Koszulka 2020/2021 nowy

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 07:55

Michael900 pisze:
08 sierpnia 2020, 16:22
Vanquish pisze:
08 sierpnia 2020, 15:30
Michael900 pisze:
08 sierpnia 2020, 14:34
Wyjazdówki granatowe bardzo fajne. Kupię sobie i będę zakładał na codzeń, np. do pracy ;)
Można wiedzieć gdzie pracujesz, że będzie Ci wolno i wygodnie chodzić w takim ubiorze? :D
Nie wiem jakie Ty masz doświadczenia, ale ja już w wielu miejscach pracowałem i praktykowałem od czasów studiów i zawsze miałem swobodę ubioru. Tzn. gdzieniegdzie faktycznie lepiej nie przychodzić w krótkich spodenkach i sandałach, ale poza tym pełen luz. Już w czarno-białych paskach przychodziłem spokojnie do pracy, ale tu chodzi mi o to, że ja po prostu nie chcę tak chodzić na codzeń. Jednak wolę trochę bardziej stylowo i casuslowo, a nie na sportowo. Nie oszykujmy się - chodzenie na co dzień w mniej lub bardziej kolorowej pstrokatej meczowej koszulce z dwudziestoma logami (tarcza za Puchar Włoch, tarcza za Mistrzostwo Włoch, logo Serie A, logo Adidasa, sponsora, jakieś napisy w stylu "kosmic dry ekstra super wool" itd.. Na co dzień taki "strój" to moim zdaniem trochę sebiksowanie.
Dokładnie to samo :) Amerykańskie korpo, gdzie zdarzają się ludzie pod krawatem, ale nikt nikogo nie wytyka palcami za t-shirt z nadrukiem czy meczowy pasiak (a w piątki to już w ogóle, można w koszuli hawajskiej przyjść) :D
Co do wyjazdówki to bardzo fajny projekt i będę miał problem z wyborem którą kupić (domowa czy wyjazdowa) - czy może obydwie :shirt:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 08:30

Ja jestem ciekaw trzeciego kompletu. Chyba dawno tak nie było, aby wszystkie komplety były w miarę sensowne i ładnie się prezentowały, stąd jeśli przecieki się potwierdzą to właśnie trzeci komplet może być tym brzydkim :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2020, 14:57

być może już było ale ja nie widziałem wcześniej a taką perełkę znalazłem do kupienia:
Obrazek
https://teamsoccerjerseys.com/product/2 ... ing-shirt/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2020, 16:01

Jeśli, tak jak mówili, tegoroczne projekty miały się odnosić do sztuki, to tutaj ewidentnie mamy ukłon w stronę twórczości dzieci z przedszkola.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2020, 16:36

Bardzo podobna kolorystyka, co na piłce którą miał być rozgrywany finał w Stambule

Obrazek

Adidas lubi mocno w kolory. Wrzucę tutaj bo nie wiem gdzie, oficjalne domówki Japonii:

Obrazek

Tak ja ta wrzucona przez @Maly do FIFA/PES w sam raz :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2020, 19:18

Maly pisze:
20 sierpnia 2020, 14:57
być może już było ale ja nie widziałem wcześniej a taką perełkę znalazłem do kupienia:
Obrazek
https://teamsoccerjerseys.com/product/2 ... ing-shirt/
Tak paskuda, że aż coś w sobie ma. Kolorystyka kojarzy się z latami 80` na zachodzie i 90` w Polsce. Osobiście bym nie założył, wolę minimalizm ale ta ze zdjęcia na pewno znajdzie swoich fanów.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 10:11

Oficjalnie, trzecia koszulka



Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 10:43

Ale paskudna. W tym sezonie chyba kupię wyjazdówkę niebieską


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 11:23

dr.DeV pisze:
26 sierpnia 2020, 10:11
Oficjalnie, trzecia koszulka

No popłynęli, choć przecieki dawno wskazywały jak to będzie wyglądać. Imo kolejny rok, w którym nie ma trzech ładnych kompletów, ale teraz przynajmniej nadrabia pierwszy i drugi. Mam wrażenie, że projektanci Adidasa (i wcześniej Nike) chyba mają odgórny nakaz kombinowania, aby trykoty nie były nazbyt klasyczne.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 11:40

