Sprawa Plusvalenzy i inne..

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 16:06

Nie ma złudzeń Panowie i Panie, motywem przewodnim całej sprawy jest nas udupić i cel zostanie zrealizowany. Oni nawet nie próbują stwarzać pozorów rzetelnego procesu. Wystarczyło, że jako Juventus daliśmy im jakiekolwiek podstawy do oskarżenia nas, a oni już wiedzieli co z tym zrobić. Totalna bezczelność, chory kraj.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 16:38



Obrazek
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 18:14

Sprawa Santoriello, premier może cofnąć się o krok:

Po burzy społecznej wokół prokuratora Santoriello, który prowadzi śledztwo w sprawie Juventusu ze śledztwa Prisma, może dojść do nowych implikacji

Hashtag #Santoriello na Twitterze osiągnął niezbadane wyżyny. Dziesiątki tysięcy tweetów, zwłaszcza z czarno-białych kont, ochlapują nazwisko prokuratora z Turynu, który wraz z Mario Bendonim i Marco Gianoglio wszczął śledztwo w sprawie Prisma.

„Jako prezes klubu piłkarskiego nie jestem dobry, jeśli osiągam zyski, ale także jeśli wygrywam mistrzostwa. Czasami jednak istnieje związek niezgodności między tymi dwiema rzeczami. Przyznaję, że jestem wielkim fanem Napoli i nienawidzę Juventusu. Jako kibic Napoli jest ważny, jako prokurator jestem anty-Juventusem, przeciwko złodziejom na boisku, a jednak musiałem napisać pozew. Są to oświadczenia z 2019 r., które również wywołały aferę

Oczywiście chaos medialny, który rozpętał się w tych godzinach, nie może pozostawić nas obojętnymi. Zgodnie z tym, co zostało zebrane wyłącznie przez Calciomercato.it, prokurator Santoriello mógłby być gotowy do cofnięcia się, gdyby prokurator zażądał aktu wrażliwości. Podkreśla się, ponownie ze źródeł w prokuraturze, że wideo zostało pomysłowo wycięte: był to żart z kolegami szczerze wierzącymi w Juventus, sposób na rozjaśnienie złożoności kwestii związanej z zyskami kapitałowymi i przestępstwami o charakterze gospodarczym .gdyby jednak wymagał tego scenariusz, Santoriello mógł również opuścić miejsce rozprawy. Pozostaje jeszcze jeden decydujący aspekt: ​​wstępna rozprawa przed procesem Prismy odbędzie się 27 marca. Juventus poruszy kwestię jurysdykcji, a decyzja będzie należeć do kasacji. Prokuratorowi zdecydowanie zależy na tym, aby żaden czynnik zewnętrzny nie mógł wpłynąć na rozstrzygnięcie Kasacji o właściwość miejscową procesu Prisma.

Jest też kwestia Cristiano Ronaldo do omówienia. Portugalczyk za pośrednictwem swoich prawników wielokrotnie wyrażał chęć dialogu z sędziami po zakończeniu śledztwa. Jednak w momencie ustalania daty mistrz Luzytanii przebywający obecnie w Arabii zawsze odkładał spotkanie. Miesiąc i dwadzieścia dni od rozpoczęcia fazy przesłuchania nie jest jeszcze jasne, czy będzie zeznawał przed śledczymi, czy też jego zamiar pozostanie martwą literą.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2023, 16:10

Kolejne kpiny z Juve tego odpada :

To już obsesja...


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2023, 21:37

Minister Abodi na temat afery Santoriello (starałem się rzetelnie przetłumaczyć) : za kulisami sporo się dzieje i jak mówiłem przyjrzę się temu. Wielu z was mówiło, że nic nie wskóracie, że cała ta praca pójdzie na marne bo na twitterze będziecie nie słyszani i nikt nie zobaczy tego co jest tam publikowane. Jednak wszystko zaczęło się od twittera, protest ludzi nie mógł zostać nie zauważony i Santoriello może mieć trudności teraz, w sprawie zabrakło bezstronności. jak już wspomniałem kilka dni temu, przeanalizowałem te wszystkie materiały i trzeba przyznać, że wykonaliście dużą pracę, która może być przykładem na przyszłość.

