Sprawa Plusvalenzy i inne..

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
matjasDL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2019
Posty: 19
Rejestracja: 27 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 17:22

MRN pisze:
21 stycznia 2023, 16:27
Ja już meczów nie oglądam bo niema po co i mam nadzieję, że inni to samo będą robić i Eleven będzie miało problem. We Włoszech sporo kibiców masowo rezygnuje z subskrypcji dazn oraz sky.
a co ma eleven do naszych afer i problemow? jak przestaniemy ogladac to eleven powie zarzadowi zeby nie kombinowal? czy moze nas uniewinii sad? przecie tv nie zacznie nas bronic


La forza Juve facci un gol! :ball: :shirt:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 18:20

MRN teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy twoich newsów o tym co piszczy na VS. Wolnym czasem wrzucaj wszystko co wyczytasz. Z góry dziękuję.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 18:25

To samo jest co tutaj z tym, że w tej chwili nikt tam akurat nie myśli tymi kategoriami, że wszystko dobre co prowadzi do wywalenia Maxa bo zdają sobie sprawę z tego, że to nie on na chwilę obecną jest naszym największym problemem. Teraz wszyscy musimy być razem zjednoczeni bez względu na wszystko. Też nie jestem fanem Allegriego ale na chwile obecna wszystko jedno mi kto jest trenerem.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 18:40

Śledztwo w sprawie wynagrodzeń, prokuratorzy będą próbowali namówić Ronaldo na spotkanie w celu przesłuchania go.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 18:57

Drużyna Juventusu, której rzecznikami są Bonucci i Danilo, pilnie poprosiła o spotkanie z klubem na jutro rano.
[ @MomblanOfficial]


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 19:35

Sorek21 pisze:
21 stycznia 2023, 18:57
Drużyna Juventusu, której rzecznikami są Bonucci i Danilo, pilnie poprosiła o spotkanie z klubem na jutro rano.
[ @MomblanOfficial]
Info z wczoraj.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 19:36

MRN pisze:
21 stycznia 2023, 16:47
A co ma być ? Jest burza, rozgoryczenie i masowa rezygnacja z dazn oraz sky. W Italli Juve ma 8,3 mln kibiców, Milan 4,1, inter 3,9 a Napoli 1,9. Stacje obawiają się utraty abonentów, którzy lawinowo wczoraj zaczęli rezygnować a to dopiero początek bo nawoływania do tego są dosłownie wszędzie. Po naszej stronie stanął o dziwo Cassano, który stwierdził że pozostałe kluby też powinny być ukarane a skro nie zostały ukarane to nie powinien być ukarany Juventus.
I bardzo się z tego cieszę. Ja podobnie zastanawiam się nad rezygnacją z abonamentu Eleven, bo w sumie głównie przez wzgląd na Juve, wykupuję dostęp od lat. To samo dotyczy Polsat premium. Wiem, że to niewiele co mogę zrobić aby zaprotestować, ale jakąś minimalną cegiełkę od siebie dorzucę.
Do wczoraj byłem kibicem głównie Juve, ale też calcio. Od wczoraj jestem kibicem wyłącznie Juve.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 19:51

matjasDL pisze:
21 stycznia 2023, 17:22
MRN pisze:
21 stycznia 2023, 16:27
Ja już meczów nie oglądam bo niema po co i mam nadzieję, że inni to samo będą robić i Eleven będzie miało problem. We Włoszech sporo kibiców masowo rezygnuje z subskrypcji dazn oraz sky.
a co ma eleven do naszych afer i problemow? jak przestaniemy ogladac to eleven powie zarzadowi zeby nie kombinowal? czy moze nas uniewinii sad? przecie tv nie zacznie nas bronic
Jak już może wiesz światem rządzą pieniądze. Tak się składa, że Juve ma największą rzeszę kibiców w Italii (bodajże sumarycznie coś jak druga i trzecia drużyna łącznie w takiej klasyfikacji) i w związku z tym jeśli kibice Starej Damy w ramach protestów zaczną masowo wycofywać swoje subskrypcje, to nagle się okaże, że za rok czy dwa (nie chce mi się szukać kiedy kolejny raz będą sprzedawane prawa do transmisji Serie A) lega zarobi na tych prawach np. tylko połowę tego co dostaje obecnie. W związku z tym może do tych bałwanów, którzy nie potrafią myśleć mózgiem przemówi chociaż uderzenie po kieszeniach i jednak zastanowią się nad swoimi poczynaniami. W przeciwnym razie stanie się to o czym już ktoś wspominał, tzn. liga włoska zacznie się poziomem zbliżać do holenderskiej i portugalskiej, bo niemiecka i francuska odjadą im na kilometry, a hiszpańska i angielska na lata świetlne.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 20:20

Też czekam na ostateczne werdykty jeśli będą na naszą nie korzyść rezygnuje z Eleven i Polsatu Premium zostanie mi w kieszeni 50 zl.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 20:55

