Sprawa Plusvalenzy i inne..

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 11:21

MRN pisze:
04 lutego 2023, 11:10
W dniu wczorajszym P Sandulli, wiceprzewodniczący CONI, który między innymi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nas w 2006 roku udzielił wywiadu w którym między innymi mówił o tym, że Juve słusznie zostało ukarane. Ten typ niby ma być członkiem komisji, ktora będzie rozpatrywała naszą apelację a reakcji klubu brak, całkowite milczenie...czy oni mają zamiar się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> obudzić czy będą nachylać się jak w 2006 ? WTF ?
Pisze że to tylko jego opinia i nie będzie brana pod uwagę. A sędzią w Coni będzie jakaś Babka.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 11:57

Takie jest wyjaśnienie CONI ale jakoś nit dotąd nie wywalił go z komisji a klub milczy. Oczywiście prasa we Włoszech na ten temat milczy a jedyna gazeta, która o tym pisze to Tuttosport, która pod względem czytalności wypadła poza 20...nie będzie brane jego zdanie pod uwagę ? Chyba w to nie wierzysz ? A klub nadal milczy, może wreszcie się ogarną bo w środowisku kibiców Juve wrze.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 14:52

Jak nas degradują to liczę na parę podpaleń samochód i nie szczęśliwych wypadków, przynajmniej znacznie się coś dziać we Włoskiej piłce.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 15:06

Na pewno od podpaleń aut i nieszczęśliwych wypadków coś znacznie sie dziać we włoskiej piłce... Ja pier... Co za dywagacje.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 15:20

Spokojnie nie denerwuj się nie będę płakał nad rozlanym mlekiem jak niektórzy tutaj, wyrok już zapadł i jak mają nas udupić to nas udupią.

Los włoskiej piłki jest mi już obojętny. Mogą to zaorać i posadzić kukurydzę. Akcja z Juventusem pokazuje że musiałby ktoś wszystkich dotychczasowych rządzących wysłać na księżyc. A i tak guzik by to dało.

Jest korupcja i mafia we Włoszech i tylko naiwny tego nie widzi.

Chcecie zmian we Włoskiej piłce? To pora się sprzedać arabom takie są realia, a mnie to juz nie jara dla mnie juz jest futbol na nie i ja tym samym pasuje.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 16:04

A ta rzekoma babka o której wspomniał kolega fivappo, też ma na nazwisko Ssndulli i jest szwagierką tego dzbana Piero Sandulliego 🤣


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 18:22

MRN pisze:
04 lutego 2023, 16:04
A ta rzekoma babka o której wspomniał kolega fivappo, też ma na nazwisko Ssndulli i jest szwagierką tego dzbana Piero Sandulliego 🤣
No to po zabawie


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lutego 2023, 20:49

Przynajmniej nie będziecie się łudzić, że odwołanie do CONI ma jakiekolwiek znaczenie. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, szwagrowie, ziomeczki poprzyklejane do stołków od czasów Calciopoli i dawniej.
Towarzystwo tak bezczelnie i bezkarne, że wiceprezes w odpowiedzi na złożenie odwołania idize do gazety i mówi, że w zasadzie niepotrzebnie. Potem w grze pozorów trzeba wydać oficjalne oświadczenie, że wypowiadał się jako kibic z baru a nie członek CONI. Parodia wymiaru sprawiedliwości.
JEDYNĄ opcją na sprawiedliwość jest wyjście poza te towarzystwo wzajemnej adoracji.


calma calma
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2023, 12:00

A dlaczego nikt ze strony Juventusu nie wychodzi z kontrą w postaci Calciopoli 2006? Nie warto zaatakować w odwecie i upomnieć się o swoje? Rozdeptać całe FIGC i zetrzeć w pył Serie A. Oczywiście nikt ze strony Juventusu tego nie zrobi, tam się już modlą żeby skończyło się tylko na Serie B.


:allegri: na śmietnik
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2023, 12:25

Bobby X pisze:
05 lutego 2023, 12:00
A dlaczego nikt ze strony Juventusu nie wychodzi z kontrą w postaci Calciopoli 2006? Nie warto zaatakować w odwecie i upomnieć się o swoje? Rozdeptać całe FIGC i zetrzeć w pył Serie A. Oczywiście nikt ze strony Juventusu tego nie zrobi, tam się już modlą żeby skończyło się tylko na Serie B.
Przede wszystkim to jestem ciekaw czy tamta sprawa nie uległa już przedawnieniu i w związku z tym czas na sądzenie się o odszkodowanie już minął. Ponadto żeby iść na noże z FIGC i Serie A, to najpierw trzeba mieć jakiś plan awaryjny, bo co z tego, że wywalczylibyśmy sądownie jakieś odszkodowanie jakby nas wykluczyli ze struktur i nie gralibyśmy nigdzie. Część osób pisze tu żeby olać Serie A i przenieść się do jakiejś innej ligi (np. francuskiej lub szwajcarskiej). Może i nie jest to zły pomysł, ale w jaki sposób zrealizować to technicznie? Nikt przecież nie pozwoli by Juve z marszu rozpoczął sezon 2023/2024 jako dodatkowa drużyna w Ligue 1, więc albo musielibyśmy tam rozpoczynać od najniższej klasy rozgrywkowej (czyli z minimum 5 lat zająłby nam awans do Ligue 1, więc nie ma to żadnego sensu) albo kupić licencję od jakiegoś innego klubu z Francji występującego teraz np. w drugiej lidze. O Superlidze to już nawet nie wspominam, bo chcąc walczyć z LM Agnelli, Perez i spółka wyskoczyli z taką amatorszczyzną, że głowa mała. Zresztą z Allegrim u steru i proponowaną przez niego "wizją" futbolu, to by nas chyba wyrzucili z tej Superligi mimo tego, że bylibyśmy jednym z jej klubów-założycieli.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2023, 12:51

