Kupno biletów na mecz w marcu. Pomoc

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Anna.N

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 listopada 2019
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2019

Nieprzeczytany post 13 listopada 2019, 17:13

:ball: Witam! :scarf:

Jestem nowa na forum i szukam pomocy !

Chciałam zrobić prezent dla swojego narzeczonego i zakupić bilety na mecz jego ulubionej drużyny Juventus. Mecz odbywa się w marcu, niestety nie mam doświadczenia w zakupie takich biletów a dużo złego naczytałam a się o polskich stronach które odsprzedają bilety . Ktoś mógłby mnie pokierować gdzie i kiedy kupić bilety ,?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc ponieważ ma to być prezent urodzinowy:)


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2019, 19:20

Informacje o biletach masz na oficjalnej stronie Juventusu. Masz tam ceny oraz od kiedy startuje sprzedaż.
https://www.juventus.com/en/tickets/pri ... /index.php

Na początku sprzedaż jest zamknięta dla kibiców którzy posiadają kartę członkowską (jeżeli nie planujecie często jeździć to moim zdaniem nie warto wyrabiać, bo w jej cenie mamy praktycznie bilet na mecz), później następuje otwarta sprzedaż.

W oficjalnej dystrybucji bilety kupujemy na stronie ticketone.
link do niej https://sport.ticketone.it/campaign/sport/
(gdy sprzedaż jest dostępna to odnośnik do tej stronie znajduje się też w zakładce o biletach dotyczących danego meczu) Jeśli chodzi o dostępność biletów to ze słabszymi przeciwnikami raczej nie ma problemu, żeby kupić w wolnej sprzedaży. Co do starć z lepszymi przeciwnikami to różnie z tym bywa. Bilety w sprzedaży na ogół dostępne są na dwa tygodnie przed meczem (to też zależy od przeciwnika, rozgrywek. na ogół na ligę mistrzów dostępne są na miesiąc wcześniej) Teraz w lidze gramy 1 grudnia i sprzedaż biletów rozpoczyna się 19 listopada, natomiast wolna sprzedaż rusza 21. Więc jeśli chcesz jechać na mecz w marcu to musisz wypatrywać biletów w tej okolicy.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Anna.N

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 listopada 2019
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2019

Nieprzeczytany post 15 listopada 2019, 17:56

Patrzyłam na mecz z Genoa, może się uda. Raczej nie będziemy często jeździć. Dziekuje za pomoc już wiem jak to działa 😀


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2019, 18:33

Z Genoą to Juve zagra na wyjeździe. Nie lepiej jechać na mecz domowy?


Palucci

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2018
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2018

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 14:45

Z pozoru slaby przeciwnik za tydzien - Sassuolo, a biletow zostało niewiele, do tego cena 100 euro minimum - ktos wie na czym polega ten fenomen? :) Poza tym, error przy kupnie od wczoraj, nie do przejscia :/

Zaczalem od pytania swoj pierwszy post na forum - ogolnie to witam !


wo(L)sz17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 14
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2019, 11:52

A ja podbiję temat z pytaniem czy dla dziecka 2-letniego będę potrzebował bilet? (nie mogę znaleźć nigdzie informacji, a wybieram się w najbliższym czasie na mecz).


christian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2011
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 listopada 2019, 01:38

wo(L)sz17 pisze:
27 listopada 2019, 11:52
A ja podbiję temat z pytaniem czy dla dziecka 2-letniego będę potrzebował bilet? (nie mogę znaleźć nigdzie informacji, a wybieram się w najbliższym czasie na mecz).
https://www.juventus.com/en/stadium-and ... /index.php

The Company reserves the right, at its total discretion, to allow a minor (under 6 years old) accompanied by a paying adult under his/her responsibility to access the stadium, without right for the child to occupy a seat.
Info jest, acz dość dwuznaczne wd. ich uznania. Na pewno muszą być na kolanach.


