Kto lepszy: Baggio czy Del Piero?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 15:30

Desperado---ALEX pisze:Ja myśle ze Del Piero jest bardziej wartościowym zawodnikiem, Baggio odeszedł z Juventusu bo na jego miejsce sprowadzili Alexa i mysle ze to był dobry wybór :!:
Wybór to moze byl i dobry, ale Robby i tak jest zawodnikiem o niebo lepszym.


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 17:51

Dionizos pisze:
Desperado---ALEX pisze:Ja myśle ze Del Piero jest bardziej wartościowym zawodnikiem, Baggio odeszedł z Juventusu bo na jego miejsce sprowadzili Alexa i mysle ze to był dobry wybór :!:
Wybór to moze byl i dobry, ale Robby i tak jest zawodnikiem o niebo lepszym.
chyba "był"... :D


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 18:15

no naprawde dziwny temat, ale no coz, obaj byli i sa dalej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dobrymi zawodnikami. Maja niesamowita technike i dribbling.Obaj pomogli Juventusowi


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
MAGIK- DEL PIERO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 18:33

Ja jednak stawiam na DEL PIERO :!: :!: :!: On mimo co jest lepszy od Roberto, on jest lepszy we wszystkim, te jego dryblingi, rajdy, rzuty wolne, i karne, po prostu poezja, mógłbym tak ciągle wymieniać :!: :D A on nas jeszcze zaskoczy, i będzie jeszcze lepszy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRANDE ALEX DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 18:45

MAGIK- DEL PIERO pisze:Ja jednak stawiam na DEL PIERO :!: :!: :!: On mimo co jest lepszy od Roberto, on jest lepszy we wszystkim, te jego dryblingi, rajdy, rzuty wolne, i karne, po prostu poezja, mógłbym tak ciągle wymieniać :!: :D A on nas jeszcze zaskoczy, i będzie jeszcze lepszy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Grupka fanow Bravo Sport sie rozszerza, kiedys spale im ta <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> redakcje 8) Wiadc dziecko ze nie wiesz dobrze kto to Baggio. Ja oczywiscie bez chwili zawachania wybieram Cudino, ostatniego wielkiego we Wloskim futbolu. Wiem ze prawie nikt nie rozumie tego co pisze, ale wiem tez ze jest tu kilka osob znajacych sie na pilce i rozumiejacych dlaczego Del Piero zawsze bedzie krok za Baggio


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 19:34

juveluck pisze:
MAGIK- DEL PIERO pisze:Ja jednak stawiam na DEL PIERO :!: :!: :!: On mimo co jest lepszy od Roberto, on jest lepszy we wszystkim, te jego dryblingi, rajdy, rzuty wolne, i karne, po prostu poezja, mógłbym tak ciągle wymieniać :!: :D A on nas jeszcze zaskoczy, i będzie jeszcze lepszy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Grupka fanow Bravo Sport sie rozszerza, kiedys spale im ta <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> redakcje 8) Wiadc dziecko ze nie wiesz dobrze kto to Baggio. Ja oczywiscie bez chwili zawachania wybieram Cudino, ostatniego wielkiego we Wloskim futbolu. Wiem ze prawie nikt nie rozumie tego co pisze, ale wiem tez ze jest tu kilka osob znajacych sie na pilce i rozumiejacych dlaczego Del Piero zawsze bedzie krok za Baggio
HEhe wiedziałem, że jak wejdę do tego tematu to trochę się pośmieję :lol:
Takkkk juveluck, niestety większość jest zapatrzona w Del Piero. A czemu? Bo mogą go oglądać w akcji a R.Baggio w barwach JUVE pamiętają już tylko nieliczni. No cóz kilka latek wstecz a jednak to robi swoje. Baggio to prawdziwa legenda włoskiej piłki. Zrobił dla nas tak wiele, że nie da sie tego policzyć. Piłka słuchała się go idealnie. Poprostu klasa tego zawodnika mówi sama za siebie. Z czystym sumieniem powiem ,że lepszy od Baggio był ...tylko M.Platini ( to już wogóle geniusz światowego futbolu).
Zaś Del Piero, owszem znakomity zawodnik, znakomity talent, który przebojem ,,narodził '' się w JUVE. Niechcę mu nic odejmować o jego talentu. w latach 96-98 grał jak z nut. Teraz nie jest juz tak pięknie. Po tej koszmarnej kontuzji stracił swoją szybkośc. Kiedyś w pojedynku sam na sam zachrzniał przed siebie, kiwał 4 + brmakarz i strzelał gola. Teraz zatrzymuje się , licząc na drybling. A to nie zawsze się udaje :? Podsumowują Del Piero to wspaniały zawodnik, uwielbiam go, od niego wkońcu zaczeła isę przygoda z JUVE, lecz nie jestem ślepo zapatrzony w jego talent i z czystym sumieniem mówię : ,,Byli od niego o wiele lepsi :!: ''.


Obrazek
a_JaH_fu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 48
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 22:45

Jako zawodnik lepszy byl Roby. To byl raczej na pewno najlepszy pilkarz wloskich boisk lat 90-tych. Jednak jezeli juz chodzi o zaslugi dla Juventusu to wyzej stawiam sobie Del Piero. To przeciez on spowodowal odejscie tego pierwszego do znienawidzonego Milanu. Zaczal wielka kariere od wystepow w Juve i pozostal z nami do dzisiejszego dnia. Pytanie nie ma najmniejszego sensu.. poniewaz komu to oceniac? obydwu nalezy sie ogromny szacunek i na tym zakonczmy.


