Koszulka 18/19

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 13:24

Koszulka zrobiona z plastiku wylowionego z oceanu, super!


Zero szacunku dla Pogby
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 15:22

Shadow Marshall pisze:Średnio mi się podoba, ale to tylko dlatego, że nie lubię złotego koloru.
Mi też się średnio podobają, ale nie z uwagi na złoty kolor, bo np. ten trzeci komplet czarny ze złotymi wstawkami sprzed paru sezonów bardzo mi się podobał. Rzecz w tym, że to nie jest taki do końca złoty, jak dla mnie to bardziej taki jakby zgniłożółty lub dojrzałocytrynowy wpadający w jakiś wyblakłozłoty :confused2: Samo połączenie tych dwóch kolorów kojarzy mi się z jakimiś służbami mundurowymi :D Domowe też takie średnie, oby przynajmniej wyjazdówka była porządna :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 17:36

Robiłem research i już wcześniej pisałem o przeciekach, według których ten trzeci komplet miał wyglądać dokładnie tak jak na wersji finalnej. W ciemno można więc obstawiać, że drugi będzie w kolorze "sezamu i gliny" (tak określają to Włosi). I na tę właśnie czekam. Domówka nie podoba mi się wcale (rozpływam się za to nad tą z ubiegłego sezonu), ten trzeci trykot jest ok, ale wyjazdowa czarna ze złotym herbem sprzed kilku sezonów biła tę obecną na głowę (przynajmniej dla mnie).

Pogrzebałem trochę po forach i znalazłem na potwierdzenie moich wcześniejszych słów to:

Obrazek

Zdaniem Włochów wyjazdówka ma być zbliżona kolorem do tego:

Obrazek

Obrazek


protson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 lipca 2018
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2018

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 18:45

Koszulka domowa świetna. Ale ta wyjazdowa podoba mi się średnio.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 21:48

CavAllano pisze:Pogrzebałem trochę po forach i znalazłem na potwierdzenie moich wcześniejszych słów to:
a wystarczyło cofnąć się 2 strony w tym temacie

co do wyjazdówki w kolorze buta to nie wiem skąd taki pomysł - kolory są przecież znane i sam je wkleiłeś obrazek wcześniej ;) 30 sierpnia zobaczymy co za wynalazek z tego powstanie...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 21:54

Czy na stronie Adidasa jest jakis sposob aby dodac wloska tarcze i rozete?
Z tego co patrze to tylko numer i zawodnik w personalizacji...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 21:58

Jeśli by były, miałbyś je widoczne przy personalizacji. Widocznie zaś im zabrakło. Oni mają wiecznie problem z brakiem Scudetto i rozety. :facepalm:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 09:03

Adidas raczej idzie na łatwiznę - ma kilka wzorów i tylko zmienia sponsorów i herby:
https://devilpage.pl/index/news/komenta ... ru-united/


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 09:41

tabo89 pisze:Adidas raczej idzie na łatwiznę - ma kilka wzorów i tylko zmienia sponsorów i herby:
https://devilpage.pl/index/news/komenta ... ru-united/
to chyba ogólny trend wśród głównych graczy jak Adidas, czy Nike, które żonglują tymi samymi wzorami, albo lekko zmodyfikowanymi nie tylko między drużynami, ale co kolejny sezon. Pozostaje liczyć, że w kolejnym roku wpadnie nam jakiś ładniejszy.
Z resztą, jak się widzi fanowskie projekty strojów (nie tylko Juve) aż by się chciało, by któryś z designerów adidasa nie był tak leniwy i spróbował trochę bardziej...

Swoją drogą, to dość późno ta prezentacja koszulki wyjazdowej, jak ma być przy końcu sierpnia.


tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 09:52

CavAllano pisze:Jeśli by były, miałbyś je widoczne przy personalizacji. Widocznie zaś im zabrakło. Oni mają wiecznie problem z brakiem Scudetto i rozety. :facepalm:
A myslalem ze po calym dniu w pracy przed komputerem to wieczorem wzrok nie ten i gdzies przegapilem,no trudno,ale i bez tego 3 wzor zamowiony.
Jednak w tamtym sezonie 1 i 3 komplet kopaly d.... obecnym wzorom. A ten bezowy co ma byc w sierpniu jakos dla mnie tragedia :facepalm:


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 09:58

Osgiliath pisze:Swoją drogą, to dość późno ta prezentacja koszulki wyjazdowej, jak ma być przy końcu sierpnia.
Może szykują takiego sztosa, że nam oko zbieleje :ahsisi:
Swoją drogą, odkąd mamy adidasa, to właśnie 3 komplet jest tym który najbardziej do mnie przemawia, choć cienkie pasy z pierwszego sezonu też dawały radę. Wtedy jako trzeci był czarno-złoty, więc musiałem zakupić obydwa :cooler: Drugi sezon - już trochę gorzej, ale biała z zebrą na rękawach kozak. W zeszłym roku pasy spoko, żółta - ujdzie ale zielona skradła moje serce :D W tym roku domówka w ogóle do mnie nie przemawia - pewnie kiedyś kupię, ale must have za 500zł (tak mniej wiecej chodza obecnie) to to nie jest wiec wolę poczekać. Trzeci przentuje się juz lepiej ale.... - wiem że wszystko oczyszczone, cały proces odzyskiwania, ekologia itp itd. ale jak pomyślę że mam na sobie kawałek żyłki wędkarskiej upaplanej w ropie z platformy wiertniczej "BiPi" (w najlepszym wypadku) to troche mnie to odrzuca :D Dlatego tez czekam na wyjazdówkę i wtedy zdecyduję którą kupić :D Może do tego czasu przekonam się do domowych szelek albo trzeciego morskiego plastiku :whistle:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 15:21

Trzecia koszulka z tyłu.

Obrazek

a tu już z wlepami.
Obrazek

Dla mnie jest świetna ;)


smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 23 lipca 2018, 21:41



2 koszulka chyba tak będzie wyglądać, dla mnie bomba lepsza niż pasiak tegoroczny :bravo:


Kibicowałem Juve☆☆☆ zanim stało się to modne
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2018, 20:27

Czy ktoś z Was dostał już koszulki?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2018, 16:04

Niech ktoś mi powie czym różni się ta koszulka za 129,95euro:

https://store.juventus.com/en/545/25366 ... sey-201819

od tej za 89,95euro:

https://store.juventus.com/en/545/25360 ... sey-201819


:co?: :think:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
ODPOWIEDZ