Panowie, życzyłbym i sobie i Wam wszystkim, żebyście mieli rację, tylko czy przypadkiem nie tak samo myśleliśmy w 2006? Że nas nie poślą do Serie B, bo cała włoska piłka ucierpi? Posłali, ucierpiała, Juventus wrócił, odbudował się, przez jakiś czas jako jedyny godnie reprezentował calcio w Europie, a dziś i tak znowu dostajemy po dupie i gryziemy paznokcie z obawy o to, co będzie dalej.
Nie chcę już snuć teorii na temat tego, komu kibicuje prokurator, komu sędzia, kto z kim wódkę pije. Jakie intencje by nie stały za wyrokiem wczorajszym i przyszłymi, nie liczyłbym na to, że ktoś uzna Juventus za dobro całej włoskiej piłki, które trzeba chronić.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 20:56

100 tys. anulowanych subskrypcji to 3 mln E na miesiąc, 30 mln/10m-cy. Dazn płaci lidze 840 mln rocznie zaprawa telewizyjne. W ciągu 1 dnia 10 tys. abonentów anulowało subskrypcje.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 21:12

Przyjmijcie do wiadomości, że Juve to klub skorumpowany. W DNA ma „nieprawidłowości”.
Łatka krętaczy pozostanie już na zawsze. Mam to w doopie, bo i tak nie da się od 15 lat oglądać obrzydliwej gry jaką Juventus serwuje kibicowi.


matjasDL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2019
Posty: 19
Rejestracja: 27 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 22:39

dimebag11 pisze:
21 stycznia 2023, 19:51
matjasDL pisze:
21 stycznia 2023, 17:22
MRN pisze:
21 stycznia 2023, 16:27
Ja już meczów nie oglądam bo niema po co i mam nadzieję, że inni to samo będą robić i Eleven będzie miało problem. We Włoszech sporo kibiców masowo rezygnuje z subskrypcji dazn oraz sky.
a co ma eleven do naszych afer i problemow? jak przestaniemy ogladac to eleven powie zarzadowi zeby nie kombinowal? czy moze nas uniewinii sad? przecie tv nie zacznie nas bronic
Jak już może wiesz światem rządzą pieniądze. Tak się składa, że Juve ma największą rzeszę kibiców w Italii (bodajże sumarycznie coś jak druga i trzecia drużyna łącznie w takiej klasyfikacji) i w związku z tym jeśli kibice Starej Damy w ramach protestów zaczną masowo wycofywać swoje subskrypcje, to nagle się okaże, że za rok czy dwa (nie chce mi się szukać kiedy kolejny raz będą sprzedawane prawa do transmisji Serie A) lega zarobi na tych prawach np. tylko połowę tego co dostaje obecnie. W związku z tym może do tych bałwanów, którzy nie potrafią myśleć mózgiem przemówi chociaż uderzenie po kieszeniach i jednak zastanowią się nad swoimi poczynaniami. W przeciwnym razie stanie się to o czym już ktoś wspominał, tzn. liga włoska zacznie się poziomem zbliżać do holenderskiej i portugalskiej, bo niemiecka i francuska odjadą im na kilometry, a hiszpańska i angielska na lata świetlne.
acha i dlatego maja nam darowac???? zalosne te anulacje. narobia bigosu w zarzadzie i musimy sie osmieszac my kibice. zal mi tyLu lat tylu meczow gdzie kibicowalem juve. odbudujemy sie i bedziemy silniejsi. 15 pkt nas nie zlamie.
nie widze sensu anulowania subow


La forza Juve facci un gol! :ball: :shirt:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 22:45

Dziwne to wszystko, od decyzji sądu po wytłumaczenie decyzji przez gazety. Karzą tylko nas, tylko naszych dyrektorów i to nie na kilka miesięcy ale o wiele wiele dłużej. LGDS, zdaje się, podała, że 15 pkt jest po to, żebyśmy nie zagrali w pucharach w przyszłym sezonie - to nie mogli po prostu dać bana na puchary na rok? Przecież możemy wygrać Puchar Włoch albo czysto teoretycznie LE i w tych pucharach zagramy. Liczą na dodatkowe kary od UEFA? Nic z tego nie rozumiem poza tym, że jak zwykle tylko Juve jest na świeczniku. Będę wdzięczny jeśli ktoś może czytał czy coś i wie jak to się stało, że podsłuchiwali tylko nas i na jakiej zasadzie dostali na to zgodę?

Przy okazji kolejny raz - dzięki CR7, że wybrałeś nasz klub w 2018 roku. Twój transfer wzniósł nas bez wątpienia na poziom wyżej a może i dwa.

ps. @Dragon: jesteś w stanie wydzielić posty do jakiegoś nowego topicu o aferze?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2023, 22:47



Obrazek
ODPOWIEDZ