Sondaż poparcia dla Maxa Allegriego

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy cieszysz się, że Allegri wrócił do Juve?

Czas głosowania minął 10 września 2021, 01:26

TAK
29
63%
NIE
17
37%
 
Liczba głosów: 46
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 01:26

Witam, przy okazji sagi z powrotem Maxa w to lato dużo było komentarzy w stylu "kiedyś wszyscy chcieli go zwolnić, dziś wszyscy chcą jego powrotu". Fajnie by było jednak nie upraszczać i generalizować, a faktycznie dowiedzieć się dokładnie ile osób jest za, ile przeciw - stąd ankieta ;)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 02:31

Niby wiele rzeczy da się sprowadzić do stanowiska "TAK" lub "NIE", ale mam wrażenie, że wyniki takiej ankiety niekoniecznie muszą dobrze oddać rzeczywiste nastroje. No bo niby wolę Maxa niż Pirlo na ławce, ale czy cieszę się z jego powrotu, mając w pamięci grę Juventusu w jego ostatnich sezonach? No, niekoniecznie...

Nie wiem, na razie się wstrzymam przynajmniej do tego 10 września. Zobaczymy jak wejdziemy w sezon.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 02:53

alina pisze:
21 sierpnia 2021, 01:26
Witam, przy okazji sagi z powrotem Maxa w to lato dużo było komentarzy w stylu "kiedyś wszyscy chcieli go zwolnić, dziś wszyscy chcą jego powrotu". Fajnie by było jednak nie upraszczać i generalizować, a faktycznie dowiedzieć się dokładnie ile osób jest za, ile przeciw - stąd ankieta ;)
Jestem umiarkowanym optymistą (szczególnie po ostatnim sezonie). Oczywiście biorę tutaj pod uwagę jedynie wyniki nie tzw. "styl gry". W Serie A po tym jak Inter pozbył się swoich dwóch najlepszych graczy liczę na mistrzostwo. W LM wierzę, że uda się dojść do 1/4, wyciągnąć coś więcej z tego składu będzie moim zdaniem bardzo, bardzo ciężko.

Takich prawdziwych topów ile jest obecnie w tej drużynie? Ze 3, z czego jeden to top-emeryt, który przy okazji marnuje nam wszystkie wolne... Ze 2 kolejnych zakręci się może przez jakiś czas wokół miana topa kiedy odpalą z formą ale później standardowo będzie zjazd (to o Moracie i Dybali).

To co mnie niepokoi przed startem tego sezonu to to, że przed startem sezonu absolutnie żadna z formacji nie daje mi poczucia bezpieczeństwa:

1. Bramka - no zobaczymy jak Szczęsny się odbuduje po słabej końcówce sezonu ligowego i słabym Euro.

2. Obrona - jeśli wypadnie Kielon (a wypadnie) to zacznie się robić ciekawie. W odwodzie nieprzekonujący Rugani i nieopierzony Dragusin, ciekawe czy kogoś jeszcze pozyskamy.

3. Pomoc - wiadomo, masa średniaków, którzy niby coś tam grają a w praktyce są tacy nijacy, że nawet nie ma żadnego konsensusu, który z nich powinien na 100% zostać w Juve. Musimy się modlić, żeby Locatelli odpalił jak Chiesa.

4. Atak - chimeryczny Morata + często szukający formy Dybala + emerytowany top Ronaldo, który nie wiadomo jak się zestarzeje.

5. Boki obrony - zobaczymy czy Cuadrado utrzyma świetną formę z poprzedniego sezonu + trzeba się modlić, żeby Sandro przypomniał sobie jak się gra w piłkę. Danilo będzie pewnie rzucany tak jak w poprzednim sezonie tam gdzie zajdzie potrzeba.

6. Skrzydła - o Chiesę jestem spokojny, byłoby fajnie gdyby po drugiej stronie sensownie odpalił Kulu.

To wszystko to oczywiście mega ogólniki bo ciężko powiedzieć kto będzie grał na jakiej pozycji u Maxa + ktoś jeszcze może dołączyć do nas w to mercato, ale podtrzymuję to co napisałem na początku - żadna z formacji nie zapewnia mi spokoju ducha przed startem rozgrywek. Mimo wszystko liczę na to, że nasze indywidualności wystarczą do wygrania Serie A. Jeśli ktoś ma ułożyć skład na mistrza to właśnie Allegri a nie jakiś nieopierzony żółtodziób. Co do LM to uważam, że ten skład to dużo za mało na te rozgrywki ale kto wie, nie takie cuda w piłce już się zdażały, może w końcu naprawdę nadejdzie ta mityczna wiosna i wszyscy akurat wtedy wystrzelą z super formą? :prochno:


Youve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2021
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2021

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 07:27

Tony Montana pisze:
21 sierpnia 2021, 02:53
2. Obrona - jeśli wypadnie Kielon (a wypadnie) to zacznie się robić ciekawie. W odwodzie nieprzekonujący Rugani i nieopierzony Dragusin, ciekawe czy kogoś jeszcze pozyskamy.
A Rumun czasem nie ma pójść na wypożyczenie do Cagliari?
Całe szczęście, że mamy świetnego zapchajdziurę Danilo.


:juveflag:
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 13:54

vitoo pisze:
21 sierpnia 2021, 02:31
Nie wiem, na razie się wstrzymam przynajmniej do tego 10 września. Zobaczymy jak wejdziemy w sezon.
Już widzę, że popełniłem błąd za późno się za to biorąc. Ankieta w założeniu ma badać poparcie po prostu na podstawie powrotu - bez pierwszych wyników. Termin ankiety jest dłuższy, nie żeby być mądrzejszym o dwie kolejki, ale żeby zebrać trochę głosów i była jakaś sensowna próba. Nie zakładałem, że mecze z Udine i z Empoli jakoś bardzo mogą wpłynąć na wyniki (no bo kto wnioskuje po 2 kolejkach...?) i specjalnie jest ucięte przez Napoli, gdzie wynik może wahnąć sondą.

