Sprawa Plusvalenzy i inne..

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 00:12

Wujek wklej tam do was



MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 01:03

Na tym samym filmiku jest hipokryta, ministerek Abodi, który jest kbicem merdaczy.


Obrazek
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 09:13

Na filmiku jest prokurator Ciro Santoriello (w tweecie jest błąd). To on dostarczył dowody na Juve w postępowaniu sportowym prowadzonym przez Chine.

Adbodi napisał, że się zajmuje sprawą. Zobaczymy jak mu pójdzie.



Swoją drogą to wiele tłuaczy dlaczego na wałki przy transferze Osimhena nie znaleziono żadnych dowodów :)

Druga sprawa to dzwinie nieprzypadkowy wygląda czas, kiedy takie coś nagle wycieka do mediów. To tak odnośnie tego, że nasze środowisko siedzi cicho gdy wylewają na nas pomyje :)
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2023, 09:32 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 09:31

Z tym, że Abodi sam tam obok siedział i słyszał wszystko a teraz rżnie głupa i udaje zatroskanego. Udostępniajcie to gdzie możecie - tt, fb itd.

Edit : szum medialny, poruszenie spowodowały, że szambo wybiło i w dniu dzisiejszym najbardziej poczytalny dziennik sportowy we Włoszech (nieprzychylny nam) na pierwszej stronie zamieścił wideo...
https://www.gazzetta.it/
:bravo:
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2023, 09:55 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 09:55

MRN pisze:
07 lutego 2023, 09:31
Z tym, że Abodi sam tam obok siedział i słyszał wszystko a teraz rżnie głupa i udaje zatroskanego. Udostępniajcie to gdzie możecie - tt, fb itd.
Zgadza się w pierwszej chwili nie do końca załapałem. Tu jest filmik z szerszego planu :)



I kolejny kwiatek gdzie padają słowa "Ty kibicujesz Napoli, ja Interowi" po czym Santoriello dorzuca "No cóż, daj spokój wystarczy, że nie Juventus"
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2023, 09:58 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 09:57

Na szczęście szambo wybiło dzisiaj i nawet nieprzychylne media nie mogły już milczeć na ten temat...
Kolejne czołowe i nieprzychylne nam :
https://www.corrieredellosport.it/
https://www.repubblica.it/

Kibice wygrzebali syf...


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 10:54

To jest właśnie ta różnica 2006 a teraz. Kibice i media społecznościowe.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 10:56

Ciekawe tylko czy wynik też będzie różny... póki co bez zmian.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 11:06

Sorek21 pisze:
07 lutego 2023, 10:54
To jest właśnie ta różnica 2006 a teraz. Kibice i media społecznościowe.
Cały czas twierdzę, że jeżeli będziemy siedzieć cicho to niczego nie osiągniemy, teraz mamy potężną broń - media społecznościowe właśnie...wczoraj największe włoskie dzienniki próbowały stłumić temat w zarodku, dzięki kibicom to się nie udało, dzięki mediom społecznościowym to się nie udało. Rozpowszechniajcie bo warto, warto docenić starania włoskich przyjaciół...

@Maly...póki co różnica we wszystkim jest kolosalna, w 2006 roku kibice nie byli słyszani, teraz są...tego co w 2006 roku było stłumione i wiedzieli o tym tylko wtajemniczeni, teraz stłumić się nie da...

Santoriello na tym filmie : „Zyski kapitałowe określone w drodze wymiany, w okolicznościach bilansu powodują, że jest on nieważny lub podlega unieważnieniu, ale nie powoduje, że jest fałszywy”.


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 11:18

Trudno się funkcjonuje w takim środowisku, gdzie nasi głowni oponenci uznają nas za swoich głównych wrogów. To już nie ma nic wspólnego z rywalizacją sportową i biznesową, to jest po prostu chore.
Włoska piłka stoczy się na dno wcześniej niż się wielu z nas wydaje. Następuje autodestrukcja popychana przez psychicznie chorych ludzi.
Nich Juve jak najszybciej się stamtąd zawija, bo tkwienie w tym szambie nie ma najmnieszego sensu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 11:22

Temu ma służyć Super Liga, Agnelli jaki by nie był już dawno zwracał uwagę na włoskie szambo piłkarskie.


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 13:41

MRN pisze:
07 lutego 2023, 11:22
Temu ma służyć Super Liga, Agnelli jaki by nie był już dawno zwracał uwagę na włoskie szambo piłkarskie.
Ja nigdy nie krytykowałem idei SL. Na początku bardziej mi chodziło o uwolnienie się klubów znoszących złote jaja spod monopolu UEFA i wciąż to podtrzymuję. Bieżące informacje dają dodatkowy argument.
Wydaje się, że Agnelli widząc na horyzoncie problemy finansowe spowodowane przeinwestowaniem tuż przed pandemią (kto mógł wiedzieć, że ta zaraza się pojawi) oraz całe to włoskie szambo, próbował zrobić krok do przodu, unikając kłopotów. Niestety projekt nie był do końca przygotowany.

W każdym razie, jako kibic Juve, nie zamierzam dłużej finansować w jakikolwiek sposób włoskiego szamba. Powoli odcinam się od abonamentów, a sam klub będę wspierał bardziej niż dotychczas, ale bezpośrednio klub i tylko klub (podwyższenie statusu członkostwa, zakupy w sklepie juvestore, czy też przynajmniej raz w roku wyjazd na mecz - to jest mój plan).
Nie oglądałem ostatnich derbów, chociaż miałem czas aby to zrobić i nie zamierzam tego gówna oglądać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 14:10

Ja jak oglądałem prawie wszystkie lub większość meczów Serie A to teraz tylko Juve oglądam.

Santoriello - kibic Napoli, nienawidzi Juventusu
Chine - kibic merdaczy, ukręcił łeb aferze paszportowej Recoby

Skład CONI :
- Gabriella Palmieri - urodzona w Neapolu
- Marcello Tamajo - były dyrektor generalny i prezes zarządu Napoli
- Vincenzo Cesaro - fan Napoli.


Obrazek
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 15:17

MRN pisze:
07 lutego 2023, 14:10
Ja jak oglądałem prawie wszystkie lub większość meczów Serie A to teraz tylko Juve oglądam.

Santoriello - kibic Napoli, nienawidzi Juventusu
Chine - kibic merdaczy, ukręcił łeb aferze paszportowej Recoby

Skład CONI :
- Gabriella Palmieri - urodzona w Neapolu
- Marcello Tamajo - były dyrektor generalny i prezes zarządu Napoli
- Vincenzo Cesaro - fan Napoli.
Czy można bylo wymarzyć ssobie piękniejszy skład? Ja się ostatnio tak zastanawiałem, dlaczego na wysokich stanowiskach we wladzac sportowych, sądowych czy politycznych nie ma fanów Juve tylko ludzie z Mediolanu lub Neapolu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2023, 15:29

Chyba nikogo nie dziwi, że CONI uchyliło walkower Napoli. Wszystko ukartowane - my damy walkowera bo tak nakazuje protokół covidowy a wy uchylicie bo niby sanepid.
Wilk syty i owca cała...patologia.

Ten Cesaro na fejsie obrażał Agnelliego, Lapo Elkanna i Ronaldo kiedy u nas grał. W profilu ma naturalnie symbole Napoli.


Obrazek
ODPOWIEDZ