Mnie to nawet nie martwi, że wykluczą nas że struktur bo to wszystko nie ma sensu. Juventus w Serie A nie ma racji bytu bo jedyne co za nami stoi to kibice. Osoby we władzach, które zajmują stołki od czasów farsopolli to dziady dla których Juve jest solą w oku i oni cały swój marny żywot spędzają na myśleniu jak tu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Juve bo nic innego się nie liczy. Po co tutaj grać skoro za jakiś czas za postawienie toitoia na stadionie będą prowadzić postępowanie i grozić degradacją. To już w ogóle wolę nie oglądać Juve, które pozostanie w sercu. Paradoksalnie jedyny, który może tutaj coś pozytywnego zrobić to Agnelli bo na Elkanna oraz Cobolli2 tutaj nie ma co liczyć. Cały czas wychodzą na jaw nowe kwiatki, kpią sobie z nas każdego dnia a <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pokroju Elkanna z tą śmieszną fryzurką cicho siedzą aby te - 15 to było najgorsze co mogło nas spotkać. Niech sprzeda ten klub albo rozwiąże w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2023, 19:03 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 lutego 2023, 17:42

Masakryczna ilość głupoty się wylewa w postach od momentu wydania wyroku... Elkann będzie robił pokazówy pod publiczkę, na łapu capu, na szybko w kilka dni, żeby tabloidy sobie popisały i kibice mieli ubaw... już abstrahując od tego, że może nie ma jak się przyczepić od strony prawnej. Znacie tamtejsze prawo? Przeanalizowaliście akta? Gówno wiecie tak na prawdę, bo co "ekspert" to inna opinia.
Juventus w innej lidze? Już pomijając to co było tutaj tłumaczone ( nikt nie pozwoli wejść od razu do najwyższej ligi ), to przecież w takiej lidze Szwajcarskiej drastycznie spadłyby dochody klubu, chociażby z tytułu praw do transmisji. Cała liga pewnie dostałaby w przyszłości lepszy kontrakt, ale nie ma szans na to co we Włoszech. Kogo zresztą interesowałaby 10-zespołowa liga? Jaki niby byłby to prestiż dla Juventusu, obijać tamtejszych ogórków i wygrywać ligę w cuglach? Bo zakładam, że mimo niższych przychodów, budżet Starej Damy nadal przewyższałby znacznie wszystkich rywali. Od czasu do czasu jakaś wtopa z Basel czy Young Boys i przegranie mistrzostwa ( jak PSG z Lille ). O triumfie w lidze mistrzów można by zapomnieć.
Zresztą coś czuję, że UEFA by tak łatwo na to nie pozwoliła i robiłaby wszystko żeby utrudniać transfer między ligami.
Weźcie się niektórzy zastanówcie zanim zamieścicie posta...


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2023, 17:54

Nikt nie śmie wykluczyć Juve ze struktur. To co robi FIGC to jedynie próba upokorzenia klubu, oni jako mali ludzie czerpią z tego satysfakcję. Jednak FIGC zapomina, że klub to kibice, a nie jego działacze.

Pisałem kilka tygodni temu o rozważeniu przeniesienia się do innej ligi i miałem/mam tu na myśli bardziej La Lige niż ligi francuzką czy szwajcarską. Jak to miałoby technicznie wyglądać, nie wiem, ale przy woli obydwu stron, wszystko jest do zrobienia. Mogłaby to być operacja win win przy dobrym planie, z korzyścią i dla nas i dla Hiszpanów. A dobry plan trzeba mieć aby wyprzedzać o krok pomysły destruktorów serie a.
Właściciel Juve musi być aktywny, a nie tylko działać reaktywnie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 lutego 2023, 18:18

Ale my nie wiemy i nie dowiemy się jak działa właściciel Juve w tej chwili, bo przecież to nie jest instagramowy pozer-influencer i nie będzie latał do prasy z każdym pierdem. Nie bronię go, bo może rzeczywiście nic nie robi, ale takie sprawy lubią ciszę i potrzebny jest też czas.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2023, 18:22

piterjuve pisze:
05 lutego 2023, 17:54
Pisałem kilka tygodni temu o rozważeniu przeniesienia się do innej ligi i miałem/mam tu na myśli bardziej La Lige niż ligi francuzką czy szwajcarską. Jak to miałoby technicznie wyglądać, nie wiem, ale przy woli obydwu stron, wszystko jest do zrobienia.
Po drugiej stronie jest Tebas, który nawoływał w wywiadach do ukarania klubu z nie swojej federacji: https://juvepoland.com/2022/06/04/tebas ... karzonych/ :prochno: Francja to też zamknięty kierunek, bo tam wszystko odbywa się na linii Katar <-> UEFA.


Trzeba czekać na wyroki i tyle. Czas pokaże czy nasi obsrają zbroję jak w 2006r. :snack:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