Cóż, robię screena tuż przed pierwszym gwizdkiem z Udine i jeżeli będą jakieś bardzo dziwne wyniki tych 2 pierwszych kolejek (wygramy oba po 4-0 albo przegramy oba), albo sonda jakoś bardzo się wahnie, to wyniki sprzed meczu z Udine uznam za końcowe.

@vitoo, zachęcam do oddania głosu przed wynikami z pierwszych kolejek, to nie zawody o prawo do mówienia później "a nie mówiłem", ale anonimowa ankieta ;) W grudniu planuję zrobić kolejną, a po sezonie kolejną i porównać wyniki.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 15:35

Tony Montana pisze:
21 sierpnia 2021, 02:53
Jestem umiarkowanym optymistą (szczególnie po ostatnim sezonie). Oczywiście biorę tutaj pod uwagę jedynie wyniki nie tzw. "styl gry". W Serie A po tym jak Inter pozbył się swoich dwóch najlepszych graczy liczę na mistrzostwo. W LM wierzę, że uda się dojść do 1/4, wyciągnąć coś więcej z tego składu będzie moim zdaniem bardzo, bardzo ciężko.

Takich prawdziwych topów ile jest obecnie w tej drużynie? Ze 3, z czego jeden to top-emeryt, który przy okazji marnuje nam wszystkie wolne...
Typowe gadanie fana Allegriego (nie twierdzę, że akurat ty nim jesteś). Skład ogólnie kiepski i jak dojdziemy do 1/4 LM to dlatego, że się uda a nie bo jesteśmy dobrzy. Styl gry? Bez znaczenia. Liga? Z wyprzedanym Interem bez Conte musi być mistrzostwo... Tak wyglądają oczekiwania kibiców Maksia na ten sezon ;) Można by tu jeszcze dodać, że póki co NIKOGO nie sprzedaliśmy a z nowych graczy jest mokry sen wielu - Locatelli.

A jakie były odnośnie nieopierzonego Pirlo? Mistrz bez dwóch zdań. Mocni rywale? Co z tego. Liga Mistrzów? 1/4 minimum. No i ładna dla oka gra bo tego nie było. Czy miało znaczenie, że drużynę opuścili dwaj podstawowi pomocnicy ostatnich kilku lat, brak okresu przygotowawczego i mecze bez kibiców grane co 3 dni? Chyba nie muszę odpowiadać...
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2021, 17:18 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 15:57

Maly nie zaczynaj kolejnej wojny, to tylko sonda🤣 Lepiej loguj kolejnej konta :prochno:
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2021, 16:02 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 16:01

Z Allegrim pewnie będzie nieco lepiej niż przez ostatnie dwa lata, ale nie po to się go pozbywaliśmy żeby znowu do tego wracać, chyba nie taki był plan... Mieliśmy zrobić krok w przód, a zrobiliśmy krok w tył i teraz wracamy do punktu wyjścia.
Na dodatek jak wyobrażę sobie kolejny rok oglądania antyfutbolu to zbiera mi się na wymioty, dlatego głosuję na NIE.
Oby Maks mnie zaskoczył, ale nie wydaje mi się.


#AllegriOut
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2021, 17:55

Po 1 sezonie z Sarriball czy Sarrismo, po drugim z Pirlo i jego wybitną guanopiłką, cieszę się, że wrócił Max. Jest on gwarantem tego, że 9/11 piłkarzy będzie grało na swoich nominalnych pozycjach oraz tego, że będzie taktyka. Jest szansa duża szansa, że Juve odzyska tytuł a przed wszystkim, coś co jest dla mnie najważniejsze - beniaminek nie będzie pier...... że jedzie do Turynu po 3 punkty jak to w zeszłym sezonie każdy mówił.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2021, 09:19

alina pisze:
21 sierpnia 2021, 13:54
zachęcam do oddania głosu przed wynikami z pierwszych kolejek, to nie zawody o prawo do mówienia później "a nie mówiłem", ale anonimowa ankieta ;) W grudniu planuję zrobić kolejną, a po sezonie kolejną i porównać wyniki.
I jak, będzie update?
Jestem ciekaw ilu ludzi przejrzało na oczy :whistle:


#AllegriOut
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2021, 12:50

jarmel pisze:I jak, będzie update?
Będzie na koniec roku. No tylko mam nadzieje, że będzie jakiś odzew, bo 46 głosów to trochę śmiech.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2021, 13:09

alina pisze:
16 grudnia 2021, 12:50
jarmel pisze:I jak, będzie update?
Będzie na koniec roku. No tylko mam nadzieje, że będzie jakiś odzew, bo 46 głosów to trochę śmiech.
To rozpropagujcie może jakoś forum, czy to przez twittera, czy przez posty na stronie na fb - aktualnie sporo ludzi nadal może nie wiedzieć, że forum jest oddzielne ze stroną. Takie "posty przypominające" mogłyby pomóc w rozruszaniu forum. :hello:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2021, 13:43

Ja naturalnie za odejściem Maxa ale kogo obchodzą te nasze ankiety.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2021, 14:50

Aż 29 głosów na 'tak'... Chyba jeszcze raz muszę zajrzeć do swoich teczek :magnifier:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2021, 16:51

jackop pisze:
16 grudnia 2021, 14:50
Aż 29 głosów na 'tak'... Chyba jeszcze raz muszę zajrzeć do swoich teczek :magnifier:
:laugh: :laugh: :laugh:


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
ODPOWIEDZ