Ave Juve ;)
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 12:36

Ja myślę że jednak Roberto, Alex często łapie kontuzje :? A w dzisiejszych czasach Juvema wielu dobrych następców Alexa :!:


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 16:17

Moim zdaniem lepszy jest Alex, Baggio juz ma swoje lata i na nic więcej sie nie przyda.


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 16:25

Jasiek-x pisze:Moim zdaniem lepszy jest Alex, Baggio juz ma swoje lata i na nic więcej sie nie przyda.
no chyba zartujesz?Obaj sa dobrzy, Baggio napewno jeszcze ma sile nabieganie, jak ogladales mecz przeciw Milan to wiesz o co mi chodzi, ma niesamowite podania tylko jego koledzy z Bresci nic z tymi podaniami nie umia zrobic albo wykorzystac.On najlepszy technik w calej wloszech jak nie w calej europie, dlaczego myslisz dostal tyle nagrod??


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 13:30

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
juveluck pisze:
MAGIK- DEL PIERO pisze:Ja jednak stawiam na DEL PIERO :!: :!: :!: On mimo co jest lepszy od Roberto, on jest lepszy we wszystkim, te jego dryblingi, rajdy, rzuty wolne, i karne, po prostu poezja, mógłbym tak ciągle wymieniać :!: :D A on nas jeszcze zaskoczy, i będzie jeszcze lepszy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Grupka fanow Bravo Sport sie rozszerza, kiedys spale im ta <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> redakcje 8) Wiadc dziecko ze nie wiesz dobrze kto to Baggio. Ja oczywiscie bez chwili zawachania wybieram Cudino, ostatniego wielkiego we Wloskim futbolu. Wiem ze prawie nikt nie rozumie tego co pisze, ale wiem tez ze jest tu kilka osob znajacych sie na pilce i rozumiejacych dlaczego Del Piero zawsze bedzie krok za Baggio
HEhe wiedziałem, że jak wejdę do tego tematu to trochę się pośmieję :lol:
Takkkk juveluck, niestety większość jest zapatrzona w Del Piero. A czemu? Bo mogą go oglądać w akcji a R.Baggio w barwach JUVE pamiętają już tylko nieliczni. No cóz kilka latek wstecz a jednak to robi swoje. Baggio to prawdziwa legenda włoskiej piłki. Zrobił dla nas tak wiele, że nie da sie tego policzyć. Piłka słuchała się go idealnie. Poprostu klasa tego zawodnika mówi sama za siebie. Z czystym sumieniem powiem ,że lepszy od Baggio był ...tylko M.Platini ( to już wogóle geniusz światowego futbolu).
Zaś Del Piero, owszem znakomity zawodnik, znakomity talent, który przebojem ,,narodził '' się w JUVE. Niechcę mu nic odejmować o jego talentu. w latach 96-98 grał jak z nut. Teraz nie jest juz tak pięknie. Po tej koszmarnej kontuzji stracił swoją szybkośc. Kiedyś w pojedynku sam na sam zachrzniał przed siebie, kiwał 4 + brmakarz i strzelał gola. Teraz zatrzymuje się , licząc na drybling. A to nie zawsze się udaje :? Podsumowują Del Piero to wspaniały zawodnik, uwielbiam go, od niego wkońcu zaczeła isę przygoda z JUVE, lecz nie jestem ślepo zapatrzony w jego talent i z czystym sumieniem mówię : ,,Byli od niego o wiele lepsi :!: ''.
Hmm Baggio aż tylu trofeów dla nas jie zdobył, co Del Piero. Jednak mimo wszystko uważam, że Baggio był lepszy, a decyzja o poświęceniu go dla dobra Del Piero nie do końca wydaje mi sie słuszna. Baggio miał jedną ważną zaletę, której Del Piero nie posiadł do końca - znakomicie sprawdzał się w meczach o dużą stawkę i na turniejach: Mundial '94 i '98. Del Piero często zawodził w najważniejszych momentach, a Baggio niczym Boniek błyszczał przy takich okazjach. Kogoś takiego zabrakło Juventusowi w 3 przegranych finałach LM. Del Piero - owszem, świetny piłkarz, jednak śmiem twierdzić, że z Baggio zdobylibyśmy więcej.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
climas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2004
Posty: 115
Rejestracja: 26 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 18:12

Oczywiście, że Del Piero. Niewyobrażam sobie Juventusu bez Alexa.


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2004, 14:09

To bardzo trudny temat.Mysle ze nie mzona tego jednoznacznie ocenic.Obu ich bardzo lubie tyle ze Alexa troche bardziej ale nei wiem ktory byl/jest lepszy.Nie da sie tego ocenic jak dla mnie.


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2004, 19:45

Krótkie porównanie-
strzelonych bramek w Juve- 1-0 dla DP
skutecznosc- po 1
styl 2-1 dla alexa ;)


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 14:47

Juverulez! pisze:Krótkie porównanie-
strzelonych bramek w Juve- 1-0 dla DP
skutecznosc- po 1
styl 2-1 dla alexa ;)
Heh, nie ma co rewelacyjne porównanie... :? Radzę Tobie jak i innym co niewidzieli Baggio w akcji. Obejrzcie sobie ten 3.30 min. filmik. to najlepsze ścinki z kariery Baggio, nie tylko z JUVE. Może chociaż trochę zmienicie o nim zdanie :twisted: a nie tylko Alex i Alex :? http://www.juvefc.com/Videos/classic/baggio_comp.mpg


Obrazek
ODPOWIEDZ