Koszulka 2019/2020

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 23:50

Znowu płacz... Jak co roku... Wam dogodzić 😑 Uważam że fajnie będzie się oglądało naszych w tych trykotach 😁


Obrazek
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 23:52

FelekJUVE pisze:Znowu płacz... Jak co roku... Wam dogodzić 😑 Uważam że fajnie będzie się oglądało naszych w tych trykotach 😁
Jeśli będą grali tak, jak w tym sezonie, to absolutnie niefajnie.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 09:27

To już jest cios poniżej pasa. Ogólnie zawsze w sposób neutralny podchodziłem do trykotow, ale zerwanie z tradycją pasów... Mam nadzieję, że ludzie nie kupią tej kupy mówiąc delikatnie.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 10:13

To wygląda jak zemsta Adidasa za to że mamy Ronaldo i kontrakt na samodzielną dystrybucję koszulek. 😂


calma calma
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 11:47

Powiem Wam że już mało co mnie zaskoczy związane z tym klubem :laugh: koszulki dla mnie osobiście są słabe.

Niby mamy sukcesy, niby powinniśmy piać z zachwytu nad naszymi osiągnięciami, a wstyd usiąść z żoną wieczorem i mecz w serie A Juventusu oglądnąć.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 13:52

Masakra co się wyprawia w tym klubie. Po raz kolejny brawa panie Agnelli, stracił już pan w moich oczach jakikolwiek szacunek. Jeśli sam prezydent nie szanuje wartości i tradycji swojego klubu to kto to ma robić. Najpierw herb, teraz trykoty :bad: . Poza tym niezrozumiała decyzja o trzymaniu Allegriego, a niby chcemy budować globalną markę (ze średniowiecznym futbolem). Panie Agnelli jeszcze tylko zmiana nazwy na jakieś Juve China Club i będzie komplet. Po raz kolejny pluje pan w twarz kibicom. Gianni się tam w grobie przewraca. I niech mi nikt nie mówi, że Andrea nie mógł tego fantastycznego pomysłu zablokować, ale co tam, tylko kasa się liczy, resztę mają w ...

Kibice nie powinni nawet pomyśleć o kupnie takiej koszulki, ale to Włochy więc takie numery to nie tam, tam wszystko się wciśnie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 14:53

Nicram_93 pisze:Masakra co się wyprawia w tym klubie. Po raz kolejny brawa panie Agnelli, stracił już pan w moich oczach jakikolwiek szacunek. Jeśli sam prezydent nie szanuje wartości i tradycji swojego klubu to kto to ma robić. Najpierw herb, teraz trykoty :bad: . Poza tym niezrozumiała decyzja o trzymaniu Allegriego, a niby chcemy budować globalną markę (ze średniowiecznym futbolem). Panie Agnelli jeszcze tylko zmiana nazwy na jakieś Juve China Club i będzie komplet. Po raz kolejny pluje pan w twarz kibicom. Gianni się tam w grobie przewraca. I niech mi nikt nie mówi, że Andrea nie mógł tego fantastycznego pomysłu zablokować, ale co tam, tylko kasa się liczy, resztę mają w ...

Kibice nie powinni nawet pomyśleć o kupnie takiej koszulki, ale to Włochy więc takie numery to nie tam, tam wszystko się wciśnie.
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Będę pierwszym który kupi tę koszulkę :) Pasy są 2, jest róż z nawiązaniem do naszych korzeni. W końcu coś nowego :) Ujadacie jak co sezon chyba tylko żeby ujadać :laugh:


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 14:53

Nicram_93 pisze:Masakra co się wyprawia w tym klubie. Po raz kolejny brawa panie Agnelli, stracił już pan w moich oczach jakikolwiek szacunek. Jeśli sam prezydent nie szanuje wartości i tradycji swojego klubu to kto to ma robić. Najpierw herb, teraz trykoty :bad: . Poza tym niezrozumiała decyzja o trzymaniu Allegriego, a niby chcemy budować globalną markę (ze średniowiecznym futbolem). Panie Agnelli jeszcze tylko zmiana nazwy na jakieś Juve China Club i będzie komplet. Po raz kolejny pluje pan w twarz kibicom. Gianni się tam w grobie przewraca. I niech mi nikt nie mówi, że Andrea nie mógł tego fantastycznego pomysłu zablokować, ale co tam, tylko kasa się liczy, resztę mają w ...

Kibice nie powinni nawet pomyśleć o kupnie takiej koszulki, ale to Włochy więc takie numery to nie tam, tam wszystko się wciśnie.
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Będę pierwszym który kupi tę koszulkę :) Pasy są 2, jest róż z nawiązaniem do naszych korzeni. W końcu coś nowego :) Ujadacie jak co sezon chyba tylko żeby ujadać :laugh:


Obrazek
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 15:30

FelekJUVE pisze:
Nicram_93 pisze:Masakra co się wyprawia w tym klubie. Po raz kolejny brawa panie Agnelli, stracił już pan w moich oczach jakikolwiek szacunek. Jeśli sam prezydent nie szanuje wartości i tradycji swojego klubu to kto to ma robić. Najpierw herb, teraz trykoty :bad: . Poza tym niezrozumiała decyzja o trzymaniu Allegriego, a niby chcemy budować globalną markę (ze średniowiecznym futbolem). Panie Agnelli jeszcze tylko zmiana nazwy na jakieś Juve China Club i będzie komplet. Po raz kolejny pluje pan w twarz kibicom. Gianni się tam w grobie przewraca. I niech mi nikt nie mówi, że Andrea nie mógł tego fantastycznego pomysłu zablokować, ale co tam, tylko kasa się liczy, resztę mają w ...

