Koszulka 2020/2021 nowy

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 04 maja 2021, 13:10

Oficjalne potwierdzenie - koszulka trafiła już do jakichś sklepów sportowych w Australii i stamtąd jest to zdjęcie. Nawet ładna, chociaż nie przekonują mnie te paski na ramionach, no i nalepka "4xE" - mam nadzieję że to okolicznościowe, np. na jeden mecz, a nie na cały sezon. I ciekawe jak wygląda tył, bo ostatnio tylne strony koszulek Juve prezentowały się koszmarnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2021, 13:45

notquite.mytempo pisze:
04 maja 2021, 13:10
Nawet ładna, chociaż nie przekonują mnie te paski na ramionach, no i nalepka "4xE" - mam nadzieję że to okolicznościowe, np. na jeden mecz, a nie na cały sezon.
:D Radzę się przyzwyczaić.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2021, 16:25

notquite.mytempo pisze:
04 maja 2021, 13:10
Oficjalne potwierdzenie - koszulka trafiła już do jakichś sklepów sportowych w Australii i stamtąd jest to zdjęcie. Nawet ładna, chociaż nie przekonują mnie te paski na ramionach, no i nalepka "4xE" - mam nadzieję że to okolicznościowe, np. na jeden mecz, a nie na cały sezon. I ciekawe jak wygląda tył, bo ostatnio tylne strony koszulek Juve prezentowały się koszmarnie.
Ponoć tył ma być jednolity, biały, tak przynajmniej chodzą słuchy na włoskim vecchiasignora, czy to będzie fajnie wyglądać, czy nie, to kwestia gustu.

Co do koszulek, mnie się podobają, przynajmniej na przestrzeni ostatnich lat. Takie klasyczne, trochę mi przypominają lata 90te :think:

Jedyną wadą/mankamentem dla mnie będzie brak tarczy za scudetto, więc zostaje trzymać kciuki, aby nasze dziołchy wywalczyły CI, by rozeta nam trochę zrekompensowała brak tarczy i ładnie wkomponowała się w koszulkę.


Giuliano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2021
Posty: 8
Rejestracja: 22 marca 2021

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 10:12

Mati1990 pisze:
04 maja 2021, 16:25
Co do koszulek, mnie się podobają, przynajmniej na przestrzeni ostatnich lat.
Jeśli patrzymy tylko na ostatnie lata, to ja wręcz przepadam za kompletem strojów z sezonu 2016/17. Raz, że koszulki same w sobie bardzo mi się podobały, a dwa - to był kapitalny sezon.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2021, 08:48

Obrazek


Obrazek


Obrazek


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 18 maja 2021, 09:16

Dybala się nie nadaje na modela, podobnie jak Pjanic :prochno: wiszą na nich te koszulki jak na strachu na wróble.

Ale generalnie ładne, chyba się przekonam. Zwłaszcza, że (chyba?) będą w komplecie z czarnymi spodenkami. Oby tylko dodać tarczę za Coppa i oby móc w nich grać w LM...


Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2021, 12:58

Jeżeli 4xe bedzie tylko okazjonalnie, to duzy plus, nareszcie pasy. Wg zdjęć modeli dostępnych w sieci spodenki są białe.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 maja 2021, 13:02

Damien pisze:
18 maja 2021, 12:58
Jeżeli 4xe bedzie tylko okazjonalnie, to duzy plus, nareszcie pasy. Wg zdjęć modeli dostępnych w sieci spodenki są białe.
W sumie wygląda lepiej na piłkarzach niż normalnie na jakiejś ekspozycji, ale białe spodenki są nie do przyjęcia. Wygląda to obleśnie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2021, 14:17

Jeśli ten napis pod Jeep jest na oficjalnych zdjęciach prezentujących nowy trykot to raczej bym się spodziewał, że taki właśnie będzie nam towarzyszyć przez cały sezon. Dla mnie są ok, przeciek mieliśmy już jakiś czas temu; oczywiście bez tarczy Scudetto nie jest to ten sam efekt, ale jeśli zdobylibyśmy Coppę to wyglądałoby to też bardzo przyjemnie. Na plus fakt, że w końcu na stałe zaczęli wkomponowywać napis Jeep, przypomnijcie sobie tylko ten prostokąt sprzed lat..

Co do koloru spodenek o ile dobrze kojarzę gramy i w takich, i w takich. Gdzieś w pamięci czarne kojarzą mi się bardziej z wyjazdami, choć pewnie jest to motyw zmienny.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 18 maja 2021, 14:33

mrozzi pisze:
18 maja 2021, 14:17
Jeśli ten napis pod Jeep jest na oficjalnych zdjęciach prezentujących nowy trykot to raczej bym się spodziewał, że taki właśnie będzie nam towarzyszyć przez cały sezon. Dla mnie są ok, przeciek mieliśmy już jakiś czas temu; oczywiście bez tarczy Scudetto nie jest to ten sam efekt, ale jeśli zdobylibyśmy Coppę to wyglądałoby to też bardzo przyjemnie. Na plus fakt, że w końcu na stałe zaczęli wkomponowywać napis Jeep, przypomnijcie sobie tylko ten prostokąt sprzed lat..

Co do koloru spodenek o ile dobrze kojarzę gramy i w takich, i w takich. Gdzieś w pamięci czarne kojarzą mi się bardziej z wyjazdami, choć pewnie jest to motyw zmienny.
Ile im lat zajęło ogarnięcie, że logo Jeep można obrysować zamiast pierdyknąć prostokąt? 8-9? :prochno: Kurna, chyba powinienem się zatrudnić do jednej z tych firm, ogarnąłbym to szybciej w gimpie.

Same koszulki nie są złe, ten napis 4xe oczywiście trochę wszystko pasuje - ale i tak wygląda to lepiej niż zdarte opony w bieżącym sezonie.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 18 maja 2021, 16:07

mrozzi pisze:
18 maja 2021, 14:17
Jeśli ten napis pod Jeep jest na oficjalnych zdjęciach prezentujących nowy trykot to raczej bym się spodziewał, że taki właśnie będzie nam towarzyszyć przez cały sezon. Dla mnie są ok, przeciek mieliśmy już jakiś czas temu; oczywiście bez tarczy Scudetto nie jest to ten sam efekt, ale jeśli zdobylibyśmy Coppę to wyglądałoby to też bardzo przyjemnie. Na plus fakt, że w końcu na stałe zaczęli wkomponowywać napis Jeep, przypomnijcie sobie tylko ten prostokąt sprzed lat..

Co do koloru spodenek o ile dobrze kojarzę gramy i w takich, i w takich. Gdzieś w pamięci czarne kojarzą mi się bardziej z wyjazdami, choć pewnie jest to motyw zmienny.
Niestety nie przypisywałbym tej zmiany własnej inwencji projektantów adidasa, z tego co kojarzę, to wszedł jakiś przepis w Serie A, że logo sponsora musi być wkomponowane w koszulkę, a nie umieszczone na takim obrzydliwym prostokącie. Chyba podobna akcja była z koszulkami Napoli i sponsorem Lete.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2021, 00:17

Mógłby mi ktoś doprecyzować, bo nie jestem w temacie: emblematy ligi i za CI to tylko w JuveStore dają?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2021, 09:16

Zmiana numerów od nowego sezonu

6 Danilo

11 Cuadrado


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2021, 10:58


Nasze wyjazdowe koszulki na sezon 21/22. Całkiem ładne :)


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2022, 00:33




Znowu jakiś bieżnik od jednośladu :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