Bo ja jestem Puk Koleżka,
We mnie wielka radość mieszka.
wo(L)sz17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 14
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2019, 18:15

Powie mi ktoś będący w ostatnim czasie na meczu czy przy wejściu sprawdzają dane (np. z dowodem) na biletach tak jak u nas? Jutro wylatuje z ojcem na mecz, miała lecieć jeszcze żona z synkiem, ale Młody się rozchorował i zostają w domu.
No i pytanie czy śmiało mogę próbować sprzedać ten bilet pod stadionem?


christian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2011
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2019, 21:26

wo(L)sz17 pisze:
12 grudnia 2019, 18:15
Powie mi ktoś będący w ostatnim czasie na meczu czy przy wejściu sprawdzają dane (np. z dowodem) na biletach tak jak u nas?
Obligatoryjnie trzeba przejść przez bramkę, plecak/torebka (mniej bądź bardziej skrupulatnie) trzepana jak na lotnisku, a każdy bilet jest sprawdzany za okazaniem dowodu/paszportu.


Bo ja jestem Puk Koleżka,
We mnie wielka radość mieszka.
kubol126

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 grudnia 2019
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2019, 09:47

Witam. Che wybrać sie na mecz z Lazio 26 kwietnia. Czy te daty podane i godziny są oficjalne?? jak to wyglada?? bo chce dopasować lot i tu wlasnie pojawila sie moja niepewnosc?? ktos moze mi pomóc w tym temacie?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2019, 17:38

kubol126 pisze:
31 grudnia 2019, 09:47
Witam. Che wybrać sie na mecz z Lazio 26 kwietnia. Czy te daty podane i godziny są oficjalne?? jak to wyglada?? bo chce dopasować lot i tu wlasnie pojawila sie moja niepewnosc?? ktos moze mi pomóc w tym temacie?
Nie są oficjalne, absolutnie. Daty i godziny będą ustalane pod kątem gry w Lidze Mistrzów, w zależności jak daleko zajdziemy i w jakie dni będziemy ewentualne grać. W tej chwili oficjalny kalendarz kończy się na 22 kolejce. Klik.


Obrazek
kubol126

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 grudnia 2019
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2020, 08:47

A czy ktoś z was ma doświadczenie w zakupie biletów na mecz Juve. Na jakiej stronie?? Jakie procedury?? na co uważać ? bo na oficjalnej jest tylko na najblizszy mecz. Prosze o jakieś rady


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2020, 19:45

kubol126 pisze:
04 stycznia 2020, 08:47
A czy ktoś z was ma doświadczenie w zakupie biletów na mecz Juve. Na jakiej stronie?? Jakie procedury?? na co uważać ? bo na oficjalnej jest tylko na najblizszy mecz. Prosze o jakieś rady
Zapraszam Cię tutaj: https://juvepoland.com/bilety-poradnik/
Jeśli po przeczytaniu nadal będziesz mial pytania - odezwij się na priv.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 19:53

Dragon pisze:
31 grudnia 2019, 17:38
kubol126 pisze:
31 grudnia 2019, 09:47
Witam. Che wybrać sie na mecz z Lazio 26 kwietnia. Czy te daty podane i godziny są oficjalne?? jak to wyglada?? bo chce dopasować lot i tu wlasnie pojawila sie moja niepewnosc?? ktos moze mi pomóc w tym temacie?
Nie są oficjalne, absolutnie. Daty i godziny będą ustalane pod kątem gry w Lidze Mistrzów, w zależności jak daleko zajdziemy i w jakie dni będziemy ewentualne grać. W tej chwili oficjalny kalendarz kończy się na 22 kolejce. Klik.
Dodam tylko, bo sam szykuję się na ten sam mecz, iż poprzedza on bezpośrednio półfinał Ligi Mistrzów. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że mecz zostanie przesunięty z niedzieli nawet na piątek (w przypadku, gdyby mecz LM Juventus miały zagrać we wtorek). Z lotem powinno się wstrzymać do momentu wydrukowania biletu na mecz, nie odwrotnie.


ODPOWIEDZ