Kibice nie powinni nawet pomyśleć o kupnie takiej koszulki, ale to Włochy więc takie numery to nie tam, tam wszystko się wciśnie.
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Będę pierwszym który kupi tę koszulkę :) Pasy są 2, jest róż z nawiązaniem do naszych korzeni. W końcu coś nowego :) Ujadacie jak co sezon chyba tylko żeby ujadać :laugh:
.

Tu nie ma żadnych pasów tu pół koszulki jest czarne, a pół białe poprostu. Masakra stroje domowe powinny być klasyczne w czarno białe pasy już w tym sezonie stroje były dość odważne ale to jest tragedia. I jako np trzeci komplet ok bo po to są żeby zrobić coś ciekawego ale nie udziwnia się czegoś co jest symbolem klubu. Ostatnio zazdroszczę klubom z Mediolanu że mają fajne nie przekombinowne stroje i też takich oczekuje w Juve bo to będzie klapa finansowa bo żaden szanujący się kibic ich nie kupi.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 15:32

wieczorek00 pisze:
FelekJUVE pisze:
Nicram_93 pisze:Masakra co się wyprawia w tym klubie. Po raz kolejny brawa panie Agnelli, stracił już pan w moich oczach jakikolwiek szacunek. Jeśli sam prezydent nie szanuje wartości i tradycji swojego klubu to kto to ma robić. Najpierw herb, teraz trykoty :bad: . Poza tym niezrozumiała decyzja o trzymaniu Allegriego, a niby chcemy budować globalną markę (ze średniowiecznym futbolem). Panie Agnelli jeszcze tylko zmiana nazwy na jakieś Juve China Club i będzie komplet. Po raz kolejny pluje pan w twarz kibicom. Gianni się tam w grobie przewraca. I niech mi nikt nie mówi, że Andrea nie mógł tego fantastycznego pomysłu zablokować, ale co tam, tylko kasa się liczy, resztę mają w ...

Kibice nie powinni nawet pomyśleć o kupnie takiej koszulki, ale to Włochy więc takie numery to nie tam, tam wszystko się wciśnie.
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Będę pierwszym który kupi tę koszulkę :) Pasy są 2, jest róż z nawiązaniem do naszych korzeni. W końcu coś nowego :) Ujadacie jak co sezon chyba tylko żeby ujadać :laugh:
.

Tu nie ma żadnych pasów tu pół koszulki jest czarne, a pół białe poprostu. Masakra stroje domowe powinny być klasyczne w czarno białe pasy już w tym sezonie stroje były dość odważne ale to jest tragedia. I jako np trzeci komplet ok bo po to są żeby zrobić coś ciekawego ale nie udziwnia się czegoś co jest symbolem klubu. Ostatnio zazdroszczę klubom z Mediolanu że mają fajne nie przekombinowne stroje i też takich oczekuje w Juve bo to będzie klapa finansowa bo żaden szanujący się kibic ich nie kupi.
To sobie sprawdź jakie koszulki inter będzie miał w tym sezonie jak im zazdrościsz. :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 16:54

Idealnie wpasowują się w styl Juventusu Maksa, czyli wizualne totalne ścierwo. W końcu zaczniemy wyglądać tak jak gramy - gównianie/do dupy.

Abominacja.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 17:00

Porażka. Z tylu wyglada jakby miała naszyta jakaś duża łatę.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 17:07

Jaka drużyna, taka koszulka, czyli dno :facepalm:

Najpierw z ładnego herbu robią jakieś gówniane "J", bo niby lepsze marketingowo (jeśli tak to dlaczego np ManU nie zmienia herbu? A no tak, bo ma większe zyski z marketingu niż my :ahsisi: ). Teraz znowu tradycja umiera przez zmianę wzoru koszulki. Co następne? Zmiana barw, zmiana nazwy? Bo na pewno niestety nie zmiana trenera...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 19:38

Fulham na swoim Twitterze po tym jak "ukralismy" im koszulki.

"Forever in our shadow, Juventus"




E: już usunęli twita. :D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2019, 19:53

Miałem nadzieję, że ze zmianą Nike na Adidasa skończy się era udziwnień. Jednak każdy kolejny sezon przynosi coraz brzydsze projekty. To jest właśnie powód, dla którego przestałem kolekcjonować koszulki. Płacenie wygórowanej ceny za coś, co mi się w ogóle nie podoba jest kompletnie bez sensu. Najbardziej przypadły mi do gustu koszulki z sezonu 2006/07, kiedy Nike poszła w klasykę, mam z tego sezonu pasiaki z krótkim i długim rękawem oraz czarną z krótkim rękawem, na czarną z długim rękawem niestety nie trafiłem. Złota z sezonu 2008/09 i srebrna z sezonu 2009/10 to moim zdaniem też były udane projekty i nie żal mi było kasy, ale jak patrzę na resztę mojej kolekcji to się zastanawiam co mi do łba strzeliło, żeby to kupić. Skończyłem z kolekcjonowaniem dla kolekcjonowania. Teraz kupuję tylko jeżeli projekt mi się podoba.


Obrazek
ODPOWIEDZ