Sondaż poparcia dla Maxa Allegriego, edycja II

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy na obecnym etapie uważasz, że ponowne zatrudnienie Maxa Allegriego było dobrą decyzją?

Czas głosowania minął 06 stycznia 2022, 22:04

Tak
14
29%
Nie
34
71%
 
Liczba głosów: 48
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2022, 22:04

Ankieta dotycząca poparcia Maxa, edycja druga, półmetek sezonu. Ustawione na dwa dni, ale z pierwszym gwizdkiem meczu z Napoli robię screena.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2022, 22:47

Niestety, zdania nie zmieniłem, nie byłem zadowolony z ponownego zatrudnienia Maxa i dotychczasowe wyniki zespołu oraz kierunek w jakim to wszystko zmierza zdecydowanie utwierdzają mnie w przekonaniu, że się nie myliłem. Allegri nic się przez te dwa lata nie zmienił, zatrzymał się wiele lat temu i już mu chyba nikt nowej piłki nie wpoi. To się nie mogło udać.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2022, 00:31

Wcześniej mu się udawało bo miał lepszych wykonawców i bazę którą wypracował Conte. Obecnie nie widać żadnej różnicy względem poprzedniego sezonu gdzie trenował Pirlo za 1.8mln. Nie wiadomo jaka jest optymalna 11 , jaka główna formacja. Taktyki nie ma żadnej. Za nami grudzień i maraton ze słabeuszami a nie przypominam sobie żadnej pewnej wygranej. Facet wygląda jakby robił to za karę i nie lubił swojej pracy. Gdyby wszyscy trenerzy mieli takie podejście to chyba w ogóle nie oglądałbym piłki nożnej.

Jego ulubione zwycięstwo to prawie cały mecz 0-0 by
potem pod koniec wepchnąć tego jednego gola. Czasami tak jest, że nie idzie, ale mimo trudności ostatecznie uda się zgarnąć trzy punkty pomijając przy tym styl. Problem że ten idiota chciałby żeby tak wyglądał każdy mecz.

Generalnie częściej grany jest taki scenariusz :
Zdobycie gola na 1-0
Myślenie że już się wygrało
Calma i oddanie inicjatywy
I tutaj w zależości od klasy przeciwnika :
remis lub porażka
dowiezienie 1:0 lub czasami sie uda gol na 2-0


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2022, 11:51

Jak na razie, Juventus Maxa wygląda na boisku tak jak... poprzedni Juventus Maxa, z tą różnicą, że nie daje to już tylu punktów. Trochę mniej szczęścia, gorsi wykonawcy po naszej stronie, lepsi po stronie przeciwników i Allegri zderza się z zupełnie inną rzeczywistością. Nie skreślam go definitywnie, kto wie, może w drugiej części sezonu (albo w ogóle w dłuższej perspektywie) coś tu zaskoczy. Na ten moment Max jednak nie dał argumentów na obronę ponownego zatrudnienia go. Lepiej niż za Pirlo nie jest, ale za to jest znacznie drożej.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2022, 14:50



Zagłosowałem na NIE.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2022, 16:08

Imo jest kilka klubów, które zrozumiały że potrzebują odejść od swojego drewnianego trenera i zatrudnić technokratę (jak Ragnick) albo młodą wschodząca gwiazdę (Xavi). Zmiana jest wyraź... Oh, wait.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2022, 17:58

Zdecydowanie NIE! W serialu nie zostawiam suchej nitki na tym betonowym dzbanie.

viewtopic.php?p=1012602#p1012602


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2022, 09:31

Pisałem w momencie pojawiających się plotek, że to olbrzymi błąd ponownie go zatrudniając i te pół sezonu tylko mnie utwierdziło w tym, iż miałem rację. Jestem zaskoczony tak dużą ilością zwolenników Maxa.


ODPOWIEDZ