JAK TO JEST?! NIE MA DEL PIERO JEST DOBRZE, JEST ALEX i CO ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 19:58

Coraz częściej analizuję postawę Juve bez Alexa i z nim i mam coraz większe wątpliwości co do jego gry. Uważam go za wspaniałego piłkarza, ale coś mi nie pasuje. Jestem fanem Juve od 9 lat i widziałem wiele meczy, ale nie wiem co o tym myśleć. Bez niego gra im się lepiej niż z nim.

Proszę o szczerą odpowiedź wszystkich kibiców JUVENTUSU na temat, bo zaczyna nam się rodzić mały problem z doborem napastników






FORZA BIANCO-NERI!!! Obrazek


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 20:01

Fakt dziwnie to ostatnio wygłąda ale mam nadzieje że się w najbliższej przyszłości zmieni gdy Alex załapie pełnię formy. Bo ta obecna sytuacja to jakiś paradoks.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 20:01

Jka to przecież jak w tych dwuch meczech co przegrealiśmy , to cała drużyna grała źle a Alex i Nedved byli najleprzymi z najgorszysch więc nie wiem co ty od niego chcesz.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 20:04

kur*** niewytrzymam!!!!!! czasem niemam już siił do tych tematów..... :evil: Nie wiem czy niezauważyłeś ale głównym problem JUVE jest uwaga..... : O B R O N A !!!! Co to ma wspólnego że Alex wrócił?? Z LAzio był wyróżniajacym sie zawodnikiem.... Pomysl zanim założysz temat, jeden zawodnik niewarunkuje gry całej dróżyny, to chyba oczywiste!!!! ehhhh


by SADAM
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 20:04

Trafne spostrzeżenie ale wydaje mie sie , że to nie w tym rzecz. Juve przegrywa bo w tych meczach grało po prostu słabo. Nic się na to nie poradzi już teraz. Trzeba patrzeć przed siebie i koncentrowac sie na Olimipiakosie i Parmie jeżeli wygramy obydwa spotkania będe spokojny.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 20:05

Czytaj uważnie moje pytanie ADAMJUVENTUSPL.
Nie chodzi mi tylko o te dwa mecze, ale w ogóle o jego występy w niedawnej historii Bianco-Nerich. Coś za często Juventus bez niego gra lepiej. To czasami wygląda jakby zawodnik tak wielkiej klasy jak Del Piero nie pasował do taktyki Juve



Wszyscy patrzycie z perspektywy tego, że Alex jest uwielbiany, ale trzeba też spojrzeć obiektywnie i powtarzam nie chodzi mi o tylko o ostatnie wydarzenia. Zawsze uwielbiałem Juventus bez względu na to co mówili o nim moi koledzy. W domu często analizuję różne mecze i poprostu taki wniosek uzyskałem. A Del Piero to jest mój idol, ale nie jestem w nim zakochany, bo on też ma swoje wady piłkarskie


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 20:12

Ja uważam że to Alex jest największą gwiazdą naszej drużyny a że kiedy on wraca drużyna gra gorzej wcale nie wynika z jego formy.
Zdenerwowała mnie dziś jeszcze jedna wiadomość. Mianowicie Alex został wybrany do "11 Nieudaczników" ostatniej kolejki Serie A.
Wydawało mi się że on w spotkani z Lazio zagrał z pośród piłkarzy Juve najlepiej...

Może jest to spowodowane tym że od Alexa jako gwiazdy światowego formatu wymaga się więcej...


★ ★ ★
Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 21:43

J niepatrze z perspektywy że jest mojim idolem bo nim nie jest! To Ty patrzysz z takiej perspektywy jeżeli uważasz ze forma 1 zawodnika świadczy o grze całego zespołu.


by SADAM
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 22:10

Cóż......właściwie to prawda, ale mam nadzieję że to tylko zbieg okoliczności. Jak Alex nie grał to wygrywaliśmy a jak gra 3 porażki z rzędu.Ale i tak Del Piero jest największą gwiazdą Juve i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 22:19

Sadam, spokojnie. To ze ktos zauwazyl pewna rzecz i ktora go nurtuje nie oznacza ze trzeba rzucac na lewo i prawo ... nie powiem czym. Spokojnie. Kazdy ma prawo do swojego zdania i opinii.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 22:39

Może i tak jest, ale to jest czysty przypadek, to że DP nie strzelił bramki w meczach po kontuzji to nie znaczy, że grał źle, może nie wyszedł Mu tylko pierwszy mecz z Udinese, ale w innych to gram przyzwoicie. Dobrze Sadam powiedział, ze przegrywamy nie przez to, ze gra DP, tylko przez szkolne błędy w obronie.


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 22:43

hehe, ludzie recą odpadają: buło 100 takich topciów jush :). MOże wszyscy zrzucają odopwiedzialnosc na Alexa on oon pod presją i po kontuzji nie moze w pełni rozwinąć skrzydeł.


Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 11:11

Chyba jednak nie przeżyłeś z Juve wystarczająco długo, skoro opowiadasz takie rzeczy. Dowód:

93/94 - Del Piero wkracza do Juventusu. Wchodzi jednak tylko z ławki rezerwowych. Juventus zajmuje drugie miejsce w Serie A.
94/95 - Alex gra coraz częściej, Juventus zdobywa scudetto z 10 punktami przewagi!
95/96 - z Del Piero już w niemal podstawowym składzie Juve zwojowało całą Europe!
96/97 - Z Alexem na czele, Juve zdobywa kolejne scudetto i finał LM.
97/98 - Kolejne sudetto i kolejny finał LM
98/99 - Wszystko szło dobrze, do póki Alex nie doznał kontuzji. Później szło coraz gorzej. Zmiana trenera - Juventus dopiero 6 w Serie A!!!
99/00 - Del Piero wraca po kontuzji, strzela bramki tylko z karnych jednak Juventus wygrywa. Sama obecność dodaje skrzydeł. Forma jednak zbyt niska - Juve przegrywa scudetto.
00/01 - Kolejne drugie miejsce, Del Piero trafia coraz częściej i gra lepiej, jednak to ciągle nie to.
01/02 - Alex wraca do wyśmienitej formy!!! efekt - scudetto wędruje do Turynu.
02/03 - Kolejny świetny sezon Alexa. Scudetto nr. 27 i finał LM.

Może to i fantazja, bo sucesy przekładają się na całą drużynę, jednak fakty mówią same za siebie. Jest dokładnie odwrotnie niż twierdzisz.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 15:18

Mogłoby się wydawać że bez Alexa Juve gra lpeiej, ale to tlko pozory ... Po pierwsze Del Piero to tylko 1 zawodnik z 11, nie tylko on gra na tym boisku i nie tylko jego postawa liczy sie na wynik drużyny. Na końcowy wynik liczy się praca całej 11-stki, a tak się niefortunnie złozyło że jak Del Piero wrócił to Juve załapało dołka (chyba z zachwytu że powrócił Alex ;). Myśle że najbliższy mecz z udziałem Alexa pokaże ci ze się mylisz. A na dodatek Alex był najlepszym graczem Juve w meczu z Lazio więc chyba aż tak źle nie jest.


Michał Wachacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 15:24

Del Piero miał formę na początku sezonu i strzelał gole. Kontuzja mu jednak przeszkodziła. Niedługo z powrotem da znać o sobie.


!!! TYLKO JUVENTUS W MYM SERCU !!!
ODPOWIEDZ