też naklejki. W Katowicach w empiku jest inna gazeta poświęcona Juventusowi, ale nie pamiętam tytułu tyle że napewno nie jest to Hurra Juventus i kosztuje 24 zł.


Forza Juventus
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 13:34

dawidpln pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
BIGGI pisze:Jak juz pisałem wielokrotnie w Empiku (przynajmniej u mnie w Lublinie) dostaniesz Hurra Juventus. Ale oczywiscie jest ono po włosku.
.....Dokładnie, do tego cena jest jest bardzo wygórowana, 28,30 zł :roll: A gazeta jest po włosku, więć jeśli ktoś nie zna języka, to bardzo nie skorzysta. Tyle, że poogląda ładne galerie i zainkasuje do kolekcji nowy, duży plakat 8)
Czasami są też naklejki. W Katowicach w empiku jest inna gazeta poświęcona Juventusowi, ale nie pamiętam tytułu tyle że napewno nie jest to Hurra Juventus i kosztuje 24 zł.
Wpadam czasami do katowickiego Empiku ale nie spotkałem się z tą gazetą. Całkiem możliwe, że była to "Juventus Immagini" lub "Forza Juve" - dwie inne, prócz "Hurra Juventus" gazety poświęcone Juventusowi.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 14:10

a ja mam pytanko !! oczywiście u mnie w mieście nie ma Empika ( Empiku 8) ) wiec nie moge zdobyć zadnej gazetki związanej z Juventusem !! wie ktoś moze czy można jakąś zaprenumerować ?? np. przez poczte ale jakoś tak ??


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 15:53

ja widzialem forza Juventus w Kielcach, 5 euro :( :( :( niestety nie kupilem, nie mialem tyle hajsu.


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 16:48

JA też widziałem w Empiku w Warszawie "Hurra Juventu" ale cen to coś koło 28 zł
Ale jeżeli chodzi o Polskie na napewno nie ma, a nawet jeżeli powstanie jakieś pismo o danym klubie, to założę się że będzie to Real albo Manchester :evil:


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2004, 19:52

W polsce takiego czegos raczej nie ma...predzej by sie znalazlo o Realu... Ja mam ze dwa numery Hurra Juventus.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 15:37

W Polsce nie słyszałem i nie widziałem takiego czasopisma. Może kiedyś ktoś podejmie się wyzwania???


Edgar Davids

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 110
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 15:51

u nas w Gdyni tylko raz było to Hurra Juventus.. :? czy ktoś to widział w ostatnim czasie ?? :evil:


Mio cuore sempre sara bianco-nero :*
dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 16:03

DJ Juventinho pisze:
dawidpln pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
.....Dokładnie, do tego cena jest jest bardzo wygórowana, 28,30 zł :roll: A gazeta jest po włosku, więć jeśli ktoś nie zna języka, to bardzo nie skorzysta. Tyle, że poogląda ładne galerie i zainkasuje do kolekcji nowy, duży plakat 8)
Czasami są też naklejki. W Katowicach w empiku jest inna gazeta poświęcona Juventusowi, ale nie pamiętam tytułu tyle że napewno nie jest to Hurra Juventus i kosztuje 24 zł.
Wpadam czasami do katowickiego Empiku ale nie spotkałem się z tą gazetą. Całkiem możliwe, że była to "Juventus Immagini" lub "Forza Juve" - dwie inne, prócz "Hurra Juventus" gazety poświęcone Juventusowi.
Raczej to bedzie ta pierwsza, ale na 100% pewien nie jestem. Pojade w tym tygodniu to sprawdze. Ale w empiku jest wiele gazet na temat 1 drużyny:Real, MU, Arsenal, Juve, Bayern i czasami cos sie jeszcze pojawia.


Forza Juventus
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 17:58

wojtom11 pisze:a ja mam pytanko !! oczywiście u mnie w mieście nie ma Empika ( Empiku 8) ) wiec nie moge zdobyć zadnej gazetki związanej z Juventusem !! wie ktoś moze czy można jakąś zaprenumerować ?? np. przez poczte ale jakoś tak ??
Jeśli chodzi o prenumeratę, to wiem że można przez stronę oficjalną. Moja znajomość języka włoskiego nie pozwala mi na sprawdzeniu tego dokładnie, ale jeśli ktoś może, to prosze bardzo:

http://www.juventus.com/it/mondojuve/hurrajuventus.html

hania pisze:W polsce takiego czegos raczej nie ma...predzej by sie znalazlo o Realu...
A ja uważam, że takie pismo o Realu już jest, a jego nazwa to "Bravo Sport"...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 18:31

DJ Juventinho pisze:
hania pisze:W polsce takiego czegos raczej nie ma...predzej by sie znalazlo o Realu...
A ja uważam, że takie pismo o Realu już jest, a jego nazwa to "Bravo Sport"...
:D Dobre o tym Realu.Ja nie mam zadnego numeru ale moze kupie jezeli tylko spotkam.Nie ma w moim miescie Empiku ale jest M1 i tam bede musial sie rozejrzec


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