Koszulka 2019/2020

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 10:22

Nie wiem. Dla mnie to obleśne są te stroje. Śmierdzi bazarem na kilometr. Te główne...no jeszcze ujdą w tłumie.
Domówka z 14/15 oraz trzeci niebieski i te czarne z 12/13 jakby tylko napis Jeep był biały bez tej ramki to ja jestem najszczęśliwszy na świecie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 10:40

A mi się podobają :) na boisku będą się dobrze prezentować :ok:


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 23:36

3 komplet wstrętny. Generalnie odkąd kibicuję Juve, a będzię ze 21 lat chyba najgorszy komplet ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2019, 21:08

Co to za koszulki na mecz z Genoa? Nawet nie najgorzej się prezentują ale napisy na placach powinny być w kolorze zakonczenia lewego rękawka bo nic nie widać z daleka


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2019, 07:37

To współpraca z marką Palace. Takie PSG miało zdaje się kolekcję z Jordanem. Wracając do nas - przygotowali też dresy przedmeczowe (piłkarze pokazali się w nich wczoraj), rzekomo mają się też pojawić czapki i szale.

Dla mnie ta koszulka przednia, ale pytanie ile sobie za to zawołają. BTW ciekawe ile meczów jeszcze w nich rozegramy, jeśli nie była to jednorazowa akcja (co możliwe).


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2019, 09:08

mrozzi pisze:
31 października 2019, 07:37
To współpraca z marką Palace. Takie PSG miało zdaje się kolekcję z Jordanem. Wracając do nas - przygotowali też dresy przedmeczowe (piłkarze pokazali się w nich wczoraj), rzekomo mają się też pojawić czapki i szale.

Dla mnie ta koszulka przednia, ale pytanie ile sobie za to zawołają. BTW ciekawe ile meczów jeszcze w nich rozegramy, jeśli nie była to jednorazowa akcja (co możliwe).
Gdzieś wyczytałem, że ma być to nasz czwarty strój, ale nie potrafię tego odnaleźć.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:04

Koszulka przy współpracy z Palace jest do kupienia za... 179 ojrasków. Trykot jest zacny ale o ile cenę za standardowy uważam, za dość sporą to teraz polecieli po bandzie. Prawie 800 zł za koszulkę, która powstała przy współpracy z Palace, o którym słyszeli chyba tylko zagorzali fani Tony Hawk Pro Skater? Neh...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 16:09

To jest niesmaczne. Cała kolekcja dostępna od jutra w takich cenach, że głowa mała. Koszulka 749 zł, spodenki meczowe za 379, bluza 549.

W jakim to kierunku idzie, Panowie.. Coraz więcej wypuszczają produktów limitowanych, za takie kwoty jak te powyżej, ma to być modne, wyjątkowe i ekskluzywne. Tylko gdzie w tym wszystkim miejsce dla kibiców.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 18:08

Weź pod uwagę że "tylko" Polacy zarabiają w złotówkach :) bilet na mecz jest droższy czy tańszy od koszulki?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 01:47

W tym sezonie naliczyłem 4 komplety i wszystkie tak brzydkie, że aż mdli (w odróżnieniu od ślicznej pani z mojego awatara). Tylko te niebieskie są w miarę ładne, pozostałe to jakiś zły sen, z tym całym skejterskim Pajace na czele. Pasiaka bez pasów przemilczę... Biało-czerwone a'la orły Engela też...


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 10:27

Bartosz Karawańczyk pisze:
08 listopada 2019, 01:47
W tym sezonie naliczyłem 4 komplety i wszystkie tak brzydkie, że aż mdli (w odróżnieniu od ślicznej pani z mojego awatara). Tylko te niebieskie są w miarę ładne, pozostałe to jakiś zły sen, z tym całym skejterskim Pajace na czele. Pasiaka bez pasów przemilczę... Biało-czerwone a'la orły Engela też...
Mi trudno się z tym nie zgodzić. Komplet biało-czerwony jest w mojej prywatnej hierarchii koszulek Juve na szarym końcu spośród wszystkich, które pamiętam. Powiem więcej - na tym tle wręcz deklasują te dotychczas najbrzydsze. Nawet te zgniło-zielone sprzed kilku lat, niepasujące kompletnie do niczego, były ładniejsze. Te zrobione ostatnio przy współpracy z Palace również okropne. Jakiś taki koszykarski styl, te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wstawki i efekt pobrudzonej bieli skutecznie mnie od nich odstrasza, nie moja estetyka. Domowy komplet również jest jednym z najsłabszych w historii, jedynie te błękitne trykoty - choć nie najpiękniejsze - jakoś się bronią.


Obrazek
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 15:14

Co ciekawe mimo ceny dzisiejsza koszulka była bardzo trudna do kupienia (efekt kolaboracji z Palace). Jakimś cudem udało mi się kupić Dybale na JuveStore, na Adidasie nawet nie zobaczyłem wyboru rozmiarów


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 20:59

Jak by ktoś szukał to w decathlonie dostępna domowa koszulka z zeszłego sezonu rozmiar L w cenie 140 zł.
https://www.decathlon.pl/koszulka-juven ... 15893.html


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
ODPOWIEDZ