Ja do samych koszulek nic nie mam, ale trochę rozczarowujące jest dla mnie to, że te komplety - i to nie tylko w przypadku Juventusu - z roku na rok coraz mniej można identyfikować z klubami. Podobało mi się, jak wszystkie trzy komplety w jakiś sposób nawiązywały do klubu i jego historii - w przypadku Juve mistrzostwem był sezon 2005/06 i stroje biało-czarne, żółto-niebieskie i włoskie, czerwono-biało-zielone.

A teraz to walą jak się komu trafi. Co z tego, że ta pomarańczowa mi się podoba, skoro ona nie ma nic wspólnego z Juventusem? To samo można zresztą powiedzieć o białych wyjazdówkach z zeszłego roku czy tych błękitnych z tego. Ogólnie irytujące jest to, że Adidas tak się upera przy tym, że drugi komplet musi być ograniczony do dwóch kolorów. To już chyba któryś rok z rzędu, w którym kluby dostają jednokolorowe t-shirty ze wszystkimi wstawkami jednym, tym samym kolorze. Słabe to, bo po pierwsze wygląda, jakby było zrobione na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, a po drugie mam wrażenie, że gdyby na przykład do tej nowej, granatowej wyjazdówki dodać jakieś żółto-złote akcenty, wyglądałaby jeszcze lepiej i byłaby bardziej "juventusowa". No ale tak to już jest w tym dzisiejszym futbolu, że "osobowość" klubów gdzieś się topi pod banknotami.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 11:49

Czemu oni tak kombinują? Jakby cokolwiek wpadło im do głowy i ktoś rzucił "dobra będzie, dawaj to na formę i szyjemy". Jak to nawiązuje do klubu czy jego historii? Czemu nie niebieskie, żółte czy czarne. Walą czym popadnie. Bez sensu. Te całe czarne z 12/13 czy niebieskie z 14/15 były świetne. Ktoś tu próbuje wynaleźć koło na nowo.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 13:58

A jak dla mnie trzeci komplet to powinny być najbardziej odjechane i pokręcone projekty, z najbardziej odbiegającą od standardów kolorystyką, wzornictwem itp. Wychodzę z założenia, że pierwszy komplet to jak najmocniejsze przywiązanie do tradycji (barwy klubowe, ewentualnie jakieś inne niedominujące, niewielkie wstawki), drugi komplet może być już odważniejszy, ale też bez szczególnie radykalnego oderwania od palety barw kojarzonej z klubem. Ale trzeci? Na te 3, 4 czy 5 meczów w sezonie?

Tylko trzeba umieć zrobić trzeci komplet odważny, pomysłowy, ale jednocześnie nie kiczowaty czy po prostu brzydki. Jak w przypadku 3 stroju Realu na 2020/2021, paskudne są. Co innego drugi komplet. Pierwszy średni, do zeszłorocznego się nie umywa.


1902 Para Siempre

Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 14:08

mówisz o tych w kolorze Hi-Res Green? co z nimi nie tak? czym poza kolorem różnią się od drugich?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 14:45

Juventus to przegryw na każdym polu, w sprawie koszulek też. Kiedy byliśmy związani kontraktem z Nike, wrabiano ich w jakieś głupie eksperymenty i projekty robione na kolanie przez niewyżytego projektanta, w tamtym czasie Adidas robił świetne stroje. Po zmianie na Adidasa to Nike robi stroje świetne, szanujące barwy i tradycje, a Adidas zatrudnił małpę srającą na pędzel i projektującą koszulki xD


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2020, 15:43

pan Zambrotta pisze:
26 sierpnia 2020, 14:45
Po zmianie na Adidasa to Nike robi stroje świetne, szanujące barwy i tradycje, a Adidas zatrudnił małpę srającą na pędzel i projektującą koszulki xD
No nie wiem, Inter dostał od Nike jakiś dramat na 20/21, choć trzeci trykot akurat mają fajny.


ODPOWIEDZ