ZMARŁ GIOVANNI AGNELLI !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Olczykmm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2016
Posty: 3
Rejestracja: 24 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2016, 20:57

czy też mieliście tak że aż was wryło jak się o tym dowiedzieliście ?


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 01:47

Olczykmm pisze:czy też mieliście tak że aż was wryło jak się o tym dowiedzieliście ?
mnie wryło, jak odgrzebałeś ten temat i czytam w nim, że ludzie myślą, że Gianni był dziadkiem Andrei :facepalm:
hellspawn pisze:Nie ma go już z nami, ale jego geny trwają dalej. Jego pasja i miłość do Klubu, a także wielka klasa osobista jest kontynuowana w najlepszy możliwy sposób za sprawą jego wnuka, obecnego prezydenta Juve Andrei Agnelliego. Myślę, że dziadek byłby dumny z wnuka, a także kształtu i pozycji obecnego JUVE.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No jeżeli jest tam coś po śmierci (nie wiem, może.) na pewno czuwa nad wnukiem i na pewno jest dumny z Andrei. Nie dożył Calciopoli i cały czas mnie zastanawia, jak on by się zachował wtedy - może coś by zaradził? Nie dowiemy się
l'Avvocato był STRYJEM Andrei, ignoranci!


Capo di tutti capi
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 08:15

hara pisze:
Olczykmm pisze:czy też mieliście tak że aż was wryło jak się o tym dowiedzieliście ?
mnie wryło, jak odgrzebałeś ten temat i czytam w nim, że ludzie myślą, że Gianni był dziadkiem Andrei :facepalm:
hellspawn pisze:Nie ma go już z nami, ale jego geny trwają dalej. Jego pasja i miłość do Klubu, a także wielka klasa osobista jest kontynuowana w najlepszy możliwy sposób za sprawą jego wnuka, obecnego prezydenta Juve Andrei Agnelliego. Myślę, że dziadek byłby dumny z wnuka, a także kształtu i pozycji obecnego JUVE.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No jeżeli jest tam coś po śmierci (nie wiem, może.) na pewno czuwa nad wnukiem i na pewno jest dumny z Andrei. Nie dożył Calciopoli i cały czas mnie zastanawia, jak on by się zachował wtedy - może coś by zaradził? Nie dowiemy się
l'Avvocato był STRYJEM Andrei, ignoranci!
Śmieszne jak niektórzy piszą płaczliwe, pseudo-filozoficzne posty, nie znając nawet linii prostej Gianniego. John Elkann jest jego wnukiem, nie Andrea.


Zablokowany