Drużyna rezerw Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 16:23

Tony Montana pisze:
Poprostu pisze:Juve planuje wybudowanie stadionu dla 5-6 tysięcy ludzi dla drużyny rezerw i drużyny kobiet.
Mam nadzieję, że zyski finansowe z drużyny kobiet (o ile będą) trafią do najważniejszego zespołu :prochno:
A tak serio może i ta piłka kobiet się rozwinie w ciągu 20 lat i zarząd perspektywicznie już rozwija tę drużynę, żeby za te 2 dekady mieć ugruntowaną pozycję - wtedy nie warto ich odcinać od finansowania, ale i tak wiemy, który skład jest najważniejszy ;)
Jesteśmy mistrzami Włoch, kobiety też sięgnęły po ten tytuł i w tym roku zagrają w LM. Mamy Juve U23 i coś słyszałem w przyszłości o koszykówce jeszcze. Idziemy do przodu tak szybko, że rywalom buty się zdzierają aby za nami nadążyć, a Ty się martwisz o takie pierdoły....
PS: Prezes któregoś z klubów z serie C (Piacenza o ile pamiec nie myli) stwierdził, że nie możliwa jest rywalizacja z Juve i ich budżetem, także skoro przeskakujemy w pierwszym roku rywalizacji na tym poziomie to raczej rezerwy są. Nie wspominając, że na obecny stan to My wydaliśmy najwięcej na transfery.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 16:33

PlanetJuve pisze:
Tony Montana pisze:
Poprostu pisze:Juve planuje wybudowanie stadionu dla 5-6 tysięcy ludzi dla drużyny rezerw i drużyny kobiet.
Mam nadzieję, że zyski finansowe z drużyny kobiet (o ile będą) trafią do najważniejszego zespołu :prochno:
A tak serio może i ta piłka kobiet się rozwinie w ciągu 20 lat i zarząd perspektywicznie już rozwija tę drużynę, żeby za te 2 dekady mieć ugruntowaną pozycję - wtedy nie warto ich odcinać od finansowania, ale i tak wiemy, który skład jest najważniejszy ;)
Jesteśmy mistrzami Włoch, kobiety też sięgnęły po ten tytuł i w tym roku zagrają w LM. Mamy Juve U23 i coś słyszałem w przyszłości o koszykówce jeszcze. Idziemy do przodu tak szybko, że rywalom buty się zdzierają aby za nami nadążyć, a Ty się martwisz o takie pierdoły....
No raczej nie jest to nic nowego w świecie sportu, że pod jedną marką funkcjonują różne sekcje sportowe, podobnie działa Barcelona czy chociażby wiele klubów z naszego rodzimego podwórka.
Niczym się nie martwię rozmyślam tylko czy będzie z tego wymierny zysk dla 1 drużyny bo to ona mnie interesuje ;)


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 16:58

Tony Montana pisze:
PlanetJuve pisze:
Tony Montana pisze: Mam nadzieję, że zyski finansowe z drużyny kobiet (o ile będą) trafią do najważniejszego zespołu :prochno:
A tak serio może i ta piłka kobiet się rozwinie w ciągu 20 lat i zarząd perspektywicznie już rozwija tę drużynę, żeby za te 2 dekady mieć ugruntowaną pozycję - wtedy nie warto ich odcinać od finansowania, ale i tak wiemy, który skład jest najważniejszy ;)
Jesteśmy mistrzami Włoch, kobiety też sięgnęły po ten tytuł i w tym roku zagrają w LM. Mamy Juve U23 i coś słyszałem w przyszłości o koszykówce jeszcze. Idziemy do przodu tak szybko, że rywalom buty się zdzierają aby za nami nadążyć, a Ty się martwisz o takie pierdoły....
No raczej nie jest to nic nowego w świecie sportu, że pod jedną marką funkcjonują różne sekcje sportowe, podobnie działa Barcelona czy chociażby wiele klubów z naszego rodzimego podwórka.
Niczym się nie martwię rozmyślam tylko czy będzie z tego wymierny zysk dla 1 drużyny bo to ona mnie interesuje ;)
Chyba każda sekcja "zarabia" na siebie. Mnie cieszy, że oprócz CR7 i reszty wzmocnień do pierwszej drużyny to robimy mocne transfery dla Pań i mamy bardzo ciekawy skład U23. W moim odczuciu bo 99% zawodników kojarzę więc albo teraz odpalą albo papa. Stąd taka mała ilość wypożyczonych w tym roku.
PS: Clemenza już z asystą.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2018, 08:29

Do kontynuacji dyskusji zapraszam do tego wątku: http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=26291


Obrazek
Zablokowany