Kolejny raz powtarzam, że nieźle wszyscy namieszaliśmy (nie wiem jak wy ale ja nie próżnowałem) i to jest właśnie ta różnica w odróżnieniu do roku 2006 - media społecznościowe.

S. Santoro (były sędzia sądu federalnego): zyski kapitałowe we wszystkich procesach o przestępstwa księgowe są dokonywane po doradztwie technicznym, którego nie ma. Podsłuchiwanie definiowane jako przyznanie się jest obrzydliwością, podsłuchy to pomysły śledczych, jeśli zamieniają się w dowody, cofamy się do średniowiecza sprawiedliwości.


Obrazek
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2023, 19:47

Już minęło te 30 dni na odwołanie?


Z Juventusem od 1997 roku.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2023, 21:56

Nie minęło ale odwołanie zostało złożone.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2023, 10:16

Kolejny członek CONI...

Obrazek


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2023, 09:41

Prezes Serie A De Siervo przyznał, że kara dla Juventusu to działanie na wskutek "przestępstw hipotetycznych" znanych nie tylko w Serie A ale i w całej Europie. Liczy na to, że kara zostanie anulowana i wróci do ponownego rozpatrzenia gdyż odwraca ona losy trwających rozgrywek.

Pan prezes ośmielony jest wypowiedziami innych osobistości ale dlaczego dopiero teraz ? Wczoraj okazało się, że wartość praw telewizyjnych nie zostanie na przynajmniej obecnym poziomie ale może być niższa nawet o 400 mln i pan prezes przemówił kiedy wszystko się wali ? Dlaczego była cisza przez tak długi czas ?

Przed CONI Juventusu będzie bronił Adwokat Clarizia, syna prokuratora, który jest jednym z członków Sądu Federalnego, tego samego, który nałożył na Juve karę -15 punktów.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 lutego 2023, 10:28

400 duzych baniek to sporo...tam jakis koles na twitterze mowi ze to dopiero poczatek odplywu i ze bedzie duzy kryzys. 400 mln to jakis 1 mln uzytkownikow. Moze nieco wiecej niz 1 mln, ale jak odplyw bedzie wiekszy to tv moze stracic kase. Tego jeszcze nie grali.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2023, 10:43

Mnie to w ogóle nawet nie boli, że Serie A będzie warta tyle co liga turecka bo jak wspomniałem - Włosi sami sobie dołki kopią. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Juventusowi jest ważniejsze ani konsekwencje tego wszystkiego a Serie A z mozołem przez wiele lat przez poprzednią farsę była w dupie.


Obrazek
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 16 lutego 2023, 12:06

Juventus FC, at CONI, will be defended by Avv Clarizia. The son of Attorney Clarizia is one of the members of the Federal Court, the same one that inflicted the initial -15. The FIGC will field the lawyer Terracciano and not the lawyer Viglione (owner). Federal motivations are very weak.
Sky Sport Italia 📰

🔳 Juventus FC na CONI będzie bronił Avv Clarizia. Syn prokuratora Clarizii jest jednym z członków Sądu Federalnego, tego samego, który wywołał wstępne -15. FIGC poleci prawnika Terracciano, a nie prawnika Viglione (właściciela). Motywacje federalne są bardzo słabe.
Sky Sport Italia 📰


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2023, 12:12

„Sprawa Juventusu? Nie powinno się to zdarzyć w trakcie sezonu: to element PRZEMIANY mistrzostw. Na razie tylko HIPOTEZA przestępstwa: mam nadzieję, że kara zostanie PONOWNIE ROZWAŻONA, ponieważ jest ASYMETRYCZNA zarówno na poziomie europejskim, jak i włoskim.” De Siervo, CEO
@SerieA


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lutego 2023, 16:49

A propos hiszpańskiej sfery gdzie Barca OPŁACAŁA latami wiceprzewodniczącego komitetu technicznego arbitrów, ukrywała to w budżecie a same usługi konsultingowe miały być zupełnie niewarte otrzymywanych za nie kwot.

HISZPANIA: zachowanie nieetyczne ale nie nielegalne, potrzebne dowody na oszustwo sportowe
WŁOCHY: nielojalność!!!! Degradacja!!!!!


calma calma
ODPOWIEDZ