Czy Di Vaio powinnien grać ??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 10:40

Jak wszyscy dobrze wiemy ostatnio jednym z najlepszych pilkarzy Juve jest Marco Di Vaio, który możnaby powiedziec strzela bramki wręcz na zawolanie. Jednak wiemy rownież, że to iz wystepuje on w pierwszej jedenastce zespolu jest spowodowane absencja Alexa, ktory juz własnie uporał sie z kontuzja i bedzie brany pod uwage przy ustalaniu składu na nastepne mecze. Jak według was powinnien postapić Lippi : wykorzystac forme Di Vaio i zdjac Trezegueta lub Del Piero, posadzic Marco na ławce , czy tez moze spróbować wariantu gry 3 napastnikami???


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 10:42

bedzie ich wpuszczał po przerwie, albo jedni w LM a jedni w Lidze włoskiej


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 10:51

Jak Di Vaio bedzie utrzymywał forme to może dać Treze z Di Vaio, a za nimi Alex ?? Juz tak grali w tym sezonie..... 8)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 11:03

BIGGI pisze:Jak Di Vaio bedzie utrzymywał forme to może dać Treze z Di Vaio, a za nimi Alex ?? Juz tak grali w tym sezonie..... 8)
Nigdy w zyciu. Alex za napastnikami traci duzo ze swoich umiejetnosci. Jest napastnikiem i jako napastnik powinien grac


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 11:27

O LIPPI będzie musiał kombinować, ja nie wiem co bym zrobił. A ta wczorajasza brama DI VAIO :shock: no nie wiem jak on to zrobił.:shock:


Łukasz.juventihno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 94
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 12:11

3 napastnikami.


forza juve forza zks stal rz-ow
I love juve,zycie,bog,rodzina
I HATE SCHOOL!!!!!!
niech smoc bedzie z wami
Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 12:27

Hmmmm wszyscy sie podniecają Di Vaio a przecież nikt niezwraca uwagi że on często marnuje sytuacje nawet 100 procentowe. Najlepszy przykład w meczu z milanem, raz miał przedsobą tylko bramkę i leżacego bramkarza i trafił w słupek nastepnym razem po doskonałym dośrodkowaniu stojąc może 3m od mramki trafił centralnie w Didę. Owszem jest bramkostrzelny ale sporo sytuacji marnuje, wczorajszy mecz z Milanem powinniśmy wygrać... Kto wie jak by to sie skończyło jak by w naszych szeregach grał Alex...
pozdrawiam


by SADAM
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 13:01

Ja nie oglądałem meczu z Milanem ale słyszałem że mjał pare 100 % sytuacji któeych nie wykorzystał . Ale mimo tego strzeli gola który być może okaże się jednym z ważniejszych w tym sezonie dla Juve. Ja po ostatnim sezonie uważałem że Di Vaio nie ma szans z Miccolim ale się myliłem . Di Vaio powrócił do formy jaka mial przed przyjściem do Juve . W tym sezonie Di Vaio gra lepiej od Trezegola , przez co będą się na wzajem zmieniać - to oczywiście moje zdanie na ten temat. Di Vaio będzie na początku zminiał Del piero aż ten wróci to pełnej dyspozycji . Moim zdaniem to tylko lepiej że Del Piero i Trezegol będą się czuli zagrożeni , bo wtedy będą walczyc z Di Vaio o pierwszą 11 .


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 13:32

Można grać trzema... A i tak wszystko będzie zależało od dyspozycji w danym dniu. Zresztą Lippi wie co robi i myślę że każdy trener chciałby miec takie "kłopoty bogactwa" :wink:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 14:32

Według mnie Di Vaio bardzo dobrze spisuje się na lewej pomocy, więc może to jest rozwiązanie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 16:04

Ja bym ustawił Alexa za dwójka napastnikow Treze i Marco


I_love_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2002
Posty: 14
Rejestracja: 19 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 17:11

Myślę że powinniśmy grać dwoma napstnikami. Trzech to zbyt duże ryzyko, tracilibyśmy zbyt dużo bramek. Obecnie w najlepszej formie jest Di Vaio i sądze że powinien grać w ataku razem z Alexem lub z Trezeguetem. Zresztą co my się tam martwimy ważne byśmy strzelali dużo bramek i wyprzedzili w końcu Milan :).

I_love_Juve


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech każdy kibic Juve szanuje Lazio za wygraną 4:2 z Interem Mediolan.
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 17:36

A może Di Vaio sprawdziłby sie jako prawy napastnik. W miejsce Treze.... Może to głupie ale treze nie błyszczy formą. Można by tak zrobić na próbe.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 18:13

Właśnie też zaczełem się zastanawiać co zrobi Lippi jak wróci Del Piero. Di Vaio ma naprawdędobrą formę i szkoda by było sadzać go na ławkę :? Ale niełudźmy się, że zagra on w 1 składzie za Treze lub Alexa, nasz złoty duet to ulubieńcy Lippiego i czy są w formie czy nie Marcello zawsze na nich stawia. 3 napastnikami niema co grać. Odpada! To ustawienie kompletnie nam nie leży. Próbowaliśmy tego wariantu na początku poprzedniego sezonu i niesprawdził się. Graliśmy 3 ,Del Piero, Di Vaio i Salas. Del Piero też niemoże grać za napastnikami bo jak wspomniał juveluck, nie gra tam tak jak do tego jesteśmy przyzwyczajeni. Ciekawe co zrobi Lippi :roll: 8)


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 18:30

Myślę że w najcięższych meczach zaczynał będzie Di Vaio. Jego będzie zmieniał Treze, a Alexa Miccoli.


Obrazek
ODPOWIEDZ